7 knygos, įkvepiančios naujiems atradimams

geriausios knygosTikriausiai sutiksite, jog geriausios knygos yra tos, kurios ne tik leidžia turiningai praleisti laisvalaikį, bet ir įkvepia naujiems atradimams, o galbūt – net ir gyvenimo pokyčiams. Visuomet įdomu susipažinti su kitokiu požiūriu ir nauju kampu pažiūrėti į savo vertybes – jei manote taip pat, siūlome peržvelgti labiausiai įkvepiančių knygų sąrašą, pritaikytą labai skirtingiems poreikiams.

1. J. Murphy „Jūsų pasąmonės galia“

Šios knygos autorius yra įsitikinęs, jog mes esame tai, ką mąstome – tai reiškia, jog pakoregavę savo mintis, turime galimybę pakeisti ir savo gyvenimą. Jis supažindina su savitaiga, savęs programavimo technikomis ir pateikia praktinius pratimus, leidžiančius pasiekti akivaizdžių rezultatų. Pati knyga skaitosi labai lengvai ir yra kupina pozityvios energijos – jei šiuo metu stokojate optimizmo, ji iš tiesų gali būti labai naudinga.

2. Bodo Schafer „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“

Turbūt ne vienas iš mūsų svajojęs tapti milijonieriumi, tačiau tokie norai neišsipildo be mūsų pastangų. Šioje knygoje rasite patarimų, kaip taupyti neprarandant gyvenimo džiaugsmo, padidinti savo pajamas, atsisakyti išankstinių nuostatų apie pinigus ir daugybę kitos naudingos informacijos, kuri gali padėti pasiekti finansinę laisvę. Jei šioje srityje norisi patobulėti, šis leidinys paskatins imtis pokyčių.

3. Elizabeth Gilbert „Valgyk, melskis, mylėk“

Daugeliui šios knygos pavadinimas yra girdėtas dėl milžiniško populiarumo sulaukusio, pagal šį romaną pastatyto filmo, tačiau net ir tuomet, jei jį jau matėte, knygoje surasite dar daugiau įdomių ir reikšmingų detalių. Ji įkvepia nebijoti ieškoti savęs ir padrąsina palikti patogų gyvenimą vardan to, ko iš tikrųjų trokšta Jūsų širdis. Kelionių istorijos neabejotinai traukia ir pažinčiai su naujomis kultūromis – net nepastebėsite, kaip lagaminai jau bus sukrauti naujai išvykai.

4. James Clear „Atominiai įpročiai: lengvas ir patikrintas būdas išsiugdyti gerus įpročius ir nugalėti blogus“

Daugelis iš mūsų pasvajoja pakeisti savo gyvenimo būdą ir tam tikrus įpročius, tačiau po kurio laiko neretai ir vėl sugrįžtame prie jų. Šios knygos autorius tikina, kad dėl to esame kalti ne mes, bet mūsų naudojamos sistemos – pakeitę jas, galime pakoreguoti ir savo gyvenimą. Būtent apie tai šiame leidinyje ir yra pasakojama – jei į patarimus ir praktinius pratimus žiūrėsite rimtai, tikrai pavyks išsiugdyti naujus įpročius. Ši knyga akimirksniu tapo bestseleriu, tad akivaizdu, jog daugybė žmonių nusprendė patikėti šia idėja – galbūt tą patį nutarsite padaryti ir Jūs.

5. Valter Longo „Esame tai, ką valgome“

Galima sakyti, jog sveikas gyvenimo būdas ir mityba yra neišsemiamos temos, į kurias galima pažiūrėti iš labai įvairių perspektyvų. Vieną iš jų pateikia ir šis leidinys, kuriame siūloma geriau susipažinti su savo kūnu, genetika, suvokti senėjimo priežastis ir sužinoti, kaip galima šį procesą sulėtinti. Autorius dalinasi ilgaamžiškumo paslaptimis ir netgi pateikia poros savaičių mitybos planą.

6. John Gray „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“

Vyrų ir moterų santykiai yra dar viena neišsemiama, tačiau visiems labai aktuali tema. Jei sunku suprasti antrąją pusę ar vis dar esate jos paieškose, šis leidinys padės ateityje išvengti bendravimo sunkumų. Pasak autoriaus, svarbiausia yra pripažinti pagrindinius lyčių skirtumus ir tuomet juos išnaudoti kaip pranašumus – šioje knygoje rasite daugybę patarimų, kaip galima tai padaryti. Tiek ją, tiek ir kitus šiame sąraše esančius leidinius palankia kaina įsigysite Pigu.lt el. parduotuvėje.

7. Louise L. Hay „Pamilk save ir būk laimingas“

Jei vis dar ieškote būdų, kaip pamilti save, šis leidinys gali ženkliai prisidėti prie gyvenimo pokyčių. Jame autorė supažindina su dažniausiomis priežastimis, lemiančiomis gyvenimo nesėkmes, moko, kaip atpažinti neigiamas nusistovėjusias nuostatas ir jas pakeisti naujomis, vedančiomis į laimingesnį, pozityvumo kupiną gyvenimą. Nors tokie procesai gali skambėti šiek tiek sudėtingai, knyga yra parašyta labai paprastai, o pasak kitų skaitytojų, ji skaitosi itin lengvai – ypač tuomet, jei iš tiesų trokštate pokyčių.

Tarp visų šių knygų tikrai surasite bent kelias, kurios turėtų Jus sudominti. Net ir tuomet, jei gyvenimo pokyčiams nesiryšite, turiningai praleisite laiką ir įnešite į kasdienybę naujų spalvų.

 pr2021/117

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite