Atėjus pavasariui, keliaukite visomis įmanomomis transporto priemonėmis

Atėjo pavasaris, o tai reiškia, kad būtent šis metų laikas yra gerokai palankesnis nei vėlyvas ruduo ar žiema įvairioms kelionėms.

Atėjus pavasariui keliauti verta ne vien automobiliu.  Žinoma, automobilis tikrai yra puiki priemonė, kuria naudodamiesi, greitai bei patogiai nuvyksite iš vieno taško į kitą. Tačiau taip pat nepamirškite, kad jau šiandien galite įsigyti (jei vis dar neturite) ne vieną transporto priemonę, kurios keliauti atėjus pavasariui, yra ne tik labai patogu, bet ir labai naudinga dėl įvairiausių priežasčių. Taigi, pats metas susipažinti su tomis transporto priemonėmis ir sužinoti, kaip ir kuo yra naudingos kelionės jomis.

Dviračiai

Dauguma žmonių pripažįsta, kad šaltuoju metų laiku kur kas daugiau laiko praleidžia pasyviai, o ne aktyviai, ir tai, savaime suprantama, nėra geriausias dalykas – jau po kelių mėnesių galima pastebėti ne tik nebepatinkančias kūno linijas, bet ir papildomus kilogramus. Neretai dar skundžiamasi ir energijos, žvalumo stoka, suprastėjusia nuotaika arba pablogėjusia miego kokybe.

Gera žinia ta, kad visų šių nemalonių pojūčių ir pasyvaus gyvenimo būdo pasekmių galima greitai, o svarbiausia, ypač maloniai atsisakyti. Atėjus pavasariui, tereikia prisiminti seną gerą transporto priemonę dviratį ir suvokti, kad tai yra vienas naudingiausių sprendimų jūsų sveikatai.

Važiavimas dviračiu yra naudingas ne tik dėl galimybės atsikratyti nebereikalingų kilogramų ar apdailinti kūno linijas ir jį sustangrinti, bet ir todėl, kad puikiai lavinami įvairūs kūno raumenys, koordinacija, reguliariai dviračiais važinėjantys žmonės jaučiasi energingesni bei žvalesni. Ir nors kai kurie tvirtina, kad dviračiu galima važinėti bet kuriuo metų laiku (net ir žiemą, kai nėra sniego), visi sutiks, kad pavasaris šiai veiklai kur kas labiau tinka.

Tad pats metas, jei dar neturite šios transporto priemonės, ją ir įsigyti, o čia reikėtų užsukti, jei jus domina geriausios dviračių kainos.

Jei turite mažamečių vaikų, tai lygiai taip pat, nederėtų pamiršti, kad pasivažinėjimas dviračiu yra labai naudingas ir jiems. Kaip ir suaugusiems, važinėjimas dviračiu vaikams leidžia ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir stiprinti kūno raumenis, lavinti koordinaciją ir t.t. Be to, turėdami galimybę važinėtis dviračiu, vaikai mažiau laiko praleis prie išmaniųjų įrenginių. Tad, vaikiškas dviratukas taip pat yra dėmesio vertas pirkinys, o, jei dar tik ieškote, kur tokį įsigyti, pats metas užsukti į Pigu.lt ir išsirinkti tą vienintelį.

Vežimėlis

Na, o ką daryti tuo atveju, jei jūsų atžala yra dar per maža, kad galėtų pati keliauti dviratuku? J

ei jūsų vaikas dar tokio amžiaus, kad pati tinkamiausia priemonė jam yra vežimėlis, tai tokią ir įsigykite. Jūsų mažylis, keliaudamas vežimėliu, turės puikią galimybę kuo daugiau laiko praleisti lauke ir mėgautis gaiviu oru. Beje, ir jums tokie pasibuvimai tikrai išeis į naudą. Taigi, pats metas įsigyti ir vaikišką vežimėlį, kad kasdien galėtumėte jaukiai ir patogiai leisti laiką lauke.

Očia jūsų laukia ir papildoma informacija, kur įsigyti apie kokybiškų bei estetiškų vežimėlių.

Apibendrinant belieka pridurti, kad nors kelionės automobiliu ir yra puikus būdas keliauti, garantuojantis patogumą, pavasaris yra tas nuostabus laikas, kai derėtų daugiau keliauti kitomis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, dviračiais ir dviratukais, o jei jūsų mažyliai dar tam per maži, įsigykite jiems vežimėlį.

Linkime malonių pavasario akimirkų gryname ore.

pr2021/10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite