Jau šeši kandidatai į merus

Vyriausioji rinkimų komisija skelbia, kad Pagėgių savivaldybės mero posto sieks jau šeši pretendentai.

Anksčiau „Pamarys“ pranešė, kad Pagėgių savivaldybės mero posto sieks keturi kandidatai: A. P. Dumbliauskas (Socialdemokratų partija), V. Komskis (partija „Tvarka ir teisingumas“), E. Kuturys (Darbo partija), P. Ubartas (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga).
Pristatome dar du pretendentus į Pagėgių savivaldybės mero postą kovo 1 d. vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.
Lietuvos liberalų sąjūdis iškėlė Vladimirą Gorodeckį, kuriam sausio 15 d. sukaks 64 metai, tautybė – rusas, gimęs Kaune, ten baigęs vidurinę mokyklą, dirbęs radijo fabrike, atlikęs karo tarnybą, įstojęs ir baigęs tuometinį Kauno medicinos institutą, nuo 1979 m. dirba gydytoju Pagėgiuose. Yra individualios įmonės Pagėgių šeimos centro direktorius ir gydytojas, su žmona Natalija užaugino du sūnus ir dukrą. Dvi kadencijas yra Pagėgių savivaldybės tarybos narys.
V. Gorodeckis deklaruoja privalomo registruoti turto už 222 600 Lt, turi 60 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavęs 40 tūkst. Lt paskolą, 2013 m. pajamos – per 77 tūkst. Lt, sumokėta 10 699 Lt mokesčių.
Politinė partija „Lietuvos sąrašas“ į Pagėgių mero postą iškėlė Donatą Jančarą, kuriam vasario 9 d. sukaks 41 metai, tautybės nenurodoma, išsilavinimas – aukštasis. 2013 m. Kauno technologijos universitete gavęs statybos inžinieriaus diplomą. Gimęs Pagėgiuose, baigęs Viešvilės žemės ūkio mokyklą, tarnavęs krašto apsaugos tarnyboje, dirbęs statybose darbininku, darbų vadovu, direktoriaus pavaduotoju, buvęs bedarbis, domisi žiniasklaida. Buvo Tautininkų sąjungos narys. Gyvena nesusituokęs su Gitana Mickevičiene, turi sūnų Vakarį Jančarą, Žymantą ir Andrėją Mickevičius.
D. Jančaras deklaravo 2013 m. privalomo deklaruoti turto neturėjęs, vertybinių popierių, juvelyrinių dirbinių, piniginių lėšų – taip pat. Paimta 70 tūkst. Lt paskola, gauta 4619 Lt pajamų, mokesčių nemokėta.

Parengta pagal VRK skelbiamą inf.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite