Ką reikėtų žinoti apie veido serumą?

Jei manote, kad veido serumas yra kažkas paslaptingo, mokslui dar nežinoma, – klystate. Jis yra viena iš geriausių ir labai žinomų veido odos priežiūrai skirtų priemonių. Pakalbėsime apie tai, kaip ja tinkamiausiai galima pasinaudoti.

Kuo ypatingi yra serumai, skirti odos priežiūrai?

Serumas yra toks produktas, kuris būna skirtas konkrečiai odos problemai pašalinti. Jame yra daugiau biologiškai aktyvių medžiagų, todėl jis būna veiklesnis už įprastinius kremus. Jį sudarančių medžiagų sąraše gali būti ir vitaminai A, C, E, ir kolagenas, ir keramidai.

Serumą renkasi, atsižvelgdami į tai, kokia odos problema kamuoja. Serumai būna įvairaus tirštumo – aliejinio, pienelio ar emulsijos. Kiekvienas iš jų į odą įsigeria skirtingai. Jei oda riebi, tada netinka aliejinio tirštumo serumas, nes jis užkimš poras, riebalines liaukas ir sukels spuogų prasiveržimą. Tuo tarpu sausai odai tinka įvairaus tirštumo serumai.

Nuo kada galima pradėti naudoti veido serumą?

Nuo kokių metų jau būtų galima naudoti veido serumą, nėra jokios išskirtinės informacijos. Pagrindinis rodiklis, bylojantis apie tai, jog jau būtų metas naudoti serumą, tai netikėtai atsiradęs koks nors odos negalavimas, kai jai ima trūkti maistinių medžiagų ir drėgmės.

Anot specialistų, kuo anksčiau pradėsite oda rūpintis, tuo geriau ji atrodys ateityje.

Kokie ir dėl kokios priežasties gali pasitaikyti nemalonūs pojūčiai, kai panaudosite veido serumą?

Šiaip dažniausiai pasitepus veidą serumu, nebūna kokių nors nemalonių pojūčių. Tiesa, kartais retinolis, įvairios vaisių rūgštys arba vitaminas C gali sužadinti kažką panašaus į nedidelį dilgčiojimą, niežulį, kaitimą ar paraudimą, jei serumą užtepsite ant spuogų. Tačiau tai truks neilgai. Bet jeigu patepus odą be spuogų užklups smarkus dilgčiojimas, kaitimas ir paraudimas, tai reikš, kad jūs esate alergiškas šiai priemonei, todėl geriau jos atsisakyti ir ieškoti kitokių būdų odos būklei pagerinti.

Kad taip nenutiktų, pirmiausiai, prieš įsigydami serumą, pasidomėkite, kokia jo sudėtis, ar tarp jo sudedamųjų dalių nėra tokių medžiagų, kurioms jūs esate alergiškas. Tada iš anksto išvengsite nemalonumų.

pr2022/067

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip paruošti burnoje tirpstančius šonkaulius?

Didžiausia skanių ir burnoje tirpstančių šonkaulių paslaptis – tinkamai pasirinkta mėsa ir nuoseklus gamybos procesas. Visos akcijos parduotuvių lentynose siūlo gausybę nuolaidų mėsos produktams, tad ir šonkauliai – ne išimtis. Renkantis mėsą šiam patiekalui svarbiausia atkreipti dėmesį, kad šonkauliai būtų mėsingi. Taip užtikrinsite, kad mėsa bus sultinga – neteks mėgautis  tik apskrudusiais kauliukais. Ne ką mažiau svarbu atidžiai sekti gamybos procesą, skirti tam pakankamai laiko, o galiausiai dar ir priderinti puikiai skonius papildančius garnyrus. Tokį receptą šį kartą ir kviečiame

Prof. Robertas Van Vorenas: šiandien Rusija yra praradusi teisę egzistuoti

„Teoriškai kalbant, nematau priežasties, kodėl Rusija negalėtų grįžti į civilizuotą pasaulį. Juk Vokietija tai padarė po Antrojo pasaulinio karo, po visų žiaurumų, masinių žudymų ir naikinimų. Tačiau su Rusija bus gerokai sudėtingiau: Rusija nebus okupuota, nėra jokios išorinės jėgos, kuri priverstų ją susidoroti su praeitimi. Rusai turės tą padaryti patys, bet aš tiesiog nematau, kaip tai galėtų nutikti. Tik labai nedaugelis rusų supranta ir jaučia kaltę“, – minint antrąsias plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą metines, pasakoja Vytauto Didžiojo universiteto

„Regitra“: daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimų užsakoma internetu – aktyvesnės moterys

2023 metais išduota daugiau kaip 220 tūkst. vairuotojo pažymėjimų, t. y. didžiausias išduotų pažymėjimų skaičius per pastaruosius 5 metus. Vairuotojo pažymėjimo užsakymo paslaugą „Regitra“ sudaro galimybę klientams gauti paprastai ir patogiai, t. y. internetu. Praėjusiais metais šia galimybe pasinaudojo daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimą užsakančių vairuotojų, o pagamintas dokumentas buvo patogiai pristatytas tiesiai į kliento namus. Vairuotojo pažymėjimų užsakymas skaitmeniniais kanalais kasmet auga. 2018 m. internetu buvo užsakyti 8 proc., 2019 m. – 15 proc., o 2023 m. 35 proc.

Šilutės rajone – narkotikai?

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 24 d. naktį Klaipėdos g., Šilutėje, patikrinimui sustabdytas automobilis „Citroen C3“, kurį vairavo vyras, gim. 1993 m. Patikrinimo metu pas jį rastas maišelis su galimai narkotinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vasario 23 d. naktį Šylių k., Gardamo sen., neblaivus (3,77 prom.) vyras, gim. 1961 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,47 prom.) moteriai, gim. 1955 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vasario 23 d. vakare automobilių stovėjimo aikštelėje Kintuose patikrintas stovintis automobilis

Taip pat skaitykite