Vainuto gimnazijoje vikrumą demonstravo šeimos

Lapkričio 27 d. Šilutės r. visuomenės sveikatos biuro atstovės vyko į Vainuto gimnaziją, kur kiekvieną rudenį organizuojamas „Sportiškiausios šeimos“ konkursas.

Petro Skutulo nuotr.

Dėl „Sportiškiausios šeimos“ titulo varžėsi Vainuto gimnazijos ir Bikavėnų skyriaus ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Renginio tikslas: skatinti sveikai gyventi, mokyti prasmingai leisti laiką, kad vaikai augtų sveiki, stiprūs ir linksmi, o jų tėveliai būtų žvalesni, sportuodami ir kartu leisdami laiką su vaikais ir jų mokytojais.
Renginio pradžioje Vainuto gimnazijos vyresnieji moksleiviai susirinkusius pasveikino šokiu. Atvykusius konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Antanas Jonikas, jo pavaduotojai Laima Barakauskienė, Marius Surplys ir Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė.
Išklausiusios palinkėjimų, šeimų komandos (mama, tėtis ir vaikas) startavo pirmoje estafetėje – kiekvienas šeimos narys turėjo kuo greičiau nubėgti distanciją, laikydamas rankose ant dviejų lazdelių skersai uždėtą trečią pagaliuką. Pametus lazdelę, tekdavo sustoti ir užsidėti ją iš naujo. Kiekviena kitas rungtis buvo šiek tiek sudėtingesnė.
Šiems mokslo metams gražiai atnaujintoje gimnazijos sporto salėje aidėjo linksmi šūksniai, juokas, raginimai paskubėti. Po kiekvienos estafetės užduočių buvo sumuojami taškai ir skelbiami rezultatai. Trijų grupių po tris vikriausias šeimas tapo prizininkėmis ir pelnė Šilutės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.
Ikimokyklinių ir priešmokyklinių klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ tapo Mauricai: Andrius, Asta ir Kęstas. Antri – Mantas Bagdonas, jo mama Gitana ir Egidijus Drukteinis, treti – Pijus Vaivadas, jo mama Rasa ir Juozas Keraitis.
Pirmų ir antrų klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ buvo pripažinti Juraškos: Areta, Daiva ir Antanas. Antri – Čėsnos: Žygimantas, Birutė ir Vygintas. Treti – Surpliai: Paulina, Kristina ir Marius.
Trečių ir ketvirtų klasių grupėje ir vėl nepralenkiama buvo Juraškų šeima: Mantas, Daiva ir Antanas. Antri – Mauricai: Simonas, Asta ir Kęstas. Treti – Čėsnos: Žilvinas, Birutė ir Vygintas.

„Pamario“ inf.

vaikai.95.gyv suvaikais.95.gyv startas.95.gyv sokis.95.gyv seima.95.gyv ruošiasi,95.gyv bega.95.gyv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite