Ženklai, kad atėjo laikas įsigyti naują sofą

Sofos yra iš tų baldų, kurie patikimai tarnauja ilgus metus, tačiau logiška, kad galiausiai ateina metas pakeisti ir juos. Per ilgus metus susigyvenę su šiuo baldu, sofos neskubame pakeisti, tačiau tam tikri ženklai byloja, kad jau būtų metas tai padaryti. Pasitikrinkite, ar nepastebite nė vieno iš žemiau pateiktų požymių – tuomet pokyčiai bus neišvengiami.

Vis dažniau girdite nemalonų girgždėjimą

Jei kaskart atsisėdę ant sofos išgirstate traškėjimą, girgždėjimą ar kitus panašius garsus, tai – akivaizdūs ženklai, kad šio baldo konstrukcijos yra pažeistos ir toliau komforto bebus vis mažiau ir mažiau. Žinoma, šiuo atveju galima pabandyti atlikti remonto darbus, tačiau jų vertė neretai gali būti panaši, kaip ir naujos sofos, tad pagalvokite – galbūt vertėtų labiau atsinaujinti?

Nuo sofos sklinda nemalonus aromatas

Tai nėra ypač dažnas požymis, tačiau jei vis dėlto užuosite nuo sofos sklindantį nemalonų kvapą, atitinkamų veiksmų imtis tikrai norėsite ir patys. Per daugybę metų į jos apmušalus susigeria  prakaitas, įsivelia augintinių plaukai, kaupiasi bakterijos, kurių galiausiai nebegali įveikti nei plovimas, nei reguliarus valymas. Žinoma, prieš keičiant sofą, verta pabandyti ją dar kartą išvalyti (neretai situaciją gelbsti gariniai valytuvai), o jei nepavyks, jūs tikrai žinote, ką reikia daryti.

Sofos apmušalas atrodo siaubingai

Laikui bėgant sofos apmušalai sudyla, išblunka ar tiesiog pasipuošia nebeišvalomomis dėmėmis. Šie procesai yra neišvengiami, tačiau jei susideda net keli tokie veiksniai, toks baldas bendram interjerui tikrai nesuteikia žavesio. Jei apmušalas yra keičiamas, šią problemą galite išspręsti pakeisdami tik jį, tačiau visais kitais atvejais reikėtų pradėti dairytis naujos sofos.

Atsisėdę jaučiatės taip, lyg plūduriuotumėte

Tikriausiai kiekvienam yra tekę patirti tą jausmą, kai atsisėdus ant sofos, gerokai įdumbama. Nors prie tokio sėdėjimo galima įprasti, iš esmės tai reiškia, kad yra tam tikrų konstrukcinių pažeidimų, todėl sofa nebegali suteikti reikiamos atramos. Tokiais atvejais nusprendžiama naudoti papildomas pagalvėles ar kitus paminkštinimus, tačiau vargo bus mažiausiai, jei įsigysite naują, kokybišką baldą.

Jūsų nebetenkina naudojamo baldo dydis

Sofos gali būti  įvairiausių dydžių, – jei ją rinkotės pakankamai seniai, nieko stebėtino, kad per keletą metų jūsų poreikiai galėjo pasikeisti. Galbūt įsigijote daugiau svarbių baldų ir pro sofą patogiai nebepraeinate, o gal priešingai – susiradote antrą pusę, dažniau į svečius pradėjote kviestis draugų ar susilaukėte šeimos pagausėjimo ir dažniau pasvarstote apie didesnį baldą.

Pagrindinė šių baldų funkcija ir yra patogus Jūsų sėdėjimas, tad jeigu dabar naudojama sofa negali jos atlikti, būtina galvoti apie pokyčius. Tiesa, jei ieškote didesnio baldo, verta apžiūrėti ne tik sofas, bet ir talpumu garsėjančius minkštus kampus – jų asortimentą rasite čia.

