Trys priežastys, kodėl gertuvė yra puiki dovana

Dovanos, dovanos, dovanos… Kiekvieno iš mūsų gyvenime gausu progų, kai  ieškome atsakymo į klausimą: ką dovanoti šeimos nariui, draugui ar kolegai?

Atrodytų, kad dovanų paieška turėtų būti malonus procesas, tačiau pasitaiko, kai atvejų, kai šis užsiėmimas ne juokais išvargina.

Tačiau, jeigu iš anksto turėsite idėjų, galite būti tikri – dovanų ieškojimas taps vienu maloniausių dalykų. Kitą kartą gal net lauksite, kada vėl galėsite kažką kažkam nupirkti.

Viena iš tokių idėjų – gertuvė gali tapti puikia dovana!

Visada reikalinga

Juk suprantame, kad geriausios dovanos yra tos, kurios visada reikalingos.

Gertuvės – puikus to pavyzdys. Mat gertuvė visada reikalinga. Žinome, kad kiekvienas iš mūsų kasdien turime išgerti daugiau nei 2 litrus vandens ar kitų skysčių. Kad ši užduotis būtų įvykdyta, labai svarbu su savimi visada turėti vandens ar kitokio gėrimo.

O kai rankinėje ar kuprinėje bus stilinga gertuvė, turėsite ir vandens ar kito gėrimo.

Patogu visada pasiimti su savimi

Jei norite įteikti tokią dovaną, kuri tikrai neturėtų laiko tūnoti lentynos kamputyje, o visada būtų naudojama, tai – dar vienas požymis, kad verta dovanoti gertuvę. Juk tai yra vienas iš tų daiktų, kurį labai patogu pasiimti su savimi, nesvarbu, kur būtų vykstama: į darbą, į sporto klubą ar tiesiog norint praleisti laiką gamtoje.

Galima graviruoti

Nesunku pastebėti, kad personalizuotos dovanos turi ypatingą vertę: ant jų galima išgraviruoti dovanos gavėjo vardą, metų skaičių, ypatingą datą ar palinkėjimą. Tokia dovana tampa kur kas daugiau nei vien tik tam tikros paskirtis naudojamu daiktu – ji tampa ir suvenyru. Belieka tik pastebėti, kad gertuvė yra vienas iš tų daiktų, kuris puikiai tinka graviravimui.

Taigi, gertuvė – puiki dovana dėl įvairių priežasčių. Pirmiausia, toks daiktas yra reikalingas kiekvieną dieną, antra – jį labai patogu pasiimti su savimi, jį galima graviruoti ir suteikti gaminiui dar daugiau vertės, išskirtinumo.

pr2022/047

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Kokių klaidų vengti renkantis IT paslaugų teikėją?

Laikas, praleistas bandant išsiaiškinti versle naudojamas technologijas, gali būti brangus. Todėl bendradarbiavimas su IT paslaugų teikėju įmonei gali atnešti daug naudos. Tokiu būdu savo dėmesį galite sutelkti į pagrindinius verslo poreikius, nešvaistydami laiko tam, kas galbūt nėra stiprioji jūsų pusė. IT paslaugų teikėjų yra daug. Tačiau ne visi gali patenkinti konkrečius jūsų verslo poreikius. Taigi, norėdami nepatirti nusivylimo, turėtumėte vengti šių pagrindinių klaidų. 1. Noras rasti pigiausią pasiūlymą Daugelis iš mūsų nepraleistų progos sutaupyti. Tačiau renkantis IT paslaugų teikėją, nereikėtų

Taip pat skaitykite