Jaunučiai nenuvylė

Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje įvyko 2014 m. Lietuvos mokinių jaunučių (gim. 2000-2003 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės. Ant imtynių kilimo jėgas išbandė 77 jaunieji atletai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Raseinių, Vilkaviškio, Kelmės, Joniškio, Tauragės ir Pagėgių.

Pagėgiškiai pirmenybių prizininkai.

 

Pirmenybėse sėkmingai pasirodė šeimininkų komanda. Jaunieji Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos imtynininkai individualiai laimėjo net 7 pirmenybių apdovanojimus, o komandinėje įskaitoje tarp 10 komandų liko antri, į priekį praleidę tik Vilkaviškio rajono komandą.
Neįveikiamas svorio kategorijoje iki 38 kg buvo A. Mackaus gimnazijos septintokas Gvidas Jovaiša. Neleidęs savo varžovams pelnyti nė vieno taško, Gvidas pasipuošė pirmenybių aukso medaliu. Vaikino klasės draugas Rapolas Bliumas svorio kategorijoje iki 42 kg pelnė sidabrą. Toje pat svorio kategorijoje kovojęs Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus septintokas Donatas Pliuškevičius pasipuošė bronza.
Dar du bronzinius pirmenybių apdovanojimus pelnė Pagėgių A. Mackaus gimnazijos aštuntokas Andrius Gudas (59 kg) ir šeštokas Dominykas Popa (85 kg). Gimnazijos šeštokas Nojus Šeputis (66 kg) laimėjo sidabrą. Dar vieną pirmenybių aukso medalį pelnė Valdas Kairys (85 kg). Vaikinas šiais mokslo metais sportinį meistriškumą ugdo Šiaulių vidurinėje sporto mokykloje.
Jaunųjų imtynininkų treneris Antanas Merkevičius džiaugiasi gražiomis savo ugdytinių pergalėmis, tačiau ragina neužmigti ant laurų ir toliau aktyviai sportuoti, kelti individualų meistriškumą. Treneris kviečia visus besidominčius imtynėmis ateiti ant imtynių kilimo ir išbandyti jėgas. Treniruotės vyksta darbo dienomis nuo 15.30 val. A. Mackaus gimnazijos imtynių salėje (II aukštas).

Ingrida Juciūtė

Vienas komentaras

  • Iš Šilutės

    Miela matyti nuotrukoje tokius jaunus ir gabius sportininkus. Sveikinu su pergale ir linkiu taip pat veržtis pirmyn. Garbė ir tėvams, ir mokyklai bei visam kraštui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite