Automobilio kuro sistemos gedimai

Jūsų automobilio kuro sistema pumpuoja degalus iš kuro bako į variklį. Nereikia nė sakyti, kad gali kilti problemų, jei degalų sistema neveikia tinkamai. Prarasite kuro efektyvumą (MPG). Jei kažkas tikrai negerai, automobilis gali išvis nevažiuoti. Pažeidus degalų sistemos komponentus, taip pat gali nutekėti kuras, o tai gali būti pavojinga įvairiais būdais. Daugeliu atvejų pagrindinės degalų sistemos problemos kyla dėl kuro siurblio. Tai leidžia dujoms tekėti per sujungimus. Kitos galimos problemos yra užsikimšę kuro filtrai arba kuro vamzdžiai. Degalai gali nutekėti ir dėl laisvos jungties arba pažeistų detalių.

Variklis purškia

Taip dažnai nutinka, kai greičiau važiuojate. Girdisi, kaip variklis purškia ir stengiasi užtikrinti reikiamą galią. Tai reiškia, kad į variklį nėra pumpuojamas nuolatinis degalų srautas.

Sunkumai užvedant automobilį

Tai gali būti daugybė mechaninių problemų, tokių kaip sugedusi uždegimo sistema, generatorius, išsikrovęs akumuliatorius arba uždegimo žvakė. Tai taip pat gali būti degalų sistemos problema. Jei jūsų automobilis neužsiveda, geriausia, kad profesionalus mechanikas nustatytų priežastį.

Degalų bako garsai

Bet koks neįprastas garsas jūsų automobilyje kelia susirūpinimą. Sugedęs degalų siurblys dažnai girdimas su dideliu garsu, sklindančiu iš degalų bako. Paprastai tai reiškia, kad transporto priemonėje mažai degalų, sistemoje yra teršalų arba tinkamai neveikia degalų siurblys.

Galios trūkumas

Degalų sistemos problema taip pat gali pasireikšti, kai vairuojate automobilį įtemptomis sąlygomis (aukšta temperatūra, didelis aukštis, staigus pakilimas į kalną arba vežamas krovinys į kalną). Variklis gali ir visiškai užgesti. Jis gali tiesiog prarasti daug galios, kai jos labiausiai reikia, ir tai dažnai rodo degalų sistemos problemą.

Degalų sąnaudos

Jei atidžiai stebite savo degalų sąnaudas ir pastebite, kad negaunate įprasto MPG, degalų sistemos problema yra viena iš kelių, dėl kurių gali padidėti degalų sąnaudos.

Automobilis banguoja

Kartais dėl degalų sistemos problemos automobilis gali pradėti trūkčioti. Jis neišlaikys pastovaus greičio ir pajusite, kad jis sunkiai važiuoja, kai paspausite akseleratorių.

Teka deglai

Neabejotinas degalų sistemos gedimo požymis yra tada, kai pastebite, kad iš po jūsų automobilio bėga benzinas ar dyzelinas. Jei matote kuro nuotėkį, nevairuokite automobilio ir kuo greičiau vežkite jį į automobilių servisą.

pr2022/185

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip paruošti burnoje tirpstančius šonkaulius?

Didžiausia skanių ir burnoje tirpstančių šonkaulių paslaptis – tinkamai pasirinkta mėsa ir nuoseklus gamybos procesas. Visos akcijos parduotuvių lentynose siūlo gausybę nuolaidų mėsos produktams, tad ir šonkauliai – ne išimtis. Renkantis mėsą šiam patiekalui svarbiausia atkreipti dėmesį, kad šonkauliai būtų mėsingi. Taip užtikrinsite, kad mėsa bus sultinga – neteks mėgautis  tik apskrudusiais kauliukais. Ne ką mažiau svarbu atidžiai sekti gamybos procesą, skirti tam pakankamai laiko, o galiausiai dar ir priderinti puikiai skonius papildančius garnyrus. Tokį receptą šį kartą ir kviečiame

Prof. Robertas Van Vorenas: šiandien Rusija yra praradusi teisę egzistuoti

„Teoriškai kalbant, nematau priežasties, kodėl Rusija negalėtų grįžti į civilizuotą pasaulį. Juk Vokietija tai padarė po Antrojo pasaulinio karo, po visų žiaurumų, masinių žudymų ir naikinimų. Tačiau su Rusija bus gerokai sudėtingiau: Rusija nebus okupuota, nėra jokios išorinės jėgos, kuri priverstų ją susidoroti su praeitimi. Rusai turės tą padaryti patys, bet aš tiesiog nematau, kaip tai galėtų nutikti. Tik labai nedaugelis rusų supranta ir jaučia kaltę“, – minint antrąsias plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą metines, pasakoja Vytauto Didžiojo universiteto

„Regitra“: daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimų užsakoma internetu – aktyvesnės moterys

2023 metais išduota daugiau kaip 220 tūkst. vairuotojo pažymėjimų, t. y. didžiausias išduotų pažymėjimų skaičius per pastaruosius 5 metus. Vairuotojo pažymėjimo užsakymo paslaugą „Regitra“ sudaro galimybę klientams gauti paprastai ir patogiai, t. y. internetu. Praėjusiais metais šia galimybe pasinaudojo daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimą užsakančių vairuotojų, o pagamintas dokumentas buvo patogiai pristatytas tiesiai į kliento namus. Vairuotojo pažymėjimų užsakymas skaitmeniniais kanalais kasmet auga. 2018 m. internetu buvo užsakyti 8 proc., 2019 m. – 15 proc., o 2023 m. 35 proc.

Šilutės rajone – narkotikai?

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasario 24 d. naktį Klaipėdos g., Šilutėje, patikrinimui sustabdytas automobilis „Citroen C3“, kurį vairavo vyras, gim. 1993 m. Patikrinimo metu pas jį rastas maišelis su galimai narkotinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vasario 23 d. naktį Šylių k., Gardamo sen., neblaivus (3,77 prom.) vyras, gim. 1961 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,47 prom.) moteriai, gim. 1955 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vasario 23 d. vakare automobilių stovėjimo aikštelėje Kintuose patikrintas stovintis automobilis

Taip pat skaitykite