Vainuto gimnazija – tarp geriausiųjų

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė geriausių rezultatų pasiekusius Lietuvos universitetus, gimnazijas, licėjus. Įvertinus šių metų valstybinių brandos egzaminų rezultus, Šilutės rajoną išgarsino Vainuto gimnazija.

Vainuto gimnazijos abiturientė Jurgita Gečaitė dalyvavo iškilmėse, kurias Šilutės rajono savivaldybėje surengė geriausiems šių metų rajono abiturientams pagerbti ir apdovanoti – į šventę buvo atvykęs ir Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas.

Vainuto gimnazijos abiturientė Jurgita Gečaitė dalyvavo iškilmėse, kurias Šilutės rajono savivaldybėje surengė geriausiems šių metų rajono abiturientams pagerbti ir apdovanoti – į šventę buvo atvykęs ir Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas.

 

Informacinių technologijų egzaminui geriausiai mokinius paruošė Akmenės rajono Ventos gimnazija, antra – Šilutės rajono Vainuto gimnazija. 3-5 vietas Vainuto gimnazija dalijasi su kitomis švietimo įstaigomis ir pagal geografijos egzamino rezultatus. Į geriausiųjų sąrašą iš Šilutės rajone esančių penkių gimnazijų pateko tik vainutiškiai.
„Skaičiau, žinau, mūsų gimnazijos rezultatai tikrai buvo geri, tad šis įvertinimas yra malonus“, – telefonu „Pamariui“ kalbėjo Antanas Jonikas, jau 26 metus vadovaujantis buvusiai Vainuto vidurinei, o nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. – Vainuto gimnazijai.
Šiuo metu gimnazijoje mokosi 223 mokiniai. Direktorius A. Jonikas pasidžiaugė, kad jau beveik 12 metų informacinių technologijų moko Vidas Jaunius, puikus pedagogas, pagarbos vertas žmogus. Štai Jurgita Gečaitė, iš informacinių technologijų egzamino gavusi 100–uką, įstojo į Kauno technologijos universitetą studijuoti būtent informacinių technologijų. Šiemet baigusi Vainuto gimnaziją, Jurgita pradžiugino savo tėvus, gausią 7 vaikų šeimą, net dviem per egzaminus gautais 100-ukais. Eleonora ir Petras Gečai Lazduonėnuose ūkininkauja, jiems talkina sūnus Tadas, aukštąjį mokslą baigęs sūnus Modestas, sūnus Paulius studijuoja veterinariją Sveikatos mokslų universitete, Jurgita jau irgi studentė, Silvija dar mokosi Vainuto gimnazijoje. A. Jonikas, priminęs šią puikią gausią šeimą, tarsi pasidalijo gimnazijai tekusia garbe su gabius vaikus turinčia gausia kaimo šeima (beje, apie šią šeimą neseniai rašė „Pamarys“).
Geografijos Vainuto gimnazijoje antri metai moko Lina Lukoševičienė, šią vasarą su jaunimu vykusi į geografijos respublikinę olimpiadą Nidoje, kur vainutiškiai pasirodė gerai. Anksčiau dirbusi mokytoja Alicija Odinbergienė dabar išėjusi motinystės atostogų. Direktorius priminė, kad 2012 metais į užtarnautą poilsį išėjusi geografijos mokytoja Ramutė Uršulė Budrienė mokykloje padėjusi tvirtus geografijos dalyko pamatus – vainutiškiai mokiniai nuolat dalyvavo rajono geografijos olimpiadose, nuolat garsino Vainuto mokyklą puikiais laimėjimais.
Pasak direktoriaus, gerų mokymosi rezultatų neįmanoma pasiekti per vienerius ar dvejus mokslo metus – tam reikia nemažai metų, mat pirmiausia vaiką reikia sudominti. O kai sulaukiama pripažinimo, garbės rajonui ir Vainutui, verta paminėti visus, kurie prie to prisidėjo – ir moksleivius, ir jų tėvus, ir pedagogus.

Stasė SKUTULIENĖ

Hits: 91

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite