VRK: kandidatas į Šilutės rajono merus Robertas Kuncaitis lieka rinkimuose

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) nusprendė netenkinti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) prašymo pašalinti iš rinkimų buvusį partietį ir kandidatą į Šilutės rajono merus Robertą Kuncaitį.

VRK pirmininkės Jolantos Petkevičienės teigimu, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos kreipimąsi komisija gavo penktadienį. LVŽS prašė pašalinti kandidatą R. Kuncaitį iš savivaldos rinkimų, nes jis nebėra partijos narys.

Politikas buvo pašalintas iš „valstiečių“ gretų dėl pasisakymų organizacijos „Žinau, ką renku“ rengtų kandidatų į Šilutės rajono merus debatų metu. Žurnalistui pasiteiravus R. Kuncaičio, kam priklauso Krymo pusiasalis, šis atsakė: „De facto Rusijai“.

Pranešama, kad VRK jau turėjo panašų atvejį, kai Darbo partija prašė išbraukti jos narį iš rinkimų sąrašo, teisme jau įvertintas  VRK sprendimas, kad, praleidus terminą, nėra galimybės to padaryti. VRK posėdyje nuspręsta, kad pagal Rinkimų kodekso nuostatas nėra teisinio pagrindo išbraukti R. Kuncaitį iš kandidatų sąrašo.

Tokią informaciją paviešino ELTA.

Kandidatai į merus – 9

Vyriausioji rinkimų komisija jau anksčiau paskelbė kandidatų į Šilutės rajono merus sąrašą. Jis toks: Tomas BUDRIKIS, Lietuvos socialdemokratų partija; Tomas DULKYS, Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai); Lijana JAGINTAVIČIENĖ, Lietuvos regionų partija; Robertas KUNCAITIS, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga; Žygimantas KURLIANSKAS, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai; Vytautas LAURINAITIS, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“; Daiva PLIKŠNIENĖ, Liberalų sąjūdis; Vaida POCĖ, Darbo partija; Daiva ŽEBELIENĖ, partija „Laisvė ir teisingumas“.

Rinkėjus jau pasiekė Šilutės rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 47 informacinis leidinys su pranešimu apie rinkimus. Šiame leidinyje paskelbta visų 9 kandidatų į Šilutės rajono merus programos, taip pat ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovo R. Kuncaičio. Leidinyje yra ir partijų bei sąjungų kandidatų į Šilutės rajono savivaldybės tarybą sąrašai. Valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąraše pirmasis – R. Kuncaitis.

Jau galima balsuoti

Rinkimai vyks kovo 5 d., sekmadienį. Šią savaitę jau prasideda išankstinis balsavimas. Nuo šiandien, vasario 28 d., Šilutės rajono gyventojai gali pasinaudoti išankstinio balsavimo galimybe savivaldybės pastate nuo 7 iki 20 val. Čia iš anksto balsuoti galima vasario 28-kovo 2 dienomis.

Šilutės rajone yra 33 673 rinkėjai. Prieš artėjančius rinkimus gyventojai negavo vardinių kvietimų dalyvauti rinkimuose. Rajone išplatinti tik pranešimai apie rinkimus, skirti šeimoms, o ne kiekvienam balsuoti teisę turinčiam jos nariui.

Balsuoti galima tik pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Stasė Skutulienė

Vienas komentaras

  • Silvijana Švėkšniškė

    Neteisybė,oi neteisybė,mane kaip valytoją ,diskriminuoja,aš noriu,kad koinservatoriai pašalintų Kurlianskiuką,iš tikro mano dukra Delfi melagienų skyriuje dirbanti,daug daugiau žino,nei kurlianskiukas,eisiu protestuoti prie seniūnijos švėkšnoje,kodėl atleidot Pozingį,jis geras vyras,jūs niekšai vatnykai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite