Ženklai, rodantys, kad verta pradėti statybas rudens–žiemos periodu

Daugeliui žmonių rudens–žiemos periodas asocijuojasi su jaukiu, šiluma alsuojančiu laiko praleidimu – norisi gaminti gardžius desertus, mėgautis karšta arbata, skaityti knygas ar žiūrėti serialus. Tačiau, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad kai kuriems žmonėms šis laikotarpis puikiai tinka ne tik serialų žiūrėjimui ar knygų skaitymui, bet ir kur kas aktyvesnei veiklai – statyboms.

Taigi, kokie ženklai rodo, kad būtent rudens–žiemos periodas puikiai tinka statyboms?

Jei norite išleisti kuo mažiau pinigų

Ne paslaptis, kad planuojant statybas, tenka ypač atsakingai apgalvoti daug įvairių aspektų. Vienas iš jų yra ir biudžetas. Juk dauguma žmonių galvoja, kaip elgtis, kad pavyktų išleisti kuo mažiau pinigų.

Gera žinia, kad tai tikrai yra įmanoma. Vienas iš būdų užtikrinti, kad statyboms reikėtų mažesnio biudžeto, yra jų vykdymas rudens–žiemos laikotarpiu. Jei nuspręsite statybą pradėti rudens–žiemos laikotarpiu, tai biudžetas bus mažesnis dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, galite tikėtis, kad įvairios žaliavos bei reikmenys, kurie yra reikalingi statyboms (cinkuotos skardos lakštai, mediena, dažai ir t. t.), kainuos pigiau. Antra, verta akcentuoti, kad būtent šaltuoju periodu mažesnė yra ir statybos darbų kaina. Tad, mažiau mokėsite ne tik už žaliavas bei reikmenis, bet ir už darbus.

Jei statybų metu planuojate naudotis sunkiuoju transportu

Ne paslaptis, kad vykdant didelio masto statybas, paprastai prireikia ir sunkiojo transporto. Tad, jei jūs planuojate naudotis sunkiuoju transportu, tai dar vienas pliusas. Juk šiuo laikotarpiu galimas įšalas, dėl kurio privažiuoti sunkiajam transportui bus kur kas paprasčiau.

Taigi, jei jums svarbu, kad statyboms skirtas biudžetas būtų kuo patrauklesnis, o taip pat planuojate naudoti sunkųjį transportą, tai yra aiškūs ženklai, rodantys, kad jums reikėtų pradėti statybas rudens–žiemos periodu.

Būtent šiuo periodu žaliavų bei statybos darbų kainos bus mažesnės, o dėl įšalo, sunkiojo transporto važiavimas bus kur kas paprastesnis.

pr2022/203

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite