Ir papuošalai gydo?

Pasirinktas juvelyrinis dirbinys, pasirodo, ne tik puošia, bet ir gali gydyti. Tokių pastebėjimų paskelbė žurnalas „Ji“.

Image by Nawal Escape from Pixabay.

AUKSAS stabdo senatvę. Auksiniai papuošalai veikia tarsi antioksidantas, lėtinantis senėjimą. Šis metalas tinkamiausias brandžiai moteriai, norinčiai kuo ilgiau išlikti jaunai ir gražiai. Manoma, kad auksas spartina žaizdų gijimą, saugo nuo dantų ėduonies, o ant kaklo pakabinta auksinė grandinėlė gydo širdies ritmo sutrikimus, padeda išvengti infarkto. Nuo seno tikėta, kad auksas teigiamai veikia sergančius depresija, epilepsija, net autizmu. Jis mažina įtampą ir teikia kūrybinių galių, grąžina emocinę pusiausvyrą. Nustatyta, kad auksas nesukelia alerginių reakcijų, tačiau įvairūs jo lydiniai gali įjautrinti organizmą.

SIDABRAS ramina, turi antibakterinių savybių. Ir dabar kai kas žaizdoms dezinfekuoti, spuogams, pūliniams gydyti naudoja sidabruotą vandenį. Sidabras turi raminamąjį poveikį, tad jo papuošalas tinka hiperaktyviems. Šis metalas teigiamai veikia nervų sistemą, mažina kraujospūdį, skatina virškinimą, gerina odos būklę. Jei sidabro papuošalas, kuris nuolat liečiasi su oda, patamsėja, tai gali būti kokios nors ligos ženklas. Gal sutriko skydliaukės veikla? Nors sidabras gali patamsėti, jeigu žmogus vartoja daug alkoholio.

VARIS perspėja apie ligą. Pasak žinovų, jis turi gydomųjų savybių, nes teikia gyvybingumo, energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą.  Gali padėti įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines ir inkstų ligas. Jeigu nuo vario papuošalo oda nuolat ir smarkiai patamsėja, reikia pasitikrinti sveikatą.

GINTARO gydomosios savybės, anot alternatyviosios medicinos šalininkų, pranoksta visus metalus, net ir tauriuosius. Dar antikos laikais jis buvo naudojamas farmakologijoje kaip sudėtinė vaistų dalis. Gintaru žmonės malšino ausų, akių, skrandžio, dantų, sąnarių skausmus. Sutrintu su medumi gydė gerklę, mikstūra vartota kaip raminamasis vaistas. Gintaro karoliai naudoti kaip gydomoji priemonė susirgus skydliaukės ligomis. Gydymui naudojamas nešlifuotas natūralus gintaras.

Bioenergetikai nerekomenduoja žavėtis egzotinių kraštų papuošalais, ypač turinčiais ritualinę reikšmę. Pasak jų, tai gali būti pavojinga sveikatai. O štai pastebėjimai apie aukso, sidabro, vario, gintaro gydomąsias galias šių laikų žmones pasiekia iš gilios praeities. Galima tikėti, galima netikėti. Nors gal ir verta žinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Itin slaptas detektyvas Šilutės rajono savivaldybėje

2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko… Lyg ir buvo susirinkusi ši komisija. Kadangi jos pirmininkė Diana Andrijauskienė nuo rugsėjo 17 d. turi nedarbingumo pažymą, komisijai vadovaus Birutė Ačienė, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ teisininkė. Tą pasakė Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotoja Judita Subačienė, kadangi D. Andrijauskienė serga, komisijai vadovaus B. Ačienė, su žiniasklaida irgi bendraus B. Ačienė. Kontrolės ir audito tarnybos vyr. specialistė Rasa

Rytoj, rugsėjo 22 d., – Tarptautinė diena be automobilio

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja, kad 2021 m. rugsėjo 22 d. Europos judumo savaitę užbaigia Tarptautinė diena be automobilio. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinama prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo – bent šią dieną mieste išsiversti be automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo priemonių: eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu. Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio“ buvo surengta Prancūzijoje 1998 m. O 2000 m. ji jau vyko 760-yje Europos miestų. 2001

Geliniai priauginimai privers jus visam laikui atsisakyti akrilo

Tik nedaugelis dalykų man teikia didesnį pasitenkinimą ir atpalaiduoja labiau nei kelionė į nagų saloną, kad galėčiau pasidaryti naujus akrilinius nagus. Tai smulkmenos, kurių laukiu su nekantrumu, ir kurios daro jį tokį mielą. Nuo nagų lako spalvos pasirinkimo iki nagų apdirbimo įrankių išlyginančio nagų nelygumus, burzgimo garso ir, žinoma, išėjimo su šviežiai dengtais nagais, kuriais galėsiu baksnoti, baksnoti, baksnoti į kiekvieną paviršių, pro kurį praeisiu. Paskui ateina ne tokia džiuginanti dalis, pavyzdžiui, nagas lūžta per pusę arba visiškai nulūžta; skausmingas

Rytoj į pamokas sugrįžta Usėnų mokyklos mokiniai

Dėl COVID-19 užkrato plitimo kurį laiką buvo uždaryta Usėnų pagrindinė mokykla. Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė informavo, kad ši mokykla atnaujina darbą, mokiniai rytoj sugrįžta į klases. „Blogai, nes daugelyje mokyklų izoliavosi ir mokinių, ir darbuotojų. Praėjusią savaitę rajono švietimo įstaigose nustatyti 53 nauji susirgimo atvejai. Nerimą kelia Šilutės Žibų pradinė mokykla, kur izoliavosi šeši klasių komplektai“, – situaciją švietimo įstaigose apibūdino vedėja. Yra ir gera žinia. Šiais mokslo metais į mokyklas atėjo 15 mokinių

Taip pat skaitykite