Kaip geriausiai panaudoti LED užuolaidas?

Užuolaidos su šviesos diodais yra labai įspūdingas interjero dekoravimo būdas. LED užuolaidos pasitarnauja kaip originali dekoratyvinio apšvietimo sistema, atkreipianti į save dėmesį. Kiekviena girliandų jungtis į grandinę gali sujungti iki dvidešimties vienetų ir namų aplinką padaryti neapsakomai gražia.

Ką užuolaidoms suteikia LED juostelės, kaip jas tinkamai prijungti?

Vis labiau į mūsų namų aplinką įsilieja užuolaidų apšvietimas LED juostelėmis, nes jos leidžia pamatyti kambarį visai kitokį, negu jis buvo anksčiau. Vaizdinė patalpos aplinka didele dalimi priklauso nuo to, kuriose vietose įtaisomos LED lempučių užuolaidos. Kai ant užuolaidos tvirtinate LED foninį apšvietimą, virš lango reikia pritvirtinti izoliacinę dėžutę, į kurią būtų galima sudėti transformatorių ir iš jo išeinančius laidus. LED lempučių užuolaida gana lengvai suformuojama, ją galima valdyti specialiu valdikliu ir nuotolinio valdymo pulteliu.

Kokius efektus kambariui garantuoja LED užuolaidos?

LED užuolaidos – tai vienas iš lengviausių būdų neapsakomai pagyvinti bet kurios patalpos dizainą. Jų šviesomis įmanoma vizualiai praplėsti kambario erdvę, net jei jis yra gana mažas. Švelnia šviesa spinduliuojančios užuolaidos tarsi ištirpina sienų rėmus.

Interjero dizainerių nuomone, namuose verta panaudoti kelis dirbtinio apšvietimo skleidėjus, nes tada šviesos srautai, atskriejantys iš skirtingų kambario dalių, sukuria skirtingas poilsiui puikiai pasitarnaujančias zonas. Gana įspūdingai gali atrodyti kartu į visumą sulietas grindų, užuolaidų ir lubų apšvietimas. Tokioje aplinkoje būtų įmanoma šauniai leisti laiką klausantis muzikos, skaitant knygą arba šnekučiuojantis su artimais žmonėmis, draugais.

Kokių spalvų lemputės ir kokiu metu labiausiai tinka užuolaidų apšvietimui?

Ryškesnio apšvietimo reikia tada, kai namuose rengiate draugiškus susitikimus. Vakare vaikų kambaryje šviečiančios užuolaidos pasitarnauja ne tik kaip dekoratyvinis akcentas, bet ir kaip neįkyrus naktinis apšvietimas, kad vaikams būtų jaukiau užmigti. Dekoratyvinės LED užuolaidų juostelės būna įvairių spalvų. Jos gali apšviesti patalpą raudona, geltona, mėlyna, žalia ar kokia nors kita spalva, be to, įmanomas skirtingas emocines nuotaikas sužadinantis spalvų kaitaliojimas. Vis dėlto dažniausiai pasirenkama neintensyvi, akių nerėžianti balta šviesa. Tad kiekvienam yra paliktai plati pasirinkimo laisvė.

pr2022/057

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite