Dvidešimt antrasis „Žvaigždūnės“ gimtadienis

Šilutės šokių klubas „Žvaigždūnė“ savo gimtadienį švenčia kiekvieną pavasarį. Į šventę pakviečia savo draugus ir visus šokio mėgėjus. Šįkart „Žvaigždūnė“ pakvietė pasinerti į jausmų vandenyną, kuriame netrūko siautulio.

Žiūrovus žavėjo „Žvaigždūnės“ moterų grupė „Lyra“, kuri šių metų apdovanojimų kraitę papildė šokių fiestos Kaune pelnyta „Grand Prix“ taure.

Norinčių pasimėgauti gimtadienio šventės nuotaikomis netrūko. Juk ne vieną šilutiškių šeimą sieja glaudūs ryšiai su „Žvaigždūnės“ kolektyvu, kur šoka sesuo, dukra, anūkė ar mama. Ir šventės vedėjas Laurynas prisipažino, kad su „Žvaigždūne“ yra susijęs nuo vaikystės, kai jį dar mažą tėvai atsivesdavo į šio kolektyvo koncertus. „Stovėti scenoje, kur šoka „Žvaigždūnė“, man yra garbė“, – atviravo gimtadienio šventės vedėjas.
Gimtadienis – puiki proga prisiminti, kuo gyventa praėjusiais metais ir pasidžiaugti nauja programa. Pernai pasiekimų netrūko, jų pelnyta jau ir šiemet. 2014 m. „Žvaigždūnė“ dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose, respublikiniuose festivaliuose ir konkursuose, šiemet atstovavo Lietuvai Europos kultūros sostinėje Rumunijoje.

Į „Žvaigždūnės“ gimtadienį atskubėjusi žvaigždžių pora (šventės vedėjas Laurynas Nikelis ir jaunoji pianistė bei šokėja Gabrielė Paužuolytė) muzikiniu kūriniu pakvietė į spalvingą šventę.

Kiekviena „Žvaigždūnės“ šventė yra tarsi siautulinga fiesta, puikiai režisuota, žėrinti visomis vaivorykštės spalvomis, efektais, žiūrovus žavinti judesio, gracijos, spalvų, prožektorių šviesų derme. Energija trykštančių šokių įvaizdį padeda kurti kiekvienam šokiui vis kiti, dizainerio sukurti, gero siuvėjo pasiūti rūbai.
Šokėjų pasirodymus lydėjo audringi žiūrovų aplodismentai. Net po paties siautulingiausio šokio šokėjų veiduose švytėjo šypsenos, už jų nebuvo galima įžvelgti kiek daug repeticijų, prakaito ir kantrybės reikėjo išlieti. „Mes šokame, meilę, džiaugsmą, laimę“, – tikina šokėjos.
„Žvaigždūnės“ vadovės Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė įvairių stilių šokių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius. „Žvaigždūnėje“ yra 5 grupės, pasivadinusios žvaigždynų vardais. „Žvaigždūnė“ kuria ir puoselėja kolektyvo tradicijas.
Paliekančios kolektyvą kasmet braukia graudulio ašaras. Šiemet su „Žvaigždūne“ atsisveikino Milda Banaitytė, Neringa Maskolevaitė, Deimantė Skiudulaitė, Augustė Norgėlaitė ir net 14 metų klube šokusi Gytė Butkutė. „Žvaigždūnės“ vadovė Loreta Stanelienė kiekvienai įteikė choreografijos studijos baigimo pažymėjimus, dovanėlių. Kiekvieną apkabino ir prašė niekada nepamiršti „Žvaigždūnės“.

Laima PUTRIUVIENĖ

„Žvaigždūnės“ šokiai liūdėti neleidžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų. 1. Žinios Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų. Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti. Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir

Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

Stilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai. Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje

Rugsėjo 29-ąją minime šventąjį Mykolą

Kalendoriaus lapelis primena, kad rugsėjo 29-oji yra Pasaulinė širdies diena, Dagos diena, Šv. Mykolas. Proga priminti, kaip svarbu saugoti širdį                  1999 m. Pasaulinė širdies federacija paskelbė rugsėjo 29-ą Pasauline širdies diena. Šventė švenčiama 90-yje pasaulio šalių, siekiant atkreipti dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, paskatinti sveiką gyvensenos būdą. Pasaulinę širdies dieną Lietuvoje skatina švęsti Lietuvos širdies asociacija. Šią dieną organizuojami sveikatingumo renginiai, išvykos dviračiais. Širdies veikla daug priklauso nuo taisyklingos mitybos ir žalingų įpročių. Širdžiai itin kenkia nutukimas, nejudrumas

Taip pat skaitykite