Ką madingo ir patogaus turėtų dėvėti vyras šią vasarą?

Vasara jau visai čia pat! O tai reiškia, kad daugelis vyrų, kurie domisi vyriška mada ir nori išlikti stilingais, suka galvą dėl to, kuo reikėtų papildyti savo garderobą. Greitai sužinosite karščiausias vyrų vasaros mados tendencijas.

Juk nėra nieko geriau, nei prieš atsinaujinant spintos turinį, žinoti, kokie drabužiai, batai ir aksesuarai yra madingi šią vasarą.

Papasakosime, kokie marškinėliai, šortai, aksesuarai, sportbačiai ar kiti dalykai turėtų papildyti Jūsų garderobą, jei norite madingos ir patogios aprangos.

Madingi ir patogūs drabužiai – ką dėvėti šią vasarą?

Kiek marškinėlių yra Jūsų spintoje? Galbūt jų turite pakankamai, bet šių drabužių niekada nebūna per daug. Dėl to garderobą galite papildyti dar keliais stilingais marškinėliais. Šią vasarą madingi bus vyriški marškinėliai su spauda. Tačiau, skirtingai nei anksčiau, madingi bus ne paveikslėliai, o socialiniuose tinkluose paplitusių „emoji“ atspaudai.

Taip pat 2022 m. karšta vyriškos mados naujiena yra marškinėliai su grafičiais.

Kadangi vasaros apranga neįsivaizduojama be šortų, negalime nepakalbėti apie jų madą. Madingi ir komfortiški yra ilgi vyriški šortai, vadinami bermudais. Jie stilingi, patogūs ir praktiški. Daugelis bermudų labiau tinka laisvalaikiui, tačiau yra ir elegantiškų modelių, puikiai tinkančių ypatingoms šventėms.

Beje, šortų madoje šią vasarą vyraus netikėti ir ryškūs raštai, kurie atrodo šauniai ir puikiai dera prie paplūdimio ar baseino aplinkos.

Madingi ir patogūs aksesuarai – ką rinktis šią vasarą?

Vyriški krepšiai ir rankinės – juos renkasi vyrai, kurie mėgsta patogumą arba nori savo įvaizdį paversti stilingu ir išskirtiniu.

Nors anksčiau šie aksesuarai buvo tik rekomenduojami, šią vasarą jie yra būtini. Jums pravers stilingos kuprinės vyrams, kurios talpina viską, ko gali prireikti karštą vasaros dieną paplūdimyje ar darbe. Taip pat puikus aksesuaras yra didelis medžiaginis krepšys, papuoštas grafičiais ar madingais raštais. Beje, mados topuose išlieka dailios rankinės ant juosmens.

Dar vienas aksesuaras, kurį būtina paminėti, kalbant apie 2022 m. vasaros vyrų mados tendencijas yra kepurės. Šiais metais madingiausios vyriškos skrybėlės. Jos ne tik suteikia papildomo žavesio įvaizdžiui, bet ir apsaugo nuo saulės spindulių. Žinoma, skrybėles reikia dėvėti ne tik paplūdimyje. Jos puikiai tinka ir kitose vietose. Tai dar viena įdomi galimybė vyrams pasipuošti ir atskleisti savo stiliaus pojūtį.

Madingi ir patogūs batai – ką avėti šią vasarą?

Kaip ir kiekvienais metais, madingo vyro batų spintoje privalo būti paprasti neutralūs sportbačiai vyrams. Jie tinka visoms progoms, dera su visais drabužiais, atrodo stilingai ir suteikia išskirtinį komfortą kojoms. Jei dar neturite dailaus modelio sportbačių, įsigykite juos šiai vasarai ir įsitikinsite jų universalumu bei stilingumu.

Šią vasarą madingai atrodysite ir su stilingomis vyriškomis basutėmis.

2022 m. vasaros mados topuose atsidūrė gladiatorių laikus primenantys sandalai, tad juos ir rekomenduojame vyrams, norintiems madingos ir patogios vasarinės avalynės. Atkreipkite dėmesį į minimalistinio stiliaus ir neutralių spalvų sandalus. Jie tokie pat universalūs, kaip sportbačiai.

Štai tokia 2022 m. vasaros vyrų mada – stilinga ir patogi. Greičiausiai kiekvienas norės papildyti savo garderobą šiais madingais drabužiais, batais ir aksesuarais, nes jie velniškai universalūs ir komfortiški.

pr2022/082

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite