Trys priežastys, kodėl gertuvė yra puiki dovana

Dovanos, dovanos, dovanos… Kiekvieno iš mūsų gyvenime gausu progų, kai  ieškome atsakymo į klausimą: ką dovanoti šeimos nariui, draugui ar kolegai?

Atrodytų, kad dovanų paieška turėtų būti malonus procesas, tačiau pasitaiko, kai atvejų, kai šis užsiėmimas ne juokais išvargina.

Tačiau, jeigu iš anksto turėsite idėjų, galite būti tikri – dovanų ieškojimas taps vienu maloniausių dalykų. Kitą kartą gal net lauksite, kada vėl galėsite kažką kažkam nupirkti.

Viena iš tokių idėjų – gertuvė gali tapti puikia dovana!

Visada reikalinga

Juk suprantame, kad geriausios dovanos yra tos, kurios visada reikalingos.

Gertuvės – puikus to pavyzdys. Mat gertuvė visada reikalinga. Žinome, kad kiekvienas iš mūsų kasdien turime išgerti daugiau nei 2 litrus vandens ar kitų skysčių. Kad ši užduotis būtų įvykdyta, labai svarbu su savimi visada turėti vandens ar kitokio gėrimo.

O kai rankinėje ar kuprinėje bus stilinga gertuvė, turėsite ir vandens ar kito gėrimo.

Patogu visada pasiimti su savimi

Jei norite įteikti tokią dovaną, kuri tikrai neturėtų laiko tūnoti lentynos kamputyje, o visada būtų naudojama, tai – dar vienas požymis, kad verta dovanoti gertuvę. Juk tai yra vienas iš tų daiktų, kurį labai patogu pasiimti su savimi, nesvarbu, kur būtų vykstama: į darbą, į sporto klubą ar tiesiog norint praleisti laiką gamtoje.

Galima graviruoti

Nesunku pastebėti, kad personalizuotos dovanos turi ypatingą vertę: ant jų galima išgraviruoti dovanos gavėjo vardą, metų skaičių, ypatingą datą ar palinkėjimą. Tokia dovana tampa kur kas daugiau nei vien tik tam tikros paskirtis naudojamu daiktu – ji tampa ir suvenyru. Belieka tik pastebėti, kad gertuvė yra vienas iš tų daiktų, kuris puikiai tinka graviravimui.

Taigi, gertuvė – puiki dovana dėl įvairių priežasčių. Pirmiausia, toks daiktas yra reikalingas kiekvieną dieną, antra – jį labai patogu pasiimti su savimi, jį galima graviruoti ir suteikti gaminiui dar daugiau vertės, išskirtinumo.

pr2022/047

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite