7 knygos, įkvepiančios naujiems atradimams

geriausios knygosTikriausiai sutiksite, jog geriausios knygos yra tos, kurios ne tik leidžia turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir įkvepia naujiems atradimams, o galbūt – net ir gyvenimo pokyčiams. Visuomet įdomu susipažinti su kitokiu požiūriu ir nauju kampu pažiūrėti į savo vertybes – jei manote taip pat, siūlome peržvelgti labiausiai įkvepiančių knygų sąrašą, pritaikytą labai skirtingiems poreikiams.

1. J. Murphy „Jūsų pasąmonės galia“

Šios knygos autorius yra įsitikinęs, jog mes esame tai, ką mąstome – tai reiškia, jog pakoregavę savo mintis, turime galimybę pakeisti ir savo gyvenimą. Jis supažindina su savitaiga, savęs programavimo technikomis ir pateikia praktinius pratimus, leidžiančius pasiekti akivaizdžių rezultatų. Pati knyga skaitosi labai lengvai ir yra kupina pozityvios energijos – jei šiuo metu stokojate optimizmo, ji iš tiesų gali būti labai naudinga.

2. Bodo Schafer „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“

Turbūt ne vienas iš mūsų svajojęs tapti milijonieriumi, tačiau tokie norai neišsipildo be mūsų pastangų. Šioje knygoje rasite patarimų, kaip taupyti neprarandant gyvenimo džiaugsmo, padidinti savo pajamas, atsisakyti išankstinių nuostatų apie pinigus ir daugybę kitos naudingos informacijos, kuri gali padėti pasiekti finansinę laisvę. Jei šioje srityje norisi patobulėti, šis leidinys paskatins imtis pokyčių.

3. Elizabeth Gilbert „Valgyk, melskis, mylėk“

Daugeliui šios knygos pavadinimas yra girdėtas dėl milžiniško populiarumo sulaukusio, pagal šį romaną pastatyto filmo, tačiau net ir tuomet, jei jį jau matėte, knygoje surasite dar daugiau įdomių ir reikšmingų detalių. Ji įkvepia nebijoti ieškoti savęs ir padrąsina palikti patogų gyvenimą vardan to, ko iš tikrųjų trokšta Jūsų širdis. Kelionių istorijos neabejotinai traukia ir pažinčiai su naujomis kultūromis – net nepastebėsite, kaip lagaminai jau bus sukrauti naujai išvykai.

4. James Clear „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“

Daugelis iš mūsų pasvajoja pakeisti savo gyvenimo būdą ir tam tikrus įpročius, tačiau po kurio laiko neretai ir vėl sugrįžtame prie jų. Šios knygos autorius tikina, kad dėl to esame kalti ne mes, bet mūsų naudojamos sistemos – pakeitę jas, galime pakoreguoti ir savo gyvenimą. Būtent apie tai šiame leidinyje ir yra pasakojama – jei į patarimus ir praktinius pratimus žiūrėsite rimtai, tikrai pavyks išsiugdyti naujus įpročius. Ši knyga akimirksniu tapo bestseleriu, tad akivaizdu, jog daugybė žmonių nusprendė patikėti šia idėja – galbūt tą patį nutarsite padaryti ir Jūs.

5. Valter Longo „Esame tai, ką valgome“

Galima sakyti, jog sveikas gyvenimo būdas ir mityba yra neišsemiamos temos, į kurias galima pažiūrėti iš labai įvairių perspektyvų. Vieną iš jų pateikia ir šis leidinys, kuriame siūloma geriau susipažinti su savo kūnu, genetika, suvokti senėjimo priežastis ir sužinoti, kaip galima šį procesą sulėtinti. Autorius dalinasi ilgaamžiškumo paslaptimis ir netgi pateikia poros savaičių mitybos planą.

6. John Gray „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“

Vyrų ir moterų santykiai yra dar viena neišsemiama, tačiau visiems labai aktuali tema. Jei sunku suprasti antrąją pusę ar vis dar esate jos paieškose, šis leidinys padės ateityje išvengti bendravimo sunkumų. Pasak autoriaus, svarbiausia yra pripažinti pagrindinius lyčių skirtumus ir tuomet juos išnaudoti kaip pranašumus – šioje knygoje rasite daugybę patarimų, kaip galima tai padaryti. Tiek ją, tiek ir kitus šiame sąraše esančius leidinius palankia kaina įsigysite Pigu.lt el. parduotuvėje.

7. Louise L. Hay „Pamilk save ir būk laimingas“

Jei vis dar ieškote būdų, kaip pamilti save, šis leidinys gali ženkliai prisidėti prie gyvenimo pokyčių. Jame autorė supažindina su dažniausiomis priežastimis, lemiančiomis gyvenimo nesėkmes, moko, kaip atpažinti neigiamas nusistovėjusias nuostatas ir jas pakeisti naujomis, vedančiomis į laimingesnį, pozityvumo kupiną gyvenimą. Nors tokie procesai gali skambėti šiek tiek sudėtingai, knyga yra parašyta labai paprastai, o pasak kitų skaitytojų, ji skaitosi itin lengvai – ypač tuomet, jei iš tiesų trokštate pokyčių.

Tarp visų šių knygų tikrai surasite bent kelias, kurios turėtų Jus sudominti. Net ir tuomet, jei gyvenimo pokyčiams nesiryšite, turiningai praleisite laiką ir įnešite į kasdienybę naujų spalvų.

 pr2021/117

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite