Valdantiesiems pristigo jėgų atleisti A. Gečą?

Šiandien 11 val. turėjo būti šaukiamas neeilinis Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo numatyta atleisti iš pareigų visuomeniniais pagrindais dirbantį mero pavaduotoją Algirdą Gečą.

Balandžio 2 d. savivaldybėje buvo įregistruotas devynių Tarybos narių pareiškimas, kuriuo reiškiamas politinis nepasitikėjimas mero pavaduotoju Algirdu Geču. Pareiškimą pasirašė Tarybos nariai: partijos Tvarka ir teisingumas atstovai Vaidas Pavilonis, Darius Soščeka, Gintaras Bružas ir Steponas Kazlauskas, socialdemokratai Algirdas Balčytis, Saulius Vytuvis ir Antanas Kubaitis, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Virgilijus Pozingis bei Povilas Tunaitis.
Kai šis „Pamario“ laikraščio numeris vakar jau buvo parengtas spaudai, redakciją pasiekė neoficiali informacija, kad šiandien turėjęs vykti neeilinis rajono Tarybos posėdis yra atšauktas. Redaktorius Petras Skutulas kreipėsi į Savivaldybę tikslios informacijos. Gerokai po pietų redakciją pasiekė mero Vytauto Laurinaičio balandžio 8 d. potvarkis, kuriuo pripažįstamas netekusiu galios balandžio 2 d. potvarkis Nr. M1-25 „Dėl neeilinio savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo“.
Tikėtina, kad valdantieji nebepriskaičiuoja reikiamo balsų kiekio sprendimams priimti…
Kadencijai baigiantis, mūsų išrinktieji Tarybos nariai savo politinių žaidimų neketina mesti. Apie tai – „Pamario“ apžvalgininko nuomonė trečiajame „Pamario“ puslapyje.

8 komentarai

 • Pedagogas

  Turiu klausimų vicemerui A. Gečui: kodėl spaudė Tarybos narius pritarti visų švietimo įstaigų vadovų 2014 m. veiklos ataskaitoms, kartu ir Švėkšnos įstaigos vadovės – gal jis pritaria ten išaiškintai nepilnamečių prostitucijai, gal gerai, kad vaikus ten nuodijo vaistais, o štai girdžiu, kad tirs, ar įstaigoje neegzistavo darbuotojų smurtas prieš vaikus. Juk už švietimo reikalus atsakingas šis vicemeras. Kodėl A. Gečas tyli, kai iš Saugų vaikų globos namų nuolat bėga vaikai, kai čia jau 4 nepilnametės turi po vaikelį? Tai irgi jo sritis. Kodėl A. Gečas, vadovavęs “Lietuvininkų vilties” premijos skyrimo komitetui, šį apdovanojimą avansu įteikė tuščioje salėje jaunimėliui, o ne garsiajai rankų lenkikei E. Vaitkutei, kuri rajone nėra gavusi jokio apdovanojimo? Kodėl A. Gečas taip siekė kuo skubiau įteikti sportininkams piniginius čekius, o rajono Taryba dar nebuvo paskyrusi tam pinigų? Ar dar neužtenka faktų, kad toks vicemeras dirba ne taip, kaip reikia. Ir dar jam vienas klausimas: kurioje miesto mokykloje mokytojas grabaliojo mokinę, kol ši neištvėrusi kreipėsi patarimo į svetimą žmogų, o tas jai pasiūlė papasakoti tėvams, kurie nuėjo į mokyklą. O tas mokytojas ten pat tebedirba… Vicemere, kas dedasi jūsų globojamame švietime?

 • Atsakymas

  Ko čia nesuprasti – juk artejo rinkimai tai Gecui rūpėjo ne nepilnamečiai, bet balsuojantys globos įstaigu darbuotojai, zodziu, rinkejų balsai. Ir ta premija irgi buvo įteikta tikintis jaunimo balsu, net vienas is apdovanotuju buvo su Gecu kandidatu sarase, bet jame krito žemyn, nes niekas už tokius nebalsuoja. ir sportininku balsu siekta tik del rinkimu. Cia viskas daroma tik del rinkimu.

  • Atsakymas Pedagogui ir atsakyui

   Kam įteikti premiją nusprendė ne A. Gečas, jis buvo vienas iš atrodo 6 komisijos narių. O salės tuštumas parodė, kad mūsų jaunimėlis yra suskaldytas pačių politikų, nes įteikimą ignoravo darbo partijos jaunimas, taip pat TS-LKD jaunimas ir kt. Be to ko Jūs tikitės iš Šilutės jaunimo, kai daug metų jis buvo ignoruojamas Jurgitos Gurevičiūtės. Prisimenu pokalbius sename pamario jaunimo forume 2006-2007 metais, tada vyko tikras jaunimo organizacijų žlugdymas ir to pasėkmes matome dabar…

 • Pritariu

  Ir kam toks vicemeras reikalingas, jeigu jo atsakomybės srityse velniava dedasi, o jis sėdi kabinete ir vaizduyoja viršininką. Gečas didelis garbėtroška.

 • Taip

  As tai nesuprantu tokio noro dirbti mokytoju, būti tos baisios rajono tarybos nariu ir dar kažkokiu visuomeniniu vicemeru. Vienu užpakaliu visų kėdžių neužtūpsi.

 • Primenu

  Ko stebitės, juk kai Gečo per vienus rinkimus nieks aukštai sąraše nepriėmė, net į socdemų partijos sąrašą buvo įlindęs, bet gavo mandatą ir atsuko nugarą socdemams. Ar toks žmogus gali būti patikimas, gali būti vadovas?

 • Primenu2

  Tai dar tas Gečas vis vaizduoja kad rupinasi sportu. Tik va rankų lenkikę Eglę Vaitkutę, kuri išgarsino Šilutę pasaulio ir Europos varžybose, parvežė keliolika pergalės laurų ir taurių, dirba policijoje, jauna ir puiki, jos Gečas nors ir menku rajono apdovanojimu neįvertino. Tiek jam tas sportas ir rūpi. Kieno dėka kyla Vydūno gimnazijos sporto salė, kas pasdėjo, kad Šilutėje būtų pastatytos dvi modernios sporto aikštės kurių iš viso kaina viršija 200 tūkstančių litų – ar Gečas? tai tas Skardžius iš Seimo velka pinigus į Šilutę ir tikrai rūpinasi sportu. po aikštęlę turės pirmoji gimnazija ir Naujakurių gyventojai. Faina.

 • Ponai

  Tik jau baikit su tais rajono valdžios keitimais, su tom nepasitikejimo rašliavom. Gana. Nusibodot. Dirbti nieko nedirat, tai vieni kittus tik iš postų verčia į patys į kėdes tūpia. Gana, nes eisim piketuoti, streikuoti, žvakelių po padurkais padegsim. Gėda jau gyvent toj Silutej.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Įsimenanti literačių rudeninė pažintis su Užnemune

Išvyką į Kybartų miestelį, įsikūrusį pasienyje su Kaliningrado sritimi, sugalvojome ne atsitiktinai. 2022 metus Lietuvos Respublikos Seimas yra paskelbęs Sūduvos metais ir Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos metais. Mūsų, Šilutės TAU sambūrio „Vėdrynas“ literačių, laukė ekskursija po istorinį Kybartų senamiestį ir, žinoma, po 2002 metais netikėtai atrastus požemius, esančius po Kybartų geležinkelio stotimi. Keturių valandų ekskursijoje mus lydėjo gidas Vitas Katkevičius, veiklus ir atsidavęs savo miestui Kybartų bendruomenės pirmininkas, pakvietęs mus į šią kelionę. Ties Jurbarku pervažiavę ilgiausią Lietuvoje tiltą per

Seimas paskelbė savivaldos rinkimus, jie vyks kitų metų kovo 5 d.  

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks eiliniai savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Tokią rinkimų datą savo nutarimu įtvirtino Seimas. Už tokį Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen parengtą nutarimą ketvirtadienį balsavo 119 Seimo narių, prieš balsavusių nebuvo, 1 parlamentaras susilaikė. Nutarimas dėl savivaldos rinkimų datos įsigalios šių metų spalio 7 d. Seimui paskelbus rinkimų datą, prasidės politinė rinkimų kampanija. Rinkimų kodeksas numato, kad rinkimų politinė kampanija prasideda nuo rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi praėjus 100 dienų nuo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK)

Savaitgalį pasitrauks lietus, sugrįš šalnos ir rudeniška šiluma

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugsėjo 23 d., penktadienį, tankesni debesys sukinėsis rytinėje šalies pusėje. Vietomis sulauksime trumpalaikio, nedidelio lietaus. Labiausiai jis tikėtinas rytiniuose rajonuose. Pūs nestiprus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Aukščiausia temperatūra sieks 12-16 laipsnių šilumos. Rugsėjo 24 d., šeštadienį, naktį debesys sklaidysis, trumpai palis tik kai kur šalies rytuose ir pajūryje. Vėjas beveik visiškai nurims, dalyje Lietuvos formuosis rūkas. Temperatūra kris iki 1-6, pajūryje –  7-10 laipsnių šilumos. Vietomis žemės paviršių nubalins 0-4 laipsnių šalnos. Šeštadienio dieną debesuotumas

Išrinkti konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojai

Specialiai sudaryta komisija rugsėjį tradiciškai rinko konkurso „Metų ūkis“ Šilutės rajono nugalėtojus. Šiuo konkursu siekiama skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, efektyvinti gamybą, laikytis ekologinės pusiausvyros. 3-ioji vieta šiame konkurse atiteko daržininkystės Grabupiuose (Šilutės sen.) plėtojančiam Vytautui Valančiui. 31-erių ūkininkas pasakojo, kad šia veikla užsiima jau 7-erius metus, augina bulves, kopūstus, morkas, svogūnus bei įvairias prieskonines žoleles. Jis savo produktais prekiauja turguje, tiekia pajūrio kavinėms. Ateityje planuoja atidaryti savo specializuotą parduotuvę. Pasak Vytauto, dabar ruošiamas cechas, kuriame bus rauginamos daržovės, kurių bus

Taip pat skaitykite