Vainuto gimnazijoje vikrumą demonstravo šeimos

Lapkričio 27 d. Šilutės r. visuomenės sveikatos biuro atstovės vyko į Vainuto gimnaziją, kur kiekvieną rudenį organizuojamas „Sportiškiausios šeimos“ konkursas.

Petro Skutulo nuotr.

Dėl „Sportiškiausios šeimos“ titulo varžėsi Vainuto gimnazijos ir Bikavėnų skyriaus ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Renginio tikslas: skatinti sveikai gyventi, mokyti prasmingai leisti laiką, kad vaikai augtų sveiki, stiprūs ir linksmi, o jų tėveliai būtų žvalesni, sportuodami ir kartu leisdami laiką su vaikais ir jų mokytojais.
Renginio pradžioje Vainuto gimnazijos vyresnieji moksleiviai susirinkusius pasveikino šokiu. Atvykusius konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Antanas Jonikas, jo pavaduotojai Laima Barakauskienė, Marius Surplys ir Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė.
Išklausiusios palinkėjimų, šeimų komandos (mama, tėtis ir vaikas) startavo pirmoje estafetėje – kiekvienas šeimos narys turėjo kuo greičiau nubėgti distanciją, laikydamas rankose ant dviejų lazdelių skersai uždėtą trečią pagaliuką. Pametus lazdelę, tekdavo sustoti ir užsidėti ją iš naujo. Kiekviena kitas rungtis buvo šiek tiek sudėtingesnė.
Šiems mokslo metams gražiai atnaujintoje gimnazijos sporto salėje aidėjo linksmi šūksniai, juokas, raginimai paskubėti. Po kiekvienos estafetės užduočių buvo sumuojami taškai ir skelbiami rezultatai. Trijų grupių po tris vikriausias šeimas tapo prizininkėmis ir pelnė Šilutės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.
Ikimokyklinių ir priešmokyklinių klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ tapo Mauricai: Andrius, Asta ir Kęstas. Antri – Mantas Bagdonas, jo mama Gitana ir Egidijus Drukteinis, treti – Pijus Vaivadas, jo mama Rasa ir Juozas Keraitis.
Pirmų ir antrų klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ buvo pripažinti Juraškos: Areta, Daiva ir Antanas. Antri – Čėsnos: Žygimantas, Birutė ir Vygintas. Treti – Surpliai: Paulina, Kristina ir Marius.
Trečių ir ketvirtų klasių grupėje ir vėl nepralenkiama buvo Juraškų šeima: Mantas, Daiva ir Antanas. Antri – Mauricai: Simonas, Asta ir Kęstas. Treti – Čėsnos: Žilvinas, Birutė ir Vygintas.

„Pamario“ inf.

vaikai.95.gyv suvaikais.95.gyv startas.95.gyv sokis.95.gyv seima.95.gyv ruošiasi,95.gyv bega.95.gyv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Pareigūnai pateko į avariją

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Kaimyninėje Pagėgių savivaldybėje į avariją pateko pareigūnai. Spalio 6 d. po pietų  Pagėgių sav., kelio Kaunas – Jurbarkas – Klaipėda 122-ajame kilometre, automobilis „Audi S5“, vairuojamas trisdešimtmečio vyro, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su tarnybiniu automobiliu „Škoda Octavia“, kurį vairavo tarnybos metu neuniformuotas Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnas. Eismo įvykio metu sužaloti abu vairuotojai bei „Škoda Octavia“ kartu važiavęs Kybartų užsieniečių registracijos centro pareigūnas. Pareigūnai, jiems suteikus medicinos

Gyventojams – kompensacijos už taršių šildymo katilų keitimą

Energetikos ministerija informuoja, kad neprijungtų prie centrinio šildymo sistemos daugiabučių namų gyventojai ir individualių gyvenamųjų namų savininkai, norintys pasikeisti iškastiniu kuru kūrenamus katilus į netaršius šildymo įrenginius, jau gali teikti paraiškas paramai gauti. Šiems metams iš Klimato kaitos programos tam skirta net 25 mln. eurų. Antrajam kvietimui, kurį spalio 3 d. paskelbė Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), suplanuota 15,3 mln. eurų. Maksimali paramos suma pareiškėjui siekia 14,5 tūkst. eurų, vidutiniškai ji sudaro 2,7 tūkst. eurų. Gamtines dujas, dyzelinį krosnių kurą,

Vydūno bibliotekoje – knygos „Bericht aus dem Leben: Kunigo Franz Adomat atsiminimai“ sutiktuvės

Rudenišką 2022 m. rugsėjo 29 d. vakarą Pagėgių sav. Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė  kraštiečius kvietė iš arčiau susipažinti su Pagėgių krašto istorija bei su čia gyvenimo brydę palikusiomis asmenybėmis. Vienas tokių iškilių asmenų – Rytų Prūsijos gyventojas, liuteronų kunigas Franz Adomat. Jo autentiškas autobiografinis pasakojimas sugulė į knygą „Bericht aus dem Leben: Kunigo Franz Adomat atsiminimai“. Daug žinių apie Žukus Šį leidinį sudarė ir redagavo Žukų evangelikų liuteronų parapijos pirmininkas, bažnyčios istorijos žinovas kraštietis Raimondas Genutis. Susirinkusiesiems jį pristatė bibliotekos

Taip pat skaitykite