Ir papuošalai gydo?

Pasirinktas juvelyrinis dirbinys, pasirodo, ne tik puošia, bet ir gali gydyti. Tokių pastebėjimų paskelbė žurnalas „Ji“.

Image by Nawal Escape from Pixabay.

AUKSAS stabdo senatvę. Auksiniai papuošalai veikia tarsi antioksidantas, lėtinantis senėjimą. Šis metalas tinkamiausias brandžiai moteriai, norinčiai kuo ilgiau išlikti jaunai ir gražiai. Manoma, kad auksas spartina žaizdų gijimą, saugo nuo dantų ėduonies, o ant kaklo pakabinta auksinė grandinėlė gydo širdies ritmo sutrikimus, padeda išvengti infarkto. Nuo seno tikėta, kad auksas teigiamai veikia sergančius depresija, epilepsija, net autizmu. Jis mažina įtampą ir teikia kūrybinių galių, grąžina emocinę pusiausvyrą. Nustatyta, kad auksas nesukelia alerginių reakcijų, tačiau įvairūs jo lydiniai gali įjautrinti organizmą.

SIDABRAS ramina, turi antibakterinių savybių. Ir dabar kai kas žaizdoms dezinfekuoti, spuogams, pūliniams gydyti naudoja sidabruotą vandenį. Sidabras turi raminamąjį poveikį, tad jo papuošalas tinka hiperaktyviems. Šis metalas teigiamai veikia nervų sistemą, mažina kraujospūdį, skatina virškinimą, gerina odos būklę. Jei sidabro papuošalas, kuris nuolat liečiasi su oda, patamsėja, tai gali būti kokios nors ligos ženklas. Gal sutriko skydliaukės veikla? Nors sidabras gali patamsėti, jeigu žmogus vartoja daug alkoholio.

VARIS perspėja apie ligą. Pasak žinovų, jis turi gydomųjų savybių, nes teikia gyvybingumo, energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą.  Gali padėti įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines ir inkstų ligas. Jeigu nuo vario papuošalo oda nuolat ir smarkiai patamsėja, reikia pasitikrinti sveikatą.

GINTARO gydomosios savybės, anot alternatyviosios medicinos šalininkų, pranoksta visus metalus, net ir tauriuosius. Dar antikos laikais jis buvo naudojamas farmakologijoje kaip sudėtinė vaistų dalis. Gintaru žmonės malšino ausų, akių, skrandžio, dantų, sąnarių skausmus. Sutrintu su medumi gydė gerklę, mikstūra vartota kaip raminamasis vaistas. Gintaro karoliai naudoti kaip gydomoji priemonė susirgus skydliaukės ligomis. Gydymui naudojamas nešlifuotas natūralus gintaras.

Bioenergetikai nerekomenduoja žavėtis egzotinių kraštų papuošalais, ypač turinčiais ritualinę reikšmę. Pasak jų, tai gali būti pavojinga sveikatai. O štai pastebėjimai apie aukso, sidabro, vario, gintaro gydomąsias galias šių laikų žmones pasiekia iš gilios praeities. Galima tikėti, galima netikėti. Nors gal ir verta žinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite