Vainuto gimnazija – tarp geriausiųjų

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė geriausių rezultatų pasiekusius Lietuvos universitetus, gimnazijas, licėjus. Įvertinus šių metų valstybinių brandos egzaminų rezultus, Šilutės rajoną išgarsino Vainuto gimnazija.

Vainuto gimnazijos abiturientė Jurgita Gečaitė dalyvavo iškilmėse, kurias Šilutės rajono savivaldybėje surengė geriausiems šių metų rajono abiturientams pagerbti ir apdovanoti – į šventę buvo atvykęs ir Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas.

Vainuto gimnazijos abiturientė Jurgita Gečaitė dalyvavo iškilmėse, kurias Šilutės rajono savivaldybėje surengė geriausiems šių metų rajono abiturientams pagerbti ir apdovanoti – į šventę buvo atvykęs ir Vainuto gimnazijos direktorius Antanas Jonikas.

 

Informacinių technologijų egzaminui geriausiai mokinius paruošė Akmenės rajono Ventos gimnazija, antra – Šilutės rajono Vainuto gimnazija. 3-5 vietas Vainuto gimnazija dalijasi su kitomis švietimo įstaigomis ir pagal geografijos egzamino rezultatus. Į geriausiųjų sąrašą iš Šilutės rajone esančių penkių gimnazijų pateko tik vainutiškiai.
„Skaičiau, žinau, mūsų gimnazijos rezultatai tikrai buvo geri, tad šis įvertinimas yra malonus“, – telefonu „Pamariui“ kalbėjo Antanas Jonikas, jau 26 metus vadovaujantis buvusiai Vainuto vidurinei, o nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. – Vainuto gimnazijai.
Šiuo metu gimnazijoje mokosi 223 mokiniai. Direktorius A. Jonikas pasidžiaugė, kad jau beveik 12 metų informacinių technologijų moko Vidas Jaunius, puikus pedagogas, pagarbos vertas žmogus. Štai Jurgita Gečaitė, iš informacinių technologijų egzamino gavusi 100–uką, įstojo į Kauno technologijos universitetą studijuoti būtent informacinių technologijų. Šiemet baigusi Vainuto gimnaziją, Jurgita pradžiugino savo tėvus, gausią 7 vaikų šeimą, net dviem per egzaminus gautais 100-ukais. Eleonora ir Petras Gečai Lazduonėnuose ūkininkauja, jiems talkina sūnus Tadas, aukštąjį mokslą baigęs sūnus Modestas, sūnus Paulius studijuoja veterinariją Sveikatos mokslų universitete, Jurgita jau irgi studentė, Silvija dar mokosi Vainuto gimnazijoje. A. Jonikas, priminęs šią puikią gausią šeimą, tarsi pasidalijo gimnazijai tekusia garbe su gabius vaikus turinčia gausia kaimo šeima (beje, apie šią šeimą neseniai rašė „Pamarys“).
Geografijos Vainuto gimnazijoje antri metai moko Lina Lukoševičienė, šią vasarą su jaunimu vykusi į geografijos respublikinę olimpiadą Nidoje, kur vainutiškiai pasirodė gerai. Anksčiau dirbusi mokytoja Alicija Odinbergienė dabar išėjusi motinystės atostogų. Direktorius priminė, kad 2012 metais į užtarnautą poilsį išėjusi geografijos mokytoja Ramutė Uršulė Budrienė mokykloje padėjusi tvirtus geografijos dalyko pamatus – vainutiškiai mokiniai nuolat dalyvavo rajono geografijos olimpiadose, nuolat garsino Vainuto mokyklą puikiais laimėjimais.
Pasak direktoriaus, gerų mokymosi rezultatų neįmanoma pasiekti per vienerius ar dvejus mokslo metus – tam reikia nemažai metų, mat pirmiausia vaiką reikia sudominti. O kai sulaukiama pripažinimo, garbės rajonui ir Vainutui, verta paminėti visus, kurie prie to prisidėjo – ir moksleivius, ir jų tėvus, ir pedagogus.

Stasė SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite