UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno!

Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa?

UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar jūs ruošiatės gelinį lakavimą darytis sau, ar planuojate manikiūrininko karjerą. UV nagų lempa yra patogus įrankis, su kuriuo galima mokytis gelinio lakavimo įmantrybių. Taip pat UV nagų lempos nėra brangios, todėl net jeigu manikiūrininko karjera nesužavės, į tai nebus investuota daug pinigų.

Svarbu paminėti, kad naudojant UV nagų lempą, reikėtų orientuotis tik į tuos gelinius nagų lakus, kurie yra skirti būtent UV lempos spinduliams (su UV nagų lempa galima naudoti ir hibridinius gelinius nagų lakus).

UV nagų lempos yra šiek tiek didesnės (lyginant su kitomis nagų lempomis), tačiau norint paspartinti gelinį lakavimą, į lempą galima įkišti abiejų rankų (kojų) nagus. Tai užtikrins efektyvų ir greitą manikiūrą/pedikiūrą! Tiesa, UV nagų lempa, gelinį laką geba sustingdyti per 2 minutes (kitos nagų lempos pasižymi greitesniu laiku), tačiau jeigu planuojate ramiai mokytis, tai šis nagų lako stingimo laikas bus optimalus.

Dažnai sklando mitas, kad UV nagų lempos yra kenksmingos žmogaus odai. Šiuolaikinės UV nagų lempos yra gaminamos laikantis visų saugumo reikalavimų, todėl jos niekaip negali būti kenksmingos žmogaus odai ir nagams!

Kaip naudotis UV nagų lempa?

Tik pats UV nagų lempos pasirinkimo procesas gali užtrukti, tačiau jos naudojimas – lengvai perprantamas.

UV nagų lempas naudoti yra išties labai paprasta. Tam nereikia kažkokių ypatingų žinių. Viskas priklauso nuo to, ar jūsų lempa turės laikmatį, ar ne. Jeigu turės, tuomet jums reikės tik nustatyti norimą gelinio nagų lako stingimo laiką. Na, o jeigu UV nagų lempa neturės laikmačio, tuomet ant pakuotės bus nurodytas laikymo laikas. Viskas ką jums reikės padaryti, tai pakišti rankų arba kojų nagus į UV lempa ir džiaugtis gautu nepriekaištingu rezultatu!

pr2022/207

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kokios SEO paslaugos gali būtų naudingos jūsų verslui?

Vienas pagrindinių lankytojų šaltinių daugumai svetainių yra Google paieškos sistema. Ieškodami informacijos, prekių, paslaugų, apžvalgų ar atsiliepimų, dauguma žmonių naudojasi būtent Google. Todėl nenuostabu, kad verslams ir kitiems svetainių savininkams SEO optimizavimas yra tapęs būtinybe. Tačiau kaip ir kitose internetinės rinkodaros srityse, tinkamas SEO optimizavimas reikalauja atitinkamų kompetencijų. Profesionalias SEO paslaugas rinktis geriausia, kai norima kompetentingai optimizuoti svetainę. Tačiau jei norima sutaupyti, SEO optimizavimo darbus galima atlikti ir savarankiškai. Tokiu atveju SEO paslaugos vis tiek gali praversti. Mat SEO optimizacijos

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 11-os naktį namuose Traksėdžiuose vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1989 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. pavakare M. Jankaus g., Šilutėje, neblaivus (3,00 prom.) vyras, gim. 1976 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviai (2,34 prom.) moteriai, gim. 1970 m. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 10 d. prieš pietus Gluosnių g., Šilutėje, automobilio „Toyota Avensis Verso“ blaivus vairuotojas, gim. 1964 m., važiuodamas pagrindiniu keliu ir sukdamas į

Sveika mityba. Kas tai?

Balandžio 8-ąją Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Rusnės filiale vyko diskusija tema „Sveika mityba“, skirta Pasaulinei sveikatos dienai. Bibliotekoje lankėsi Šilutės visuomenės sveikatos biuro specialistas sveikos mitybos skatinimo srityje Paulius Paulauskas. Prisistatydamas jis paminėjo, kad yra kilęs iš Rusnės, todėl jam ypač malonu pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Pokalbį mitybos tema specialistas pradėjo nuo maisto ir vandens svarbos žmogaus organizmui. Paulius Paulauskas pasakojo, kad svarbiausias žmogaus energijos šaltinis yra maistas, o vanduo yra svarbiausia terpė, palaikanti žmogaus gyvybę. Mityba ir

„Regitra“ primena: vežkitės dviračius be rūpesčių – užsisakykite tam skirtą lentelę

Šylant orams prasideda dviračių sezonas, todėl jei ir jūs susiruošėte savo vasaros poilsiui kartu gabentis dviračius, nepamirškite, kad jie neturėtų uždengti automobilio numerio ženklo. Vežkite dviračius be rūpesčių, turėdami „Regitros“ išduotą dviračių transportavimui skirtą numerio lentelę. Ji užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje, atkartojant automobilio numerio ženklus. Šią lentelę galima užsisakyti tiesiog internetu. Dviračiai vis labiau populiarėja, tad nenuostabu, kad ir kelyje vis dažniau sutinkame keliautojus, kartu su savimi besivežančius ir dviračius. Vasaros kelionės dviračiais – malonus laisvalaikio leidimo

Taip pat skaitykite