7 knygos, įkvepiančios naujiems atradimams

geriausios knygosTikriausiai sutiksite, jog geriausios knygos yra tos, kurios ne tik leidžia turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir įkvepia naujiems atradimams, o galbūt – net ir gyvenimo pokyčiams. Visuomet įdomu susipažinti su kitokiu požiūriu ir nauju kampu pažiūrėti į savo vertybes – jei manote taip pat, siūlome peržvelgti labiausiai įkvepiančių knygų sąrašą, pritaikytą labai skirtingiems poreikiams.

1. J. Murphy „Jūsų pasąmonės galia“

Šios knygos autorius yra įsitikinęs, jog mes esame tai, ką mąstome – tai reiškia, jog pakoregavę savo mintis, turime galimybę pakeisti ir savo gyvenimą. Jis supažindina su savitaiga, savęs programavimo technikomis ir pateikia praktinius pratimus, leidžiančius pasiekti akivaizdžių rezultatų. Pati knyga skaitosi labai lengvai ir yra kupina pozityvios energijos – jei šiuo metu stokojate optimizmo, ji iš tiesų gali būti labai naudinga.

2. Bodo Schafer „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“

Turbūt ne vienas iš mūsų svajojęs tapti milijonieriumi, tačiau tokie norai neišsipildo be mūsų pastangų. Šioje knygoje rasite patarimų, kaip taupyti neprarandant gyvenimo džiaugsmo, padidinti savo pajamas, atsisakyti išankstinių nuostatų apie pinigus ir daugybę kitos naudingos informacijos, kuri gali padėti pasiekti finansinę laisvę. Jei šioje srityje norisi patobulėti, šis leidinys paskatins imtis pokyčių.

3. Elizabeth Gilbert „Valgyk, melskis, mylėk“

Daugeliui šios knygos pavadinimas yra girdėtas dėl milžiniško populiarumo sulaukusio, pagal šį romaną pastatyto filmo, tačiau net ir tuomet, jei jį jau matėte, knygoje surasite dar daugiau įdomių ir reikšmingų detalių. Ji įkvepia nebijoti ieškoti savęs ir padrąsina palikti patogų gyvenimą vardan to, ko iš tikrųjų trokšta Jūsų širdis. Kelionių istorijos neabejotinai traukia ir pažinčiai su naujomis kultūromis – net nepastebėsite, kaip lagaminai jau bus sukrauti naujai išvykai.

4. James Clear „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“

Daugelis iš mūsų pasvajoja pakeisti savo gyvenimo būdą ir tam tikrus įpročius, tačiau po kurio laiko neretai ir vėl sugrįžtame prie jų. Šios knygos autorius tikina, kad dėl to esame kalti ne mes, bet mūsų naudojamos sistemos – pakeitę jas, galime pakoreguoti ir savo gyvenimą. Būtent apie tai šiame leidinyje ir yra pasakojama – jei į patarimus ir praktinius pratimus žiūrėsite rimtai, tikrai pavyks išsiugdyti naujus įpročius. Ši knyga akimirksniu tapo bestseleriu, tad akivaizdu, jog daugybė žmonių nusprendė patikėti šia idėja – galbūt tą patį nutarsite padaryti ir Jūs.

5. Valter Longo „Esame tai, ką valgome“

Galima sakyti, jog sveikas gyvenimo būdas ir mityba yra neišsemiamos temos, į kurias galima pažiūrėti iš labai įvairių perspektyvų. Vieną iš jų pateikia ir šis leidinys, kuriame siūloma geriau susipažinti su savo kūnu, genetika, suvokti senėjimo priežastis ir sužinoti, kaip galima šį procesą sulėtinti. Autorius dalinasi ilgaamžiškumo paslaptimis ir netgi pateikia poros savaičių mitybos planą.

6. John Gray „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“

Vyrų ir moterų santykiai yra dar viena neišsemiama, tačiau visiems labai aktuali tema. Jei sunku suprasti antrąją pusę ar vis dar esate jos paieškose, šis leidinys padės ateityje išvengti bendravimo sunkumų. Pasak autoriaus, svarbiausia yra pripažinti pagrindinius lyčių skirtumus ir tuomet juos išnaudoti kaip pranašumus – šioje knygoje rasite daugybę patarimų, kaip galima tai padaryti. Tiek ją, tiek ir kitus šiame sąraše esančius leidinius palankia kaina įsigysite Pigu.lt el. parduotuvėje.

7. Louise L. Hay „Pamilk save ir būk laimingas“

Jei vis dar ieškote būdų, kaip pamilti save, šis leidinys gali ženkliai prisidėti prie gyvenimo pokyčių. Jame autorė supažindina su dažniausiomis priežastimis, lemiančiomis gyvenimo nesėkmes, moko, kaip atpažinti neigiamas nusistovėjusias nuostatas ir jas pakeisti naujomis, vedančiomis į laimingesnį, pozityvumo kupiną gyvenimą. Nors tokie procesai gali skambėti šiek tiek sudėtingai, knyga yra parašyta labai paprastai, o pasak kitų skaitytojų, ji skaitosi itin lengvai – ypač tuomet, jei iš tiesų trokštate pokyčių.

Tarp visų šių knygų tikrai surasite bent kelias, kurios turėtų Jus sudominti. Net ir tuomet, jei gyvenimo pokyčiams nesiryšite, turiningai praleisite laiką ir įnešite į kasdienybę naujų spalvų.

 pr2021/117

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite