Vainuto gimnazija – tarp geriausiųjų

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė geriausių rezultatų pasiekusius Lietuvos universitetus, gimnazijas, licėjus. Įvertinus šių metų valstybinių brandos egzaminų rezultus, Šilutės rajoną išgarsino Vainuto gimnazija.

Vainuto gimnazijos abiturientė Jurgita Gečaitė dalyvavo iškilmėse, kurias Šilutės rajono savivaldybėje surengė geriausiems šių metų rajono abiturientams pagerbti ir apdovanoti – į šventę buvo atvykęs ir Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas.

Vainuto gimnazijos abiturientė Jurgita Gečaitė dalyvavo iškilmėse, kurias Šilutės rajono savivaldybėje surengė geriausiems šių metų rajono abiturientams pagerbti ir apdovanoti – į šventę buvo atvykęs ir Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas.

 

Informacinių technologijų egzaminui geriausiai mokinius paruošė Akmenės rajono Ventos gimnazija, antra – Šilutės rajono Vainuto gimnazija. 3-5 vietas Vainuto gimnazija dalijasi su kitomis švietimo įstaigomis ir pagal geografijos egzamino rezultatus. Į geriausiųjų sąrašą iš Šilutės rajone esančių penkių gimnazijų pateko tik vainutiškiai.
„Skaičiau, žinau, mūsų gimnazijos rezultatai tikrai buvo geri, tad šis įvertinimas yra malonus“, – telefonu „Pamariui“ kalbėjo Antanas Jonikas, jau 26 metus vadovaujantis buvusiai Vainuto vidurinei, o nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. – Vainuto gimnazijai.
Šiuo metu gimnazijoje mokosi 223 mokiniai. Direktorius A. Jonikas pasidžiaugė, kad jau beveik 12 metų informacinių technologijų moko Vidas Jaunius, puikus pedagogas, pagarbos vertas žmogus. Štai Jurgita Gečaitė, iš informacinių technologijų egzamino gavusi 100–uką, įstojo į Kauno technologijos universitetą studijuoti būtent informacinių technologijų. Šiemet baigusi Vainuto gimnaziją, Jurgita pradžiugino savo tėvus, gausią 7 vaikų šeimą, net dviem per egzaminus gautais 100-ukais. Eleonora ir Petras Gečai Lazduonėnuose ūkininkauja, jiems talkina sūnus Tadas, aukštąjį mokslą baigęs sūnus Modestas, sūnus Paulius studijuoja veterinariją Sveikatos mokslų universitete, Jurgita jau irgi studentė, Silvija dar mokosi Vainuto gimnazijoje. A. Jonikas, priminęs šią puikią gausią šeimą, tarsi pasidalijo gimnazijai tekusia garbe su gabius vaikus turinčia gausia kaimo šeima (beje, apie šią šeimą neseniai rašė „Pamarys“).
Geografijos Vainuto gimnazijoje antri metai moko Lina Lukoševičienė, šią vasarą su jaunimu vykusi į geografijos respublikinę olimpiadą Nidoje, kur vainutiškiai pasirodė gerai. Anksčiau dirbusi mokytoja Alicija Odinbergienė dabar išėjusi motinystės atostogų. Direktorius priminė, kad 2012 metais į užtarnautą poilsį išėjusi geografijos mokytoja Ramutė Uršulė Budrienė mokykloje padėjusi tvirtus geografijos dalyko pamatus – vainutiškiai mokiniai nuolat dalyvavo rajono geografijos olimpiadose, nuolat garsino Vainuto mokyklą puikiais laimėjimais.
Pasak direktoriaus, gerų mokymosi rezultatų neįmanoma pasiekti per vienerius ar dvejus mokslo metus – tam reikia nemažai metų, mat pirmiausia vaiką reikia sudominti. O kai sulaukiama pripažinimo, garbės rajonui ir Vainutui, verta paminėti visus, kurie prie to prisidėjo – ir moksleivius, ir jų tėvus, ir pedagogus.

Stasė SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite