Kaip geriausiai panaudoti LED užuolaidas?

Užuolaidos su šviesos diodais yra labai įspūdingas interjero dekoravimo būdas. LED užuolaidos pasitarnauja kaip originali dekoratyvinio apšvietimo sistema, atkreipianti į save dėmesį. Kiekviena girliandų jungtis į grandinę gali sujungti iki dvidešimties vienetų ir namų aplinką padaryti neapsakomai gražia.

Ką užuolaidoms suteikia LED juostelės, kaip jas tinkamai prijungti?

Vis labiau į mūsų namų aplinką įsilieja užuolaidų apšvietimas LED juostelėmis, nes jos leidžia pamatyti kambarį visai kitokį, negu jis buvo anksčiau. Vaizdinė patalpos aplinka didele dalimi priklauso nuo to, kuriose vietose įtaisomos LED lempučių užuolaidos. Kai ant užuolaidos tvirtinate LED foninį apšvietimą, virš lango reikia pritvirtinti izoliacinę dėžutę, į kurią būtų galima sudėti transformatorių ir iš jo išeinančius laidus. LED lempučių užuolaida gana lengvai suformuojama, ją galima valdyti specialiu valdikliu ir nuotolinio valdymo pulteliu.

Kokius efektus kambariui garantuoja LED užuolaidos?

LED užuolaidos – tai vienas iš lengviausių būdų neapsakomai pagyvinti bet kurios patalpos dizainą. Jų šviesomis įmanoma vizualiai praplėsti kambario erdvę, net jei jis yra gana mažas. Švelnia šviesa spinduliuojančios užuolaidos tarsi ištirpina sienų rėmus.

Interjero dizainerių nuomone, namuose verta panaudoti kelis dirbtinio apšvietimo skleidėjus, nes tada šviesos srautai, atskriejantys iš skirtingų kambario dalių, sukuria skirtingas poilsiui puikiai pasitarnaujančias zonas. Gana įspūdingai gali atrodyti kartu į visumą sulietas grindų, užuolaidų ir lubų apšvietimas. Tokioje aplinkoje būtų įmanoma šauniai leisti laiką klausantis muzikos, skaitant knygą arba šnekučiuojantis su artimais žmonėmis, draugais.

Kokių spalvų lemputės ir kokiu metu labiausiai tinka užuolaidų apšvietimui?

Ryškesnio apšvietimo reikia tada, kai namuose rengiate draugiškus susitikimus. Vakare vaikų kambaryje šviečiančios užuolaidos pasitarnauja ne tik kaip dekoratyvinis akcentas, bet ir kaip neįkyrus naktinis apšvietimas, kad vaikams būtų jaukiau užmigti. Dekoratyvinės LED užuolaidų juostelės būna įvairių spalvų. Jos gali apšviesti patalpą raudona, geltona, mėlyna, žalia ar kokia nors kita spalva, be to, įmanomas skirtingas emocines nuotaikas sužadinantis spalvų kaitaliojimas. Vis dėlto dažniausiai pasirenkama neintensyvi, akių nerėžianti balta šviesa. Tad kiekvienam yra paliktai plati pasirinkimo laisvė.

pr2022/057

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite