I. Vaičiulio turnyrą laimėjo svečiai iš Ragainės

Trečiąjį stalo teniso veteranų turnyrą, skirtą Šilutės rajono švietimo ir visuomenės veikėjo Izidoriaus Vaičiulio (1953-2011) atminimui, laimėjo svečiai iš Ragainės (Nemanas, Kaliningrado sr. RF) Romas Gečas ir Renatas Muchamedjarovas, antrą vietą užėmė Salantų „Imbarės“ žaidėjai Kazys Stankus ir Rimantas Lubys, trečią – Šilutės „Varmas-3“ mažosios raketės mėgėjai Jonas Piekautas ir Algis Mykolas Šaulys. Prizininkams įteiktos taurės, specialūs medaliai ir Pamario krašto karšiai.

Nugalėtojai iš Ragainės R. Muchamedjarovas ir R. Gečas (kairėje) dėkojo už kvietimą į varžybas.

Varžybos vyko Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje. Dalyvavo 16 komandų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Jonavos, Mažeikių, Kretingos, Druskininkų, Lazdijų, Salantų, Šilutės, Rusnės, Juknaičių, Pašyšių ir pirmą kartą iš Ragainės (Nemano).
Sportininkus pasveikino I. Vaičiulio jaunesnysis sūnus Justas, atvykęs su žmona Milda. Visiems dalyviams įteikti LSDP Šilutės skyriaus bei stalo teniso klubo „Varmas“ padėkos raštai. Prieš turnyrą sportininkų delegacija ant I. Vaičiulio kapo uždegė žvakutes.
Būta ir staigmenų
Komandos (2×2) burtų keliu buvo suskirstytos į 4 grupes. Žaista ratų sistema. Rinktinės, užėmusios 1-2 vietas, toliau tęsė kovą finale dviejų minusų sistema. Likusios komandos varžėsi paguodos turnyre. Tarp A grupės komandų tris pergales vienodu rezultatu 3:0 laimėjo Šilutės „Varmas-1“ (Jonas Čimkus, Zigmas Šikšnius), įveikę Mažeikių, Kauno ir Juknaičių ekipas.
B grupėje geriausiai žaidė Salantų „Imbarė“, antrą vietą užėmė Jonavos žaidėjai, aplenkę „Varmą-4“ (Laimis Li Čin Chai, G.Valančius) ir Druskininkus.

Porų susitikimą žaidžia trečios vietos prizininkai: puolėjas J. Piekautas ir gynėjas A. M. Šaulys (kairėje). Viktoro Bučiaus nuotr.

Tarp C grupės komandų tris pergales iškovojo Šilutės „Varmas-3“ (Jonas Piekautas, Algis Mykolas Šaulys). Pamariškiai vienodu rezultatu 3:1 nugalėjo Lazdijų ir Kretingos rinktines bei 3:0 įveikė „Varmą-5” (Zigmas Tamošiūnas, Vacys Anuškevičius).
D grupę sudarė Vilniaus, Ragainės, Rusnės „Štormo“ (Artūras Silius, Romualdas Danielius Mažutis) ir jungtinė Pašyšių-Panevėžio (Vincas Agintas, Saulius Stašys) komandos. Gan netikėtai pirmą vietą užėmė svečiai iš Kaliningrado srities. Rusnės ir Pašyšių-Panevėžio mažosios raketės mėgėjai toliau tęsė kovą paguodos turnyre dėl 9-16 vietų.
Finale – ragainiškiai
Grupių nugalėtojai ketvirtfinalyje susitiko su antrų vietų laimėtojais. Į pusfinalį iškopė Ragainės ekipa, „Varmas-1“, „Varmas-3“ ir „Imbarė“. Rusijos atstovai rezultatu 3:0 įveikė Lazdijų senjorus, „Varmas-1“ tokiu pat rezultatu nugalėjo Jonavos komandą, o „Varmas-3“ po itin atkaklios kovos stumtelėjo žemyn vilniečius – 3:2. Salantiškiai rezultatu 3:0 įveikė Mažeikių bendraamžius.
Pusfinalyje „Varmas-1“ nusileido aštrų kombinacinio žaidimo stilių demonstravusiai Ragainės ekipai – 1:3, o „Varmas-3” pralaimėjo „Imbarei“ – 0:3. Kovoje dėl pirmos vietos Ragainės žaidėjai nepaliko Salantų komandai „Imbarė“ šansų (3:0). Pastaroji liko antra, trečią vietą iškovojo „Varmas-3”, ketvirtas –„Varmas-1“. Paguodos varžybas laimėjo pernykščio turnyro prizininkas Rusnės „Štormas“, įveikęs „Varmą-5”, Kauno ir Kretingos komandas.
Varžyboms vadovavo teisėjų kolegija: Viktoras Bučius, Gražina Mikalauskienė, Marijus Budraitis (Šilutė), Deimantė Juocevičienė (Vilnius). Po turnyro surengtos vakarienės metu pagerbtas I. Vaičiulio atminimas, prisiminti jo nuopelnai stalo tenisui, asmenybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tradicinėje Vydūno atminimo konferencijoje dėmesys skirtas karo tematikai

Rugpjūčio 4 dieną įvykusioje konferencijoje „Vydūnas: kada karų nebebus“ daug dėmesio skirta karo tematikai, jo kilimo priežasčių apžvalgai ir pan. Tema pasirinkta neatsitiktinai – Mažosios Lietuvos šviesuolis, filosofas Vydūnas šiai temai skyrė taip pat nemažai dėmesio. Vydūno vardu pavadintoje Pagėgių bibliotekoje kasmet tradiciškai buriasi šio šviesuolio idėjas vertinantys ar propaguojantys entuziastai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Rugpjūčio pirmąją savaitę Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka bei Vydūno draugija organizuoja konferenciją, kurios metu aptariami svarbiausi per pastaruosius metus nuveikti

Norinčių modernizuoti savo individualų namą iš Šilutės rajono – tik 32

Šiemet paraiškų gauti finansavimą už gyvenamųjų namų (vieno ar dviejų butų) modernizavimą skaičius išaugo bene dvigubai. APVA gavo beveik 1300 paraiškų už daugiau kaip 11 mln. eurų. Iš Aplinkos ministerijos administruojamos Klimato kaitos programos lėšų šiai priemonei skirta 10 mln. eurų. „Kalbant apie šio kvietimo rezultatus, pirmiausia džiugina beveik dvigubai išaugęs paraiškų skaičius – praėjusio kvietimo metu buvo gautos 653 paraiškos. Vertinant pastarųjų trijų metų kvietimų rezultatus, tendencijos panašios – norinčių modernizuoti savo individualų namą gyventojų skaičius kasmet auga“, –

Tarptautinė tautos diena      

Rugpjūčio 9 d. minima Tarptautinė pasaulio vietinių tautų diena. 1992 m. rugpjūčio 9 d. pirmą kartą įvyko tautų darbo grupių susirinkimas dėl žmonių teisių apsaugos. Tarptautinę tautos dieną paskelbė minėtina diena Jungtinių tautų organizacija 1994 m. gruodžio 23 d. Ši diena skirta ginti vietinių tautų – čiabuvių teises. Čiabuviai, dar vadinami aborigenais, autochtonais – tai senieji vietiniai tam tikros vietovės žmonės, tebegyvenantys arba gyvenę toje teritorijoje iki dabartinių gyventojų įsikūrimo. Čiabuvių bendruomenės laikosi savitų tradicijų, išsiskiria iš visos visuomenės. Tokios

Už pareigūnų žeminimą socialiniuose tinkluose gresia baudos

Policijos pareigūnai, dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių, nevengiančių įžeidinėti pareigūnus. Antai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kur stovi trikojis Šilutėje“ buvo patalpinti du įrašai, žeminantys policijos pareigūnus. Labai drąsi 27-erių socialinių tinklų lankytoja ir iškalbingas 59-erių vyriškis savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinius nusižengimus, numatytus Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas). Už

Taip pat skaitykite