Atėjus pavasariui, keliaukite visomis įmanomomis transporto priemonėmis

Atėjo pavasaris, o tai reiškia, kad būtent šis metų laikas yra gerokai palankesnis nei vėlyvas ruduo ar žiema įvairioms kelionėms.

Atėjus pavasariui keliauti verta ne vien automobiliu.  Žinoma, automobilis tikrai yra puiki priemonė, kuria naudodamiesi, greitai bei patogiai nuvyksite iš vieno taško į kitą. Tačiau taip pat nepamirškite, kad jau šiandien galite įsigyti (jei vis dar neturite) ne vieną transporto priemonę, kurios keliauti atėjus pavasariui, yra ne tik labai patogu, bet ir labai naudinga dėl įvairiausių priežasčių. Taigi, pats metas susipažinti su tomis transporto priemonėmis ir sužinoti, kaip ir kuo yra naudingos kelionės jomis.

Dviračiai

Dauguma žmonių pripažįsta, kad šaltuoju metų laiku kur kas daugiau laiko praleidžia pasyviai, o ne aktyviai, ir tai, savaime suprantama, nėra geriausias dalykas – jau po kelių mėnesių galima pastebėti ne tik nebepatinkančias kūno linijas, bet ir papildomus kilogramus. Neretai dar skundžiamasi ir energijos, žvalumo stoka, suprastėjusia nuotaika arba pablogėjusia miego kokybe.

Gera žinia ta, kad visų šių nemalonių pojūčių ir pasyvaus gyvenimo būdo pasekmių galima greitai, o svarbiausia, ypač maloniai atsisakyti. Atėjus pavasariui, tereikia prisiminti seną gerą transporto priemonę dviratį ir suvokti, kad tai yra vienas naudingiausių sprendimų jūsų sveikatai.

Važiavimas dviračiu yra naudingas ne tik dėl galimybės atsikratyti nebereikalingų kilogramų ar apdailinti kūno linijas ir jį sustangrinti, bet ir todėl, kad puikiai lavinami įvairūs kūno raumenys, koordinacija, reguliariai dviračiais važinėjantys žmonės jaučiasi energingesni bei žvalesni. Ir nors kai kurie tvirtina, kad dviračiu galima važinėti bet kuriuo metų laiku (net ir žiemą, kai nėra sniego), visi sutiks, kad pavasaris šiai veiklai kur kas labiau tinka.

Tad pats metas, jei dar neturite šios transporto priemonės, ją ir įsigyti, o čia reikėtų užsukti, jei jus domina geriausios dviračių kainos.

Jei turite mažamečių vaikų, tai lygiai taip pat, nederėtų pamiršti, kad pasivažinėjimas dviračiu yra labai naudingas ir jiems. Kaip ir suaugusiems, važinėjimas dviračiu vaikams leidžia ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir stiprinti kūno raumenis, lavinti koordinaciją ir t.t. Be to, turėdami galimybę važinėtis dviračiu, vaikai mažiau laiko praleis prie išmaniųjų įrenginių. Tad, vaikiškas dviratukas taip pat yra dėmesio vertas pirkinys, o, jei dar tik ieškote, kur tokį įsigyti, pats metas užsukti į Pigu.lt ir išsirinkti tą vienintelį.

Vežimėlis

Na, o ką daryti tuo atveju, jei jūsų atžala yra dar per maža, kad galėtų pati keliauti dviratuku? J

ei jūsų vaikas dar tokio amžiaus, kad pati tinkamiausia priemonė jam yra vežimėlis, tai tokią ir įsigykite. Jūsų mažylis, keliaudamas vežimėliu, turės puikią galimybę kuo daugiau laiko praleisti lauke ir mėgautis gaiviu oru. Beje, ir jums tokie pasibuvimai tikrai išeis į naudą. Taigi, pats metas įsigyti ir vaikišką vežimėlį, kad kasdien galėtumėte jaukiai ir patogiai leisti laiką lauke.

Očia jūsų laukia ir papildoma informacija, kur įsigyti apie kokybiškų bei estetiškų vežimėlių.

Apibendrinant belieka pridurti, kad nors kelionės automobiliu ir yra puikus būdas keliauti, garantuojantis patogumą, pavasaris yra tas nuostabus laikas, kai derėtų daugiau keliauti kitomis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, dviračiais ir dviratukais, o jei jūsų mažyliai dar tam per maži, įsigykite jiems vežimėlį.

Linkime malonių pavasario akimirkų gryname ore.

pr2021/10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

Bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, bitininkų kooperatyvai, mokslo ir studijų institucijos jau gali teikti paramos paraiškas Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonėms įgyvendinti. Šiam kvietimui skirta 180 954 Eur. Programoje numatytos priemonės, kurioms įgyvendinti bitininkai gali gauti valstybės paramą: techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms; kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze; bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas; medaus fizinių ir cheminių savybių analizė; bičių šeimų atnaujinimas; bitininkystei ir bitininkystės produkcijai skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos; rinkos

Savaitė prasidėjo vagystėmis

Pirmąjį vasaros mėnesį pagausėjo vagysčių, sulaikytų neblaivių vairuotojų bei, kaip įprasta, netrūko smurtautojų. Šios savaitės pirmadienį ir antradienį Šilutės rajono policijos komisariate užfiksuoti šie įvykiai, kuriuos tiria pareigūnai. Birželio14 d. pavakare iš garažo Užkardos g., Gaidelių kaime, Šilutės sen., buvo pavogtas suvirinimo aparatas ir virinimo vielos ritės. Nuostolis 500 eurų. Policija tiria ir birželio 5 d. įvykį, kai buvo pastebėtas išdaužtas autobusų stotelės Lietuvininkų g., Šilutėje, šoninis stiklas. Nuostolis 220 eurų. Birželio14-15 d. Liepų g., Šilutėje,  iš automobilio „Honda Accord“

Europos automobilių kroso čempionato etape Vilkyčiuose bus ir lietuvių

Praėjusiais metais dėl pasaulinės pandemijos Lietuva neteko itin aukštos klasės renginio – Europos automobilių kroso čempionato etapo, kuris turėjo būti surengtas Vilkyčiuose. Tąkart šias varžybas, kaip ir dalį kitų etapų Europos čempionato kalendoriuje, teko atšaukti. Tačiau šiemet automobilių kroso gerbėjai šias lenktynes tikrai išvys. Geriausi Europos automobilių kroso lenktynininkai, besivaržantys bagiais bei kėbuliniais automobiliais, Lietuvoje pasirodys liepos 3-4 d. Tai bus antrasis Europos autokroso čempionato etapas. Dvi dienas varžysis Europos automobilių kroso čempionato dalyviai. Tarp iškeltų daugelio senojo žemyno šalių

Taip pat skaitykite