Varžėsi oratoriai

Kovo 14 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko anglų kalbos oratorių konkurso antrasis turas.

Konkurso dalyviai.

Šį konkursą organizavo anglų kalbos mokytojos Aušra Andriekienė ir Ona Mikašauskienė.
Nors prieš renginį kalbinti į konkursą atvykę 8-12 klasių mokiniai prisipažino bijantys suklysti, nesijaučią pakankamai pasiruošę, atėjus laikui kalbėti nugalėjo baimes ir puikiai pasirodė.
Konkursui prasidėjus mokiniai kaipmat nusiramino, susikaupė, įdėmiai klausėsi kitų kalbėtojų. Oratoriai kalbėjo apie savanorystę, karjeros perspektyvas, tikrąją mokyklos paskirtį…
Vis dėlto tai nėra lengva. „Kai kalbėjau, pats nebijojau, bet kūnas drebėjo. Net supykino“, – prasitarė vienas dalyvis, jau antrus metus dalyvaujantis tokiame konkurse. Jo bendraklasis irgi nusprendė pasidalyti įspūdžiais: „Buvo įdomu. Šis renginys padėjo pagerinti viešojo kalbėjimo žinias. Tiesą sakant, nei pernai, nei šiemet nesirašiau kalbos, viską dariau „for fun“. Nesijaudinau, nes klysti yra žmogiška, klaidos tobulina žmogų“.
Komisijai suskaičiavus balus, paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. 8-9 klasių grupėje geriausia oratore tapo Ugnė Žulpaitė (8b kl.), antrą vietą užėmė Aurelija Petkutė iš 8a, trečia – Gerda Pakalniškytė (Icg kl.).
10-12 klasių grupėje pirmąją vietą pelnė Aušrinė Bukauskaitė (IIIag kl.), antra – Guoda Kariniauskaitė (Iicg kl.), trečias – Lukas Rukštelis (Ivag kl.).
Pasak gimnazijos direktoriaus pavaduotojos V. Šveikauskienės, nors ne visi užėmė prizines vietas, visi dalyviai yra nugalėtojai.

Ona Mikašauskienė

Vienas komentaras

  • tad

    Anglų kalbos oratoriai. Vajetau, as ne kelių žodžiu nemoku. Tai atėjo laikai. Vaikus visko išmoko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Užsienyje įsikūrę Šilutės rajono gyventojai šiemet susilaukė 57 naujagimių

Šilutės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad lapkritį įregistruoti 22 naujagimiai, iš jų 5 gimę užsienyje. Per 11 šių metų mėnesių sulaukta 312 naujagimių, iš šio skaičiaus 57 gimė užsienio valstybėse. Lapkritį populiarūs buvo šie vardai: Matas, Jokūbas, Iglė, Liepa, reti – Tumas, Dovas, Lugnė, Upė. Iš 22 lapkritį užregistruotų naujagimių 14  berniukų ir 8  mergaitės, 13 mažylių susilaukė Šilutės miesto gyventojai, 44 – kaimiškųjų seniūnijų šeimos. Visus šių metų mėnesius mirusiųjų skaičiai buvo gerokai didesni už naujagimių. Lapkritį

Pasityčiojo iš paskutiniojo velionės noro

Netikėtai mirusios tauragiškės šeima ir artimieji iki šiol negali atsigauti ne tik dėl mylimo žmogaus netekties, bet ir šoko, kurį patyrė vykdydami paskutinę velionės valią. Kėdainiuose įsikūrusiame Lietuvos krematoriume moterį kremuoti iš pradžių atsisakyta dėl neva netinkamo karsto, o vėliau ir dėl jos pačios svorio.  Teko patirti tikrą košmarą Įtariama, kad iš velionės bei jos artimųjų galėjo būti pasityčiota, nes kažkam labai skubiai prireikė krematoriumo paslaugos. Sutrikus sveikatai, 52 metų Tauragės gyventoja (kilusi iš Katyčių) mirė praėjusią savaitę, lapkričio 29

Kvietimas teikti idėjas Klaipėdos krašto metų programai

Šilutė ir visas Klaipėdos kraštas 2023 m. ruošiasi paminėti neeilinį istorinį įvykį – Klaipėdos krašto suvienijimo su Lietuvos Respublika 100-metį. Šis istorinis įvykis turi ypatingą svarbą Valstybės ir tautos likimo bei raidos istorijoje. Lietuvos Respublikos Seimas 2021 m. birželio 17 d. priėmė nutarimą  „Dėl 2023 metų paskelbimo Klaipėdos krašto metais“, kuris turi politinę ir kultūrinę reikšmę. Kviečiame įstaigas, organizacijas, meno kūrėjus telkis, diskutuoti ir teikti idėjas, kaip galėtume šio ypatingo įvykio jubiliejų paminėti Šilutės rajone ir etnografiniame Mažosios Lietuvos regione.

Nuo sausio  brangiau mokėsime už komunalinių atliekų tvarkymą?

Šią savaitę Šilutės rajono savivaldybės tarybos komitetų posėdžiuose vietos politikai svarsto, ar didinti mokesčius už komunalinių atliekų tvarkymą. Tikslas – patvirtinti naujus Šilutės r. savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatus dėl pasikeitusių įkainių. UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro 2020 m. spalio 28 d. valdybos sprendimu nuo 2021 m. sausio 1 d. Šilutės rajono savivaldybei nustatytas 44,13 Eur/t su PVM „vartų mokestis“. Pagal atliktus skaičiavimus Šilutės rajono savivaldybės „vartų mokestis“ už komunalinių

Taip pat skaitykite