Trys priežastys, kodėl gertuvė yra puiki dovana

Dovanos, dovanos, dovanos… Kiekvieno iš mūsų gyvenime gausu progų, kai  ieškome atsakymo į klausimą: ką dovanoti šeimos nariui, draugui ar kolegai?

Atrodytų, kad dovanų paieška turėtų būti malonus procesas, tačiau pasitaiko, kai atvejų, kai šis užsiėmimas ne juokais išvargina.

Tačiau, jeigu iš anksto turėsite idėjų, galite būti tikri – dovanų ieškojimas taps vienu maloniausių dalykų. Kitą kartą gal net lauksite, kada vėl galėsite kažką kažkam nupirkti.

Viena iš tokių idėjų – gertuvė gali tapti puikia dovana!

Visada reikalinga

Juk suprantame, kad geriausios dovanos yra tos, kurios visada reikalingos.

Gertuvės – puikus to pavyzdys. Mat gertuvė visada reikalinga. Žinome, kad kiekvienas iš mūsų kasdien turime išgerti daugiau nei 2 litrus vandens ar kitų skysčių. Kad ši užduotis būtų įvykdyta, labai svarbu su savimi visada turėti vandens ar kitokio gėrimo.

O kai rankinėje ar kuprinėje bus stilinga gertuvė, turėsite ir vandens ar kito gėrimo.

Patogu visada pasiimti su savimi

Jei norite įteikti tokią dovaną, kuri tikrai neturėtų laiko tūnoti lentynos kamputyje, o visada būtų naudojama, tai – dar vienas požymis, kad verta dovanoti gertuvę. Juk tai yra vienas iš tų daiktų, kurį labai patogu pasiimti su savimi, nesvarbu, kur būtų vykstama: į darbą, į sporto klubą ar tiesiog norint praleisti laiką gamtoje.

Galima graviruoti

Nesunku pastebėti, kad personalizuotos dovanos turi ypatingą vertę: ant jų galima išgraviruoti dovanos gavėjo vardą, metų skaičių, ypatingą datą ar palinkėjimą. Tokia dovana tampa kur kas daugiau nei vien tik tam tikros paskirtis naudojamu daiktu – ji tampa ir suvenyru. Belieka tik pastebėti, kad gertuvė yra vienas iš tų daiktų, kuris puikiai tinka graviravimui.

Taigi, gertuvė – puiki dovana dėl įvairių priežasčių. Pirmiausia, toks daiktas yra reikalingas kiekvieną dieną, antra – jį labai patogu pasiimti su savimi, jį galima graviruoti ir suteikti gaminiui dar daugiau vertės, išskirtinumo.

pr2022/047

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?

Ligonių kasos gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebereikia. Naujovės taupys medikų ir pacientų laiką Šių metų vasarį buvo pakeista siuntimų išdavimo tvarka, kuri mažins administracinę naštą šeimos gydytojams ir užtikrins sveikatos priežiūros paslaugų tęstinumą pacientams. Joje numatyta, kad  teisės aktuose nurodytais atvejais siuntimus konsultuotis pas gydytojus specialistus gali išduoti ir bendrosios praktikos slaugytojas, išplėstinės praktikos slaugytojas arba akušeris. Be to, siuntimus

Policija: įvykiai Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Gegužės 22 d. naktį buitinio konflikto metu Vilkų kampo k., Švėkšnos sen., vyras, gim. 1999 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1999 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gegužės 22 d. vėlų vakarą Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, moteris, gim. 1978 m., (tikrintis blaivumą atsisakė) sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (1,91 prom.) vyrui, gim. 1974 m. Moteris sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Gegužės 22 d. prieš pusiaunaktį Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, policijos pareigūnams sodinant į

Moksleiviai laukia vasaros darbų

Šiltasis sezonas kasmet pažeria netikėtumų – šįkart sulaukta didelio mokinių susidomėjimo darbu vasarą. Užimtumo tarnybos paskelbtoje apklausoje net 1433 moksleiviai užpildė anketas dėl vasaros darbo. Tai – dvigubai daugiau nei pernai, kai anketas pateikė 703 jaunuoliai. Moksleiviai dažniausiai norėtų dirbti padavėjais, barista, auklėmis, kambarių tvarkytojais, pardavėjais, maisto gamintojais. Kai kas pageidavo darbo su senjorais, sporto klube, muziejuje, policijoje, Seime, bibliotekoje ar kazino. Besimokantį jaunimą labiau domina aptarnavimo, maitinimo ir kitos paslaugos. Mažiau aktualūs statybos ir ūkio sektoriaus darbai. Labiausiai pageidauja

Keturiems – 37 tūkstančiai eurų

Pinigų dalybos tęsiasi: šįkart Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys, ar 37 tūkt. Eurų mokesčių mokėtojų pinigų paskirsčius keturiems nevyriausybinio sektoriaus organizuojamiems renginiams. Visi šie strateginiai renginiai yra žinomi, kurie kultūrine prasme svarbesni, irgi suprantama. Ir nebe pirmą kartą kyla abejonių dėl perdėto dosnumo… VšĮ „Kintai Arts“, Kintų muzikos festivalis – 5000 eurų; Asociacija „Pamario vakarai“, Rusnės festivalis – 10 000 eurų; Visuomeninė organizacija „Forumas“ – Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas – 18 000 eurų; Vilkyčių bendruomenės centras „Viltis“, renginys „Vilko pėdomis“

Taip pat skaitykite