Užsimojo apsivalyti. Ar pavyks?

Šilutės rajono savivaldybės taryboje verda aistros. Lapkričio 25 d. įvykusiame nuotoliniame Tarybos posėdyje paviešinti net trys pareiškimai. Tiesa, vienas su gera žinia…

Nuotrauka iš „Pamario“ archyvo.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija paskelbė, kad nuo lapkričio 25 d. šiai frakcijai vadovauja Žygimantas Kurlianskas. Rugsėjį iš TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininkės pareigų pasitraukus Sandrai Tamašauskienei, Savivaldybės tarybos narys Ž. Kurlianskas išrinktas skyriaus pirmininku. Jam spalio 8 d. sukako 29 metai.

TS-LKD frakcijoje yra 5 politikai: S. Tamašauskienė, Ž. Kurlianskas, Zigmantas Jaunius, Zigmantas Merliūnas ir Arūnas Kurlianskas. Frakcija dirba opozicijoje kartu su trimis liberalais.

Lapkričio 25 d. vykusiame Tarybos posėdyje TS-LKD frakcija paviešino prašymą Tarybai, merui ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos per rinkimus išrinktiems atstovams. Prašyme teigiama, kad lapkričio 10 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, jog Edgaras Padimanskas sprendė klausimus, susijusius su jo paties valdoma bendrove. Taip pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimus vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

„Kadangi E. Padimanskas yra Šilutės rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos narys, o ši komisija pagal savo nuostatus vadovaujasi teisingumo, sąžiningumo, skaidrumo ir viešumo, padorumo, nesavanaudiškumo, nešališkumo ir atsakomybės principais, manome, kad po nepalankaus VTEK sprendimo E. Padimanskas nebegali eiti Etikos komisijos nario pareigų. Prašome jį delegavusios frakcijos, kurios nariai išrinkti pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą, jį pakeisti kitu nariu“, – prašyme rašo visi 5 TS-LKD frakcijos nariai.

Beje, spalio 28 d. vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje TS-LKD frakcija pasiūlė atsistatydinti ir Etikos komisijos pirmininkui liberalui Algirdui Gečui, suabejojusiam VTEK sprendimu dėl S. Tamašauskienės išteisinimo.

A.Gečas nepranešė apie atsistatydinimą iš Etikos komisijos pirmininko pareigų.

Tad kyla abejonių, kaip toliau dirba Etikos komisija, kai kaupiasi vis daugiau nepasitikėjimo… O komisijai darbo bus. Mat lapkričio 25 d. Tarybos posėdyje paviešintas pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą į Tarybą išrinktų atstovų prašymas Etikos komisijai įvertinti Lijanos Jagintavičienės elgesį.

Panaikinus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyrių Šilutėje, pagal šios sąjungos sąrašą į Tarybą buvo išrinkti keturi atstovai: Virgilijus Pozingis, Genovaitė Kimbrienė, Sigitas Majus ir Edgaras Padimanskas. V. Pozingį paskyrus Savivaldybės administracijos direktoriumi, jis negalėjo toliau būti Tarybos nariu, tad mandatas atiteko pagal sąrašą neišrinktai L. Jagintavičienei.

Nė vienas iš paminėtų „valstiečių“ į buriamą naują Šilutės skyrių nebuvo pakviesti. L. Jagintavičienė įstojo į Valstiečių ir žaliųjų sąjungos Pagėgių skyrių. Spalio 28 d. vykusiame Tarybos posėdyje L. Jagintavičienė pranešė paliekanti „valstiečių“ frakciją Šilutės r. savivaldybės taryboje.

Kokių priekaištų ir abejonių dėl  L. Jagintavičienės elgesio turi jos buvę bendražygiai, paaiškės vėliau.

Stasė Skutulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Taip pat skaitykite