Veido serumas – viena iš reikalingiausių priemonių veido odos priežiūrai

Prižiūrėti veido oda turi ir vyrai, ir moterys. Kadangi priežiūros priemonių yra gana nemažai, tad ir išsirinkti gali būti sudėtingiau. Verta pripažinti, kad ne visos priemonės yra reikalingos, tad pravartu žinoti, kurias rinktis.

Vis dėlto kai kurios yra privalomos, nes jas naudojant iš karto bus matomas geras rezultatas. Kokia priemonė yra ypač reikalinga, papasakosime šiame straipsnyje.

Kokybiška profesionali kosmetika – BABOR-SPA.LT

Tinkamos odos būklės palaikymas

Kartais gali būti pakankamai sunku išlaikyti tinkamą odos būklę. Ypač tada, kai oro temperatūra gana permaininga ir ne visada naudojamos priemonės gali būti tinkamos. Kai kada naudojamos priemonės gali būti veiksmingos, bet ilgainiui, odos būklė sugrįžta į pradinę padėtį.

Tinkamai parinkti veido serumai gali duoti tikrai daug naudos šiltuoju ir šaltuoju sezonu. Jeigu nusiperkamas netinkamas serumas arba jį sudaro netinkamos arba blogos kokybės medžiagas, rezultatas nebus pats geriausias.

Visada reikėtų rinktis kokybišką produktą, nors jo kaina bus didesnė. Užtat rezultatas bus akivaizdesnis – daug paprasčiau bus palaikyti tinkamą veido odos būklę.

 

Su kokiomis priemonėmis serumas gali būti naudojamas?

Neretu atveju iškyla problema, kad tam tikros priemonės turi būti naudojamos vienos arba su specialiais produktais. Todėl neretas jų naudoja nedaug, nes nenori, kad veido odai būtų blogiau. Tačiau veido serumai tinka su daugeliu produktų. Geriausias variantas, jeigu jie yra tarpusavyje suderinti, tai yra visi produktai perkami vieno vardo arba visas komplektas, kuris skirtas veido priežiūrai.

Kartais netinkamai suderinti produktai gali atnešti daugiau neigiamos, negu teigiamos naudos. Tad veido serumas gali būti derinamas su veido prausikliais, tonikais, kremais. Su pastaraisiais net rekomenduojama, nes taip serumas gali duoti dar didesnę naudą.

 

Veido serumo pasirinkimas

Kadangi šių priemonių yra įvairių, išsirinkti veido serumų nebus sudėtinga. Tikriausiai pagrindinė taisyklė: reikia pirkti kokybiškus produktus. Serumas, kuris kainuoja vos kelis eurus, tikrai neduos tokios naudos, kokios tikėjotės.

Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į pardavėjus, iš kurių perkate. Reikėtų orientuotis į tuos, kurie parduota tokias priemones ir gali suteikti norimą ir tinkamą informaciją bei kt.

pr2022/245

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?

Ligonių kasos gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebereikia. Naujovės taupys medikų ir pacientų laiką Šių metų vasarį buvo pakeista siuntimų išdavimo tvarka, kuri mažins administracinę naštą šeimos gydytojams ir užtikrins sveikatos priežiūros paslaugų tęstinumą pacientams. Joje numatyta, kad  teisės aktuose nurodytais atvejais siuntimus konsultuotis pas gydytojus specialistus gali išduoti ir bendrosios praktikos slaugytojas, išplėstinės praktikos slaugytojas arba akušeris. Be to, siuntimus

Policija: įvykiai Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Gegužės 22 d. naktį buitinio konflikto metu Vilkų kampo k., Švėkšnos sen., vyras, gim. 1999 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1999 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gegužės 22 d. vėlų vakarą Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, moteris, gim. 1978 m., (tikrintis blaivumą atsisakė) sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,91 prom.) vyrui, gim. 1974 m. Moteris sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gegužės 22 d. prieš pusiaunaktį Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, policijos pareigūnams sodinant į

Moksleiviai laukia vasaros darbų

Šiltasis sezonas kasmet pažeria netikėtumų – šįkart sulaukta didelio mokinių susidomėjimo darbu vasarą. Užimtumo tarnybos paskelbtoje apklausoje net 1433 moksleiviai užpildė anketas dėl vasaros darbo. Tai – dvigubai daugiau nei pernai, kai anketas pateikė 703 jaunuoliai. Moksleiviai dažniausiai norėtų dirbti padavėjais, barista, auklėmis, kambarių tvarkytojais, pardavėjais, maisto gamintojais. Kai kas pageidavo darbo su senjorais, sporto klube, muziejuje, policijoje, Seime, bibliotekoje ar kazino. Besimokantį jaunimą labiau domina aptarnavimo, maitinimo ir kitos paslaugos. Mažiau aktualūs statybos ir ūkio sektoriaus darbai. Labiausiai pageidauja

Keturiems – 37 tūkstančiai eurų

Pinigų dalybos tęsiasi: šįkart Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys, ar 37 tūkt. Eurų mokesčių mokėtojų pinigų paskirsčius keturiems nevyriausybinio sektoriaus organizuojamiems renginiams. Visi šie strateginiai renginiai yra žinomi, kurie kultūrine prasme svarbesni, irgi suprantama. Ir nebe pirmą kartą kyla abejonių dėl perdėto dosnumo… VšĮ „Kintai Arts“, Kintų muzikos festivalis – 5000 eurų; Asociacija „Pamario vakarai“, Rusnės festivalis – 10 000 eurų; Visuomeninė organizacija „Forumas“ – Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas – 18 000 eurų; Vilkyčių bendruomenės centras „Viltis“, renginys „Vilko pėdomis“

Taip pat skaitykite