Jaunučiai nenuvylė

Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje įvyko 2014 m. Lietuvos mokinių jaunučių (gim. 2000-2003 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės. Ant imtynių kilimo jėgas išbandė 77 jaunieji atletai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Kelmės, Joniškio, Tauragės ir Pagėgių.

Pagėgiškiai pirmenybių prizininkai.

 

Pirmenybėse sėkmingai pasirodė šeimininkų komanda. Jaunieji Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos imtynininkai individualiai laimėjo net 7 pirmenybių apdovanojimus, o komandinėje įskaitoje tarp 10 komandų liko antri, į priekį praleidę tik Vilkaviškio rajono komandą.
Neįveikiamas svorio kategorijoje iki 38 kg buvo A. Mackaus gimnazijos septintokas Gvidas Jovaiša. Neleidęs savo varžovams pelnyti nė vieno taško, Gvidas pasipuošė pirmenybių aukso medaliu. Vaikino klasės draugas Rapolas Bliumas svorio kategorijoje iki 42 kg pelnė sidabrą. Toje pat svorio kategorijoje kovojęs Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus septintokas Donatas Pliuškevičius pasipuošė bronza.
Dar du bronzinius pirmenybių apdovanojimus pelnė Pagėgių A. Mackaus gimnazijos aštuntokas Andrius Gudas (59 kg) ir šeštokas Dominykas Popa (85 kg). Gimnazijos šeštokas Nojus Šeputis (66 kg) laimėjo sidabrą. Dar vieną pirmenybių aukso medalį pelnė Valdas Kairys (85 kg). Vaikinas šiais mokslo metais sportinį meistriškumą ugdo Šiaulių vidurinėje sporto mokykloje.
Jaunųjų imtynininkų treneris Antanas Merkevičius džiaugiasi gražiomis savo ugdytinių pergalėmis, tačiau ragina neužmigti ant laurų ir toliau aktyviai sportuoti, kelti individualų meistriškumą. Treneris kviečia visus besidominčius imtynėmis ateiti ant imtynių kilimo ir išbandyti jėgas. Treniruotės vyksta darbo dienomis nuo 15.30 val. A. Mackaus gimnazijos imtynių salėje (II aukštas).

Ingrida Juciūtė

Hits: 40

Vienas komentaras

  • Iš Šilutės

    Miela matyti nuotrukoje tokius jaunus ir gabius sportininkus. Sveikinu su pergale ir linkiu taip pat veržtis pirmyn. Garbė ir tėvams, ir mokyklai bei visam kraštui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite