Greičiausiai bėgo švėkšniškiai ir šilutiškiai

Šilutės rajono moksleivių pavasario kroso komandų varžybas tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų rinktinių laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos bėgikai, tarp pagrindinių mokyklų pirmavo Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos lengvaatlečiai.

Apdovanojami 14-15 m. sportininkai (iš kairės): Šilutės sporto mokyklos direktorius A. Lileikis, trečias finišavęs švėkšniškis K. Mickus, 1000 m distancijos nugalėtojas šilutiškis J. Tubutis, antrą vietą užėmęs naumiestiškis A. Bendžius, sporto mokyklos treneris S. Oželis.
Zitos Urmulevičienės nuotr.

 

Kroso varžybose, kurios vyko Šilutėje, dalyvavo 6 gimnazijų ir vidurinių mokyklų bei 9 pagrindinių mokyklų komandos. 12-13 m. vaikai ir 14-15 m. mergaitės bėgo 500 m, berniukai ir 16-17 m. sportininkės varžėsi 1000 m trasoje, berniukai – 1500 m. 19-20 m. merginos lenktyniavo 1000 m distancijoje, vaikinai – 2000 m.
Tarp gimnazijų ir vidurinių mokyklų komandų geriausiai pasirodė švėkšniškiai, surinkę 183 taškus ir laimėję pirmą vietą. Antri liko Šilutės pirmosios gimnazijos lengvaatlečiai (158 tšk.), trečia – Žemaičių Naumiesčio gimnazijos rinktinė (155 tšk.). Ketvirti liko kintiškiai (140 tšk.), penkti – vainutiškiai, šešti – Vydūno gimnazijos atstovai.
Tarp pagrindinių mokyklų rinktinių nugalėjo Pamario pagrindinės mokyklos bėgikai (159 tšk.), antrą vietą užėmė M. Jankaus pagrindinės mokyklos komanda (152 tšk.), treti – Katyčių sportininkai (93 tšk.). 4-9 vietas užėmė Juknaičių (79 tšk.), Traksėdžių (61 tšk.), Usėnų (59 tšk.), Pašyšių (57,5 tšk.), Saugų (47 tšk.), Vilkyčių (27 tšk.) komandos.
500 m tarp vaikų greičiausiai nubėgo traksėdiškė J. Baciūtė ir šilutiškis D. Puodžiūnas. Jų laikas – 1.34,9 ir 1.33,9. Antras vietas užėmė J. Rudytė (Traksėdžiai) ir J. Budrikas (M. Jankaus p. m.), treti atbėgo E. Saudargaitė (Pamario p. m.) ir D. Degutis (Žemaičių Naumiesčio g.).
14-15 m. mergaičių 500 m bėgimo nugalėtoja tapo K. Jašauskaitė (M. Jankaus p. m.), įveikusi distanciją per 1.32,3. Antra finišavo G. Šertvytytė (Pamario p. m.), trečia – G. Sudeikytė (M. Jankaus p. m.). Paaugliai bėgo 1000 m. Čempiono vardą iškovojo Pamario p. m. auklėtinis J. Tubutis – 3. 03,2. 2-3 vietas užėmė A. Bendžius (Žemaičių Naumiesčio g.), K. Mickus („Saulės“ g.).
16-17 m. moksleivės bėgo 1000 m, moksleiviai – 1500 m. Greičiausi buvo Šilutės pirmosios gimnazijos lengvaatlečiai G. Kuisytė ir R. Petraitis. Nugalėtojų laikas – 3.40,7 ir 4.42,1.
Antras vietas užėmė R. Bernotaitė („Saulės“ g.), E. Kurlinkus (Vainuto vid.m.), treti finišavao V. Sudeikytė (M. Jankaus p. m.) ir G. Šumalovas (Šilutės pirmoji g.).
Tarp 19-20 m. sportininkų 1000 m bėgimą laimėjo L. Tunylaitė (Kintų vid. m.) – 3.41,4. Antra liko A. Noreikaitė (Šilutės pirmoji g.), trečia – G. Bučinskaitė (Vainuto vid.m.). Vaikinai varžėsi 2000 m trasoje. Greičiausias, ištvermingiausias buvo švėkšniškis D. Būdvytis, įveikęs distanciją per 6.57,0 min. Antras finišavo taip pat „Saulės“ g. lengvaatletis D. Norvilas, trečias atbėgo L. Konaverskis (Šilutės pirmoji g.).

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite