Jaunuosius menininkus aplankė dviguba šventė

Miesto centre, istoriniame Šilutės mokyklos pastate, kur pastaruosius metus mokėsi Pamario pagrindinės mokyklos pradinių klasių skyriaus mokiniai įsikūrė jaunieji menininkai. Šilutės rajono vaikų meno mokykla šiemet atšventė ir įkurtuves, ir mini savo veiklos 50-metį.

Vasaros įspūdžiais dalijosi Dailės skyriaus moksleiviai.

Įkurtuvės
Mokyklos vadovo pareigas laikinai einantis Arnoldas Milukas džiaugėsi – pagaliau visi po vienu stogu. Pirmame aukšte kuriasi liaudies muzikos gerbėjai, stygininkai. Džiaugsmu spinduliavo muzikos teorijos mokytojos Gražina Liaudanskienė ir Daiva Pielikienė.
G. Liaudanskienė pakvietė užeiti į antrame aukšte esančią solfedžio klasę, pro kurios langus matosi vėjo plaikstoma trispalvė. Antrame aukšte įsikūrė fortepijono klasės. Buvusi didelė klasė padalinta į dvi: vienoje tądien šeimininkavo fortepijono klasės mokytoja Liudmila Sandra Tunaitienė, kitoje – jos kolegė Žydrė Adomaitienė. Ir kitose klasėse mokytojai laukė norinčiųjų mokytis groti fortepijonu.

Dainavimo mokytoja Daiva Pielikienė.

Dailės skyrius įsikūrė trečiajame aukšte. Pernai šio skyriaus mokiniai buvo koją įkėlę kitame mokyklos korpuse, kur šiemet šeimininkaus pučiamųjų skyrius. Buvusioje sporto salėje numatyta vieta choreografijos skyriui.
Sveikinimų lietus
Rugsėjo pirmosios ir įkurtuvių proga sveikinęs A. Milukas mokiniams linkėjo naujų iššūkių, siekti pasirinktos srities žinių: „Tapkite pasirinktos srities profesionalais“. Mokytojams linkėjo ištvermės, kūrybiškumo, tėvams – nepamiršti užsukti į mokyklą.
Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, pasidžiaugęs mokinių laimėjimais, linkėjo ir toliau garsinti Šilutės kraštą ir Lietuvą. Geriausius jis pakvietė aplankyti Seimą, patikinęs, kad padengs kelionės išlaidas. Seimo narys Artūras Skardžius pasidžiaugė, kad Meno mokyklos bendruomenė puoselėja Mažosios Lietuvos tradicijas. „Be šaknų būtume pažeidžiami“, – kalbėjo Seimo narys.
Netrukus mokiniai buvo supažindinti su mokytojais, perkirpta simbolinė atidarymo juosta, visus pakvietė į naująsias mokyklos patalpas.

Laima PUTRIUVIENĖ

Mokiniai skubėjo pasveikinti savo mokytojus.

Būsimieji mokiniai supažindinti su mokytojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite