Čempionatas prasidėjo intriga

Šilutės rajono krepšinio pirmenybėse dalyvauja 13 komandų. Prognozių, kas nugalės, kas taps prizininkais, netrūksta – visi kupini vilčių. Čempionatas turės ir savo „Žvaigždžių dieną“! Užpernykštė ir pernykštė čempionė Juknaičių komanda (vadovas Vidas Pėteris) atidarymo rungtynėse sutriuškino usėniškių komandą „Usėnai-Darbo partija“ (vadovas Marius Gagys) – 117:64.

13 komandų suskirstytos į dvi grupes. A grupę sudaro Juknaičių, Švėkšnos rinktinės, Žemaičių Naumiesčio „Pilupis“, „Usėnai-Darbo partija“, Šilutės „Gluosnis“, „Šamai“ ir Sporto mokyklos 2-oji komanda (treneris P. Jonikas). Į B grupę pateko Vainuto „Chamau“, Vilkyčių „Germanika“, Šilutės „Draugystė“, „Akademinis jaunimas“, „Jaunimas“ ir Sporto mokyklos 1-oji komanda (treneris K. Šernius). Komandoms leista registruoti po 18 krepšininkų.
Pirmajame pirmenybių etape grupių komandos varžosi ratų sistema. Rungtynės vyksta savaitgaliais: penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais. Pirmenybių organiztorius VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius eina ir vyriausio teisėjo pareigas, sekretoriatui vadovauja Loreta Stančiauskienė, Sporto mokyklos krepšinio trenerė.
Čempionato viduryje bus surengta „Žvaigždžių diena“. Šventė žada būti įdomi ir prasidės neįprastai: Lietuvos moterų krepšinio A lygos dalyvė Šilutės „Pamarys“ krepšinio aikštelėje susitiks su Šilutės rajono savivaldybės politikų rinktine. Šypsenų turėtų netrūkti. Vyks ir metimų konkursai.
Kiekvienos pirmenybės dalyviams – iššūkis. Čempionai nori išsaugoti pernykštį laimėjimą, žemesnes vietas užėmusios komandos siekia koptelėti aukštyn. Komandų vadovai, regis, neriasi iš kailio ieškodami, kaip sustiprinti savo gretas.
Naumiestiškiai sugebėjo prisikalbinti „Šilutės“ krepšinio trenerį, 38-erių Gintautą Vileitą (194 сm), geriausią praėjusio sezono Regionų krepšinio lygos trenerį. Krepšininkas, anksčiau rungtyniavęs Lietuvos krepšinio lygoje ir Olandijoje, „Pilupį“ tikrai sustiprins. Bet Žemaičių Naumiestis turi ir nuostolių: antrą sezoną nebematome įdomios, pajėgios komandos „Naujas parkas“, kuriai vadovavo Arūnas Pupšys.
Nebėra ir Rusnės ekipos, kurios geriausi krepšinio mėgėjai talkina Šilutės „Draugystei“, pernykštei bronzos medalių savininkei. Beje, pernai rusniškiai (vadovas Arvydas Ričkus) pirmenybėse liko ketvirti ir pasirodė kaip gana pajėgi komanda.
Vasario15-16 d. rungtynių rezultatai: „Pilupis“ – „SM-2“ – 125:61, „SM-1” – „Jaunimas“ – 84:49, „Juknaičiai“ – „Gluosnis“ – 85:49, “Chamau” – “Germanika” – 108:55, „Draugystė“ – „Akademinis jaunimas“ – 100:63.
Vasario 21 d. „Švėkšna“ įveikė „Gluosnį“ – 103:69. Vasario 22 d. žaidė „SM-1” – „Akademinis jaunimas“ – 87:54, „Draugystė“ – „Germanika“ – 96:77, „Chamau“ – „Jaunimas“ – 113:58, „Gluosnis“ – „Pilupis“ – 77:90. Pastarosios komandos paliko itin gerą įspūdį. Žaidėjai vilkėjo tvarkingą aprangą, varžybose netrūko greitų prasiveržimų, taiklių tritaškių, net dėjimų į krepšį. „Pilupio“ komandoje debiutavęs „Šilutės“ treneris G. Vileita meistriškai talkino naumiestiškiams. Rungtynes stebėjo apie pusšimtis fanų.
Vasario 23 d. rezultatai: „SM-2“ – „Juknaičiai“ – 72:103, „Švėkšna“ – „Usėnai-Darbo partija“ – 99:53, „Jaunimas“ – „Akademinis jaunimas“ – 74:65, „Šamai“ – „Pilupis“ – 62:78.
Šį šeštadienį ir sekmadienį vyks 10 rungtynių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Maisto produktų tausojimo gudrybės: nuo šaldytuvo lentynėlių paslapčių iki šaldytų avokadų ir acte mirkytų uogų

Tausoti, saugoti ir veltui nešvaistyti maisto. Tokios tvarumo idėjos šiuo metu yra ne tik labai populiarios: jos taip pat leidžia gyventi taupiau, sąmoningiau ir kuo ilgiau mėgautis maisto produktų šviežumu. Visgi neretai tenka susidurti su galvosūkiu, kaip to pasiekti savo virtuvėje. Gudrybės šaldytuve Didelę dalį pasaulio užkariavusi sąmoningo maisto vartojimo filosofija sėkmingai kelią skinasi ir į lietuvių virtuves. Todėl šį, vis dažnesnį šalies gyventojų pasirinkimą sveikinanti „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė tikina – švaistyti mažiau reiškia gyventi

Įspūdžiai po savanorystės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje

Kiekvienas žmogus savanorystės reikšmę suvokia savaip. Standartinis apibrėžimas skamba taip: įvairaus amžiaus žmonių, kurie laisva valia skiria savo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunama piniginio atlygio.   O kas mums yra savanorystė? Iš pradžių ši veikla mums reiškė papildomą 0,25 balą, kuris būtų priskaičiuojamas stojant į universitetą. Tačiau laikui bėgant supratome, jog savanorystė yra kur kas daugiau. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje praleistos valandos virto ne tik malonumo, džiaugsmo, bet ir pažinimo šaltiniu.

Taip pat skaitykite