Pasikeitė skonis

Bėgant metams, kinta ne tik mūsų gyvenimo būdas, bet ir stiliaus pojūtis, todėl tai, kas prieš keletą metų atrodė ypač gražu, dabar gali atrodyti visiškai nebestilingai. Toks scenarijus ypač dažnas tuomet, jei sofą pirkote vadovaudamiesi tendencijomis ar tos akimirkos nuotaika. Tačiau tikrai nereikia kentėti kaskart žiūrint į šį baldą – jei jis nebedera prie puoselėjamo interjero, paprasčiausia jį būtų pakeisti. Platų sofų asortimentą siūlo el. parduotuvė Pigu.lt.

Bet kuris iš šių ženklų yra pakankamai svarus argumentas, kai svarstoma, ar iš tikrųjų reikia naujos sofos. Šis baldas turi būti praktiškas, funkcionalus ir patogus – jei taip nėra, verta susimąstyti apie pokyčius.

Užsak. Nr. 2020/15.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Degalų kainos pakito nežymiai

Praėjusią savaitę vidutinė benzino kaina Lietuvoje didėjo nežymiai – 0,2 proc., o dyzelino kaina 0,6 proc. sumažėjo. Euro zonos valstybėse benzino vidutinės kainos praėjusią savaitę sumažėjo apie 0,1 proc., o dyzelino sumažėjo 0,6 procento. Palyginus su Euro zonos valstybių degalų kainų vidurkiais, Lietuvoje benzino vidutinė kaina yra 16,2 proc. mažesnė, dyzelino – 6,6 proc. mažesnė. Kovo 11-ąją dyzelinas Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,60 Eur/l, vidutinė benzino kaina siekė 1,50 Eur/l. Benzino vidutinės kainos visose lyginamose Baltijos šalyse ir kaimynėse valstybėse didėjo

Ar išsipildys penkiametės Marijos svajonė tapti Lietuvos Respublikos Prezidente?  

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), išklausiusi penkiametės Marijos svajonę, priėmė jos prašymą registruotis dalyvauti 2059 metais vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose.   Prieš metus susigrūmusi su vėžiu, Marija šiuo metu sėkmingai gydosi ir siekia išgyventi. Ji svajoja užaugti ir išpildyti savo svajonę tapti Lietuvos Respublikos Prezidente. Marija tiki, kad pasveikę vaikai, būsimi Lietuvos lyderiai, išgyvenę ir užaugę, atneš daug žadančių permainų mūsų šaliai, kurs naujos kartos valstybę, gins ir tarnaus jai savo širdimi, protu ir atsidavimu. Kovo 14 dieną mergaitė atvyko į

Pasveikino šimtametę šilutiškę Emiliją Baikauskienę

Gyvenimas šilutiškei Emilijai Baikauskienei padovanojo pačią gražiausią dovaną – 100-ąjį gimtadienį. Apsupta gražiausių gėlių žiedų, pačių artimiausių šeimos narių dėmesiu ir globa kovo 13-ąją E. Baikauskienė minėjo šią ypatingą progą! Nuoširdžiausius sveikinimus jubiliatei gimimo dieną atvežė ir Šilutės rajono savivaldybės vicemerė Daiva Žebelienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Audronė Barauskienė, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir socialinio darbo organizatorė Oksana Kalitina. Komunikacijos skyrius

Lietuvos bankas: gynybos stiprinimui – mokesčių pajamos ir skolintos lėšos

Didesnes Lietuvos valstybės gynybos išlaidas galima finansuoti gautomis papildomomis pajamomis atsisakius ar sumažinus galiojančias mokesčių lengvatas, peržiūrėjus turto apmokestinimą ir papildomai skolinantis. Tokią išvadą padarė Lietuvos bankas, kuris, reaguodamas į būtinybę didinti gynybos finansavimą, remdamasis savo ekspertine kompetencija ekonomikos ir finansų srityse, išanalizavo galimus lėšų šaltinius valstybės saugumui didinti ir artimiausiu metu analizę bei išvadas pateiks Finansų ministerijai. „Šalies gynybos finansavimas turėtų būti užtikrinamas mišriu modeliu – finansuojamas iš dviejų šaltinių. Nuolatinio palaikomojo pobūdžio gynybos poreikiai turėtų būti finansuojami papildomomis

Taip pat skaitykite