Jau šeši kandidatai į merus

Vyriausioji rinkimų komisija skelbia, kad Pagėgių savivaldybės mero posto sieks jau šeši pretendentai.

Anksčiau „Pamarys“ pranešė, kad Pagėgių savivaldybės mero posto sieks keturi kandidatai: A. P. Dumbliauskas (Socialdemokratų partija), V. Komskis (partija „Tvarka ir teisingumas“), E. Kuturys (Darbo partija), P. Ubartas (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga).
Pristatome dar du pretendentus į Pagėgių savivaldybės mero postą kovo 1 d. vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.
Lietuvos liberalų sąjūdis iškėlė Vladimirą Gorodeckį, kuriam sausio 15 d. sukaks 64 metai, tautybė – rusas, gimęs Kaune, ten baigęs vidurinę mokyklą, dirbęs radijo fabrike, atlikęs karo tarnybą, įstojęs ir baigęs tuometinį Kauno medicinos institutą, nuo 1979 m. dirba gydytoju Pagėgiuose. Yra individualios įmonės Pagėgių šeimos centro direktorius ir gydytojas, su žmona Natalija užaugino du sūnus ir dukrą. Dvi kadencijas yra Pagėgių savivaldybės tarybos narys.
V. Gorodeckis deklaruoja privalomo registruoti turto už 222 600 Lt, turi 60 tūkst. Lt piniginių lėšų, gavęs 40 tūkst. Lt paskolą, 2013 m. pajamos – per 77 tūkst. Lt, sumokėta 10 699 Lt mokesčių.
Politinė partija „Lietuvos sąrašas“ į Pagėgių mero postą iškėlė Donatą Jančarą, kuriam vasario 9 d. sukaks 41 metai, tautybės nenurodoma, išsilavinimas – aukštasis. 2013 m. Kauno technologijos universitete gavęs statybos inžinieriaus diplomą. Gimęs Pagėgiuose, baigęs Viešvilės žemės ūkio mokyklą, tarnavęs krašto apsaugos tarnyboje, dirbęs statybose darbininku, darbų vadovu, direktoriaus pavaduotoju, buvęs bedarbis, domisi žiniasklaida. Buvo Tautininkų sąjungos narys. Gyvena nesusituokęs su Gitana Mickevičiene, turi sūnų Vakarį Jančarą, Žymantą ir Andrėją Mickevičius.
D. Jančaras deklaravo 2013 m. privalomo deklaruoti turto neturėjęs, vertybinių popierių, juvelyrinių dirbinių, piniginių lėšų – taip pat. Paimta 70 tūkst. Lt paskola, gauta 4619 Lt pajamų, mokesčių nemokėta.

Parengta pagal VRK skelbiamą inf.

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Neteisėtu praturtėjimu kaltinami sutuoktiniai pravers teismo duris

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurį Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai perdavė teismui. Baudžiamojoje byloje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį organizavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Dalia Mackevičienė. Tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės

Vasario 1 d. prasidėjo žiemos priėmimas į profesines mokyklas

Vasario 1 d. prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas. Stojančiųjų prašymai mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje bus priimami iki vasario 12 d. Prašymus teikti gali ir jau įgijusieji išsilavinimą ar profesinę kvalifikaciją, ir jos dar neturintieji. „Šiuo metu darbo rinkoje labiausiai pasigendama inžinerijos ir informacinių technologijų sričių specialistų, taip pat didėja darbuotojų poreikis statybos, gamybos sektoriuose. Norėdami užpildyti šią spragą, skatiname kuo didesnį profesinio mokymo prieinamumą ir atvirumą, planuojame investicijas į profesinio mokymo programų atnaujinimą.

Taip pat skaitykite