Virgilijus Pozingis – vėl kandidatas į merus

Tuo metu, kai Savivaldybės tarnautojai pietauja, trečiadienį mažojoje posėdžių salėje vyko spaudos konferencija. Į ją pakvietė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyrius, kuriam vadovauja Savivaldybės tarybos narys, buvęs meras Virgilijus Pozingis. Pristatytas šios politinės jėgos kandidatas į kitąmet vyksiančius tiesioginius mero rinkimus.

Ano posakio,vienas lauke ne karys, tad kartu su V. Pozingiu atvyko partiečiai Jonas Jaunius, Lijana Jagintavičienė, Povilas Tunaitis, Georgijus Čvanovas.

Pozingis priminė, kad jo atstovaujama partija yra istoriškai viena iš seniausių Lietuvoje, Šilutės savivaldybėje yra dalyvavusi visuose rinkimuose ir pelniusi rinkėjų pasitikėjimą, visada Savivaldybės taryboje turėjusi savo atstovų. Ir artėjant tiesioginiams mero rinkimams bei sulaukę žiniasklaidos pastabų, kad dar vis nepaskelbta kandidatų, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus atstovai patikino, kad yra pasirengę rinkimams.

„Pirmininkas dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose, – sakė V. Pozingis, turėdamas galvoje pats save. – Jeigu kuris nors kitas partietis būtų norėjęs, būtume svarstę“.

Į klausimą, ar sąrašo pirmajame dešimtuke, be perbėgėlių iš Darbo partijos, yra kitų žmonių, atsakyta teigiamai…

Laima PUTRIUVIENĖ

 

Daugiau minčių iš šios spaudos konferencijos skaitykite penktadienio „Pamario“ laikraštyje.

 

 

6 komentarai

 • Saulius

  Tik jo ir betrūko……

 • Kaimietis

  V. Pozingis dirbo ir savivaldybės administracijos direktorium, ir meru – išmano savivaldą, dažnai vykdavo į Vilnių ir jį gerai pažįsta ministerijose, kitur. Gali būti neblogas meras, tik tegul valstiečiai suglaudžia pečius. Jie yra gera jėga, gali gauti rinkimuose nemažai balsų. Tada ir rajone valdžia žinos, kad kaimuose dar gyvena ūkininkų.

 • Eksmeras

  Tegul keliasi visi, kas tik nori. Rinkėjai rinks iš ilgoko kaip girdime sąrašo. Tegul būna daug kandidatų, bus iš ko rinktis. As nepeikiu nė vieno, bet balsuosiu tik už vieną. Tik abejoju, ar balsuosiu už kandidatą į merus ir jo atstovaujamą partiją ar kaip ten juos vadina kažkoki komitetą. Cia mano požiūris gali skirtis. Bet turiu tokią teise.

 • Moteris

  Kaip girdziu bus daug vyru i merus, o mazai moteru.

 • Joje

  Kandidatai geraaa, bet ka jie darys, nieko nesigirdi. Kaip tas penkiasdesimt milijonu skolas iveiks, ka dar darys. Ir partiju sarasu nematyti, o ka partijos planuoja daryti ateje i valdzia. Man tai svarbu tos programos, nors ju jie ir nesilaiko. Sarase noriu matyti tokiu zmoniu, uz kuriuos balsuosiu is pasitikejimo. Jie pykstasi del eiliu sarasuose, bet mes tas ju eiles gerai patarsysim.

 • tadis

  nors vienas kanditatas ar bus protingas ir jaunas.Visi tie patys vilkai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite