Darbotvarkė iš 79 klausimų

Kovo 31 d. vykusio Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkėje – 79 svarstomi reikalai. Nuomonės išsiskyrė jau balsuojant dėl darbotvarkės, kuriai 7 opozicijos atstovai nepritarė, ją patvirtino 15 politikų. Iš 25 išrinktųjų posėdyje dalyvavo tai 23, tai 22 politikai.

Ataskaitos – formalumas?
Patvirtinus darbotvarkę, vieną sprendimo projektą atidėjus, plušėti balsuojant teko prie 77. Iš jų 23 – socialinių paslaugų, kultūros, medicinos, turizmo, visuomenės sveikatos įstaigų, trijų Savivaldybės bendrovių vadovų, Savivaldybės tarybos ir mero, Savivaldybės administracijos ir direktoriaus, kitokios 2015 metų veiklos ataskaitos. Rodos, klausimų turėtų rastis tiek daug, kad visos dienos posėdžiui neužtektų. Tačiau užteko ir pusdienio.
Visų vadovų praėjusių metų veiklai pritarta, išskyrus Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus Liutauro Indriuškos. Šios įstaigos ir Savivaldybės ginčą narplioja teismai. 8 Tarybos nariams pritarus, 6 susilaikius, 9 balsavus prieš, L. Indriuškos ataskaitai nepritarta.
Nepritarusi Šilutės PSPC vadovo ataskaitai, Taryba gali pareikšti jam nepasitikėjimą, po to sektų atleidimas iš darbo.
Savivaldybės vadovų ataskaitoms nepritarė opozicija – tai lyg ir savaime suprantama.
Mokyklų likimas
Pašyšių pagrindinė mokykla reorganizuojama į pradinę ir jungiama prie Juknaičių pagrindinės mokyklos. Inkaklių mokykla-daugiafunkcis centras taps Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyriumi, jame ir ateityje mokys pradinukus bei ugdys mažesnius vaikus.
Kaip Švietimo ir mokslo ministerija pasiūlė, Traksėdžių pagrindinė mokykla bus prijungta prie Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos kaip progimnazijos skyrius, ugdysiantis ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikus bei 1-8 klasių mokinius.
Gardamo pagrindinė mokykla taps Žemaičių Naumiesčio gimnazijos progimnazijos skyriumi su 1-8 klasių mokiniais. Tokie pokyčiai mokyklose turėtų rastis nuo rugsėjo 1 d.
Eurai sportui
Taryba apsisprendė dėl 29 tūkst. eurų skyrimo sportui. Projektus skirti lėšų pateikė sportininkų ugdymo centrai, sporto klubai, nevyriausybinės sporto organizacijos. Komisija gavo 23 projektus, prašyta 63 700 eurų, lėšų paskirta dvidešimčiai projektų. Olimpinėms sporto šakoms teko 7400 Eur: bokso klubui „Kovotojas“ – 1900 Eur, irklavimo sporto klubui „Pamarys“ ir sunkiosios atletikos klubui „Lokys“ – po 1000 Eur, dar keturiems klubams – 400-700 Eur.
Neolimpinėms sporto šakoms teko 2600 Eur: „Atėnės“ ir „Lūgnės“ klubams – po 800 Eur, rankų lenkimo klubui „Pamarys“ – 1000 Eur. Seniūnijų sporto klubams paskirstyta 1000 Eur: Švėkšnos ir Juknaičių sporto klubams – po 300 Eur, „Usėnams“ ir „Vilkyčių jėgai“ – po 200 Eur. Techninėms sporto šakoms skirs 5000 Eur: automobilių sporto klubas „Vilkyčiai“ gaus 4600 Eur, Šilutės aviacinės technikos konstravimo klubas „Skrydis“ ir Šilutės aeroklubas „Aviacijos sportas“ – po 200 Eur.
Sportininkams skatinti palikta 3000 Eur, rezerve – 10 tūkst. Eur.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

5 patarimai, kad vaikelio laukimas praeitų sklandžiai

Jei šiek tiek nerimaujate dėl gimdymo, štai keletas naudingų patarimų. 1. Žinios Kiekviena moteris yra skirtinga. Mūsų kūnai yra skirtingi, mūsų kūdikiai yra skirtingi ir nebūna dviejų vienodų gimimų. Štai kodėl naudinga daugiau sužinoti apie gimdymą. Suprasdami daugiau apie savo galimybes ir kiekvieno iš jų privalumus ir trūkumus, galite jaustis labiau pasitikinti priimdama sprendimus dėl to, kaip norite pagimdyti. Taip pat galite pasikalbėti su savo akušere, jei kas nors jums ypač rūpi. Ji atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir

Moteriškos rankinės. Rekomendacijos išskirtinėms progoms

Stilinga ir kokybiška rankinė yra itin svarbus daugelio moterų aksesuaras, kuris gali pagyvinti bendrą įvaizdį. Renkantis kasdieninę rankinę, dažnai išsikeliami keli kriterijai. Svarbiausia, kad ji būtų patogi, talpi, komfortabili ir lengvai pritaikoma prie bet kokios aprangos. Todėl dažnai pasirenkamos juodos, rudos, ar šviesių spalvų rankinės. O jeigu prireikia rankinės išskirtinei progai, pvz., gimtadienio šventei, vestuvėms, darbo vakarėliui, vakarienei mieste, ar kitokiai progai, reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tokiu atveju tampa svarbu, jog rankinė būtų kompaktiška, patogi dėvėti ir kurioje

Rugsėjo 29-ąją minime šventąjį Mykolą

Kalendoriaus lapelis primena, kad rugsėjo 29-oji yra Pasaulinė širdies diena, Dagos diena, Šv. Mykolas. Proga priminti, kaip svarbu saugoti širdį                  1999 m. Pasaulinė širdies federacija paskelbė rugsėjo 29-ą Pasauline širdies diena. Šventė švenčiama 90-yje pasaulio šalių, siekiant atkreipti dėmesį į rizikos faktorius, sukeliančius širdies ligas, paskatinti sveiką gyvensenos būdą. Pasaulinę širdies dieną Lietuvoje skatina švęsti Lietuvos širdies asociacija. Šią dieną organizuojami sveikatingumo renginiai, išvykos dviračiais. Širdies veikla daug priklauso nuo taisyklingos mitybos ir žalingų įpročių. Širdžiai itin kenkia nutukimas, nejudrumas

Taip pat skaitykite