Valdantiesiems pristigo jėgų atleisti A. Gečą?

Šiandien 11 val. turėjo būti šaukiamas neeilinis Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo numatyta atleisti iš pareigų visuomeniniais pagrindais dirbantį mero pavaduotoją Algirdą Gečą.

Balandžio 2 d. savivaldybėje buvo įregistruotas devynių Tarybos narių pareiškimas, kuriuo reiškiamas politinis nepasitikėjimas mero pavaduotoju Algirdu Geču. Pareiškimą pasirašė Tarybos nariai: partijos Tvarka ir teisingumas atstovai Vaidas Pavilonis, Darius Soščeka, Gintaras Bružas ir Steponas Kazlauskas, socialdemokratai Algirdas Balčytis, Saulius Vytuvis ir Antanas Kubaitis, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Virgilijus Pozingis bei Povilas Tunaitis.
Kai šis „Pamario“ laikraščio numeris vakar jau buvo parengtas spaudai, redakciją pasiekė neoficiali informacija, kad šiandien turėjęs vykti neeilinis rajono Tarybos posėdis yra atšauktas. Redaktorius Petras Skutulas kreipėsi į Savivaldybę tikslios informacijos. Gerokai po pietų redakciją pasiekė mero Vytauto Laurinaičio balandžio 8 d. potvarkis, kuriuo pripažįstamas netekusiu galios balandžio 2 d. potvarkis Nr. M1-25 „Dėl neeilinio savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo“.
Tikėtina, kad valdantieji nebepriskaičiuoja reikiamo balsų kiekio sprendimams priimti…
Kadencijai baigiantis, mūsų išrinktieji Tarybos nariai savo politinių žaidimų neketina mesti. Apie tai – „Pamario“ apžvalgininko nuomonė trečiajame „Pamario“ puslapyje.

8 komentarai

 • Pedagogas

  Turiu klausimų vicemerui A. Gečui: kodėl spaudė Tarybos narius pritarti visų švietimo įstaigų vadovų 2014 m. veiklos ataskaitoms, kartu ir Švėkšnos įstaigos vadovės – gal jis pritaria ten išaiškintai nepilnamečių prostitucijai, gal gerai, kad vaikus ten nuodijo vaistais, o štai girdžiu, kad tirs, ar įstaigoje neegzistavo darbuotojų smurtas prieš vaikus. Juk už švietimo reikalus atsakingas šis vicemeras. Kodėl A. Gečas tyli, kai iš Saugų vaikų globos namų nuolat bėga vaikai, kai čia jau 4 nepilnametės turi po vaikelį? Tai irgi jo sritis. Kodėl A. Gečas, vadovavęs “Lietuvininkų vilties” premijos skyrimo komitetui, šį apdovanojimą avansu įteikė tuščioje salėje jaunimėliui, o ne garsiajai rankų lenkikei E. Vaitkutei, kuri rajone nėra gavusi jokio apdovanojimo? Kodėl A. Gečas taip siekė kuo skubiau įteikti sportininkams piniginius čekius, o rajono Taryba dar nebuvo paskyrusi tam pinigų? Ar dar neužtenka faktų, kad toks vicemeras dirba ne taip, kaip reikia. Ir dar jam vienas klausimas: kurioje miesto mokykloje mokytojas grabaliojo mokinę, kol ši neištvėrusi kreipėsi patarimo į svetimą žmogų, o tas jai pasiūlė papasakoti tėvams, kurie nuėjo į mokyklą. O tas mokytojas ten pat tebedirba… Vicemere, kas dedasi jūsų globojamame švietime?

 • Atsakymas

  Ko čia nesuprasti – juk artejo rinkimai tai Gecui rūpėjo ne nepilnamečiai, bet balsuojantys globos įstaigu darbuotojai, zodziu, rinkejų balsai. Ir ta premija irgi buvo įteikta tikintis jaunimo balsu, net vienas is apdovanotuju buvo su Gecu kandidatu sarase, bet jame krito žemyn, nes niekas už tokius nebalsuoja. ir sportininku balsu siekta tik del rinkimu. Cia viskas daroma tik del rinkimu.

  • Atsakymas Pedagogui ir atsakyui

   Kam įteikti premiją nusprendė ne A. Gečas, jis buvo vienas iš atrodo 6 komisijos narių. O salės tuštumas parodė, kad mūsų jaunimėlis yra suskaldytas pačių politikų, nes įteikimą ignoravo darbo partijos jaunimas, taip pat TS-LKD jaunimas ir kt. Be to ko Jūs tikitės iš Šilutės jaunimo, kai daug metų jis buvo ignoruojamas Jurgitos Gurevičiūtės. Prisimenu pokalbius sename pamario jaunimo forume 2006-2007 metais, tada vyko tikras jaunimo organizacijų žlugdymas ir to pasėkmes matome dabar…

 • Pritariu

  Ir kam toks vicemeras reikalingas, jeigu jo atsakomybės srityse velniava dedasi, o jis sėdi kabinete ir vaizduyoja viršininką. Gečas didelis garbėtroška.

 • Taip

  As tai nesuprantu tokio noro dirbti mokytoju, būti tos baisios rajono tarybos nariu ir dar kažkokiu visuomeniniu vicemeru. Vienu užpakaliu visų kėdžių neužtūpsi.

 • Primenu

  Ko stebitės, juk kai Gečo per vienus rinkimus nieks aukštai sąraše nepriėmė, net į socdemų partijos sąrašą buvo įlindęs, bet gavo mandatą ir atsuko nugarą socdemams. Ar toks žmogus gali būti patikimas, gali būti vadovas?

 • Primenu2

  Tai dar tas Gečas vis vaizduoja kad rupinasi sportu. Tik va rankų lenkikę Eglę Vaitkutę, kuri išgarsino Šilutę pasaulio ir Europos varžybose, parvežė keliolika pergalės laurų ir taurių, dirba policijoje, jauna ir puiki, jos Gečas nors ir menku rajono apdovanojimu neįvertino. Tiek jam tas sportas ir rūpi. Kieno dėka kyla Vydūno gimnazijos sporto salė, kas pasdėjo, kad Šilutėje būtų pastatytos dvi modernios sporto aikštės kurių iš viso kaina viršija 200 tūkstančių litų – ar Gečas? tai tas Skardžius iš Seimo velka pinigus į Šilutę ir tikrai rūpinasi sportu. po aikštęlę turės pirmoji gimnazija ir Naujakurių gyventojai. Faina.

 • Ponai

  Tik jau baikit su tais rajono valdžios keitimais, su tom nepasitikejimo rašliavom. Gana. Nusibodot. Dirbti nieko nedirat, tai vieni kittus tik iš postų verčia į patys į kėdes tūpia. Gana, nes eisim piketuoti, streikuoti, žvakelių po padurkais padegsim. Gėda jau gyvent toj Silutej.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite