Virgilijus Pozingis – vėl kandidatas į merus

Tuo metu, kai Savivaldybės tarnautojai pietauja, trečiadienį mažojoje posėdžių salėje vyko spaudos konferencija. Į ją pakvietė Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyrius, kuriam vadovauja Savivaldybės tarybos narys, buvęs meras Virgilijus Pozingis. Pristatytas šios politinės jėgos kandidatas į kitąmet vyksiančius tiesioginius mero rinkimus.

Ano posakio,vienas lauke ne karys, tad kartu su V. Pozingiu atvyko partiečiai Jonas Jaunius, Lijana Jagintavičienė, Povilas Tunaitis, Georgijus Čvanovas.

Pozingis priminė, kad jo atstovaujama partija yra istoriškai viena iš seniausių Lietuvoje, Šilutės savivaldybėje yra dalyvavusi visuose rinkimuose ir pelniusi rinkėjų pasitikėjimą, visada Savivaldybės taryboje turėjusi savo atstovų. Ir artėjant tiesioginiams mero rinkimams bei sulaukę žiniasklaidos pastabų, kad dar vis nepaskelbta kandidatų, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus atstovai patikino, kad yra pasirengę rinkimams.

„Pirmininkas dalyvaus tiesioginiuose mero rinkimuose, – sakė V. Pozingis, turėdamas galvoje pats save. – Jeigu kuris nors kitas partietis būtų norėjęs, būtume svarstę“.

Į klausimą, ar sąrašo pirmajame dešimtuke, be perbėgėlių iš Darbo partijos, yra kitų žmonių, atsakyta teigiamai…

Laima PUTRIUVIENĖ

 

Daugiau minčių iš šios spaudos konferencijos skaitykite penktadienio „Pamario“ laikraštyje.

 

 

6 komentarai

 • Saulius

  Tik jo ir betrūko……

 • Kaimietis

  V. Pozingis dirbo ir savivaldybės administracijos direktorium, ir meru – išmano savivaldą, dažnai vykdavo į Vilnių ir jį gerai pažįsta ministerijose, kitur. Gali būti neblogas meras, tik tegul valstiečiai suglaudžia pečius. Jie yra gera jėga, gali gauti rinkimuose nemažai balsų. Tada ir rajone valdžia žinos, kad kaimuose dar gyvena ūkininkų.

 • Eksmeras

  Tegul keliasi visi, kas tik nori. Rinkėjai rinks iš ilgoko kaip girdime sąrašo. Tegul būna daug kandidatų, bus iš ko rinktis. As nepeikiu nė vieno, bet balsuosiu tik už vieną. Tik abejoju, ar balsuosiu už kandidatą į merus ir jo atstovaujamą partiją ar kaip ten juos vadina kažkoki komitetą. Cia mano požiūris gali skirtis. Bet turiu tokią teise.

 • Moteris

  Kaip girdziu bus daug vyru i merus, o mazai moteru.

 • Joje

  Kandidatai geraaa, bet ka jie darys, nieko nesigirdi. Kaip tas penkiasdesimt milijonu skolas iveiks, ka dar darys. Ir partiju sarasu nematyti, o ka partijos planuoja daryti ateje i valdzia. Man tai svarbu tos programos, nors ju jie ir nesilaiko. Sarase noriu matyti tokiu zmoniu, uz kuriuos balsuosiu is pasitikejimo. Jie pykstasi del eiliu sarasuose, bet mes tas ju eiles gerai patarsysim.

 • tadis

  nors vienas kanditatas ar bus protingas ir jaunas.Visi tie patys vilkai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip žmonės gerumu širdis šildė…

„Sėkime gerumo sėklas kitiems, nes meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus.“  Kunigas ir lyderystės mokytojas Rytis Gurkšnys Mintis atgaivinti daug metų Pagėgių bibliotekos organizuotą gerumo iniciatyvą išsiplėtojo, įsisuko iki didelės, prasmingos ir maloniai nustebinusios akcijos.   Pradėkime nuo pradžių… Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka, tuomet vadovaujama Elenos Stankevičienės, daugelį metų organizavo ar būdavo pagalbininkė organizuojant tokio tipo renginius, kurių metu surinktos lėšos būdavo skiriamos bėdos ištiktiems kraštiečiams. Šios akcijos metu surinkti pinigai finansine atrama tapo ne vienai šeimai. Šiais

Kontroliuos, kaip parduodamos, laikomos ir naudojamos pirotechnikos priemonės

Tauragės apskr. VPK pareigūnai nuo gruodžio 10 d. iki kitų metų sausio 4 d. vykdys civilinių pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę. Visu šiuo laikotarpiu policijos pareigūnai tikrins fizinius ir juridinius asmenis, importuojančius bei prekiaujančius minėtomis priemonėmis, bei galimas civilinių pirotechnikos priemonių neteisėto prekybos ir naudojimo vietas. Raginame gyventojus naudojant pirotechnikos priemones laikytis visų būtinų saugumo reikalavimų ir instrukcijų, nurodytų ant pakuotės. Būkite itin atsargūs bandydami įsigyti pirotechnikos priemonių. Perkant tokias priemones iš nepatikimų, neturinčių leidimo užsiimti tokia veikla

Užsienyje įsikūrę Šilutės rajono gyventojai šiemet susilaukė 57 naujagimių

Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad lapkritį įregistruoti 22 naujagimiai, iš jų 5 gimę užsienyje. Per 11 šių metų mėnesių sulaukta 312 naujagimių, iš šio skaičiaus 57 gimė užsienio valstybėse. Lapkritį populiarūs buvo šie vardai: Matas, Jokūbas, Iglė, Liepa, reti – Tumas, Dovas, Lugnė, Upė. Iš 22 lapkritį užregistruotų naujagimių 14  berniukų ir 8  mergaitės, 13 mažylių susilaukė Šilutės miesto gyventojai, 44 – kaimiškųjų seniūnijų šeimos. Visus šių metų mėnesius mirusiųjų skaičiai buvo gerokai didesni už naujagimių. Lapkritį

Pasityčiojo iš paskutiniojo velionės noro

Netikėtai mirusios tauragiškės šeima ir artimieji iki šiol negali atsigauti ne tik dėl mylimo žmogaus netekties, bet ir šoko, kurį patyrė vykdydami paskutinę velionės valią. Kėdainiuose įsikūrusiame Lietuvos krematoriume moterį kremuoti iš pradžių atsisakyta dėl neva netinkamo karsto, o vėliau ir dėl jos pačios svorio.  Teko patirti tikrą košmarą Įtariama, kad iš velionės bei jos artimųjų galėjo būti pasityčiota, nes kažkam labai skubiai prireikė krematoriumo paslaugos. Sutrikus sveikatai, 52 metų Tauragės gyventoja (kilusi iš Katyčių) mirė praėjusią savaitę, lapkričio 29

Taip pat skaitykite