Žemaičiai aplenkė aukštaičius

Žemaitijos stalo teniso II lygos atvirų pirmenybių finalinėse varžybose Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje dėl nugalėtojų titulo ir trijų kelialapių į I lygą kovojo 6 stipriausios komandos, tarp kurių buvo ir Šilutės sporto mokyklos pirmoji rinktinė.

Pirmenybių debiutantai – Šilutės sporto mokyklos perspektyviausieji vyresniųjų grupės stalo tenisininkai (iš kairės): traksėdiškis Karolis Pundinas, šilutiškis Justinas Petrošius, rusniškis Domantas Kairys su savo pirmuoju treneriu Jonu Piekautu .

Deja, namų sienos mūsiškiams nepadėjo – liko penkti. Trenerio A. Siliaus (žaidė ir treneris) auklėtiniai K. Pundinas ir D. Kairys pralaimėjo Panevėžio komandai „Lėvuo“ – 2:5, Telšių „Germantui“ – 3:5, Kauno STK „Varniai“ – 0:5. Nugalėtoju tapo „Germantas“, aplenkęs pajėgią Panevėžio ekipą „Lėvuo“. Aukštaičiai užėmė antrą vietą, trečią – kauniečiai. Šios trys komandos perėjo į I lygą. Ketvirtą vietą užėmė Klaipėdos „Fortūna“, penktą – Šilutės SM-1, šeštą – Klaipėdos „Kuršis“.

Iš viso II lygos pirmenybėse dalyvavo 38 komandos, suskirstytos pagal teritorinį principą į „A“ ir „B“ grupes. Pastarosios grupės varžybose debiutavo 4 Šilutės rajono komandos: sporto mokyklos pirmoji ir antroji rinktinės, „Varmas-Zipis“ (V. Agintas, G. Valančius, Z. Tamošiūnas, V. Kungys), „Juknaičiai“ (E. Naujokas, V. Šaulys, V. Anuškevičius). Šilutės SM-2 komandos garbę gynė A. Bagdonavičius, V. Iršas ir R. Zalcas.
Geriausiai pasirodė SM-1 rinktinė, kuri tarp 19 grupės komandų iškovojusi antrą vietą ir kelialapį į finalą.
Žaidžiant lemiamus susitikimus Traksėdžiuose mūsiškiai labiau nervinosi nei patyrę varžovai. Jaudulys, žinoma, nepadėjo. Žaidžiant su kauniečiais net trys partijos pralaimėtos rezultatu 2:3. Pergalė prieš STK „Varnius“ būtų atidariusi pamariškiams duris į I lygą. Dabar to teks palaukti.
Anksčiau pasibaigusias I lygos (16 komandų) pirmenybes laimėjo Šiaulių „Brokmida“, 2-3 vietas užėmė Klaipėdos „Etna-1” ir Šiaulių „Žemvalda“.
Šilutės „Varmas“ (J. Piekautas, J. Petrošius, Z. Šikšnius, T. Šimanskis) ir Rusnės „Štormas“ (J. Čimkus, A. M. Šaulys, L. Li Čin Chai, R. D. Mažutis) tenkinosi 11-13 vietomis.
Į II lygą iškrito Rietavo „Greitukai“, Klaipėdos „Etna-2“ ir Mažeikių „Vikrusis feniksas“. Paskutiniame ture neišvengta nesklandumų. Pirmenybių organizatoriai K. Stankus (Salantai), Kretingos savivaldybės vicemeras V. Ročys ketina tobulinti pirmenybių nuostatus. Beje, pirmenybėse dalyvaujančių komandų vis daugėja ir Aukštaitijos sąskaita: prisijungė panevėžiečiai, kauniečiai, norėtų dalyvauti joniškėnai.
Saulius Lukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuva pereina prie konkurencingos elektros tiekimo rinkos

Laisva elektros energijos rinka Lietuvoje tai – valstybės sprendimas nuosekliai atsisakyti monopolinių sąlygų, nebereguliuoti elektros energijos kainos ir pereiti prie konkurencingos elektros tiekimo rinkos. Patirtis rodo, kad tai užtikrins aukštą paslaugų kokybę už geriausią kainą – Lietuvoje anksčiau atvertos kitos rinkos šakos, pavyzdžiui, mobilaus ryšio sektorius, kuris dabar yra vienas iš efektyviausių Europoje. „Kalbant apie patį procesą, svarbu suprasti, kad parduodama yra tik prekė, kaip, pavyzdžiui, yra su telekomunikacijų paslaugomis. Elektros energijos gamyba, perdavimas, skirstymas ir tiekimas yra atskirtas. Kas

Vizija, o gal vis dėlto realybė,  arba Nuo geltonojo tilto – iki šviesoforo

Mintis parašyti rašinį kilo besižvalgant į senojo turgaus aikštėje vykstančius darbus. Ir smagu, ir neramu, kas bus, kaip atrodys miesto aikštė baigus darbus. Taip norėtųsi, kad galėtume ja didžiuotis, kaip tai daro kitų miestų gyventojai. Pasidairius svetur Kadangi beveik visi Lietuvoje esantys apžvalgos bokštai aplankyti, tad vasarą keliaudami po Aukštaitijos miestus – Ukmergę, Anykščius, Kupiškį, Pasvalį – domėjomės jų aikštėmis (žinoma, ir kitais objektais). Grįždami pasivaikščiojome Kuršėnų pėsčiųjų tiltu – vienu ilgiausių, 262 metrų, gražiausių ir moderniausių Lietuvoje, per Ventos

VĖTRUNGIŲ KELIAS kviečia kartu švęsti Pasaulinę turizmo dieną

VĖTRUNGIŲ KELIAS kviečia kartu švęsti Pasaulinę turizmo dieną. Rugsėjo 27 d. būtina keliauti ir patirti naujų įspūdžių!   Nuo 12 val. SKONIŲ KELIONĖ ŠILUTĖJE! Atrask Pasaulio skonius savo pietų lėkštėje Paragauk ITALIJOS – restoranas KITCHEN INN (Saulės akl.10, Šilutė) Paragauk JAPONIJOS – kavinė KULINARAI (Tilžės g. 6) Paragauk GRUZIJOS – kavinė MAGNOLIJA (Lietuvininkų g. 29) Paragauk LIETUVOS – kavinė KLUMPĖ (Gluosnių g. 13) Paragauk VOKIETIJOS – kepyklėlė HEYDEKRUG (Saulės akl.3) Paragauk AUSTRIJOS – restoranas GILJA (Vytauto g. 17) Paragauk KINIJOS

Pusė ministrų į darbą vyksta ne automobiliais. O kuo prastesni mes? 

Rugsėjo 22-oji – Diena be automobilio, baigiamasis Europos judumo savaitės akordas. Kai kuriems Vyriausybės nariams diena be automobilio yra kasdienybė. Du ministrai dažnai keliauja dviračiu, du – traukiniu, dar dviem patogiausias būdas – pėstute. Kiti, gyvenantys toli nuo miesto centro ar turintys nuvežti vaikus į ugdymo įstaigas, dažniau renkasi automobilį. Susisiekimo ministras Marius Skuodis ir energetikos ministras Dainius Kreivys kas dieną į darbą eina pėsčiomis. Ir ne tik į darbą – jiedu visur, kur tik įmanoma, vaikšto. Švietimo, mokslo ir

Taip pat skaitykite