Ką reikėtų žinoti apie veido serumą?

Jei manote, kad veido serumas yra kažkas paslaptingo, mokslui dar nežinoma, – klystate. Jis yra viena iš geriausių ir labai žinomų veido odos priežiūrai skirtų priemonių. Pakalbėsime apie tai, kaip ja tinkamiausiai galima pasinaudoti.

Kuo ypatingi yra serumai, skirti odos priežiūrai?

Serumas yra toks produktas, kuris būna skirtas konkrečiai odos problemai pašalinti. Jame yra daugiau biologiškai aktyvių medžiagų, todėl jis būna veiklesnis už įprastinius kremus. Jį sudarančių medžiagų sąraše gali būti ir vitaminai A, C, E, ir kolagenas, ir keramidai.

Serumą renkasi, atsižvelgdami į tai, kokia odos problema kamuoja. Serumai būna įvairaus tirštumo – aliejinio, pienelio ar emulsijos. Kiekvienas iš jų į odą įsigeria skirtingai. Jei oda riebi, tada netinka aliejinio tirštumo serumas, nes jis užkimš poras, riebalines liaukas ir sukels spuogų prasiveržimą. Tuo tarpu sausai odai tinka įvairaus tirštumo serumai.

Nuo kada galima pradėti naudoti veido serumą?

Nuo kokių metų jau būtų galima naudoti veido serumą, nėra jokios išskirtinės informacijos. Pagrindinis rodiklis, bylojantis apie tai, jog jau būtų metas naudoti serumą, tai netikėtai atsiradęs koks nors odos negalavimas, kai jai ima trūkti maistinių medžiagų ir drėgmės.

Anot specialistų, kuo anksčiau pradėsite oda rūpintis, tuo geriau ji atrodys ateityje.

Kokie ir dėl kokios priežasties gali pasitaikyti nemalonūs pojūčiai, kai panaudosite veido serumą?

Šiaip dažniausiai pasitepus veidą serumu, nebūna kokių nors nemalonių pojūčių. Tiesa, kartais retinolis, įvairios vaisių rūgštys arba vitaminas C gali sužadinti kažką panašaus į nedidelį dilgčiojimą, niežulį, kaitimą ar paraudimą, jei serumą užtepsite ant spuogų. Tačiau tai truks neilgai. Bet jeigu patepus odą be spuogų užklups smarkus dilgčiojimas, kaitimas ir paraudimas, tai reikš, kad jūs esate alergiškas šiai priemonei, todėl geriau jos atsisakyti ir ieškoti kitokių būdų odos būklei pagerinti.

Kad taip nenutiktų, pirmiausiai, prieš įsigydami serumą, pasidomėkite, kokia jo sudėtis, ar tarp jo sudedamųjų dalių nėra tokių medžiagų, kurioms jūs esate alergiškas. Tada iš anksto išvengsite nemalonumų.

pr2022/067

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvoje beždžionių raupų atvejų dar nenustatyta

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 12 pasaulio šalių, kuriose beždžionių raupai nėra endeminiai, užregistruoti 92 laboratoriškai patvirtinti ir 28 įtariami šios ligos atvejai. Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (toliau – ECDC) 2022 m. gegužės 23 d. duomenimis, atvejai patvirtinti aštuoniose Europos šalyse – Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Nyderlanduose. Lietuvoje beždžionių raupų atvejų nėra nustatyta. Tai pirmas kartas, kai Europoje pranešta apie užkrėtimo grandines, neturinčias epidemiologinių sąsajų su Vakarų ar Centrine Afrika, kur ši liga yra

Už pramogavimą vandens motociklais po Krokų lanką gresia baudos

Prieš keletą dienų Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, surengę  akciją „Poilsiauk atsakingai“,  Šilutės rajone, Krokų lankos botaniniame-zoologiniame draustinyje, pastebėjo du asmenis, plaukiojančius vandens motociklais. Pasitelkus gausesnes aplinkosaugos pareigūnų pajėgas plaukiojimas draustinyje vandens motociklais buvo sustabdytas. Už plaukiojimą draudžiamoje vietoje asmenims gresia baudos nuo 600 iki 1150 eurų. „Svarbu atkreipti dėmesį, kad vandens motociklai priskiriami vandens transporto priemonėms, varomoms vidaus degimo varikliais, turinčiais vandens srauto pompą, todėl plaukioti jais galima tik nurodytuose vandens telkiniuose ir laikantis nustatytų

25 tūkstančiai eurų renginiams

Šilutės r. savivaldybės tarybai siūloma svarstyti, kokiems strateginiams rajono renginiams paskirstyti 25 tūkstančius eurų iš Savivaldybės biudžeto. Tai – keturi tradiciniai nevyriausybinių organizacijų renginiai. Visuomeninei organizacijai „Forumas“, kuri rengia kasmetinį tarptautinį  Žuvienės virimo čempionatą, siūloma skirti 15 000 Eur. VšĮ „Kintai Arts“, jos Kintų muzikos festivaliui – 4000 Eur. Asociacijai „Pamario vakarai“, kuri organizuoja Rusnės festivalį, – 5000 Eur, Šilutės sportinių šokių klubui „Lūgnė“, rengiančiam  sportinių šokių konkursą „Pamario pora“, – 1000 Eur. Ar pritarti projektui, svarstys Savivaldybės taryba. Parengta

Brangs mokestis lankantiems Šilutės sporto mokyklą

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis Savivaldybei  pateikė prašymą leisti Šilutės sporto mokyklai nevykdyti krepšinio ugdymo programų ir sumažinti 10 grupių. Mokinių krepšinio grupes formuotų viešoji įstaiga „Šilutės sportas“. Prašoma steigti dvi papildomas bokso grupes, mat pagal pasirašytą trišalę sutartį atvyksta dirbti jaunas specialistas. Nuo rugsėjo 1 d. Šilutės sporto mokykloje butų formuojama 21 mokinių grupė. Krepšinis VšĮ „Šilutės sportas“ turi vyrų krepšinio komandą. Tad perkėlus šiai įstaigai mokinių krepšinio grupes būtų sukurta krepšinio ugdymo piramidė, kuri ateityje galėtų duoti

Taip pat skaitykite