Valdantiesiems pristigo jėgų atleisti A. Gečą?

Šiandien 11 val. turėjo būti šaukiamas neeilinis Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo numatyta atleisti iš pareigų visuomeniniais pagrindais dirbantį mero pavaduotoją Algirdą Gečą.

Balandžio 2 d. savivaldybėje buvo įregistruotas devynių Tarybos narių pareiškimas, kuriuo reiškiamas politinis nepasitikėjimas mero pavaduotoju Algirdu Geču. Pareiškimą pasirašė Tarybos nariai: partijos Tvarka ir teisingumas atstovai Vaidas Pavilonis, Darius Soščeka, Gintaras Bružas ir Steponas Kazlauskas, socialdemokratai Algirdas Balčytis, Saulius Vytuvis ir Antanas Kubaitis, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Virgilijus Pozingis bei Povilas Tunaitis.
Kai šis „Pamario“ laikraščio numeris vakar jau buvo parengtas spaudai, redakciją pasiekė neoficiali informacija, kad šiandien turėjęs vykti neeilinis rajono Tarybos posėdis yra atšauktas. Redaktorius Petras Skutulas kreipėsi į Savivaldybę tikslios informacijos. Gerokai po pietų redakciją pasiekė mero Vytauto Laurinaičio balandžio 8 d. potvarkis, kuriuo pripažįstamas netekusiu galios balandžio 2 d. potvarkis Nr. M1-25 „Dėl neeilinio savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo“.
Tikėtina, kad valdantieji nebepriskaičiuoja reikiamo balsų kiekio sprendimams priimti…
Kadencijai baigiantis, mūsų išrinktieji Tarybos nariai savo politinių žaidimų neketina mesti. Apie tai – „Pamario“ apžvalgininko nuomonė trečiajame „Pamario“ puslapyje.

8 komentarai

 • Pedagogas

  Turiu klausimų vicemerui A. Gečui: kodėl spaudė Tarybos narius pritarti visų švietimo įstaigų vadovų 2014 m. veiklos ataskaitoms, kartu ir Švėkšnos įstaigos vadovės – gal jis pritaria ten išaiškintai nepilnamečių prostitucijai, gal gerai, kad vaikus ten nuodijo vaistais, o štai girdžiu, kad tirs, ar įstaigoje neegzistavo darbuotojų smurtas prieš vaikus. Juk už švietimo reikalus atsakingas šis vicemeras. Kodėl A. Gečas tyli, kai iš Saugų vaikų globos namų nuolat bėga vaikai, kai čia jau 4 nepilnametės turi po vaikelį? Tai irgi jo sritis. Kodėl A. Gečas, vadovavęs „Lietuvininkų vilties“ premijos skyrimo komitetui, šį apdovanojimą avansu įteikė tuščioje salėje jaunimėliui, o ne garsiajai rankų lenkikei E. Vaitkutei, kuri rajone nėra gavusi jokio apdovanojimo? Kodėl A. Gečas taip siekė kuo skubiau įteikti sportininkams piniginius čekius, o rajono Taryba dar nebuvo paskyrusi tam pinigų? Ar dar neužtenka faktų, kad toks vicemeras dirba ne taip, kaip reikia. Ir dar jam vienas klausimas: kurioje miesto mokykloje mokytojas grabaliojo mokinę, kol ši neištvėrusi kreipėsi patarimo į svetimą žmogų, o tas jai pasiūlė papasakoti tėvams, kurie nuėjo į mokyklą. O tas mokytojas ten pat tebedirba… Vicemere, kas dedasi jūsų globojamame švietime?

 • Atsakymas

  Ko čia nesuprasti – juk artejo rinkimai tai Gecui rūpėjo ne nepilnamečiai, bet balsuojantys globos įstaigu darbuotojai, zodziu, rinkejų balsai. Ir ta premija irgi buvo įteikta tikintis jaunimo balsu, net vienas is apdovanotuju buvo su Gecu kandidatu sarase, bet jame krito žemyn, nes niekas už tokius nebalsuoja. ir sportininku balsu siekta tik del rinkimu. Cia viskas daroma tik del rinkimu.

  • Atsakymas Pedagogui ir atsakyui

   Kam įteikti premiją nusprendė ne A. Gečas, jis buvo vienas iš atrodo 6 komisijos narių. O salės tuštumas parodė, kad mūsų jaunimėlis yra suskaldytas pačių politikų, nes įteikimą ignoravo darbo partijos jaunimas, taip pat TS-LKD jaunimas ir kt. Be to ko Jūs tikitės iš Šilutės jaunimo, kai daug metų jis buvo ignoruojamas Jurgitos Gurevičiūtės. Prisimenu pokalbius sename pamario jaunimo forume 2006-2007 metais, tada vyko tikras jaunimo organizacijų žlugdymas ir to pasėkmes matome dabar…

 • Pritariu

  Ir kam toks vicemeras reikalingas, jeigu jo atsakomybės srityse velniava dedasi, o jis sėdi kabinete ir vaizduyoja viršininką. Gečas didelis garbėtroška.

 • Taip

  As tai nesuprantu tokio noro dirbti mokytoju, būti tos baisios rajono tarybos nariu ir dar kažkokiu visuomeniniu vicemeru. Vienu užpakaliu visų kėdžių neužtūpsi.

 • Primenu

  Ko stebitės, juk kai Gečo per vienus rinkimus nieks aukštai sąraše nepriėmė, net į socdemų partijos sąrašą buvo įlindęs, bet gavo mandatą ir atsuko nugarą socdemams. Ar toks žmogus gali būti patikimas, gali būti vadovas?

 • Primenu2

  Tai dar tas Gečas vis vaizduoja kad rupinasi sportu. Tik va rankų lenkikę Eglę Vaitkutę, kuri išgarsino Šilutę pasaulio ir Europos varžybose, parvežė keliolika pergalės laurų ir taurių, dirba policijoje, jauna ir puiki, jos Gečas nors ir menku rajono apdovanojimu neįvertino. Tiek jam tas sportas ir rūpi. Kieno dėka kyla Vydūno gimnazijos sporto salė, kas pasdėjo, kad Šilutėje būtų pastatytos dvi modernios sporto aikštės kurių iš viso kaina viršija 200 tūkstančių litų – ar Gečas? tai tas Skardžius iš Seimo velka pinigus į Šilutę ir tikrai rūpinasi sportu. po aikštęlę turės pirmoji gimnazija ir Naujakurių gyventojai. Faina.

 • Ponai

  Tik jau baikit su tais rajono valdžios keitimais, su tom nepasitikejimo rašliavom. Gana. Nusibodot. Dirbti nieko nedirat, tai vieni kittus tik iš postų verčia į patys į kėdes tūpia. Gana, nes eisim piketuoti, streikuoti, žvakelių po padurkais padegsim. Gėda jau gyvent toj Silutej.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“ Palangoje laimėjo antrą vietą

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Palangoje įvykusiame XXIII Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate B kategorijoje laimėjo antrą vietą. Šioje kategorijoje varžėsi Vilniaus Karoliniškių, Kauno 1-os, Šiaulių „Dainavos“, Jurbarko „Šventės“, Tauragės „Tauro“ Pasvalio rajono „T Brass“, Grigiškių, Platelių meno ir muzikos mokyklų orkestrai. Daugelis „Pamario“ orkestrų jaunųjų muzikantų pirmą kartą turėjo galimybę koncertuoti Palangos koncertų salėje. Visą dieną vykęs renginys, sukvietęs į vieną vietą 26  geriausius Lietuvos orkestrus, jauniesiems „Pamario“ pūtikams buvo neįkainuojama galimybė pasiklausyti kitų orkestrų, pasidalinti

Sukčiai vis išradingesni, sukčiavimas vis tobulesnis. Kaip saugotis?

Tauragės apskrities VPK praneša, kad į Šilutės rajono policiją kovo 19 d. pagalbos kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs vyras, gim. 1997 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamą žemės ūkio techniką – sėjamąją, į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. Nuostolis 450 eurų.   Pateikiame Lietuvos policijos informaciją apie vis tobulėjantį sukčiavimą ir patarimus gyventojams. Prieš keletą metų populiarus buvo telefoninis sukčiavimas, kurio pagrindinis instrumentas buvo įtaigus telefoninis pokalbis, dabar sukčiai uzurpavo elektroninę erdvę. Būtent dėl jų daugėjimo, didėja ir

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Taip pat skaitykite