Basutės – avalynė Nr. 1 vasaros metu

Kone visos moterys mėgsta basutes dėl jų lengvumo, patogumo ir universalumo. Basutės – tai numeris vienas avalynė, jei vasara lepina išties karštomis dienomis. Kitokios avalynės ir negalime įsivaizduoti šiltuoju metų laiku. O kai vasaros kasmet Lietuvoje darosi vis karštesnės, dabar tinkamas metas pradėti ieškoti artėjančio sezono atributo – gražių ir patogių basučių moterims. 

Ką rinktis šiais metais?

Vienų moterų mėgstami, kitų – nekenčiami, platforminiai batai bus šių metų hitas. Jie karaliauja tokių garsių mados namų kaip „Versace“ kolekcijose. Net populiarieji Dr. Martens kuria basutes ant platformų. Nors dažnai galime išgirsti nuomonę, kad batai su platforma yra nepatogūs, dažnai taip nutinka tiesiog dėl to, kad batai netinkamai priglunda prie pėdos. Pasirinkę išskirtinę basučių su platforma spalvą neliksite nepastebėtos. 

Spalvos, kurios ateinančią vasarą bus labai populiarios – tai šviesūs baltos, smėlio, kūno bei žydros spalvos atspalviai. Rinkites tokias basutes, kurios neturės pernelyg daug aksesuarų, nes minimalizmas vis dar madingas. Atminkite, geriau mažiau, bet estetiškai ir elegantiškai.

Renkantis basutes įsitikinkite, kad jų padas yra pakankamai lankstus ir puikiai prisitaikantis prie pėdos linkių. Kitu atveju galite justi diskomfortą, todėl apie visą diena, praleistą basutėse, galite net nesvajoti. Jei šio tipo avalynę pasirinksite tinkamo dydžio ir ergonomišką, su tokiomis basutėmis galėsite net eiti į darbą (žinoma, jei darbo taisyklės tai leidžia). 

Vasarą, kai karšta, ypatingai svarbi yra oro cirkuliacija. Būtent dėl jos mūsų pėdos neprakaituoja ir neskleidžia nemalonaus kvapo. Dėl šių priežasčių basutės ir yra tokios populiarios ir labiausiai perkamos vasaros metu.

Kur ieškoti basučių?

Patogiausias ir greičiausias būdas įsigyti bet kokią avalynę yra pirkimas ją internetu. Tai puikus būdas ne tik taupyti savo brangų laiką, bet ir pinigus! Visus batų modelius ir akcijas galite matyti vienoje vietoje. Basutes įsigykite čia.

pr2023/50

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite