7 knygos, įkvepiančios naujiems atradimams

geriausios knygosTikriausiai sutiksite, jog geriausios knygos yra tos, kurios ne tik leidžia turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir įkvepia naujiems atradimams, o galbūt – net ir gyvenimo pokyčiams. Visuomet įdomu susipažinti su kitokiu požiūriu ir nauju kampu pažiūrėti į savo vertybes – jei manote taip pat, siūlome peržvelgti labiausiai įkvepiančių knygų sąrašą, pritaikytą labai skirtingiems poreikiams.

1. J. Murphy „Jūsų pasąmonės galia“

Šios knygos autorius yra įsitikinęs, jog mes esame tai, ką mąstome – tai reiškia, jog pakoregavę savo mintis, turime galimybę pakeisti ir savo gyvenimą. Jis supažindina su savitaiga, savęs programavimo technikomis ir pateikia praktinius pratimus, leidžiančius pasiekti akivaizdžių rezultatų. Pati knyga skaitosi labai lengvai ir yra kupina pozityvios energijos – jei šiuo metu stokojate optimizmo, ji iš tiesų gali būti labai naudinga.

2. Bodo Schafer „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“

Turbūt ne vienas iš mūsų svajojęs tapti milijonieriumi, tačiau tokie norai neišsipildo be mūsų pastangų. Šioje knygoje rasite patarimų, kaip taupyti neprarandant gyvenimo džiaugsmo, padidinti savo pajamas, atsisakyti išankstinių nuostatų apie pinigus ir daugybę kitos naudingos informacijos, kuri gali padėti pasiekti finansinę laisvę. Jei šioje srityje norisi patobulėti, šis leidinys paskatins imtis pokyčių.

3. Elizabeth Gilbert „Valgyk, melskis, mylėk“

Daugeliui šios knygos pavadinimas yra girdėtas dėl milžiniško populiarumo sulaukusio, pagal šį romaną pastatyto filmo, tačiau net ir tuomet, jei jį jau matėte, knygoje surasite dar daugiau įdomių ir reikšmingų detalių. Ji įkvepia nebijoti ieškoti savęs ir padrąsina palikti patogų gyvenimą vardan to, ko iš tikrųjų trokšta Jūsų širdis. Kelionių istorijos neabejotinai traukia ir pažinčiai su naujomis kultūromis – net nepastebėsite, kaip lagaminai jau bus sukrauti naujai išvykai.

4. James Clear „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“

Daugelis iš mūsų pasvajoja pakeisti savo gyvenimo būdą ir tam tikrus įpročius, tačiau po kurio laiko neretai ir vėl sugrįžtame prie jų. Šios knygos autorius tikina, kad dėl to esame kalti ne mes, bet mūsų naudojamos sistemos – pakeitę jas, galime pakoreguoti ir savo gyvenimą. Būtent apie tai šiame leidinyje ir yra pasakojama – jei į patarimus ir praktinius pratimus žiūrėsite rimtai, tikrai pavyks išsiugdyti naujus įpročius. Ši knyga akimirksniu tapo bestseleriu, tad akivaizdu, jog daugybė žmonių nusprendė patikėti šia idėja – galbūt tą patį nutarsite padaryti ir Jūs.

5. Valter Longo „Esame tai, ką valgome“

Galima sakyti, jog sveikas gyvenimo būdas ir mityba yra neišsemiamos temos, į kurias galima pažiūrėti iš labai įvairių perspektyvų. Vieną iš jų pateikia ir šis leidinys, kuriame siūloma geriau susipažinti su savo kūnu, genetika, suvokti senėjimo priežastis ir sužinoti, kaip galima šį procesą sulėtinti. Autorius dalinasi ilgaamžiškumo paslaptimis ir netgi pateikia poros savaičių mitybos planą.

6. John Gray „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“

Vyrų ir moterų santykiai yra dar viena neišsemiama, tačiau visiems labai aktuali tema. Jei sunku suprasti antrąją pusę ar vis dar esate jos paieškose, šis leidinys padės ateityje išvengti bendravimo sunkumų. Pasak autoriaus, svarbiausia yra pripažinti pagrindinius lyčių skirtumus ir tuomet juos išnaudoti kaip pranašumus – šioje knygoje rasite daugybę patarimų, kaip galima tai padaryti. Tiek ją, tiek ir kitus šiame sąraše esančius leidinius palankia kaina įsigysite Pigu.lt el. parduotuvėje.

7. Louise L. Hay „Pamilk save ir būk laimingas“

Jei vis dar ieškote būdų, kaip pamilti save, šis leidinys gali ženkliai prisidėti prie gyvenimo pokyčių. Jame autorė supažindina su dažniausiomis priežastimis, lemiančiomis gyvenimo nesėkmes, moko, kaip atpažinti neigiamas nusistovėjusias nuostatas ir jas pakeisti naujomis, vedančiomis į laimingesnį, pozityvumo kupiną gyvenimą. Nors tokie procesai gali skambėti šiek tiek sudėtingai, knyga yra parašyta labai paprastai, o pasak kitų skaitytojų, ji skaitosi itin lengvai – ypač tuomet, jei iš tiesų trokštate pokyčių.

Tarp visų šių knygų tikrai surasite bent kelias, kurios turėtų Jus sudominti. Net ir tuomet, jei gyvenimo pokyčiams nesiryšite, turiningai praleisite laiką ir įnešite į kasdienybę naujų spalvų.

 pr2021/117

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite