Automobilio kuro sistemos gedimai

Jūsų automobilio kuro sistema pumpuoja degalus iš kuro bako į variklį. Nereikia nė sakyti, kad gali kilti problemų, jei degalų sistema neveikia tinkamai. Prarasite kuro efektyvumą (MPG). Jei kažkas tikrai negerai, automobilis gali išvis nevažiuoti. Pažeidus degalų sistemos komponentus, taip pat gali nutekėti kuras, o tai gali būti pavojinga įvairiais būdais. Daugeliu atvejų pagrindinės degalų sistemos problemos kyla dėl kuro siurblio. Tai leidžia dujoms tekėti per sujungimus. Kitos galimos problemos yra užsikimšę kuro filtrai arba kuro vamzdžiai. Degalai gali nutekėti ir dėl laisvos jungties arba pažeistų detalių.

Variklis purškia

Taip dažnai nutinka, kai greičiau važiuojate. Girdisi, kaip variklis purškia ir stengiasi užtikrinti reikiamą galią. Tai reiškia, kad į variklį nėra pumpuojamas nuolatinis degalų srautas.

Sunkumai užvedant automobilį

Tai gali būti daugybė mechaninių problemų, tokių kaip sugedusi uždegimo sistema, generatorius, išsikrovęs akumuliatorius arba uždegimo žvakė. Tai taip pat gali būti degalų sistemos problema. Jei jūsų automobilis neužsiveda, geriausia, kad profesionalus mechanikas nustatytų priežastį.

Degalų bako garsai

Bet koks neįprastas garsas jūsų automobilyje kelia susirūpinimą. Sugedęs degalų siurblys dažnai girdimas su dideliu garsu, sklindančiu iš degalų bako. Paprastai tai reiškia, kad transporto priemonėje mažai degalų, sistemoje yra teršalų arba tinkamai neveikia degalų siurblys.

Galios trūkumas

Degalų sistemos problema taip pat gali pasireikšti, kai vairuojate automobilį įtemptomis sąlygomis (aukšta temperatūra, didelis aukštis, staigus pakilimas į kalną arba vežamas krovinys į kalną). Variklis gali ir visiškai užgesti. Jis gali tiesiog prarasti daug galios, kai jos labiausiai reikia, ir tai dažnai rodo degalų sistemos problemą.

Degalų sąnaudos

Jei atidžiai stebite savo degalų sąnaudas ir pastebite, kad negaunate įprasto MPG, degalų sistemos problema yra viena iš kelių, dėl kurių gali padidėti degalų sąnaudos.

Automobilis banguoja

Kartais dėl degalų sistemos problemos automobilis gali pradėti trūkčioti. Jis neišlaikys pastovaus greičio ir pajusite, kad jis sunkiai važiuoja, kai paspausite akseleratorių.

Teka deglai

Neabejotinas degalų sistemos gedimo požymis yra tada, kai pastebite, kad iš po jūsų automobilio bėga benzinas ar dyzelinas. Jei matote kuro nuotėkį, nevairuokite automobilio ir kuo greičiau vežkite jį į automobilių servisą.

pr2022/185

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite