Ir papuošalai gydo?

Pasirinktas juvelyrinis dirbinys, pasirodo, ne tik puošia, bet ir gali gydyti. Tokių pastebėjimų paskelbė žurnalas „Ji“.

Image by Nawal Escape from Pixabay.

AUKSAS stabdo senatvę. Auksiniai papuošalai veikia tarsi antioksidantas, lėtinantis senėjimą. Šis metalas tinkamiausias brandžiai moteriai, norinčiai kuo ilgiau išlikti jaunai ir gražiai. Manoma, kad auksas spartina žaizdų gijimą, saugo nuo dantų ėduonies, o ant kaklo pakabinta auksinė grandinėlė gydo širdies ritmo sutrikimus, padeda išvengti infarkto. Nuo seno tikėta, kad auksas teigiamai veikia sergančius depresija, epilepsija, net autizmu. Jis mažina įtampą ir teikia kūrybinių galių, grąžina emocinę pusiausvyrą. Nustatyta, kad auksas nesukelia alerginių reakcijų, tačiau įvairūs jo lydiniai gali įjautrinti organizmą.

SIDABRAS ramina, turi antibakterinių savybių. Ir dabar kai kas žaizdoms dezinfekuoti, spuogams, pūliniams gydyti naudoja sidabruotą vandenį. Sidabras turi raminamąjį poveikį, tad jo papuošalas tinka hiperaktyviems. Šis metalas teigiamai veikia nervų sistemą, mažina kraujospūdį, skatina virškinimą, gerina odos būklę. Jei sidabro papuošalas, kuris nuolat liečiasi su oda, patamsėja, tai gali būti kokios nors ligos ženklas. Gal sutriko skydliaukės veikla? Nors sidabras gali patamsėti, jeigu žmogus vartoja daug alkoholio.

VARIS perspėja apie ligą. Pasak žinovų, jis turi gydomųjų savybių, nes teikia gyvybingumo, energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą.  Gali padėti įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines ir inkstų ligas. Jeigu nuo vario papuošalo oda nuolat ir smarkiai patamsėja, reikia pasitikrinti sveikatą.

GINTARO gydomosios savybės, anot alternatyviosios medicinos šalininkų, pranoksta visus metalus, net ir tauriuosius. Dar antikos laikais jis buvo naudojamas farmakologijoje kaip sudėtinė vaistų dalis. Gintaru žmonės malšino ausų, akių, skrandžio, dantų, sąnarių skausmus. Sutrintu su medumi gydė gerklę, mikstūra vartota kaip raminamasis vaistas. Gintaro karoliai naudoti kaip gydomoji priemonė susirgus skydliaukės ligomis. Gydymui naudojamas nešlifuotas natūralus gintaras.

Bioenergetikai nerekomenduoja žavėtis egzotinių kraštų papuošalais, ypač turinčiais ritualinę reikšmę. Pasak jų, tai gali būti pavojinga sveikatai. O štai pastebėjimai apie aukso, sidabro, vario, gintaro gydomąsias galias šių laikų žmones pasiekia iš gilios praeities. Galima tikėti, galima netikėti. Nors gal ir verta žinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

Turtui ir pajamoms deklaruoti – du mėnesiai

Apie 161 tūkst. Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių gyventojų, pernai laiku pateikusių pajamų deklaracijas,  susigrąžino per 33, 4 mln. eurų GPM permokų. 10,7 tūkst. šilutiškių iš viso susigrąžino beveik 2 mln. eurų. 2021 m. kovo 3 d., Klaipėda. Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, jog Mokesčių inspekcija į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) perkėlė duomenis iš trečiųjų asmenų ir daugiau nei 2,3 mln. gyventojų jau gali teikti tikslias ir kokybiškas pajamų deklaracijas, iš kurių 1,74 mln. tai

Ūkininkai gali teikti dokumentus lengvatoms 

ESO ūkininkams primena apie galimybę 2021 metais pasinaudoti taikomomis lengvatomis: ūkininkai gali naudotis jiems Elektros energetikos įstatyme numatyta lengvata galios dedamajai ar buitiniams klientams numatytais elektros tarifais. Pateikę dokumentus, ūkininkai gali rinktis mokėti už galios dedamąją tik tris mėnesius ir už elektrą atsiskaityti pagal buitiniams klientams taikomas elektros kainas.  jei Jūsų žemės valdos ekonominis dydis (EDV) yra daugiau nei 0 ir lygus arba mažesnis nei 14, ir visų gautų pajamų iš žemės ūkio veiklos dalis procentais sudaro daugiau kaip 50

Ką reikia žinoti perkant papuošalus internetu?

Nekyla jokių abejonių, kad papuošalai – viena svarbiausių mūsų įvaizdžio detalių. Juos naudodami, ne tik išgryninsime kuriamą įvaizdį, bet ir atskleisime savo asmenybę. Tad nieko keista, kad įvairūs papuošalai yra viena dažniausiai įsigyjamų prekių. Siūlomą puikų būdą tiems kurie svajoja greitą bei patogiai įsigyti papuošalų – pirkite el. interneto parduotuvėje https://minimaltouch.lt/ . Kad išsirinktumėte labiausiai tinkamus ir visus lūkesčius pateisinančius papuošalus, atkreipkite dėmesį ir į šiuos patarimus. Svarbu dydis Internetinės parduotuvės parduodamus papuošalus pateikia aukštos kokybės nuotraukose ir būtent jos

A. Merkel pasveikino M. Gorbačiovą 90-mečio proga

Berlynas, kovo 2 d. (dpa-ELTA). Buvęs Kremliaus šeimininkas Michailas Gorbačiovas savo 90-ojo jubiliejaus proga antradienį sulaukė sveikinimų iš viso pasaulio. Vokietijos kanclerė Angela Merkel ne tik pasveikino jį su gimtadieniu, bet ir padėkojo jam už jo politinius pasiekimus. „Pasinaudosiu jūsų diena, kad dar kartą padėkočiau jums už asmeninį indėlį taikiai užbaigiant Šaltąjį karą bei suvienijant Vokietiją“, – sakoma A. Merkel sveikinime M. Gorbačiovui. „Vokietija nepamirš svarbaus jūsų indėlio į taikų suvienijimą, kaip ir nuolatinių jūsų asmeninių pastangų siekti draugiškų santykių

Taip pat skaitykite