Jaunuosius menininkus aplankė dviguba šventė

Miesto centre, istoriniame Šilutės mokyklos pastate, kur pastaruosius metus mokėsi Pamario pagrindinės mokyklos pradinių klasių skyriaus mokiniai įsikūrė jaunieji menininkai. Šilutės rajono vaikų meno mokykla šiemet atšventė ir įkurtuves, ir mini savo veiklos 50-metį.

Vasaros įspūdžiais dalijosi Dailės skyriaus moksleiviai.

Įkurtuvės
Mokyklos vadovo pareigas laikinai einantis Arnoldas Milukas džiaugėsi – pagaliau visi po vienu stogu. Pirmame aukšte kuriasi liaudies muzikos gerbėjai, stygininkai. Džiaugsmu spinduliavo muzikos teorijos mokytojos Gražina Liaudanskienė ir Daiva Pielikienė.
G. Liaudanskienė pakvietė užeiti į antrame aukšte esančią solfedžio klasę, pro kurios langus matosi vėjo plaikstoma trispalvė. Antrame aukšte įsikūrė fortepijono klasės. Buvusi didelė klasė padalinta į dvi: vienoje tądien šeimininkavo fortepijono klasės mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė, kitoje – jos kolegė Žydrė Adomaitienė. Ir kitose klasėse mokytojai laukė norinčiųjų mokytis groti fortepijonu.

Dainavimo mokytoja Daiva Pielikienė.

Dailės skyrius įsikūrė trečiajame aukšte. Pernai šio skyriaus mokiniai buvo koją įkėlę kitame mokyklos korpuse, kur šiemet šeimininkaus pučiamųjų skyrius. Buvusioje sporto salėje numatyta vieta choreografijos skyriui.
Sveikinimų lietus
Rugsėjo pirmosios ir įkurtuvių proga sveikinęs A. Milukas mokiniams linkėjo naujų iššūkių, siekti pasirinktos srities žinių: „Tapkite pasirinktos srities profesionalais“. Mokytojams linkėjo ištvermės, kūrybiškumo, tėvams – nepamiršti užsukti į mokyklą.
Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, pasidžiaugęs mokinių laimėjimais, linkėjo ir toliau garsinti Šilutės kraštą ir Lietuvą. Geriausius jis pakvietė aplankyti Seimą, patikinęs, kad padengs kelionės išlaidas. Seimo narys Artūras Skardžius pasidžiaugė, kad Meno mokyklos bendruomenė puoselėja Mažosios Lietuvos tradicijas. „Be šaknų būtume pažeidžiami“, – kalbėjo Seimo narys.
Netrukus mokiniai buvo supažindinti su mokytojais, perkirpta simbolinė atidarymo juosta, visus pakvietė į naująsias mokyklos patalpas.

Laima PUTRIUVIENĖ

Mokiniai skubėjo pasveikinti savo mokytojus.

Būsimieji mokiniai supažindinti su mokytojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite