Dvidešimt antrasis „Žvaigždūnės“ gimtadienis

Šilutės šokių klubas „Žvaigždūnė“ savo gimtadienį švenčia kiekvieną pavasarį. Į šventę pakviečia savo draugus ir visus šokio mėgėjus. Šįkart „Žvaigždūnė“ pakvietė pasinerti į jausmų vandenyną, kuriame netrūko siautulio.

Žiūrovus žavėjo „Žvaigždūnės“ moterų grupė „Lyra“, kuri šių metų apdovanojimų kraitę papildė šokių fiestos Kaune pelnyta „Grand Prix“ taure.

Norinčių pasimėgauti gimtadienio šventės nuotaikomis netrūko. Juk ne vieną šilutiškių šeimą sieja glaudūs ryšiai su „Žvaigždūnės“ kolektyvu, kur šoka sesuo, dukra, anūkė ar mama. Ir šventės vedėjas Laurynas prisipažino, kad su „Žvaigždūne“ yra susijęs nuo vaikystės, kai jį dar mažą tėvai atsivesdavo į šio kolektyvo koncertus. „Stovėti scenoje, kur šoka „Žvaigždūnė“, man yra garbė“, – atviravo gimtadienio šventės vedėjas.
Gimtadienis – puiki proga prisiminti, kuo gyventa praėjusiais metais ir pasidžiaugti nauja programa. Pernai pasiekimų netrūko, jų pelnyta jau ir šiemet. 2014 m. „Žvaigždūnė“ dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose, respublikiniuose festivaliuose ir konkursuose, šiemet atstovavo Lietuvai Europos kultūros sostinėje Rumunijoje.

Į „Žvaigždūnės“ gimtadienį atskubėjusi žvaigždžių pora (šventės vedėjas Laurynas Nikelis ir jaunoji pianistė bei šokėja Gabrielė Paužuolytė) muzikiniu kūriniu pakvietė į spalvingą šventę.

Kiekviena „Žvaigždūnės“ šventė yra tarsi siautulinga fiesta, puikiai režisuota, žėrinti visomis vaivorykštės spalvomis, efektais, žiūrovus žavinti judesio, gracijos, spalvų, prožektorių šviesų derme. Energija trykštančių šokių įvaizdį padeda kurti kiekvienam šokiui vis kiti, dizainerio sukurti, gero siuvėjo pasiūti rūbai.
Šokėjų pasirodymus lydėjo audringi žiūrovų aplodismentai. Net po paties siautulingiausio šokio šokėjų veiduose švytėjo šypsenos, už jų nebuvo galima įžvelgti kiek daug repeticijų, prakaito ir kantrybės reikėjo išlieti. „Mes šokame, meilę, džiaugsmą, laimę“, – tikina šokėjos.
„Žvaigždūnės“ vadovės Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė įvairių stilių šokių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius. „Žvaigždūnėje“ yra 5 grupės, pasivadinusios žvaigždynų vardais. „Žvaigždūnė“ kuria ir puoselėja kolektyvo tradicijas.
Paliekančios kolektyvą kasmet braukia graudulio ašaras. Šiemet su „Žvaigždūne“ atsisveikino Milda Banaitytė, Neringa Maskolevaitė, Deimantė Skiudulaitė, Augustė Norgėlaitė ir net 14 metų klube šokusi Gytė Butkutė. „Žvaigždūnės“ vadovė Loreta Stanelienė kiekvienai įteikė choreografijos studijos baigimo pažymėjimus, dovanėlių. Kiekvieną apkabino ir prašė niekada nepamiršti „Žvaigždūnės“.

Laima PUTRIUVIENĖ

„Žvaigždūnės“ šokiai liūdėti neleidžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite