Vainuto gimnazijoje vikrumą demonstravo šeimos

Lapkričio 27 d. Šilutės r. visuomenės sveikatos biuro atstovės vyko į Vainuto gimnaziją, kur kiekvieną rudenį organizuojamas „Sportiškiausios šeimos“ konkursas.

Petro Skutulo nuotr.

Dėl „Sportiškiausios šeimos“ titulo varžėsi Vainuto gimnazijos ir Bikavėnų skyriaus ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Renginio tikslas: skatinti sveikai gyventi, mokyti prasmingai leisti laiką, kad vaikai augtų sveiki, stiprūs ir linksmi, o jų tėveliai būtų žvalesni, sportuodami ir kartu leisdami laiką su vaikais ir jų mokytojais.
Renginio pradžioje Vainuto gimnazijos vyresnieji moksleiviai susirinkusius pasveikino šokiu. Atvykusius konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Antanas Jonikas, jo pavaduotojai Laima Barakauskienė, Marius Surplys ir Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė.
Išklausiusios palinkėjimų, šeimų komandos (mama, tėtis ir vaikas) startavo pirmoje estafetėje – kiekvienas šeimos narys turėjo kuo greičiau nubėgti distanciją, laikydamas rankose ant dviejų lazdelių skersai uždėtą trečią pagaliuką. Pametus lazdelę, tekdavo sustoti ir užsidėti ją iš naujo. Kiekviena kitas rungtis buvo šiek tiek sudėtingesnė.
Šiems mokslo metams gražiai atnaujintoje gimnazijos sporto salėje aidėjo linksmi šūksniai, juokas, raginimai paskubėti. Po kiekvienos estafetės užduočių buvo sumuojami taškai ir skelbiami rezultatai. Trijų grupių po tris vikriausias šeimas tapo prizininkėmis ir pelnė Šilutės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus.
Ikimokyklinių ir priešmokyklinių klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ tapo Mauricai: Andrius, Asta ir Kęstas. Antri – Mantas Bagdonas, jo mama Gitana ir Egidijus Drukteinis, treti – Pijus Vaivadas, jo mama Rasa ir Juozas Keraitis.
Pirmų ir antrų klasių grupėje „Sportiškiausia šeima“ buvo pripažinti Juraškos: Areta, Daiva ir Antanas. Antri – Čėsnos: Žygimantas, Birutė ir Vygintas. Treti – Surpliai: Paulina, Kristina ir Marius.
Trečių ir ketvirtų klasių grupėje ir vėl nepralenkiama buvo Juraškų šeima: Mantas, Daiva ir Antanas. Antri – Mauricai: Simonas, Asta ir Kęstas. Treti – Čėsnos: Žilvinas, Birutė ir Vygintas.

„Pamario“ inf.

vaikai.95.gyv suvaikais.95.gyv startas.95.gyv sokis.95.gyv seima.95.gyv ruošiasi,95.gyv bega.95.gyv

Hits: 66

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Ką valgyti netoleruojantiems fruktozės?

Užvalgius kai kurių vaisių atsiranda nemalonių pojūčių? Gali būti, kad jūsų organizmas netoleruoja fruktozės.  Fruktozė – natūralus vaisių cukrus, kurio yra meduje, vaisiuose, daržovėse ir uogose. Duomenys rodo, kad Europoje fruktozės netoleruoja maždaug 30 proc. gyventojų. Laimė, kad ne visuose vaisiuose, daržovėse ar uogose gausu fruktozės, todėl tiems, kurie jos netoleruoja – svarbu žinoti kiek ir ko valgyti.   „Yra dvi fruktozės netoleravimo formos: įgimtas arba įgytas fruktozės netoleravimas. Žmonėms, kurie netoleruoja fruktozės pavalgius tam tikrų produktų gali atsirasti nemalonių

Kur šiuo metu važiuoja „Google Street View“ automobilis?

„Google Street View“ automobiliai keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje. Google Street View“ dėka vartotojai turi galimybę virtualiai aplankyti daugumą Lietuvos miestų, istorinius paminklus, pilis, taip pat kurortus prie jūros ir nacionalinius parkus. „Google“ pastebi, kad infrastruktūra miestuose bei tarp jų laikui bėgant keičiasi, vystosi, todėl žemėlapyje matomus vaizdus svarbu reguliariai atnaujinti, o nauji vaizdai vartotojams padės dar geriau orientuotis įvairiose vietovėse. „Street View“ funkcija suteikia

Taip pat skaitykite