Varžėsi oratoriai

Kovo 14 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko anglų kalbos oratorių konkurso antrasis turas.

Konkurso dalyviai.

Šį konkursą organizavo anglų kalbos mokytojos Aušra Andriekienė ir Ona Mikašauskienė.
Nors prieš renginį kalbinti į konkursą atvykę 8-12 klasių mokiniai prisipažino bijantys suklysti, nesijaučią pakankamai pasiruošę, atėjus laikui kalbėti nugalėjo baimes ir puikiai pasirodė.
Konkursui prasidėjus mokiniai kaipmat nusiramino, susikaupė, įdėmiai klausėsi kitų kalbėtojų. Oratoriai kalbėjo apie savanorystę, karjeros perspektyvas, tikrąją mokyklos paskirtį…
Vis dėlto tai nėra lengva. „Kai kalbėjau, pats nebijojau, bet kūnas drebėjo. Net supykino“, – prasitarė vienas dalyvis, jau antrus metus dalyvaujantis tokiame konkurse. Jo bendraklasis irgi nusprendė pasidalyti įspūdžiais: „Buvo įdomu. Šis renginys padėjo pagerinti viešojo kalbėjimo žinias. Tiesą sakant, nei pernai, nei šiemet nesirašiau kalbos, viską dariau „for fun“. Nesijaudinau, nes klysti yra žmogiška, klaidos tobulina žmogų“.
Komisijai suskaičiavus balus, paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. 8-9 klasių grupėje geriausia oratore tapo Ugnė Žulpaitė (8b kl.), antrą vietą užėmė Aurelija Petkutė iš 8a, trečia – Gerda Pakalniškytė (Icg kl.).
10-12 klasių grupėje pirmąją vietą pelnė Aušrinė Bukauskaitė (IIIag kl.), antra – Guoda Kariniauskaitė (Iicg kl.), trečias – Lukas Rukštelis (Ivag kl.).
Pasak gimnazijos direktoriaus pavaduotojos V. Šveikauskienės, nors ne visi užėmė prizines vietas, visi dalyviai yra nugalėtojai.

Ona Mikašauskienė

Vienas komentaras

  • tad

    Anglų kalbos oratoriai. Vajetau, as ne kelių žodžiu nemoku. Tai atėjo laikai. Vaikus visko išmoko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Darbas sau – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas. Kalbamės su verslininku Dariumi

Darbas gyvenime užima labai svarbią vietą, kadangi kasdien bent jau 8 valandas, o kartais ir daugiau praleidžiame atlikdami tam tikrus procesus. Natūralu, jog norisi rasti tokį darbą, kuris ne tik finansiškai, tačiau ir moraliai patenkintų lūkesčius. Apie tai kalbamės su sąskaita123.lt idėjos generatoriumi Dariumi, kuris kasdien susiduria su dirbti sau pradedančiais žmonėmis. Kodėl lietuviai vis dažniau renkasi darbą sau? Žinoma, kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip ir tai yra visiškai natūralu. Tačiau mano aplinkoje dažniausiai darbą sau sąlygojo noras dirbti laisvesnėmis

Nauji ribojimai dėl plintančio COVID-19. Suvaržymų bus didelių

Rugpjūčio 4 d. posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė griežtinti reikalavimus, susijusius su vėl sparčiai plintančiu COVID-19. Vieni reikalavimai jau įsigalios kitą savaitę, kiti suplanuoti nuo rugsėjo 13 d. Duota laiko apsispręsti prieš skiepus nusiteikusiems ar skiepijimąsi atidėliojantiems gyventojams.   Trečiadienį Vyriausybė sutarė dėl galimybių paso prievolės norint naudotis įvairiomis veiklomis, o šį sprendimą priims kitą savaitę. Be galimybių paso netrukus nebus galima naudotis veiklomis ar paslaugomis uždarose erdvėse, išskyrus numatytas išimtis: nebūtų galimybės eiti į teatrą, į kino teatrą, netrukus be galimybių

Šilutės ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Šilutės rajone bei siekiant išvengti naujų COVID-19 ligos užsikrėtimo atvejų, nuo rugpjūčio 4 d. Šilutės ligoninėje draudžiama lankyti pacientus.   Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus gydančio gydytojo leidimu terminalės sveikatos būklės pacientų (kraštutinai sunkios) ir pacientų iki 14 metų lankymą. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, per parą Šilutės rajone užregistruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso šiuo metu rajone serga 58 asmenys.  Daugiau apie epidemiologinę situaciją šalyje: https://koronastop.lrv.lt/lt/statistika-lietuvoje Šilutės ligoninės inf.

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių. Sustatę juos šalia vienas kito, turėtume atstumą nuo Vilniaus iki Klaipėdos… Geriausia – natūralus saldumas Tiems, kurie rūpinasi savo mityba ir nori šiuo gėrimu vasara gaivintis kuo dažniau, „Maximos“ Maisto gamybos departamento vadovė Brigita Baratinskaitė primena apie giros naudą organizmui. Ją užtikrinti, pasak

Taip pat skaitykite