Žemaičiai aplenkė aukštaičius

Žemaitijos stalo teniso II lygos atvirų pirmenybių finalinėse varžybose Traksėdžių pagrindinės mokyklos sporto salėje dėl nugalėtojų titulo ir trijų kelialapių į I lygą kovojo 6 stipriausios komandos, tarp kurių buvo ir Šilutės sporto mokyklos pirmoji rinktinė.

Pirmenybių debiutantai – Šilutės sporto mokyklos perspektyviausieji vyresniųjų grupės stalo tenisininkai (iš kairės): traksėdiškis Karolis Pundinas, šilutiškis Justinas Petrošius, rusniškis Domantas Kairys su savo pirmuoju treneriu Jonu Piekautu .

Deja, namų sienos mūsiškiams nepadėjo – liko penkti. Trenerio A. Siliaus (žaidė ir treneris) auklėtiniai K. Pundinas ir D. Kairys pralaimėjo Panevėžio komandai „Lėvuo“ – 2:5, Telšių „Germantui“ – 3:5, Kauno STK „Varniai“ – 0:5. Nugalėtoju tapo „Germantas“, aplenkęs pajėgią Panevėžio ekipą „Lėvuo“. Aukštaičiai užėmė antrą vietą, trečią – kauniečiai. Šios trys komandos perėjo į I lygą. Ketvirtą vietą užėmė Klaipėdos „Fortūna“, penktą – Šilutės SM-1, šeštą – Klaipėdos „Kuršis“.

Iš viso II lygos pirmenybėse dalyvavo 38 komandos, suskirstytos pagal teritorinį principą į „A“ ir „B“ grupes. Pastarosios grupės varžybose debiutavo 4 Šilutės rajono komandos: sporto mokyklos pirmoji ir antroji rinktinės, „Varmas-Zipis“ (V. Agintas, G. Valančius, Z. Tamošiūnas, V. Kungys), „Juknaičiai“ (E. Naujokas, V. Šaulys, V. Anuškevičius). Šilutės SM-2 komandos garbę gynė A. Bagdonavičius, V. Iršas ir R. Zalcas.
Geriausiai pasirodė SM-1 rinktinė, kuri tarp 19 grupės komandų iškovojusi antrą vietą ir kelialapį į finalą.
Žaidžiant lemiamus susitikimus Traksėdžiuose mūsiškiai labiau nervinosi nei patyrę varžovai. Jaudulys, žinoma, nepadėjo. Žaidžiant su kauniečiais net trys partijos pralaimėtos rezultatu 2:3. Pergalė prieš STK „Varnius“ būtų atidariusi pamariškiams duris į I lygą. Dabar to teks palaukti.
Anksčiau pasibaigusias I lygos (16 komandų) pirmenybes laimėjo Šiaulių „Brokmida“, 2-3 vietas užėmė Klaipėdos „Etna-1” ir Šiaulių „Žemvalda“.
Šilutės „Varmas“ (J. Piekautas, J. Petrošius, Z. Šikšnius, T. Šimanskis) ir Rusnės „Štormas“ (J. Čimkus, A. M. Šaulys, L. Li Čin Chai, R. D. Mažutis) tenkinosi 11-13 vietomis.
Į II lygą iškrito Rietavo „Greitukai“, Klaipėdos „Etna-2“ ir Mažeikių „Vikrusis feniksas“. Paskutiniame ture neišvengta nesklandumų. Pirmenybių organizatoriai K. Stankus (Salantai), Kretingos savivaldybės vicemeras V. Ročys ketina tobulinti pirmenybių nuostatus. Beje, pirmenybėse dalyvaujančių komandų vis daugėja ir Aukštaitijos sąskaita: prisijungė panevėžiečiai, kauniečiai, norėtų dalyvauti joniškėnai.
Saulius Lukauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotary diena prie Minijos

Šilutės Rotary klubas antrą kartą organizavo Rotary dieną. Pirma Rotary diena Pamario krašte buvo skirta Šilutės klubo 25-mečiui ir Rotary organizacijos Lietuvos apygardos penkmečiui 2019 metais. Dėl pandemijos suvaržymų pernai tokia šventė neįvyko. Šįkart rotarietiška šventė šurmuliavo lietuviškąja Venecija vadinamame Minijos (Mingės) kaime, svetingosios Monikos Dobrovolskytės vadovaujamuose svečių namuose. Karštą šeštadienio popietę pabendrauti ir drauge pasiilsėti susirinko beveik 100 rotariečių ir jų šeimų narių. Be šilutiškių, gausiausiai atvyko bendraminčių iš Tauragės, jie šiam tikslui net išsinuomojo didelį autobusą. Taip pat

Kartono vartojimo nauda ir picų dėžės

Pakavimo priemonės reikalingos daugeliu gyvenimo atvejų: kai norima į dėžes sandariai sudėti daiktus, nes tenka kraustytis; dėžės reikalingos konditerijos gaminiams laikyti ir t. t. Dėžės kainuoja nebrangiai, todėl jas naudoja daugelis, kadangi jos tikrai palengvina gyvenimą, kuomet reikia produktus ar daiktus saugiai ir gražiai perkelti iš vienos vietos į kitą. Kartonas yra viena populiariausių pakavimo medžiagų, mat tai švari ir ekologiška medžiaga, kurią galima perdirbti, kainuoja nebrangiai. Kartonas yra paveikus klimatiniams veiksniams, todėl greitai suyra, tinka antriniam naudojimui. Dėžės pagal

Kodėl verta rinktis kačių maistą „Ontario“?

Katės – vienos iš mylimiausių naminių gyvūnų, kurioms patinka šiluma ir dėmesys. Dauguma kačių gyvena namuose ir į lauką eina tik kartu su šeimininkais, todėl derėtų užtikrinti visas sąlygas, kad augintinis namuose jaustųsi gerai ir jam tikrai nieko netrūktų. Tai padaryti nėra sunku, nes dauguma gyvūnų mėgsta tai, ką išrenka šeimininkas. Išsirinkti geriausius daiktus ir maisto produktus gali padėti konsultantas, kuris yra gyvūnų parduotuvėje, taip pat veterinaras ar internetinėse parduotuvėse esantys aprašai, skirti apibūdinti kačių daiktams ar maisto produktams. Šie

Taip pat skaitykite