Geriausi Vilkyčių mokyklos sportininkai

Vilkyčių pagrindinėje mokykloje įvyko tradicinė geriausių mokyklos sportininkų apdovanojimo šventė. Ją nuotaikingai pravedė Akvilė ir Agnė. Šmaikščiomis skaidrėmis iš varžybų ir treniruočių akimirkų gausiai susirinkusius tėvelius pralinksmino jų autorė Gabija. Vakaro metu atminimo taurės įteiktos visiems neformalaus vaikų švietimo programos dalyviams.

Vilkyčių mokyklos atstovė Gintarė Paulauskaitė sėkmingai gynė Lietuvos garbę tarptautinėse varžybose Estijoje, kamuoliuko metikas Marius Rudzevičius trečią vietą iškovojo Lietuvos vaikų pirmenybėse. 2016 m. Žemaitijos taurės varžybų nugalėtojais ir prizininkais tapo: Gintarė Paulauskaitė ir Marius Rudzevičius. Gintarė iškovojo II vietą Lietuvos jaunučių žaidynėse ir buvo trečia jaunių pirmenybėse. Mantas Rudzevičius, Marius Rudzevičius, Dovydas Virbinskis, Kamilė Šulcaitė, Gustas Ragauskas iškovojo prizines vietas, mesdami ietį arba stumdami rutulį Klaipėdos apskrities ir rajono varžybose, Erikas Stonkus tapo „Minijos naftos“ krepšinio varžybų nugalėtoju.
2016 m. geriausiais mokyklos sportininkais pripažinti: rajono čempionė Gintarė Paulauskaitė (nuotraukoje – trečia iš kairės, nusviedė 400 g ietį 38,75 m), Lietuvos jaunučių rinktinės narė, jaunučių žaidynėse pelnė II vietą, Baltijos šalių mače užėmė V vietą, antrą vietą pelnė Žemaitijos taurės varžybose. Rajono čempionė.
Marius Rudzevičius kamuoliuką nusviedė 72,37 m, 500 g ietį švystelėjo 44,98 m, Lietuvos vaikų pirmenybėse užėmė III vietą, 2015 m. Žemaitijos taurės varžybų nugalėtojas.
Dovydas Virbinskis 400 g ietį nuskraidina 40,84 m, jis – rajono jaunučių čempionas, Klaipėdos jaunučių varžybose pelnęs I vietą, o Lietuvos jaunučių žaidynėse likęs 7-as.
Mantas Rudzevičius 700 g ietį numetė 52,02 m, Lietuvos metimų pirmenybėse pelnė IV vietą, Klaipėdos pirmenybių nugalėtojas, rajono čempionas.
Tarp geriausiųjų pateko ir Gustas Ragauskas, Tadas Bružas, Mantas Jackyvas, Kamilė Šulcaitė, Erikas Stonkus.
Jaunieji sportininkai dėkoja rėmėjams: I. Kirkickienei, M. Beivydui, R. Butkui, M. Baltrukoniui, K. Gudžiūnui, A. Keizeriui, D. Keizeriui, G. Kimbrienei, A. Pakalniškiui, G. Pakalniškiui, D. Rudienei.