Dainos „Naminis angelas“ video klipą Kostas Smoriginas skiria visiems mylintiems

„Šią dainą skiriu visiems mylintiems, įsimylėjusiems, dar laukiantiems šio nuostabaus jausmo, jį puoselėjantiems, ir net juo nusivylusiems“,pristatydamas vieną savo jautriausių dainų apie meilę, poeto Vlado Šimkaus tekstu, kalba Kostas Smoriginas.

Nors daina „Naminis angelas“ parašyta beveik prieš 20 metų, šiemet ji įgavo ir vizualų pavidalą, ir kiek kitokį skambesį. „Šią dainą visada atlieku koncertuose, ir žiūrovai ją labai myli, todėl norėjau, kad ji gyventų ne tik mano gyvuose pasirodymuose ar garso įrašuose, bet būtų pasiekiama ir plačiai auditorijai. Sukūrėme tokį širdžiai mielą bliuzą“, – dalinasi  mintimis Kostas Smoriginas.

Groja gyvai

Naujas klipas sukurtas, taip vadinamu, unplugged stiliumi, kai muzikantai groja čia pat gyvai, todėl ir emocija bei skambesys tikri, nesumeluoti. Bendradarbiaujant su Žilvino Žvagulio įkurta meno studija-namais „Zuzi House“, „Naminis angelas“ rado sau jaukią, kūrybinio polėkio kupiną erdvę.

Pritariant Kosto Smorigino ištikimiems bendražygiams – profesionaliems muzikantams kompozitoriui Audriui Balsiui ir gitaros virtuozui Martynui Kuliavui – daina įgavo bliuzo elementų.

Kosto Smorigino pasirenkami dainų tekstai išsiskiria gera poezija, gilumu, o atlikimas – įtaigumu, žaismingumu. Todėl šis emocinio, prasminio ir estetinio užtaiso vaizdo klipas, be abejonės, pradžiugins visus žinomo atlikėjo gerbėjus.

Ž. Žvagulio „Zuzi House“

Per pandeminius metus įkūręs kūrybinę studiją–namus „Zuzi House“, Žilvinas Žvagulis džiaugiasi, kad šioje vietoje galima gyventi ir kūrybiniu procesu užsiimti tada, kai to labiausiai norisi.

„Būtina sukurti tokias erdves, kurios transliuotų žmonėms šilumą, jaukumą ir pozityvumą, o pačiam atlikėjui būtų mielos širdžiai. Visa tai ir yra šio projekto siekiamybė. Džiaugiuosi, kad Kostas Smoriginas tapo šio sumanymo dalimi“, – kalba Žilvinas Žvagulis.

Kostas Smoriginas yra pelnęs daugybę įvertinimų, laukiamas ir mylimas ne tik Lietuvos scenose. Už „Makbeto“ vaidmenį jis yra pelnęs „Kristoforą“, apdovanotas Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija. Per 40 kūrybos metų sukūręs daugybę vaidmenų teatre, režisavęs spektaklių, miuziklų.

Dainuojantis aktorius pelnytai vadinimas dainuojamosios poezijos žanro klasiku. Jo dainos mėgiamos įvairių kartų ir  yra tapusios neatsiejama Lietuvos kultūros dalimi.

Dainos „Naminis angelas“ video klipas: https://www.youtube.com/watch?v=2A-yffYq4D4

Projektą dalinai finansuoja asociacija LATGA

BARDAI LT inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Joninių simbolis – papartis: ieškosime jo žiedo…

Jonìnės (šalutinis kirčiavimo normos variantas – Jõninės) – krikščioniška šventė, Jono Krikštytojo gimimo diena, švenčiama birželio 24 d. Joninių šventimas glaudžiai susijęs su vasaros saulėgrįža, kai Šiaurės pusrutulyje būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Daugelyje šalių ši šventė ir tam tikros jos tradicijos siejasi su ikikrikščioniškomis vasaros saulėgrįžos šventėmis. Dėl to daugelyje šalių švenčiama šv. Jono išvakarėse, naktį iš 23 į 24 d. Lietuvoje tai Rasos arba Kupolės, Latvijoje – Lyguo. 2003 m. Rasos ir Joninių diena Lietuvoje paskelbta nedarbo

Ar šiemet lis per Jonines?   

Antradienį lijo beveiki visoje Lietuvoje, buvo vėsu. Jau suabejota, ar sinoptikų prognozės, jog ilgasis Joninių savaitgalis bus šiltas, yra tiesa. Tačiau sinoptikai ragina atostogauti, nes artėja karščiai ir gražios vasaros dienos. Tokios Joninės kaip bus šiemet Lietuvoje retai pasitaiko Liaudies išmintis byloja, kad per Jonines visada lyja. Ar tikrai šis faktas teisingas galima patikrinti naudojant lietingų dienų pasikartojimą 1991-2020 m. laikotarpiu, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos specialistai. Pasak jų, peržiūrėjus duomenis matyti, kad vidutiniškai Lietuvoje birželio 23 ir 24 dienomis dažniau

Birželio 23-ioji – ne tik Valstybės tarnautojo diena              

2002 m. gruodžio 20 d. Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja birželio 23 dieną paskelbė Valstybės tarnautojo diena. Šią dieną siekiama paminėti valstybės tarnybos privalumus ir svarbą visuomenei, apdovanojant viešojo sektoriaus organizacijas už indėlį stiprinant valstybės tarnybos vaidmenį, prestižą ir matomumą. Taip norima pabrėžti valstybės tarnybos vaidmenį šalies plėtros procese, pripažinti valstybės tarnautojų darbą bei paskatinti jaunus žmones siekti karjeros viešajame sektoriuje.   Birželio 23-ioji – ir Birželio sukilimo diena, Tarptautinė olimpinė diena, Tarptautinė našlių diena. 1941 m. birželio 22–28 d. įvyko

Dažniausi klausimai apie miško pirkimo paslaugas

Turite mišką, kuris Jums neneša jokios naudos ir tuo pačiu neturite laiko, kurį galite skirti jo priežiūrai? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti miško pardavimo paslaugomis, kurios leis Jums uždirbti daug. Miško pirkimas turėtų būti paliekamas tų rankose, kurie supirkimą atlieka kasdien. Kadangi jie dažniausiai pasiūlo didesnes sumas nei fiziniai asmenys, o natūralu, kad to daugelis ir siekia. Galiausiai, jie su tuo susiduria kasdien, tad ir dirba greičiau nei profesionaliau. Svarbiausia kuo daugiau žinoti apie supirkimą. Tai ramina dėl gaunamų paslaugų. Kiek

Taip pat skaitykite