Žemaičiai aplenkė aukštaičius

Žemaitijos stalo teniso II lygos atvirų pirmenybių finalinėse varžybose Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje dėl nugalėtojų titulo ir trijų kelialapių į I lygą kovojo 6 stipriausios komandos, tarp kurių buvo ir Šilutės sporto mokyklos pirmoji rinktinė.

Pirmenybių debiutantai – Šilutės sporto mokyklos perspektyviausieji vyresniųjų grupės stalo tenisininkai (iš kairės): traksėdiškis Karolis Pundinas, šilutiškis Justinas Petrošius, rusniškis Domantas Kairys su savo pirmuoju treneriu Jonu Piekautu .

Deja, namų sienos mūsiškiams nepadėjo – liko penkti. Trenerio A. Siliaus (žaidė ir treneris) auklėtiniai K. Pundinas ir D. Kairys pralaimėjo Panevėžio komandai „Lėvuo“ – 2:5, Telšių „Germantui“ – 3:5, Kauno STK „Varniai“ – 0:5. Nugalėtoju tapo „Germantas“, aplenkęs pajėgią Panevėžio ekipą „Lėvuo“. Aukštaičiai užėmė antrą vietą, trečią – kauniečiai. Šios trys komandos perėjo į I lygą. Ketvirtą vietą užėmė Klaipėdos „Fortūna“, penktą – Šilutės SM-1, šeštą – Klaipėdos „Kuršis“.

Iš viso II lygos pirmenybėse dalyvavo 38 komandos, suskirstytos pagal teritorinį principą į „A“ ir „B“ grupes. Pastarosios grupės varžybose debiutavo 4 Šilutės rajono komandos: sporto mokyklos pirmoji ir antroji rinktinės, „Varmas-Zipis“ (V. Agintas, G. Valančius, Z. Tamošiūnas, V. Kungys), „Juknaičiai“ (E. Naujokas, V. Šaulys, V. Anuškevičius). Šilutės SM-2 komandos garbę gynė A. Bagdonavičius, V. Iršas ir R. Zalcas.
Geriausiai pasirodė SM-1 rinktinė, kuri tarp 19 grupės komandų iškovojusi antrą vietą ir kelialapį į finalą.
Žaidžiant lemiamus susitikimus Traksėdžiuose mūsiškiai labiau nervinosi nei patyrę varžovai. Jaudulys, žinoma, nepadėjo. Žaidžiant su kauniečiais net trys partijos pralaimėtos rezultatu 2:3. Pergalė prieš STK „Varnius“ būtų atidariusi pamariškiams duris į I lygą. Dabar to teks palaukti.
Anksčiau pasibaigusias I lygos (16 komandų) pirmenybes laimėjo Šiaulių „Brokmida“, 2-3 vietas užėmė Klaipėdos „Etna-1” ir Šiaulių „Žemvalda“.
Šilutės „Varmas“ (J. Piekautas, J. Petrošius, Z. Šikšnius, T. Šimanskis) ir Rusnės „Štormas“ (J. Čimkus, A. M. Šaulys, L. Li Čin Chai, R. D. Mažutis) tenkinosi 11-13 vietomis.
Į II lygą iškrito Rietavo „Greitukai“, Klaipėdos „Etna-2“ ir Mažeikių „Vikrusis feniksas“. Paskutiniame ture neišvengta nesklandumų. Pirmenybių organizatoriai K. Stankus (Salantai), Kretingos savivaldybės vicemeras V. Ročys ketina tobulinti pirmenybių nuostatus. Beje, pirmenybėse dalyvaujančių komandų vis daugėja ir Aukštaitijos sąskaita: prisijungė panevėžiečiai, kauniečiai, norėtų dalyvauti joniškėnai.
Saulius Lukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Atnaujintoje Vainuto bažnyčioje šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas

Vakar, sausio 16 d., Vainuto parapijos tikintiesiems sekmadienio šv. Mišios buvo ne eilinės. Jas aukojo Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius ir gausus būrys kunigų.  Kartu atvyko vyskupijos generalvikaras kanauninkas Vilius Viktoravičius. Dalyvavo Šilutės dekanato dekanas kanauninkas Remigijus Saunorius, vicedekanas Julius Meškauskas, Vainuto parapijos klebonas Vidmantas Šidlauskas, iš Vainuto kilęs diakonas Egidijus Cibauskas. Dalyvavo visi Šilutės rajono savivaldybės vadovai, tarp jų – ir meras Vytautas Laurinaitis, beje, pats iš šios parapijos. Susirinko tikintieji vainutiškiai, seniūnas Vitalijus Mockus, Vainuto gimnazijos direktorė Laima

Kiek vandens yra Žemės atmosferoje ir kas nutiktų, jei staiga jis visas iškristų?

Remiantis JAV geologijos tarnybos duomenimis, apie 71 proc. Žemės paviršiaus yra padengta vandeniu, o vandenynuose randama milžiniška dalis — net 96,5 proc. – planetos vandens atsargų.   Tačiau vanduo nelieka tik apačioje — kaip vandens ciklo (taip pat vadinamo hidrologiniu ciklu) dalis jis keliauja ir į atmosferą. Kiek vandens yra atmosferoje bet kuriuo duotuoju momentu? Kiek jo šiuo metu yra virš mūsų galvų ir, jei visa tai iškristų vienu metu, kokį poveikį tai sukeltų? Šiuo metu danguje yra milijardai galonų

Orai: šią savaitę šėls vėjas, bus kritulių

Pirmadienis Šilutės krašte tebėra vėjuotas, sniego nebesimato, nors savaitgalį kai kur buvo menkai pasnigę. Vėjo genami debesys pabarsto sniego žirniukų. Vėjas nerimsta. Kokių orų tikėtis šią savaitę? Sausio 17 d., pirmadienį, šalyje siautės vėjas, vyraus tikras kritulių kokteilis – nuo lietaus iki sniego. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai įsismarkaus iki 18-23, vietomis iki 24-26, pajūryje iki 28 metrų per sekundę. Vilniuje įdienojus oras šils iki 1, Kaune ir Klaipėdoje iki 2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus

Daugelis vairuotojų pamiršta savo pareigas pėstiesiems

Vis dar pasitaiko vairuotojų, kurie pėsčiąjį yra linkę praleisti tik tada, kai jis jau žengia ar yra įžengęs į perėją. Tačiau Kelių eismo taisyklės aiškiai sako, kad privaloma sustoti prie perėjos ir tuo atveju, kai pėsčiasis dar tik laukia galimybės žengti į ją.   Tauragės aps. VPK pareigūnai 2022 m. sausio 10-13 d. stebėjo, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kaip to reikalaujama pagal taisykles. Rezultatai nedžiugina. Reido metu nustatyti 54 pažeidimai. Šilutės rajone 23 vairuotojams buvo surašyti administracinio nusižengimo

Taip pat skaitykite