Virgilijus Pozingis – vėl kandidatas į merus

Tuo metu, kai Savivaldybės tarnautojai pietauja, trečiadienį mažojoje posėdžių salėje vyko spaudos konferencija. Į ją pakvietė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyrius, kuriam vadovauja Savivaldybės tarybos narys, buvęs meras Virgilijus Pozingis. Pristatytas šios politinės jėgos kandidatas į kitąmet vyksiančius tiesioginius mero rinkimus.

Ano posakio,vienas lauke ne karys, tad kartu su V. Pozingiu atvyko partiečiai Jonas Jaunius, Lijana Jagintavičienė, Povilas Tunaitis, Georgijus Čvanovas.

Pozingis priminė, kad jo atstovaujama partija yra istoriškai viena iš seniausių Lietuvoje, Šilutės savivaldybėje yra dalyvavusi visuose rinkimuose ir pelniusi rinkėjų pasitikėjimą, visada Savivaldybės taryboje turėjusi savo atstovų. Ir artėjant tiesioginiams mero rinkimams bei sulaukę žiniasklaidos pastabų, kad dar vis nepaskelbta kandidatų, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus atstovai patikino, kad yra pasirengę rinkimams.

„Pirmininkas dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose, – sakė V. Pozingis, turėdamas galvoje pats save. – Jeigu kuris nors kitas partietis būtų norėjęs, būtume svarstę“.

Į klausimą, ar sąrašo pirmajame dešimtuke, be perbėgėlių iš Darbo partijos, yra kitų žmonių, atsakyta teigiamai…

Laima PUTRIUVIENĖ

 

Daugiau minčių iš šios spaudos konferencijos skaitykite penktadienio „Pamario“ laikraštyje.

 

 

6 komentarai

 • Saulius

  Tik jo ir betrūko……

 • Kaimietis

  V. Pozingis dirbo ir savivaldybės administracijos direktorium, ir meru – išmano savivaldą, dažnai vykdavo į Vilnių ir jį gerai pažįsta ministerijose, kitur. Gali būti neblogas meras, tik tegul valstiečiai suglaudžia pečius. Jie yra gera jėga, gali gauti rinkimuose nemažai balsų. Tada ir rajone valdžia žinos, kad kaimuose dar gyvena ūkininkų.

 • Eksmeras

  Tegul keliasi visi, kas tik nori. Rinkėjai rinks iš ilgoko kaip girdime sąrašo. Tegul būna daug kandidatų, bus iš ko rinktis. As nepeikiu nė vieno, bet balsuosiu tik už vieną. Tik abejoju, ar balsuosiu už kandidatą į merus ir jo atstovaujamą partiją ar kaip ten juos vadina kažkoki komitetą. Cia mano požiūris gali skirtis. Bet turiu tokią teise.

 • Moteris

  Kaip girdziu bus daug vyru i merus, o mazai moteru.

 • Joje

  Kandidatai geraaa, bet ka jie darys, nieko nesigirdi. Kaip tas penkiasdesimt milijonu skolas iveiks, ka dar darys. Ir partiju sarasu nematyti, o ka partijos planuoja daryti ateje i valdzia. Man tai svarbu tos programos, nors ju jie ir nesilaiko. Sarase noriu matyti tokiu zmoniu, uz kuriuos balsuosiu is pasitikejimo. Jie pykstasi del eiliu sarasuose, bet mes tas ju eiles gerai patarsysim.

 • tadis

  nors vienas kanditatas ar bus protingas ir jaunas.Visi tie patys vilkai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite