Ką jums gali duoti knygų aprašymas?

Tikriausiai jums pažįstama situacija, kai perskaičius įdomią knygą, niekaip negalite rasti kito taip pačiai intriguojančio skaitinio? Užkietėję knygų skaitytojai pasakoja, jog su tokia problema susiduria gana dažnai. Ką jau kalbėti apie pradedančius skaitytojus. Tokiu atveju puiki išeitis – knygų aprašymai, kuriuos pateikia ne vienas knygų tinklaraštis. 

 

Ką gali pasiūlyti knygų tinklaraštis?

Knygų tinklaraščiai, kitaip vadinami blogais, yra skirti įvairiausių skonių skaitytojams. Čia nesunkiai gali rasti tekstų apie Lietuvos ir užsienio rašytojus, jų kūrybą ir konkrečių knygų išsamius aprašymus. Juk smagu apie vieną ar kitą kūrinį perskaityti kelių gerai žinomų apžvalgininkų mintis. Pažvelgus į tą patį  kūrinį vis kitu kampu galima atrasti nemažai įdomių dalykų, kurių, rodos, patys nė nepastebite.

Kaip jau minėjome, kone kiekvienas skaitytojas prisimena, kai sunku buvo išsirinkti knygą, ypač kai pasiūla gana didelė. Tokiu atveju tinklaraščio pagalba bus neįkainojama. Rastos skaitinių rekomendacijos ir teminiai sąrašai leis lengvai surasti savo knygą.

Labai dažnai knygų tinklaraštininkai šalia recenzijų apie knygas dalijasi savo kūryba, emocijomis bei kitomis juos dominančiomis mintimis. Vieni orientuojasi tik į literatūros kūrinius, kiti, tarpu, dalijasi naujienomis ir apie literatūrinius įvykius. Tai, sakykim, Nobelio premijų laureatai, Metų knygos rinkimai, autorių interviu ir kita. Taigi, surasite naujienų ir rekomendacijų kiekvienam skoniui.

 

Knygų pasirinkimo kriterijai

Jeigu knygų aprašymas jums atrodo nepakankamas kriterijus pasirinkti vieną ar kitą knygą, tuomet galite išbandyti kitus variantus.

Rinkitės knygą pagal jau pamėgtą žanrą. Žinodami kokio žanro skaitiniai jums labiausiai patinka, lengviau rasite ir kitą ne mažiau įdomų skaitinį.

Nepamirškite įvairių apdovanojimų. Jeigu jums svarbu tai, jog knyga yra gavusi kažkokį apdovanojimą, būtinai ieškokite tinklaraščio, kuris daug apie tai rašo. Ten rasite daug jums vertingos informacijos.

Išsirinkite knygą pagal kitų skaitytojų vertinimus.

Atkreipkite dėmesį ne tik į žanrą, bet ir autorių. Daugelis autorių nesimėto tarp įvairių žanrų ir nuosekliai rašo vienai skaitytojų grupei. Tikėtina, jog jeigu jums patiko viena kažkurio autoriaus knyga, patiks ir kitos.

Rinkitės knygas pagal amžiaus kategorijas. Kiekviena amžiaus kategorija turi savo mėgstamas temas. Tokie kūriniai skiriasi savo sudėtingumu, apimtimi ir veikėjų amžiumi. Šis kriterijus gali būti labai svarbus, norint pasirinkti įdomią knygą skaitymui.

pr2021/43

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Gydytojai rekomenduoja hidrolizuotą kolageną. Kas tai?

Apie kolageno papildus ir jų naudą girdėjo daugelis. Tačiau ne visiems pažįstamas hidrolizuotas kolagenas, kurio sudėtyje gausu aukščiausios kokybės I, II ir III tipo kolageno peptidų. Kuo ypatingas šis papildas ir ką žinoti apie jo vartojimą? Atsakome! Kokybiškas maisto papildas Hidrolizuotas kolagenas, paprastai išgaunamas iš galvijų, yra populiarus miltelių formos papildas, kuris nuo kitų kolageno papildų skiriasi savo forma, bet ne veiksmingumu. Šios rūšies kolagenas suskaidomas į mažesnius peptidus, kad būtų lengviau įsisavinamas, todėl jis labai efektyviai veikia odos sveikatą,

Geriausios antklodės visiems metų laikams. Kaip išsirinkti?

Antklodės yra svarbi miego dalis, daranti įtaką ne tik komfortiškam miegui, bet ir bendrai gyvenimo gerovei. Pasirinkus tinkamą antklodę, ypač vilnonę, galima pagerinti miego kokybę ir savijautą visais metų laikais. Vilnonės antklodės yra ypač vertinamos dėl jų natūralių savybių, kurios suteikia šilumą, reguliuoja drėgmės lygį ir leidžia odai kvėpuoti. Vilna yra gamtos duota medžiaga, turinti  puikias izoliacines savybes. Tai reiškia, kad vilnonė antklodė gali suteikti šilumos, kai reikia, tačiau tuo pat metu gali būti naudojama visais metų laikais, reguliuojant kūno

Patarimai, į ką atkreipti dėmesį renkant rankinę vyrui?

Laikai, kai vyrai buvo santūrūs dėl aksesuarų, seniai praėjo. Vis labiau populiarėja tokie vyriški aksesuarai kaip elegantiškas laikrodis, sąsagos, krepšys ar rankinė. Tinkamai priderinti prie stiliaus ir progos suteikia vyriško charakterio ir elegancijos.   Vyriška odinė rankinė per petį yra praktiškas ir stilingas aksesuaras, galintis papildyti bet kurio vyro garderobą. Renkantis tokią rankinę, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kurie padės išsirinkti kokybišką ir ilgalaikį gaminį. Atkreipkite dėmesį į odos kokybę. Aukštos kokybės oda yra patvari, atspari dėvėjimuisi ir

Šilutės ligoninėje atnaujinta įranga akių ligų diagnostikai

Konsultacinės poliklinikos akių ligų kabinetas pasipildė šiuolaikišku, išskirtines diagnostines galimybes turinčiu optiniu koherentiniu tomografu. Akių vidines struktūras (visus tinklainės sluoksnius) leidžiantis pamatyti prietaisas gerokai pagerina ankstyvąją akių ligų diagnostiką ir gydymą. Neskausmingas prietaisas Nuo šiol pacientams, sergantiems glaukoma, geltonosios dėmės degeneracija, diabetine retinopatija ir kitomis akių ligomis, nereikės vykti į kitus miestus, norint patikslinti diagnozę ir atlikti tyrimą. Šis neinvazinis, šviesos metodu pagrįstas tyrimas neturi jokių skausmingų pojūčių, yra saugus, patogus ir atliekamas per trumpą laiką (nuo 5 iki 10

Taip pat skaitykite