UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno!

Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa?

UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar jūs ruošiatės gelinį lakavimą darytis sau, ar planuojate manikiūrininko karjerą. UV nagų lempa yra patogus įrankis, su kuriuo galima mokytis gelinio lakavimo įmantrybių. Taip pat UV nagų lempos nėra brangios, todėl net jeigu manikiūrininko karjera nesužavės, į tai nebus investuota daug pinigų.

Svarbu paminėti, kad naudojant UV nagų lempą, reikėtų orientuotis tik į tuos gelinius nagų lakus, kurie yra skirti būtent UV lempos spinduliams (su UV nagų lempa galima naudoti ir hibridinius gelinius nagų lakus).

UV nagų lempos yra šiek tiek didesnės (lyginant su kitomis nagų lempomis), tačiau norint paspartinti gelinį lakavimą, į lempą galima įkišti abiejų rankų (kojų) nagus. Tai užtikrins efektyvų ir greitą manikiūrą/pedikiūrą! Tiesa, UV nagų lempa, gelinį laką geba sustingdyti per 2 minutes (kitos nagų lempos pasižymi greitesniu laiku), tačiau jeigu planuojate ramiai mokytis, tai šis nagų lako stingimo laikas bus optimalus.

Dažnai sklando mitas, kad UV nagų lempos yra kenksmingos žmogaus odai. Šiuolaikinės UV nagų lempos yra gaminamos laikantis visų saugumo reikalavimų, todėl jos niekaip negali būti kenksmingos žmogaus odai ir nagams!

Kaip naudotis UV nagų lempa?

Tik pats UV nagų lempos pasirinkimo procesas gali užtrukti, tačiau jos naudojimas – lengvai perprantamas.

UV nagų lempas naudoti yra išties labai paprasta. Tam nereikia kažkokių ypatingų žinių. Viskas priklauso nuo to, ar jūsų lempa turės laikmatį, ar ne. Jeigu turės, tuomet jums reikės tik nustatyti norimą gelinio nagų lako stingimo laiką. Na, o jeigu UV nagų lempa neturės laikmačio, tuomet ant pakuotės bus nurodytas laikymo laikas. Viskas ką jums reikės padaryti, tai pakišti rankų arba kojų nagus į UV lempa ir džiaugtis gautu nepriekaištingu rezultatu!

pr2022/207

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite