Ženklai, rodantys, kad verta pradėti statybas rudens–žiemos periodu

Daugeliui žmonių rudens–žiemos periodas asocijuojasi su jaukiu, šiluma alsuojančiu laiko praleidimu – norisi gaminti gardžius desertus, mėgautis karšta arbata, skaityti knygas ar žiūrėti serialus. Tačiau, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad kai kuriems žmonėms šis laikotarpis puikiai tinka ne tik serialų žiūrėjimui ar knygų skaitymui, bet ir kur kas aktyvesnei veiklai – statyboms.

Taigi, kokie ženklai rodo, kad būtent rudens–žiemos periodas puikiai tinka statyboms?

Jei norite išleisti kuo mažiau pinigų

Ne paslaptis, kad planuojant statybas, tenka ypač atsakingai apgalvoti daug įvairių aspektų. Vienas iš jų yra ir biudžetas. Juk dauguma žmonių galvoja, kaip elgtis, kad pavyktų išleisti kuo mažiau pinigų.

Gera žinia, kad tai tikrai yra įmanoma. Vienas iš būdų užtikrinti, kad statyboms reikėtų mažesnio biudžeto, yra jų vykdymas rudens–žiemos laikotarpiu. Jei nuspręsite statybą pradėti rudens–žiemos laikotarpiu, tai biudžetas bus mažesnis dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, galite tikėtis, kad įvairios žaliavos bei reikmenys, kurie yra reikalingi statyboms (cinkuotos skardos lakštai, mediena, dažai ir t. t.), kainuos pigiau. Antra, verta akcentuoti, kad būtent šaltuoju periodu mažesnė yra ir statybos darbų kaina. Tad, mažiau mokėsite ne tik už žaliavas bei reikmenis, bet ir už darbus.

Jei statybų metu planuojate naudotis sunkiuoju transportu

Ne paslaptis, kad vykdant didelio masto statybas, paprastai prireikia ir sunkiojo transporto. Tad, jei jūs planuojate naudotis sunkiuoju transportu, tai dar vienas pliusas. Juk šiuo laikotarpiu galimas įšalas, dėl kurio privažiuoti sunkiajam transportui bus kur kas paprasčiau.

Taigi, jei jums svarbu, kad statyboms skirtas biudžetas būtų kuo patrauklesnis, o taip pat planuojate naudoti sunkųjį transportą, tai yra aiškūs ženklai, rodantys, kad jums reikėtų pradėti statybas rudens–žiemos periodu.

Būtent šiuo periodu žaliavų bei statybos darbų kainos bus mažesnės, o dėl įšalo, sunkiojo transporto važiavimas bus kur kas paprastesnis.

pr2022/203

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite