Dvidešimt antrasis „Žvaigždūnės“ gimtadienis

Šilutės šokių klubas „Žvaigždūnė“ savo gimtadienį švenčia kiekvieną pavasarį. Į šventę pakviečia savo draugus ir visus šokio mėgėjus. Šįkart „Žvaigždūnė“ pakvietė pasinerti į jausmų vandenyną, kuriame netrūko siautulio.

Žiūrovus žavėjo „Žvaigždūnės“ moterų grupė „Lyra“, kuri šių metų apdovanojimų kraitę papildė šokių fiestos Kaune pelnyta „Grand Prix“ taure.

Norinčių pasimėgauti gimtadienio šventės nuotaikomis netrūko. Juk ne vieną šilutiškių šeimą sieja glaudūs ryšiai su „Žvaigždūnės“ kolektyvu, kur šoka sesuo, dukra, anūkė ar mama. Ir šventės vedėjas Laurynas prisipažino, kad su „Žvaigždūne“ yra susijęs nuo vaikystės, kai jį dar mažą tėvai atsivesdavo į šio kolektyvo koncertus. „Stovėti scenoje, kur šoka „Žvaigždūnė“, man yra garbė“, – atviravo gimtadienio šventės vedėjas.
Gimtadienis – puiki proga prisiminti, kuo gyventa praėjusiais metais ir pasidžiaugti nauja programa. Pernai pasiekimų netrūko, jų pelnyta jau ir šiemet. 2014 m. „Žvaigždūnė“ dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose, respublikiniuose festivaliuose ir konkursuose, šiemet atstovavo Lietuvai Europos kultūros sostinėje Rumunijoje.

Į „Žvaigždūnės“ gimtadienį atskubėjusi žvaigždžių pora (šventės vedėjas Laurynas Nikelis ir jaunoji pianistė bei šokėja Gabrielė Paužuolytė) muzikiniu kūriniu pakvietė į spalvingą šventę.

Kiekviena „Žvaigždūnės“ šventė yra tarsi siautulinga fiesta, puikiai režisuota, žėrinti visomis vaivorykštės spalvomis, efektais, žiūrovus žavinti judesio, gracijos, spalvų, prožektorių šviesų derme. Energija trykštančių šokių įvaizdį padeda kurti kiekvienam šokiui vis kiti, dizainerio sukurti, gero siuvėjo pasiūti rūbai.
Šokėjų pasirodymus lydėjo audringi žiūrovų aplodismentai. Net po paties siautulingiausio šokio šokėjų veiduose švytėjo šypsenos, už jų nebuvo galima įžvelgti kiek daug repeticijų, prakaito ir kantrybės reikėjo išlieti. „Mes šokame, meilę, džiaugsmą, laimę“, – tikina šokėjos.
„Žvaigždūnės“ vadovės Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė įvairių stilių šokių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius. „Žvaigždūnėje“ yra 5 grupės, pasivadinusios žvaigždynų vardais. „Žvaigždūnė“ kuria ir puoselėja kolektyvo tradicijas.
Paliekančios kolektyvą kasmet braukia graudulio ašaras. Šiemet su „Žvaigždūne“ atsisveikino Milda Banaitytė, Neringa Maskolevaitė, Deimantė Skiudulaitė, Augustė Norgėlaitė ir net 14 metų klube šokusi Gytė Butkutė. „Žvaigždūnės“ vadovė Loreta Stanelienė kiekvienai įteikė choreografijos studijos baigimo pažymėjimus, dovanėlių. Kiekvieną apkabino ir prašė niekada nepamiršti „Žvaigždūnės“.

Laima PUTRIUVIENĖ

„Žvaigždūnės“ šokiai liūdėti neleidžia.

Hits: 66

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite