Jaunučiai nenuvylė

Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje įvyko 2014 m. Lietuvos mokinių jaunučių (gim. 2000-2003 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės. Ant imtynių kilimo jėgas išbandė 77 jaunieji atletai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Kelmės, Joniškio, Tauragės ir Pagėgių.

Pagėgiškiai pirmenybių prizininkai.

 

Pirmenybėse sėkmingai pasirodė šeimininkų komanda. Jaunieji Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos imtynininkai individualiai laimėjo net 7 pirmenybių apdovanojimus, o komandinėje įskaitoje tarp 10 komandų liko antri, į priekį praleidę tik Vilkaviškio rajono komandą.
Neįveikiamas svorio kategorijoje iki 38 kg buvo A. Mackaus gimnazijos septintokas Gvidas Jovaiša. Neleidęs savo varžovams pelnyti nė vieno taško, Gvidas pasipuošė pirmenybių aukso medaliu. Vaikino klasės draugas Rapolas Bliumas svorio kategorijoje iki 42 kg pelnė sidabrą. Toje pat svorio kategorijoje kovojęs Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus septintokas Donatas Pliuškevičius pasipuošė bronza.
Dar du bronzinius pirmenybių apdovanojimus pelnė Pagėgių A. Mackaus gimnazijos aštuntokas Andrius Gudas (59 kg) ir šeštokas Dominykas Popa (85 kg). Gimnazijos šeštokas Nojus Šeputis (66 kg) laimėjo sidabrą. Dar vieną pirmenybių aukso medalį pelnė Valdas Kairys (85 kg). Vaikinas šiais mokslo metais sportinį meistriškumą ugdo Šiaulių vidurinėje sporto mokykloje.
Jaunųjų imtynininkų treneris Antanas Merkevičius džiaugiasi gražiomis savo ugdytinių pergalėmis, tačiau ragina neužmigti ant laurų ir toliau aktyviai sportuoti, kelti individualų meistriškumą. Treneris kviečia visus besidominčius imtynėmis ateiti ant imtynių kilimo ir išbandyti jėgas. Treniruotės vyksta darbo dienomis nuo 15.30 val. A. Mackaus gimnazijos imtynių salėje (II aukštas).

Ingrida Juciūtė

Vienas komentaras

  • Iš Šilutės

    Miela matyti nuotrukoje tokius jaunus ir gabius sportininkus. Sveikinu su pergale ir linkiu taip pat veržtis pirmyn. Garbė ir tėvams, ir mokyklai bei visam kraštui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką verta žinoti apie betoninius gyvenamųjų namų elementus?

Betoninių namų statyba suteikia namų savininkams daug privalumų, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir neprideda nereikalingos priežiūros. Be to, betoniniai namai sukuria saugią, patogią ir sveiką aplinką, taip pat teigiamai prisideda prie aplinkos. Daugelis šių privalumų suteikia namų savininkams ilgalaikių finansinių santaupų. Betoniniai blokai prieš izoliuotas betonines formas Dvi sienų sistemos, dažniausiai naudojamos betoniniams namams statyti, yra betoniniai blokai ir izoliuotos betoninės formos (ICF). Abu metodai suteikia daug betoninio namo statybos pranašumų. Tačiau, skirtingai nei ICF sienos, betono blokeliai turi

Lietuvos banko sukauptas meno kūrinių lobynas – viename albume

LB-menas

Lietuvos bankas, pernai paminėjęs 100 metų sukaktį, šia proga parengė ir išleido albumą „Lietuvos banko dailės rinkinys“. Jame pirmą kartą koncentruotai pristatomi centriniame banke tarpukariu ir po 1990 m. sukaupti dailės kūriniai – paveikslai, keramikos dirbiniai, skulptūros, vitražai. Dailės kūrinių rinkinys – ne tik puošybai „Visuomenei pristatome šiek tiek mažiau žinomą, bet vieną įdomiausių Lietuvos banko veiklos sričių, kurios pradžia siejama su Lietuvos banko rūmų, esančių K. Donelaičio ir Maironio gatvių sankirtoje, Kaune, atsiradimu. Pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio

Policija: išpjovė 1000 eurų vertės medžių

Tauragės apskrities VPK informuoja apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone ir skelbia kitas žinias, į kurias gyventojai turėtų atkreipti dėmesį. Sausio 28 d. rytą vyras, gim. 1986 m., pastebėjo, kad sklype Labatmedžio k., Švėkšnos sen., išpjauti medžiai. Nuostolis 1000 eurų. Sausio 29 d.  Žemaitkiemio k. neblaivus (1,57 prom.) vyras, gim. 1999 m., vairavo automobilį „VW Passat“. Sausio 28 d. naktį Lietuvininkų gatvėje, Šilutėje,  nenustatyti asmenys užpuolė neblaivius vyrus (gim. 1981 m. ir gim. 1990 m.) ir vieną iš jų sužalojo. Sausio

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Taip pat skaitykite