Angelai į Šilutę atnešė Gerąją žinią

Kalėdų eglutės įžiebimo šventės režisierių sumanymas pranoko net jų pačių lūkesčius. Gerokai prieš pradedant sekti pasaką „Dvylika mėnesių“, Šilutėje į miestą pabiro pirmosios snaigės… Didelės baltos lyg plunksnos nuklojo kalėdinių eglučių alėją, pirmaisiais žiemos pranašais džiaugėsi tiek mažieji, tiek vyresnieji.

2015 m. Kalėdų eglutė Šilutėje.

2015 m. Kalėdų eglutė Šilutėje.

 

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė prasidėjo prie Hugo Šojaus dvaro rūmų. Čia nuo pat ryto buvo išrikiuota kasmetinė eglučių alėja. Eglutes iš savo miško dovanojo Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Papuošti eglutes savo rankomis sukurtais žaislais atskubėjo ne tik ikimokyklinių įstaigų atstovai, moksleiviai iš viso rajono – eglutes puošė ir įmonių, organizacijų atstovai. Papuošta apie 60 eglučių. Čia pat duris atvėrė spalvingas namelis, kuriame buvo įsikūręs Kalėdų senelio paštas. Kad mažieji miestelėnai galėtų užsukti į Kalėdų senelio paštą, pasirūpino AB „Šilutės baldai“. Po pusiaudienio pradėjo veikti kalėdinė mugė, kurioje siūlyta įvairiausių skanėstų ir kalėdinių aksesuarų.
Vakarop miestelėnai rinkosi į Kalėdų eglutės įžiebimo šventę. Ekrane buvo rodomas animacinis filmas „Dvylika mėnesių“. Visų nuostabai sekama pasaka virto realybe. Pūga į šventę atbloškė pasakos personažą Našlaitę, kurią pamotė išvarė per pūgą parnešti žibučių. Įspūdį gilino paslaptingi šviesų efektai, melodingai besikeičiantys dvaro rūmų languose.
Du angelai, įsitaisę ant Kultūros ir pramogų centro stogo, į miestą atnešė gerąją žinią. Nuo Angelų sklindanti stebuklinga šviesa užliejo miestą. Stebuklai tęsėsi. Iš pasakos atkeliavusi ant šventinės scenos pririnko pilną krepšelį žibuoklių. Sniego pusnimis papuoštoje scenoje suskambo jungtinio Šilutės vaikų popchoro „Spindulys“ ir Pamario pagrindinės mokyklos „Saulytė“ choro atliekama daina. Ją išgirdę į šventę atskubėjo Snieguolės, Nykštukai ir Kalėdų Senelis. Labai lauktą svečią į sceną palydėjo rajono ir miesto vadovai Vytautas Laurinaitis ir Raimondas Steponkus. Pasipylė sveikinimai. Kalėdų Senelis palinkėjo visiems kuo didžiausios sėkmės.

Kalėdų Senelis linkėjo linksmų švenčių, pažadėjo išpildyti miestelėnų svajones.

Kalėdų Senelis linkėjo linksmų švenčių, pažadėjo išpildyti miestelėnų svajones.

Meras V. Laurinaitis pasveikino puošusius Eglučių alėją, įspūdingomis saldžiomis dovanomis pamalonino Šilutės Vydūno gimnazijos, Rusnės seniūnijos puošėjus pasivadinusius „Rusniškiai“, Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos, Šilutės vaikų lopšelio darželio „Pušelė“ puošėjus. Eglučių alėjos globėjas meras pagrindinį prizą įteikė Šilutės šeimų klubui.
Stebuklai nesibaigė kaip ir siautėjantis sniegas. Angelų skleidžiama šviesa nusileido į žemę ir įžiebė Kalėdų eglę, o dangų nuplieskė fejerverkai. Šventės dalyviams sušalti neleido Klaipėdos Mažojo Jaunimo teatro „Atvirkštukai“ aktoriai, parengę nuotaikingą programą, o Angelai patikino, kad jie miestą globos iki Trijų karalių.

Laima PUTRIUVIENĖ

Pūga į šventę atbloškė pasakos personažą Našlaitę.

Pūga į šventę atbloškė pasakos personažą Našlaitę.

Šilutės vaikų popchoras „Spindulys“.

Šilutės vaikų popchoras „Spindulys“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Užuolaidų audiniai. Kaip išsirinkti geriausią?

Kuriant jaukų namų dizainą ir ieškant geriausio sprendimo Jus pasitiks patys įvairiausi užuolaidų audiniai, labai didelė spalvų ir raštų įvairovė. Svarbu nepasimesti visoje šioje gausoje ir išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai. Užuolaidų pasirinkimas iš tiesų yra labai kruopštus ir daug atidumo reikalaujantis darbas, kurį geriausia patikėti savo srities dizaineriams. Jeigu neturite pakankamai patirties ir įžvalgos tam, kad išsirinktumėte užuolaidų audinius patys, arba tiesiog norėtumėte rasti dar geresnį sprendimą, naudinga pasikonsultuoti su specialistais. Skaitydami toliau atrasite daugybę užuolaidų pasirinkimų patiems įvairiausiems

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Taip pat skaitykite