Dvidešimt antrasis „Žvaigždūnės“ gimtadienis

Šilutės šokių klubas „Žvaigždūnė“ savo gimtadienį švenčia kiekvieną pavasarį. Į šventę pakviečia savo draugus ir visus šokio mėgėjus. Šįkart „Žvaigždūnė“ pakvietė pasinerti į jausmų vandenyną, kuriame netrūko siautulio.

Žiūrovus žavėjo „Žvaigždūnės“ moterų grupė „Lyra“, kuri šių metų apdovanojimų kraitę papildė šokių fiestos Kaune pelnyta „Grand Prix“ taure.

Norinčių pasimėgauti gimtadienio šventės nuotaikomis netrūko. Juk ne vieną šilutiškių šeimą sieja glaudūs ryšiai su „Žvaigždūnės“ kolektyvu, kur šoka sesuo, dukra, anūkė ar mama. Ir šventės vedėjas Laurynas prisipažino, kad su „Žvaigždūne“ yra susijęs nuo vaikystės, kai jį dar mažą tėvai atsivesdavo į šio kolektyvo koncertus. „Stovėti scenoje, kur šoka „Žvaigždūnė“, man yra garbė“, – atviravo gimtadienio šventės vedėjas.
Gimtadienis – puiki proga prisiminti, kuo gyventa praėjusiais metais ir pasidžiaugti nauja programa. Pernai pasiekimų netrūko, jų pelnyta jau ir šiemet. 2014 m. „Žvaigždūnė“ dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose, respublikiniuose festivaliuose ir konkursuose, šiemet atstovavo Lietuvai Europos kultūros sostinėje Rumunijoje.

Į „Žvaigždūnės“ gimtadienį atskubėjusi žvaigždžių pora (šventės vedėjas Laurynas Nikelis ir jaunoji pianistė bei šokėja Gabrielė Paužuolytė) muzikiniu kūriniu pakvietė į spalvingą šventę.

Kiekviena „Žvaigždūnės“ šventė yra tarsi siautulinga fiesta, puikiai režisuota, žėrinti visomis vaivorykštės spalvomis, efektais, žiūrovus žavinti judesio, gracijos, spalvų, prožektorių šviesų derme. Energija trykštančių šokių įvaizdį padeda kurti kiekvienam šokiui vis kiti, dizainerio sukurti, gero siuvėjo pasiūti rūbai.
Šokėjų pasirodymus lydėjo audringi žiūrovų aplodismentai. Net po paties siautulingiausio šokio šokėjų veiduose švytėjo šypsenos, už jų nebuvo galima įžvelgti kiek daug repeticijų, prakaito ir kantrybės reikėjo išlieti. „Mes šokame, meilę, džiaugsmą, laimę“, – tikina šokėjos.
„Žvaigždūnės“ vadovės Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė įvairių stilių šokių moko vaikus, jaunimą ir suaugusius. „Žvaigždūnėje“ yra 5 grupės, pasivadinusios žvaigždynų vardais. „Žvaigždūnė“ kuria ir puoselėja kolektyvo tradicijas.
Paliekančios kolektyvą kasmet braukia graudulio ašaras. Šiemet su „Žvaigždūne“ atsisveikino Milda Banaitytė, Neringa Maskolevaitė, Deimantė Skiudulaitė, Augustė Norgėlaitė ir net 14 metų klube šokusi Gytė Butkutė. „Žvaigždūnės“ vadovė Loreta Stanelienė kiekvienai įteikė choreografijos studijos baigimo pažymėjimus, dovanėlių. Kiekvieną apkabino ir prašė niekada nepamiršti „Žvaigždūnės“.

Laima PUTRIUVIENĖ

„Žvaigždūnės“ šokiai liūdėti neleidžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Muziejų naktis Bitėnuose

Šeštadienį, gegužės 14 d., Bitėnus apgobė Tarptautinė muziejų naktis. Nepaisant žvarbos, Martyno Jankaus muziejuje susirinko nemažas būrys svečių. Jaukiai įsitaisę muziejaus edukacinio centro antrame aukšte, žiūrovai stebėjo paruoštą Martyno Jankaus muziejaus programą.   Vakaras prasidėjo grafikės Gražinos Didelytės spalvotų piešinių parodos pristatymu iš ciklo „Dainavo klodai“ ir „Brangiausios vietos“. Pristatyme dalyvavo menininkės kūrybinių teisių paveldėtojas, jos darbų skleidėjas ir atminimo puoselėtojas prof. Vygandas Čaplikas, kartu su parodos kuratore Vida Korn. Šioje parodoje eksponuojami menininkės darbai sukurti jai apsigyvenus Dzūkijoje, Rūdnelės

Įgyvendintas iš ES Socialinio fondo finansuojamas socialinės gerovės projektas      

Asociacija Šilutės Soroptimos klubas ir partneriai Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras bei Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šilutės Viltis“ įgyvendino Europos Socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Socialinę gerovę kuriame drauge“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0433. Projekto tikslas-ugdyti savipagalbos ir socialinius įgūdžius socialinę atskirtį patiriantiems Šilutės gyventojams, kartu ugdant bendruomeniškumą ir savanorystę.  Šiam tikslui pasiekti suorganizuoti 108 užsiėmimai asmenims su negalia, jų šeimų nariams, vyresnio amžiaus Šilutės miesto gyventojams. Įgyvendinant projektą vyko įvadinis seminaras, 5 bendrųjų įgūdžių mokymai, 61 seminaras-praktikumas, 40 lavinamųjų užsiėmimų,

Tarp piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojų – ir ketvirtokė iš Žemaičių Naumiesčio

Paskelbti piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojai: viena iš jų – Ugnė Barakauskaitė, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokinė. Paaiškėjo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos surengto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojai: Šakių „Varpo“ mokyklos penktos klasės mokinė Austėja Pužauskaitė, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos septintos klasės mokinys Grantas Grudzinskas, Tauragės „Versmės“ gimnazijos pirmos gimnazinės klasės mokinė Kamilė Savickaitė, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokinė Ugnė Barakauskaitė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos aštuntokė Marija Šmakotinaitė ir Visagino edukacijų centro

Kas yra debesijos ekosistema ir ką turėtumėte apie ją žinoti?

Ko gero, daugelis verslininkų, jei patys nesinaudoja debesų kompiuterija (angl. cloud computing), arba kitaip debesija, tai bent yra apie ją girdėję. Šis IT sprendimas leidžia greitai prisitaikyti ir patenkinti nuolat kintančius įmonės poreikius. Debesų kompiuterija įgalina kurti naujoviškesnius ir dinamiškesnius darbo būdus, kurie skatina verslo augimą ir suteikia konkurencinį pranašumą. Taigi šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie tai, kas yra debesijos ekosistema, kaip ji veikia ir kokiais privalumais pasižymi. Debesijos ekosistema – kas tai? Debesijos ekosistema yra sudėtinga ir dinamiška tarpusavyje

Taip pat skaitykite