Veido serumas – viena iš reikalingiausių priemonių veido odos priežiūrai

Prižiūrėti veido oda turi ir vyrai, ir moterys. Kadangi priežiūros priemonių yra gana nemažai, tad ir išsirinkti gali būti sudėtingiau. Verta pripažinti, kad ne visos priemonės yra reikalingos, tad pravartu žinoti, kurias rinktis.

Vis dėlto kai kurios yra privalomos, nes jas naudojant iš karto bus matomas geras rezultatas. Kokia priemonė yra ypač reikalinga, papasakosime šiame straipsnyje.

Kokybiška profesionali kosmetika – BABOR-SPA.LT

Tinkamos odos būklės palaikymas

Kartais gali būti pakankamai sunku išlaikyti tinkamą odos būklę. Ypač tada, kai oro temperatūra gana permaininga ir ne visada naudojamos priemonės gali būti tinkamos. Kai kada naudojamos priemonės gali būti veiksmingos, bet ilgainiui, odos būklė sugrįžta į pradinę padėtį.

Tinkamai parinkti veido serumai gali duoti tikrai daug naudos šiltuoju ir šaltuoju sezonu. Jeigu nusiperkamas netinkamas serumas arba jį sudaro netinkamos arba blogos kokybės medžiagas, rezultatas nebus pats geriausias.

Visada reikėtų rinktis kokybišką produktą, nors jo kaina bus didesnė. Užtat rezultatas bus akivaizdesnis – daug paprasčiau bus palaikyti tinkamą veido odos būklę.

 

Su kokiomis priemonėmis serumas gali būti naudojamas?

Neretu atveju iškyla problema, kad tam tikros priemonės turi būti naudojamos vienos arba su specialiais produktais. Todėl neretas jų naudoja nedaug, nes nenori, kad veido odai būtų blogiau. Tačiau veido serumai tinka su daugeliu produktų. Geriausias variantas, jeigu jie yra tarpusavyje suderinti, tai yra visi produktai perkami vieno vardo arba visas komplektas, kuris skirtas veido priežiūrai.

Kartais netinkamai suderinti produktai gali atnešti daugiau neigiamos, negu teigiamos naudos. Tad veido serumas gali būti derinamas su veido prausikliais, tonikais, kremais. Su pastaraisiais net rekomenduojama, nes taip serumas gali duoti dar didesnę naudą.

 

Veido serumo pasirinkimas

Kadangi šių priemonių yra įvairių, išsirinkti veido serumų nebus sudėtinga. Tikriausiai pagrindinė taisyklė: reikia pirkti kokybiškus produktus. Serumas, kuris kainuoja vos kelis eurus, tikrai neduos tokios naudos, kokios tikėjotės.

Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į pardavėjus, iš kurių perkate. Reikėtų orientuotis į tuos, kurie parduota tokias priemones ir gali suteikti norimą ir tinkamą informaciją bei kt.

pr2022/245

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite