Ir pagėgiškiai sulaukė didesnių algų

Rugpjūčio pabaigoje surengtame Pagėgių savivaldybės tarybos posėdyje padidintas Pagėgių kultūros centro vadovo atlyginimas, kuris įsigalioja … nuo liepos 1 d.

Po 244 Lt prie kuklių atlyginimų piketuose išsikovojo kultūros centrų, bibliotekų ir muziejų darbuotojai, kurių pareigos tiesiogiai sietinos su kultūra. Šiose įstaigose dirbantis techninis ir ūkinis personalas gaus tuos pačius uždarbius.
Tie 244 Lt lėmė, kad Pagėgių kultūros centro direktorės Svetlanos Jašinskienės atlyginimą nuo liepos 1 d. sudarys 21,6 bazinės mėnesio algos (BMA šiuo metu sudaro 122 Lt). Tokį sprendimą priėmė Pagėgių savivaldybės taryba.
Kultūros darbuotojų atlyginimams nuo liepos 1 d. padidinti Savivaldybė gavo per 60 tūkst. Lt. Šios lėšos įtrauktos į patikslintą šių metų biudžetą, tad po dalelę prie algų gauna visi tiesiogiai su kultūra susiję darbuotojai.
Pagėgių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Danutė Bardauskienė „Pamariui“ telefonu sakė, kad centre didesnius atlyginimus gaus tik 6 darbuotojai: direktorė S. Jašinskienė, direktoriaus pavaduotoja D. Bardauskienė, choreografijos specialistė Gražina Paliokienė, etninės kultūros specialistė Aksavera Mikšienė, Natkiškių kultūros namuose ir Pagėgiuose dirbantis meno vadovas Valdas Armonas bei renginių organizatorė Rasa Armonienė.
Pagėgių kultūros centras organizuoja valstybės švenčių ir datų minėjimus, turi meno mėgėjų kolektyvų, ypač daug dirba rengdami kasmetinę Pagėgių krašto šventę, šiemet ji bus skirta K. Donelaičio gimimo 300 metų jubiliejui. Centro darbuotojai, parengę projektą, kurį finansavo VVG „Pagėgių kraštas“, šiemet prisidėjo rengdami net šešias seniūnijų šventes. Tema buvo vienoda – sugrįžti į praeitį, prisiminti istorijos vingius, žmones, įvykius. Tad šventės – ne tik linksmybės su koncertais, bet ir parodytas dėmesys istorijai, kultūrai.

S. Rimaitė

Vienas komentaras

  • Laisvūnas

    O kodėl užmiršote vieną kultūros darbuotoją, kuris labiausiai nusipelnė šlifuodamas miesto gatves pastoviai rūkydamas ir švilpaudamas.(APD)
    Neskriauskite nukaršusio pensininko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Neteisėtu praturtėjimu kaltinami sutuoktiniai pravers teismo duris

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurį Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai perdavė teismui. Baudžiamojoje byloje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį organizavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Dalia Mackevičienė. Tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės

Vasario 1 d. prasidėjo žiemos priėmimas į profesines mokyklas

Vasario 1 d. prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas. Stojančiųjų prašymai mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje bus priimami iki vasario 12 d. Prašymus teikti gali ir jau įgijusieji išsilavinimą ar profesinę kvalifikaciją, ir jos dar neturintieji. „Šiuo metu darbo rinkoje labiausiai pasigendama inžinerijos ir informacinių technologijų sričių specialistų, taip pat didėja darbuotojų poreikis statybos, gamybos sektoriuose. Norėdami užpildyti šią spragą, skatiname kuo didesnį profesinio mokymo prieinamumą ir atvirumą, planuojame investicijas į profesinio mokymo programų atnaujinimą.

Taip pat skaitykite