5 dovanų idėjos sužadėtuvių proga

Sužadėtuvės – tai vienas iš romantiškiausių ir svarbiausių poros bendro gyvenimo įvykių. Susižadėjus draugams ar artimiesiems, norisi kartu su jais pasidžiaugti ir pasveikinti su naujo santykių etapo pradžia. Tačiau ieškant dovanų gali kilti sunkumų, mat jų yra labai daug. Šiame straipsnyje trumpai aptarsime 5 idėjas, kuriomis galima pradžiuginti kone kiekvieną porą.

1. Pikantiškos dovanos

Sveikinant artimiausius draugus, vienas iš pasirinkimų, suteikiančių pikantiškumo miegamajame – intymios prekės. Ieškant dovanų, svarbiausia, kad jomis galėtų naudotis tiek moteris, tiek vyras. Masažiniai aliejai, kvapnios žvakės ar kiti reikmenys suteiks aistros. Jeigu nesate tikri, galite įteikti ir intymių prekių čekį, kurį pora išnaudos atsižvelgę į savo poreikius.

2. Atpalaiduojančios dovanos

Antras ne ką mažiau populiarus pasiūlymas – dienos, paros ar savaitgalio SPA. Pirtys, baseinai ir masažai leidžia kūnui atsipalaiduoti ir nuramina mintis. Tai itin romantiška dovana, kuri pradžiugins kone kiekvieną. Jeigu dvejojate, kurią atsipalaidavimo pramogą pasirinkti, įteikite kuponą.

3. Praktiški reikmenys

Tai gali būti bet kas, nuo virtuvės įrankių iki elektroninių prekių, pavyzdžiui, kavos aparatas ar sulčiaspaudė. Galbūt, užsukus į svečius, trūko kažkokio daikto ar išgirdote, kad įsimylėjėliai ieško naujo virtuvės reikmens? Drąsiai apsvarstykite šį variantą, nes praktiška ir apgalvota dovana visuomet bus naudinga.

4. Adrenalino suteikiančios pramogos

Galbūt susižadėjusi pora mėgsta adrenaliną ir įvairias ekstremalias pramogas? Galite padovanoti važiavimą keturračiais ar šuolius parašiutu. Svarbiausia atsižvelgti, kokias pramogas pora yra jau išbandžiusi, o kurių dar ne. Suteikta emocija ilgą laiką išliks atmintyje.

5. Sentimentalios smulkmenos

Visgi sužadėtuvių dovanos gali būti ir sentimentalūs daiktai. Pavyzdžiui, galite sukurti daiktų rinkinį iš nuotraukų, žvakių, užkandžių, gėrimų. Susižadėję mylimieji galės romantiškai praleisti vakarą, mėgaudamiesi vienas kito draugija, skaniais užkandžiais, prisiminti praėjusius įvykius.

Taigi, akivaizdu, dovanų idėjų daug. Ieškant šių, verta atsižvelgti į poros charakterį, jų pomėgius ir perduodamą žinutę. Tik pažinodami porą ir tinkamai apgalvoję dovaną, galėsite nudžiuginti įsimylėjėlius. Jeigu norite suteikti aistros, puikiai tiks intymios prekės, adrenalino – ekstremalios veiklos.

pr2022/094

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip neišleistos monetos ir banknotai atspindi Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetį

Lietuvos nepriklausomybės dvidešimtmetis – įdomus laikotarpis Lietuvos istorijoje, kuris atsispindi ne tik to meto sudėtinguose politiniuose įvykiuose, bet ir numizmatikoje bei bonistikoje. Šie mokslai tiria pinigus, monetų gamybos istoriją ir jų reikšmę visuomenei. „Spindulio“ bendrovėje Kaune tarpukariu įkurta nauja monetų kalykla 1936 m. nukaldino ir išleido į apyvartą sidabrines 5 litų monetas, skirtas Jonui Basanavičiui, bei 10 litų monetas, skirtas Vytautui Didžiajam. Tačiau nedaugelis žino, kad 1938 m. planuota išleisti ir sidabrinę 2 litų monetą su Antano Smetonos atvaizdu. Ši

Norite sulos?

Pavasarį atšilus orams, kai sulos mėgėjai pradeda leisti pirmąją sulą, Aplinkos apsaugos departamentas pataria, kaip tai daryti tinkamai tiek nuosavame miške, tiek valstybei priklausančioje žemėje. Kaip tinkamai leisti sulą? Valstybei priklausančioje žemėje sulą leisti galima iš ne plonesnių kaip 20 cm skersmens medžių, kurie bus kertami ne vėliau kaip po 5 metų. Jei medžiai bus nukirsti ne vėliau kaip po metų, sula gali būti leidžiama ir iš plonesnių medžių.  Kuriuos medžius, augančius valstybei priklausančioje žemėje, planuojama kirsti, gali pasakyti miško,

Olimpiadoje – Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio gimnazisčių sėkmė

Mažosios Lietuvos regioninė etninės kultūros globos taryba praneša, kad vasario 28 d. Šilutės Hugo Šojaus muziejuje įvyko VI Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados II turas Mažosios Lietuvos regione. Olimpiadoje dalyvavo 11 mokinių iš Klaipėdos Sendvario progimnazijos, Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijos, Klaipėdos rajono Vėžaičių pagrindinės mokyklos, Gargždų „Minijos“ progimnazijos, Gargždų „Kranto“ progimnazijos, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos, Šilutės pirmosios, Šilutės rajono Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijų. Susumavus abiejų Olimpiados užduočių (testo ir etnokultūrinės veiklos ir raiškos) rezultatus, paskelbti Mažosios Lietuvos regione įgyvendinamo

Automobilių vagys vis dar pridaro nuostolių – kaip apsaugoti savo turtą?

Nors automobilių ir jų dalių vagysčių per pastaruosius metus gerokai sumažėjo, tokio pobūdžio nusikaltimai niekur nedingo. Lietuvos Policijos duomenimis, 2022 m. fiksuotos 231, o 2023 m. – 288 automobilių vagystės. Draudimo bendrovė ERGO pernai fiksavo 8 automobilių vagystes, kai 2022 m. tokių buvo 5. Tiesa, krentantys vagysčių skaičiai nereiškia, kad sumažėjo gyventojams padaryta žala: praėjusiais metais vidutinė draudikų sumokėta kompensacija siekė 13,5 tūkst. eurų, kai 2022 m. ši kompensacija sudarė 8 tūkst. eurų. Apie tai, kodėl gyventojų patiriama žala auga

Taip pat skaitykite