Ir papuošalai gydo?

Pasirinktas juvelyrinis papuošalas, pasirodo, ne tik puošia, bet ir gali gydyti. Tokių pastebėjimų paskelbė žurnalas „Ji“.

Image by Nawal Escape from Pixabay.

AUKSAS stabdo senatvę. Auksiniai papuošalai veikia tarsi antioksidantas, lėtinantis senėjimą. Šis metalas tinkamiausias brandžiai moteriai, norinčiai kuo ilgiau išlikti jaunai ir gražiai. Manoma, kad auksas spartina žaizdų gijimą, saugo nuo dantų ėduonies, o ant kaklo pakabinta auksinė grandinėlė gydo širdies ritmo sutrikimus, padeda išvengti infarkto. Nuo seno tikėta, kad auksas teigiamai veikia sergančius depresija, epilepsija, net autizmu. Jis mažina įtampą ir teikia kūrybinių galių, grąžina emocinę pusiausvyrą. Nustatyta, kad auksas nesukelia alerginių reakcijų, tačiau įvairūs jo lydiniai gali įjautrinti organizmą.

SIDABRAS ramina, turi antibakterinių savybių. Ir dabar kai kas žaizdoms dezinfekuoti, spuogams, pūliniams gydyti naudoja sidabruotą vandenį. Sidabras turi raminamąjį poveikį, tad jo papuošalas tinka hiperaktyviems. Šis metalas teigiamai veikia nervų sistemą, mažina kraujospūdį, skatina virškinimą, gerina odos būklę. Jei sidabro papuošalas, kuris nuolat liečiasi su oda, patamsėja, tai gali būti kokios nors ligos ženklas. Gal sutriko skydliaukės veikla? Nors sidabras gali patamsėti, jeigu žmogus vartoja daug alkoholio.

VARIS perspėja apie ligą. Pasak žinovų, jis turi gydomųjų savybių, nes teikia gyvybingumo, energijos, teigiamai veikia smegenų veiklą.  Gali padėti įveikti įvairius uždegimus, atgauti jėgas po sunkių ligų, gerina kraujo apytaką, gelbsti gydant reumatines ir inkstų ligas. Jeigu nuo vario papuošalo oda nuolat ir smarkiai patamsėja, reikia pasitikrinti sveikatą.

GINTARO gydomosios savybės, anot alternatyviosios medicinos šalininkų, pranoksta visus metalus, net ir tauriuosius. Dar antikos laikais jis buvo naudojamas farmakologijoje kaip sudėtinė vaistų dalis. Gintaru žmonės malšino ausų, akių, skrandžio, dantų, sąnarių skausmus. Sutrintu su medumi gydė gerklę, mikstūra vartota kaip raminamasis vaistas. Gintaro karoliai naudoti kaip gydomoji priemonė susirgus skydliaukės ligomis. Gydymui naudojamas nešlifuotas natūralus gintaras.

Bioenergetikai nerekomenduoja žavėtis egzotinių kraštų papuošalais, ypač turinčiais ritualinę reikšmę (daugiau – rankų darbo papuošalai). Pasak jų, tai gali būti pavojinga sveikatai. O štai pastebėjimai apie aukso, sidabro, vario, gintaro gydomąsias galias šių laikų žmones pasiekia iš gilios praeities. Galima tikėti, galima netikėti. Nors gal ir verta žinoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

5 patarimai, kaip sumažinti dantų jautrumą

Pajutus dantų jautrumą, nevalia į jį numoti ranka. Dažnai padidėjęs jautrumas praneša apie emalio pažeidimus. Tad ilgiau ignoruojant šį nemalonų jausmą, gali kilti rimtesnių komplikacijų. Įprasta, kad rimtesni natūralių audinių pažeidimai gydomi ilgiau ir sudėtingiau. Norint to išvengti, šiame straipsnyje pateikiame patarimų, kaip sumažinti dantų jautrumą ir galbūt užkirsti kelią su juo susijusioms problemoms. 1. Reguliariai lankykitės pas odontologą Kartais nemalonus jausmas kyla dėl pažeisto danties. Vizito metu profesionalus gydytojas odontologas gali aptikti pažeidimą ir šį išgydyti. Ėduonis ar kanaluose

Verslo pokyčiai – kada jų reikia?

Verslas nuolatos keičiasi ir vystosi. Todėl geras verslininkas yra tas, kuris numato pokyčius ir nedvejodamas juos priima. Žinoma, tai gali būti nelengva, ypač turint ribotus išteklius. Todėl nieko keisto, kad kai kurie verslininkai vengia pokyčių. Tačiau kartais jų tiesiog reikia. Į klausimą „kada?“ atsakome šiame straipsnyje. Kritinės situacijos Kiekvienam verslui anksčiau ar vėliau tenka susidurti su kritinėmis situacijomis: nuo finansinės krizės iki pasaulinės pandemijos ir net karo. Jų metu verslo pokyčiai būtini. Priešingu atveju rizikuojama patirti milžiniškų nuostolių ir netgi

Taip pat skaitykite