Dainora Butvydienė – Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė

Kovo 27 d. vykusiame Pagėgių savivaldybės tarybos posėdyje Dainora Butvydienė paskirta Savivaldybės administracijos direktore. „Pamarys“ jau informavo, kad buvęs direktorius Vaidas Bendaravičius laimėjo konkursą ir išvyko vadovauti Šilutės miškų urėdijai.

Pagėgių savivaldybės administracijos direktorė Dainora Butvydienė – vėl mero Virginijaus Komskio komandoje.
Aušros Lauciūtės nuotr.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ narė Dainora Butvydienė šalia bendrapartiečio Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio atsiduria ne pirmą kartą. Šįkart Pagėgių savivaldybės administracijos direktore slaptu Tarybos narių balsavimu paskirta nuo balandžio 1 d. D. Butvydienė pastaruoju metu buvo Pagėgių savivaldybės Architektūros, gamtosaugos ir paminklosaugos skyriaus vedėja.
Tik metus laiko skirta dirbti dabartinei administracijos vadovei D. Butvydienei, nes 2015 m. pradžioje laukia savivaldos rinkimai. Dar neaišku, ar ši veikli moteris vėl eis į politiką. Be to, ji gyvena Šilutėje, važinėja į darbą Pagėgiuose, tad gali būti, kad D. Butvydienė sieks Šilutės rajono tarybos nario mandato. Tai ši moteris jau sėkmingai išbandė. Prieš trejus metus vykusiuose savivaldos rinkimuose laimėjo vieną iš keturių mandatų, tekusių partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovams Šilutės rajono savivaldybės taryboje. Ano mandato atsisakė, nes buvo paskirta administracijos direktoriaus pavaduotoja. Toji koalicija išdirbo metus, netrukus ją pakeitė kita, o šią – dar kita…
Iš Šilutės D. Butvydienė sugrįžo dirbti į Pagėgius, laimėjo skyriaus vedėjo konkursą.
Kadangi 7 metus direktoriumi dirbęs Vaidas Bendaravičius paliko šį darbą, tad partijos „Tvarka ir teisingumas“ nariams, turintiems Taryboje daugumą, teko ieškoti kito administracijos vadovo. Specialiosioms tarnyboms buvo pasiūlytos trys kandidatūros, tačiau meras V. Komskis neslėpė, jog administracijos direktore norėtų matyti D. Butvydienę, kuri ketverius metus čia jau ėjusi direktorės pareigas, dar ketverius metus yra buvusi administracijos direktoriaus pavaduotoja. Kadangi iki rinkimų belikę metai, o darbų esą daug, nėra laiko pratintis prie pareigų, anot mero, D. Butvydienė būtų tinkamiausia šioms pareigoms, nors kandidatų būta ir kitų.
Taryba patvirtino D. Butvydienę administracijos direktore, nustatė atlyginimą ir paskyrė 30 proc. pareiginės algos priedą.
Priminsime, kad Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius gauna 50 proc. priedą, dvi jo pavaduotojos – po 40 proc. priedus nuo pirmos paskyrimo į šias pareigas dienos. Kai D. Butvydienė dirbo Šilutėje administracijos direktoriaus pavaduotoja, gerokai po paskyrimo į šias pareigas gavo 30 proc. pareiginės algos priedą.

„Pamario“ inf.

q (1)_resize_resize q (2)_resize_resize q (3)_resize_resize q (4)_resize_resize q (5)_resize_resize q (7)_resize_resize q_resize_resize

3 komentarai

  • taip

    Šaunuolė Dainora, nušluostė nosis tiem besipykstantiems Šilutės politikieriams. Šie tik koalicijas sudarinėja ir vis keičiasi, o p. Dainora moka dirbti, ji už tai vertinama ir neprapuolė be Šilutės pikčiurnėnų. Sėkmės, Dainora.

  • to taip

    Nenusluoste, o buvo ispirta ir batiuskos priimta vel po sparneliu. Nereikia cia skiesti.. 🙂

  • šilutiškė

    Susiskaičiuokite, Šilutės valdžiažmogių gerbėjai, kiek saviškių išspyrė ir kur juos nuspyrė vėliau po Dainoros. Gi dabar jau treti po dvejų išspirtųjų. Kiek išeitinių visi šie keliolika vadukų gavo ir gaus? Kiek tūkstančių? Vis iš brovimosi prie lovio, kur nieko padaryti nesugeba, tik savimi pasirūpina. Gal ir nieko gero tuose Pagėgiuose, bet bent valdžia kelis kartus per metus nesikeičia, išeitinių tūkstančiais neišžarsto. Šilutei derėtų patylėti. Ausys iš skolų nekyšo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite