Darbotvarkė iš 79 klausimų

Kovo 31 d. vykusio Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje – 79 svarstomi reikalai. Nuomonės išsiskyrė jau balsuojant dėl darbotvarkės, kuriai 7 opozicijos atstovai nepritarė, ją patvirtino 15 politikų. Iš 25 išrinktųjų posėdyje dalyvavo tai 23, tai 22 politikai.

Ataskaitos – formalumas?
Patvirtinus darbotvarkę, vieną sprendimo projektą atidėjus, plušėti balsuojant teko prie 77. Iš jų 23 – socialinių paslaugų, kultūros, medicinos, turizmo, visuomenės sveikatos įstaigų, trijų Savivaldybės bendrovių vadovų, Savivaldybės tarybos ir mero, Savivaldybės administracijos ir direktoriaus, kitokios 2015 metų veiklos ataskaitos. Rodos, klausimų turėtų rastis tiek daug, kad visos dienos posėdžiui neužtektų. Tačiau užteko ir pusdienio.
Visų vadovų praėjusių metų veiklai pritarta, išskyrus Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus Liutauro Indriuškos. Šios įstaigos ir Savivaldybės ginčą narplioja teismai. 8 Tarybos nariams pritarus, 6 susilaikius, 9 balsavus prieš, L. Indriuškos ataskaitai nepritarta.
Nepritarusi Šilutės PSPC vadovo ataskaitai, Taryba gali pareikšti jam nepasitikėjimą, po to sektų atleidimas iš darbo.
Savivaldybės vadovų ataskaitoms nepritarė opozicija – tai lyg ir savaime suprantama.
Mokyklų likimas
Pašyšių pagrindinė mokykla reorganizuojama į pradinę ir jungiama prie Juknaičių pagrindinės mokyklos. Inkaklių mokykla-daugiafunkcis centras taps Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyriumi, jame ir ateityje mokys pradinukus bei ugdys mažesnius vaikus.
Kaip Švietimo ir mokslo ministerija pasiūlė, Traksėdžių pagrindinė mokykla bus prijungta prie Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos kaip progimnazijos skyrius, ugdysiantis ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikus bei 1-8 klasių mokinius.
Gardamo pagrindinė mokykla taps Žemaičių Naumiesčio gimnazijos progimnazijos skyriumi su 1-8 klasių mokiniais. Tokie pokyčiai mokyklose turėtų rastis nuo rugsėjo 1 d.
Eurai sportui
Taryba apsisprendė dėl 29 tūkst. eurų skyrimo sportui. Projektus skirti lėšų pateikė sportininkų ugdymo centrai, sporto klubai, nevyriausybinės sporto organizacijos. Komisija gavo 23 projektus, prašyta 63 700 eurų, lėšų paskirta dvidešimčiai projektų. Olimpinėms sporto šakoms teko 7400 Eur: bokso klubui „Kovotojas“ – 1900 Eur, irklavimo sporto klubui „Pamarys“ ir sunkiosios atletikos klubui „Lokys“ – po 1000 Eur, dar keturiems klubams – 400-700 Eur.
Neolimpinėms sporto šakoms teko 2600 Eur: „Atėnės“ ir „Lūgnės“ klubams – po 800 Eur, rankų lenkimo klubui „Pamarys“ – 1000 Eur. Seniūnijų sporto klubams paskirstyta 1000 Eur: Švėkšnos ir Juknaičių sporto klubams – po 300 Eur, „Usėnams“ ir „Vilkyčių jėgai“ – po 200 Eur. Techninėms sporto šakoms skirs 5000 Eur: automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ gaus 4600 Eur, Šilutės aviacinės technikos konstravimo klubas „Skrydis“ ir Šilutės aeroklubas „Aviacijos sportas“ – po 200 Eur.
Sportininkams skatinti palikta 3000 Eur, rezerve – 10 tūkst. Eur.

„Pamario“ inf.

Hits: 17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Kviečia kurti VILTIES MIESTĄ drauge

Broliai pranciškonai pastatė Klaipėdos Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią ir įkūrė VILTIES MIESTĄ, kur įsikūręs Šv. Pranciškaus onkologinis centras, šalia – rožynas bei vaikų darželis „Paukštelis“. Šiemet jau galėsime apsilankyti ir kunigo, pranciškono, gydytojo, botaniko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos vardo sensoriniame sode. VILTIES MIESTAS atvykstančius pasitinka dailininko Pijaus Čeikausko piešiniais. Kadangi Šventojo Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios lubos primena apversto Nojaus laivo dugną, regime po du skubančius bažnyčios link gyvius: žaismingus, spalvingus, viltingus. VILTIES GALERIJĄ planuojame papildyti iki Šv. Magdalenos nakties bėgimo liepos mėnesį. Kviečiame prisidėti tiek,

Taip pat skaitykite