„BOSCH Car Service“ klientus vilioja darbų kokybe ir prieinama kaina

Ko gero, kiekvienas vairuotojas žino, kas jo laukia sugedus automobiliui. Gedimus norisi pašalinti kuo greičiau ir išleisti tam kuo mažiau pinigų. Vieni bando sutaupyti ieškodami pigesnių detalių, kiti dairosi garažo, kur pasislėpę auksarankiai pigiau atliks remontą… Gerą pusmetį Šilutėje veikiantis autorizuotas automobilių servisas „BOSCH Car Service“ vyr+aujančius stereotipus siekia pakeisti visiems laikams – čia vairuotojams siūlomas puikus aptarnavimas, patrauklios detalių ir paslaugų kainos, atliktiems darbams suteikiama garantija.

Bene moderniausias automobilių servisas Šilutėje stebina plačiu paslaugų spektru ir prieinamomis kainomis.

 

Platus paslaugų spektras
2014 m. UAB „Pamario starta“ su visame pasaulyje gerai žinoma firma BOSCH pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Lapkritį franšizės pagrindu Šilutėje atsidarė modernus servisas „BOSCH Car Service“, priklausantis pasauliniam šios firmos tinklui.
Įstaigai keliami itin aukšti kokybės reikalavimai teikiamoms paslaugoms bei remonto įrangai. Moderni BOSCH serviso įranga pareikalavo nemažų investicijų. UAB „Pamario starta“ atidarytas autoservisas atsiejo per 1,3 mln. €. Pinigus investavo privatūs investuotojai arba paskolino bankas, ES lėšų tam nenaudota.

„BOSH Car Service“ vadovas Žydrūnas Šikšnius rūpinasi, kad klientų automobiliai būtų suremontuoti greitai ir kokybiškai.

„BOSCH Car Service“ vadovas Žydrūnas Šikšnius rūpinasi, kad klientų automobiliai būtų suremontuoti greitai ir kokybiškai.

Taip Šilutėje atsirado vienintelis oficialus servisas „BOSCH Car Service“.
Per pusės metų laikotarpį servisas spėjo užsitarnauti gerą reputaciją, kuria nerizikuoja ir teikia tik tinkamos kokybės paslaugas. Klaipėdos g. 4C, Šilutėje, įsikūrusiame moderniame servise klientams teikiamos įvairiausios paslaugos: automobilių priežiūra ir inspektavimas, variklių remontas, elektroninių sistemų diagnostika, mechaninio remonto darbai, stabdžių priežiūra, benzino įpurškimo sistemų remontas, dujinių sistemų remontas, dyzelinių automobilių priežiūra, oro kondicionavimo ir šildymo sistemų aptarnavimas, ratų priežiūros ir remonto darbai (montavimas, balansavimas, ratų suvedimas), elektroninės įrangos instaliavimas (navigacija, garso ir vaizdo technika), langų remonto paslaugos.
Serviso patalpose taip pat veikia automobilių plovykla, kur galima ir nusiplauti automobilį, ir cheminių būdų išvalyti jo saloną. Klientų patogumui čia pat yra įsikūrusi detalių parduotuvė, kur greitai ir už patrauklią kainą galima įsigyti remontui reikiamų detalių. Atlikus automobilio remontą „BOSCH Car Service“, išsaugomi kiekvieno automobilio remonto darbų sąrašai. Kliento pageidavimu gali būti pildoma ir automobilio serviso istorijos knyga.
Taikomos nuolaidos
Mažiausiai laisvo laiko turintiems klientams turėtų patikti automobilio pristatymo paslauga – jis atvežamas į servisą, o po remonto parvežamas savininkui. Neturintys laiko stovėti eilėse prie techninės apžiūros stoties gali pasinaudoti tokia serviso teikiama paslauga – automobilis ir paruošiamas TA, ir nuvežamas į techninės apžiūros stotį. Įmonėms teikiama jų transporto parko priežiūros paslauga.
Taupiausi klientai turėtų sekti internetinį puslapį www.pamariostarta.lt, kuriame kas mėnesį skelbiamos akcijos. Pavyzdžiui, visą rugpjūtį „BOSCH Car Service“ įsigijus tepalų, jie bus pakeičiami nemokamai, detalėms taikoma 20 proc., ratų geometrijai – 25 proc., kondicionierių patikrai – 35 proc., o stabdžių kaladėlių keitimui – net 40 proc. nuolaidos. Švaros mėgėjai visą šį mėnesį automobilius galės plauti tik už 4 €.
Automobilį remontui palikusį klientą serviso vadybininkai informuoja apie reikalingus remonto darbus ir galimus kaštus. Pagal tai operatyviai surandama remontui reikalingų detalių ir automobilis sutvarkomas. „BOSCH Car Service“ specialistai visada patars, kaip optimaliai atlikti remontą ir kaip tinkamai prižiūrėti bei eksploatuoti automobilį. Jeigu po remonto dėl darbuotojų kaltės gedimas atsinaujina – jį pašalina nemokamai.

Servise įsikūrusioje parduotuvėje – platus atsarginių detalių asortimentas už nedideles kainas.

Servise įsikūrusioje parduotuvėje – platus atsarginių detalių asortimentas už nedideles kainas.

Perkamų automobilių patikra
Pasak „BOSCH Car Service“ vadovo Žydrūno Šikšniaus, pasitaiko atvejų, kai automobilių gedimai būna šalinami ilgiau, bet juos vis dėlto pavyksta tinkamai sutvarkyti. Taip nutinka todėl, kad dauguma į servisą atvykstančių automobilių yra ne kartą remontuoti kelių skirtingų meistrų garažuose, o dažnos mašinos amžius viršija 10 metų.
„BOSCH Car Service“ parduotuvė atstovauja pasaulyje gerai žinomiems „Shell“ ir „Valvoline“ tepalų gamintojams. Specialistai pagal automobilį ir jo amžių padės parinkti tinkamą alyvą. Jie naudojasi pasauline BOSCH duomenų baze, kurioje yra sukaupta daugelio automobilių gamintojų pateikta informacija apie tai, kaip tinkamai ir laiku remontuoti ir eksploatuoti automobilius. Turėdami tokią informaciją Šilutėje įsikūrusio serviso darbuotojai gali tinkamai prižiūrėti ir apynaujus automobilius, kai baigiasi gamintojo suteikta garantija.
„BOSCH Car Service“ turėtų nepatikti dėvėtų automobilių pardavėjams. Čia teikiama automobilio patikros paslauga, kuria gali pasinaudoti visi norintys įsigyti transporto priemonę, parvežtą iš užsienio. Nuo 15 iki 30 € kainuojanti paslauga tikrai verta investicija, kuri ateityje gali padėti sutaupyti solidžią sumelę. „BOSCH Car Service“ vadovas Ž. Šikšnius pajuokavo, kad šios įstaigos vengia ne vienas nesažiningas automobilių pardavėjas. Gerą pusmetį servise dirbantys meistrai jau spėjo įsitikinti, kokie netvarkingi būna iš užsienio parvežti greitam pardavimui skirti automobiliai.
Suteikiama garantija
„Šiandien galiu ant rankų pirštų suskaičiuoti legaliai Šilutėje dirbančius autoservisus. Dauguma jų moka darbuotojams atlyginimus vokeliuose, o mokesčių inspekcijai tai nė motais. Mūsų įmonėje tokių dalykų nėra, nes esame oficialūs pasaulinio BOSCH tinklo atstovai. Net už pigiausias paslaugas išrašome sąskaitas, klientai gali patogiai atsiskaityti ir banko kortele. Savo darbuotojams mokame geras algas ir to neslepiame. Šiuo metu pas mus dirba 15 darbuotojų. Beveik kas mėnesį po vieną siunčiame į mokymus, kur jie kelia kvalifikaciją.
Jau gerą pusmetį dirbantis „BOSCH Car Service“ kas savaitę skaičiuoja naujus klientus. Dauguma jų čia sugrįžta, stebėdamiesi nedidelėmis detalių bei serviso paslaugų kainomis. Jie mus pamini geru žodžiu draugams, pažįstamiems ir taip naikinamas stereotipas, kad moderniame autoservise neįkandamos kainos. Kitas dalykas, dėl ko klientai renkasi būtent mus, – atliktiems darbams bei parduotoms detalėms suteikiama garantija. BOSCH detalėms ir jas panaudojus atliktiems darbams suteikiama 2 metų garantija. Kitoms dalims ir pas mus atliktiems darbams suteikiame 1 metų garantiją.
Teko matyti ne vieną klientą, kuris buvo nustebintas mūsų siūlomų kokybiškų detalių nedidelėmis kainomis. Buvo atvejų, kai patys atsiveždavo detalių, už kurias buvo mokėję kur kas brangiau nei už kokybiškus BOSCH gaminius. Klientams visada suteikiame galimybę pasitikrinti kainą patiems, kad jie suprastų, jog mes galime pasiūlyti, ko gero, patraukliausias detalių kainas Šilutėje. Dalių pardavimo sferoje čia vyrauja nemaža konkurencija, bet mes sekame kainas ir stengiamės klientams teikti geriausius pasiūlymus“, – pasakojo „BOSCH Car Service“ vadovas Ž. Šikšnius.

Simonas SKUTULAS

5 komentarai

 • faustas

  Kam ta reklama jei jau taip pigiai

 • As

  Tvarkiau automobilį šiame servise. Greitai suremontavo ir surado reikiamas dalis už tikrai patrauklią kainą. Rekomenduoju.

 • Audrius

  Na ka galiu pasakyti, kas is to, jog turi tos irangos. Taciau padoriu meistru, ypac variklio atzvilgiu neturi. Bande tvarkyt, bet nieko taip ir nepavyko sutvarkyti. sumokejau beveik 200euru ir isvaziavau su ta pacia beda. Va tau ir boch servisas.

 • Klijantas

  Esam nusivyle.paimti pinigus moka o darbai neatliekami iki galo

 • Šilutiskis

  Kokybe? Man dvi masinas is po ju reikejo vežti iš naujo tvarkyti. Suvedimas pabego, naujas generatoriaus dirzelis nutruko po mazdaug 3 menesiu ir sugadino generatoriu. Kaip tai isvis imanoma? Keite tepalus, beveik visi išlasejo per nedaversta karterio varžta..Apgailetuna.. reikalauji garantinio remonto, sako pats kaltas del visko…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite