Vainuto gimnazijoje vikrumą demonstravo šeimos

Lapkričio 27 d. Šilutės r. visuomenės sveikatos biuro atstovės vyko į Vainuto gimnaziją, kur kiekvieną rudenį organizuojamas „Sportiškiausios šeimos“ konkursas.

Petro Skutulo nuotr.

Dėl „Sportiškiausios šeimos“ titulo varžėsi Vainuto gimnazijos ir Bikavėnų skyriaus ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Renginio tikslas: skatinti sveikai gyventi, mokyti prasmingai leisti laiką, kad vaikai augtų sveiki, stiprūs ir linksmi, o jų tėveliai būtų žvalesni, sportuodami ir kartu leisdami laiką su vaikais ir jų mokytojais.
Renginio pradžioje Vainuto gimnazijos vyresnieji moksleiviai susirinkusius pasveikino šokiu. Atvykusius konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Antanas Jonikas, jo pavaduotojai Laima Barakauskienė, Marius Surplys ir Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė.
Išklausiusios palinkėjimų, šeimų komandos (mama, tėtis ir vaikas) startavo pirmoje estafetėje – kiekvienas šeimos narys turėjo kuo greičiau nubėgti distanciją, laikydamas rankose ant dviejų lazdelių skersai uždėtą trečią pagaliuką. Pametus lazdelę, tekdavo sustoti ir užsidėti ją iš naujo. Kiekviena kitas rungtis buvo šiek tiek sudėtingesnė.
Šiems mokslo metams gražiai atnaujintoje gimnazijos sporto salėje aidėjo linksmi šūksniai, juokas, raginimai paskubėti. Po kiekvienos estafetės užduočių buvo sumuojami taškai ir skelbiami rezultatai. Trijų grupių po tris vikriausias šeimas tapo prizininkėmis ir pelnė Šilutės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.
Ikimokyklinių ir priešmokyklinių klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ tapo Mauricai: Andrius, Asta ir Kęstas. Antri – Mantas Bagdonas, jo mama Gitana ir Egidijus Drukteinis, treti – Pijus Vaivadas, jo mama Rasa ir Juozas Keraitis.
Pirmų ir antrų klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ buvo pripažinti Juraškos: Areta, Daiva ir Antanas. Antri – Čėsnos: Žygimantas, Birutė ir Vygintas. Treti – Surpliai: Paulina, Kristina ir Marius.
Trečių ir ketvirtų klasių grupėje ir vėl nepralenkiama buvo Juraškų šeima: Mantas, Daiva ir Antanas. Antri – Mauricai: Simonas, Asta ir Kęstas. Treti – Čėsnos: Žilvinas, Birutė ir Vygintas.

„Pamario“ inf.

vaikai.95.gyv suvaikais.95.gyv startas.95.gyv sokis.95.gyv seima.95.gyv ruošiasi,95.gyv bega.95.gyv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Atnaujintoje Vainuto bažnyčioje šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas

Vakar, sausio 16 d., Vainuto parapijos tikintiesiems sekmadienio šv. Mišios buvo ne eilinės. Jas aukojo Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius ir gausus būrys kunigų.  Kartu atvyko vyskupijos generalvikaras kanauninkas Vilius Viktoravičius. Dalyvavo Šilutės dekanato dekanas kanauninkas Remigijus Saunorius, vicedekanas Julius Meškauskas, Vainuto parapijos klebonas Vidmantas Šidlauskas, iš Vainuto kilęs diakonas Egidijus Cibauskas. Dalyvavo visi Šilutės rajono savivaldybės vadovai, tarp jų – ir meras Vytautas Laurinaitis, beje, pats iš šios parapijos. Susirinko tikintieji vainutiškiai, seniūnas Vitalijus Mockus, Vainuto gimnazijos direktorė Laima

Kiek vandens yra Žemės atmosferoje ir kas nutiktų, jei staiga jis visas iškristų?

Remiantis JAV geologijos tarnybos duomenimis, apie 71 proc. Žemės paviršiaus yra padengta vandeniu, o vandenynuose randama milžiniška dalis — net 96,5 proc. – planetos vandens atsargų.   Tačiau vanduo nelieka tik apačioje — kaip vandens ciklo (taip pat vadinamo hidrologiniu ciklu) dalis jis keliauja ir į atmosferą. Kiek vandens yra atmosferoje bet kuriuo duotuoju momentu? Kiek jo šiuo metu yra virš mūsų galvų ir, jei visa tai iškristų vienu metu, kokį poveikį tai sukeltų? Šiuo metu danguje yra milijardai galonų

Orai: šią savaitę šėls vėjas, bus kritulių

Pirmadienis Šilutės krašte tebėra vėjuotas, sniego nebesimato, nors savaitgalį kai kur buvo menkai pasnigę. Vėjo genami debesys pabarsto sniego žirniukų. Vėjas nerimsta. Kokių orų tikėtis šią savaitę? Sausio 17 d., pirmadienį, šalyje siautės vėjas, vyraus tikras kritulių kokteilis – nuo lietaus iki sniego. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai įsismarkaus iki 18-23, vietomis iki 24-26, pajūryje iki 28 metrų per sekundę. Vilniuje įdienojus oras šils iki 1, Kaune ir Klaipėdoje iki 2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus

Daugelis vairuotojų pamiršta savo pareigas pėstiesiems

Vis dar pasitaiko vairuotojų, kurie pėsčiąjį yra linkę praleisti tik tada, kai jis jau žengia ar yra įžengęs į perėją. Tačiau Kelių eismo taisyklės aiškiai sako, kad privaloma sustoti prie perėjos ir tuo atveju, kai pėsčiasis dar tik laukia galimybės žengti į ją.   Tauragės aps. VPK pareigūnai 2022 m. sausio 10-13 d. stebėjo, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kaip to reikalaujama pagal taisykles. Rezultatai nedžiugina. Reido metu nustatyti 54 pažeidimai. Šilutės rajone 23 vairuotojams buvo surašyti administracinio nusižengimo

Taip pat skaitykite