Valdantiesiems pristigo jėgų atleisti A. Gečą?

Šiandien 11 val. turėjo būti šaukiamas neeilinis Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo numatyta atleisti iš pareigų visuomeniniais pagrindais dirbantį mero pavaduotoją Algirdą Gečą.

Balandžio 2 d. savivaldybėje buvo įregistruotas devynių Tarybos narių pareiškimas, kuriuo reiškiamas politinis nepasitikėjimas mero pavaduotoju Algirdu Geču. Pareiškimą pasirašė Tarybos nariai: partijos Tvarka ir teisingumas atstovai Vaidas Pavilonis, Darius Soščeka, Gintaras Bružas ir Steponas Kazlauskas, socialdemokratai Algirdas Balčytis, Saulius Vytuvis ir Antanas Kubaitis, Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Virgilijus Pozingis bei Povilas Tunaitis.
Kai šis „Pamario“ laikraščio numeris vakar jau buvo parengtas spaudai, redakciją pasiekė neoficiali informacija, kad šiandien turėjęs vykti neeilinis rajono Tarybos posėdis yra atšauktas. Redaktorius Petras Skutulas kreipėsi į Savivaldybę tikslios informacijos. Gerokai po pietų redakciją pasiekė mero Vytauto Laurinaičio balandžio 8 d. potvarkis, kuriuo pripažįstamas netekusiu galios balandžio 2 d. potvarkis Nr. M1-25 „Dėl neeilinio savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo“.
Tikėtina, kad valdantieji nebepriskaičiuoja reikiamo balsų kiekio sprendimams priimti…
Kadencijai baigiantis, mūsų išrinktieji Tarybos nariai savo politinių žaidimų neketina mesti. Apie tai – „Pamario“ apžvalgininko nuomonė trečiajame „Pamario“ puslapyje.

Hits: 17

8 komentarai

 • Pedagogas

  Turiu klausimų vicemerui A. Gečui: kodėl spaudė Tarybos narius pritarti visų švietimo įstaigų vadovų 2014 m. veiklos ataskaitoms, kartu ir Švėkšnos įstaigos vadovės – gal jis pritaria ten išaiškintai nepilnamečių prostitucijai, gal gerai, kad vaikus ten nuodijo vaistais, o štai girdžiu, kad tirs, ar įstaigoje neegzistavo darbuotojų smurtas prieš vaikus. Juk už švietimo reikalus atsakingas šis vicemeras. Kodėl A. Gečas tyli, kai iš Saugų vaikų globos namų nuolat bėga vaikai, kai čia jau 4 nepilnametės turi po vaikelį? Tai irgi jo sritis. Kodėl A. Gečas, vadovavęs “Lietuvininkų vilties” premijos skyrimo komitetui, šį apdovanojimą avansu įteikė tuščioje salėje jaunimėliui, o ne garsiajai rankų lenkikei E. Vaitkutei, kuri rajone nėra gavusi jokio apdovanojimo? Kodėl A. Gečas taip siekė kuo skubiau įteikti sportininkams piniginius čekius, o rajono Taryba dar nebuvo paskyrusi tam pinigų? Ar dar neužtenka faktų, kad toks vicemeras dirba ne taip, kaip reikia. Ir dar jam vienas klausimas: kurioje miesto mokykloje mokytojas grabaliojo mokinę, kol ši neištvėrusi kreipėsi patarimo į svetimą žmogų, o tas jai pasiūlė papasakoti tėvams, kurie nuėjo į mokyklą. O tas mokytojas ten pat tebedirba… Vicemere, kas dedasi jūsų globojamame švietime?

 • Atsakymas

  Ko čia nesuprasti – juk artejo rinkimai tai Gecui rūpėjo ne nepilnamečiai, bet balsuojantys globos įstaigu darbuotojai, zodziu, rinkejų balsai. Ir ta premija irgi buvo įteikta tikintis jaunimo balsu, net vienas is apdovanotuju buvo su Gecu kandidatu sarase, bet jame krito žemyn, nes niekas už tokius nebalsuoja. ir sportininku balsu siekta tik del rinkimu. Cia viskas daroma tik del rinkimu.

  • Atsakymas Pedagogui ir atsakyui

   Kam įteikti premiją nusprendė ne A. Gečas, jis buvo vienas iš atrodo 6 komisijos narių. O salės tuštumas parodė, kad mūsų jaunimėlis yra suskaldytas pačių politikų, nes įteikimą ignoravo darbo partijos jaunimas, taip pat TS-LKD jaunimas ir kt. Be to ko Jūs tikitės iš Šilutės jaunimo, kai daug metų jis buvo ignoruojamas Jurgitos Gurevičiūtės. Prisimenu pokalbius sename pamario jaunimo forume 2006-2007 metais, tada vyko tikras jaunimo organizacijų žlugdymas ir to pasėkmes matome dabar…

 • Pritariu

  Ir kam toks vicemeras reikalingas, jeigu jo atsakomybės srityse velniava dedasi, o jis sėdi kabinete ir vaizduyoja viršininką. Gečas didelis garbėtroška.

 • Taip

  As tai nesuprantu tokio noro dirbti mokytoju, būti tos baisios rajono tarybos nariu ir dar kažkokiu visuomeniniu vicemeru. Vienu užpakaliu visų kėdžių neužtūpsi.

 • Primenu

  Ko stebitės, juk kai Gečo per vienus rinkimus nieks aukštai sąraše nepriėmė, net į socdemų partijos sąrašą buvo įlindęs, bet gavo mandatą ir atsuko nugarą socdemams. Ar toks žmogus gali būti patikimas, gali būti vadovas?

 • Primenu2

  Tai dar tas Gečas vis vaizduoja kad rupinasi sportu. Tik va rankų lenkikę Eglę Vaitkutę, kuri išgarsino Šilutę pasaulio ir Europos varžybose, parvežė keliolika pergalės laurų ir taurių, dirba policijoje, jauna ir puiki, jos Gečas nors ir menku rajono apdovanojimu neįvertino. Tiek jam tas sportas ir rūpi. Kieno dėka kyla Vydūno gimnazijos sporto salė, kas pasdėjo, kad Šilutėje būtų pastatytos dvi modernios sporto aikštės kurių iš viso kaina viršija 200 tūkstančių litų – ar Gečas? tai tas Skardžius iš Seimo velka pinigus į Šilutę ir tikrai rūpinasi sportu. po aikštęlę turės pirmoji gimnazija ir Naujakurių gyventojai. Faina.

 • Ponai

  Tik jau baikit su tais rajono valdžios keitimais, su tom nepasitikejimo rašliavom. Gana. Nusibodot. Dirbti nieko nedirat, tai vieni kittus tik iš postų verčia į patys į kėdes tūpia. Gana, nes eisim piketuoti, streikuoti, žvakelių po padurkais padegsim. Gėda jau gyvent toj Silutej.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite