Atėjus pavasariui, keliaukite visomis įmanomomis transporto priemonėmis

Atėjo pavasaris, o tai reiškia, kad būtent šis metų laikas yra gerokai palankesnis nei vėlyvas ruduo ar žiema įvairioms kelionėms.

Atėjus pavasariui keliauti verta ne vien automobiliu.  Žinoma, automobilis tikrai yra puiki priemonė, kuria naudodamiesi, greitai bei patogiai nuvyksite iš vieno taško į kitą. Tačiau taip pat nepamirškite, kad jau šiandien galite įsigyti (jei vis dar neturite) ne vieną transporto priemonę, kurios keliauti atėjus pavasariui, yra ne tik labai patogu, bet ir labai naudinga dėl įvairiausių priežasčių. Taigi, pats metas susipažinti su tomis transporto priemonėmis ir sužinoti, kaip ir kuo yra naudingos kelionės jomis.

Dviračiai

Dauguma žmonių pripažįsta, kad šaltuoju metų laiku kur kas daugiau laiko praleidžia pasyviai, o ne aktyviai, ir tai, savaime suprantama, nėra geriausias dalykas – jau po kelių mėnesių galima pastebėti ne tik nebepatinkančias kūno linijas, bet ir papildomus kilogramus. Neretai dar skundžiamasi ir energijos, žvalumo stoka, suprastėjusia nuotaika arba pablogėjusia miego kokybe.

Gera žinia ta, kad visų šių nemalonių pojūčių ir pasyvaus gyvenimo būdo pasekmių galima greitai, o svarbiausia, ypač maloniai atsisakyti. Atėjus pavasariui, tereikia prisiminti seną gerą transporto priemonę dviratį ir suvokti, kad tai yra vienas naudingiausių sprendimų jūsų sveikatai.

Važiavimas dviračiu yra naudingas ne tik dėl galimybės atsikratyti nebereikalingų kilogramų ar apdailinti kūno linijas ir jį sustangrinti, bet ir todėl, kad puikiai lavinami įvairūs kūno raumenys, koordinacija, reguliariai dviračiais važinėjantys žmonės jaučiasi energingesni bei žvalesni. Ir nors kai kurie tvirtina, kad dviračiu galima važinėti bet kuriuo metų laiku (net ir žiemą, kai nėra sniego), visi sutiks, kad pavasaris šiai veiklai kur kas labiau tinka.

Tad pats metas, jei dar neturite šios transporto priemonės, ją ir įsigyti, o čia reikėtų užsukti, jei jus domina geriausios dviračių kainos.

Jei turite mažamečių vaikų, tai lygiai taip pat, nederėtų pamiršti, kad pasivažinėjimas dviračiu yra labai naudingas ir jiems. Kaip ir suaugusiems, važinėjimas dviračiu vaikams leidžia ne tik aktyviai leisti laiką, bet ir stiprinti kūno raumenis, lavinti koordinaciją ir t.t. Be to, turėdami galimybę važinėtis dviračiu, vaikai mažiau laiko praleis prie išmaniųjų įrenginių. Tad, vaikiškas dviratukas taip pat yra dėmesio vertas pirkinys, o, jei dar tik ieškote, kur tokį įsigyti, pats metas užsukti į Pigu.lt ir išsirinkti tą vienintelį.

Vežimėlis

Na, o ką daryti tuo atveju, jei jūsų atžala yra dar per maža, kad galėtų pati keliauti dviratuku? J

ei jūsų vaikas dar tokio amžiaus, kad pati tinkamiausia priemonė jam yra vežimėlis, tai tokią ir įsigykite. Jūsų mažylis, keliaudamas vežimėliu, turės puikią galimybę kuo daugiau laiko praleisti lauke ir mėgautis gaiviu oru. Beje, ir jums tokie pasibuvimai tikrai išeis į naudą. Taigi, pats metas įsigyti ir vaikišką vežimėlį, kad kasdien galėtumėte jaukiai ir patogiai leisti laiką lauke.

Očia jūsų laukia ir papildoma informacija, kur įsigyti apie kokybiškų bei estetiškų vežimėlių.

Apibendrinant belieka pridurti, kad nors kelionės automobiliu ir yra puikus būdas keliauti, garantuojantis patogumą, pavasaris yra tas nuostabus laikas, kai derėtų daugiau keliauti kitomis transporto priemonėmis, pavyzdžiui, dviračiais ir dviratukais, o jei jūsų mažyliai dar tam per maži, įsigykite jiems vežimėlį.

Linkime malonių pavasario akimirkų gryname ore.

pr2021/10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite