Tokių klaidų reikia vengti renkantis oro kondicionierius

Jeigu daiktas yra perkamas tik kelis kartus per gyvenimą, yra labai natūralu, kad pasitaiko klaidų jį renkantis, vėliau jas tenka taisyti. Tačiau žinant kuo daugiau informacijos, jų galima padaryti mažiau ir pasirinkti optimaliai.

Tikrai ne dažnai tenka rinktis oro kondicionierių. Jų yra pakankamai daug, todėl ir pasirinkti  ne visada lengva. Klaidos anksčiau ar vėliau išlįs, tada teks jas šalinti. Kad ir jums taip nenutiktų, norime papasakoti kokios klaidos daromos renkantis oro kondicionierius.

Platų oro kondicionierių asortimentą rasite puslapyje https://inventor.lt/.

Neturima daug variantų

Lyginant panašius daiktus labai svarbu turėti bent kelis variantus ieškant tinkamiausio oro kondicionieriaus. Žinoma, jų irgi nereikia turėti per daug, nes galima susipainioti ir pasirinkti visai ne tokį variantą. Geriausia turėti apie tris skirtingus prietaisus. Tada galėsite susidėti pliusus ir minusus ir taip priimti geriausią sprendimą.

Nesirenkama internetinės parduotuvės

Klaida būtų oro kondicionierių pirkti fizinėse parduotuvėse. Verta žinoti kad pirkdami  internetu galėsite rasti kur kas daugiau privalumų. Pirmiausia yra taikomos gerokai didesnės nuolaidos. Tai leis daiktą įsigyti patrauklesnėmis sąlygomis. Be to, internete yra kur kas didesnė pasiūla nei fizinėse parduotuvėse. Tokioje platformoje yra ir kur kas paprasčiau palyginti įvairius variantus.

Pigiausias variantas

Dar viena klaida – žmonės labai orientuojasi į kainą ir renkasi pigiausią variantą. Suprantama,  oro kondicionierius nėra pigus daiktas, dažnu atveju tenka ir pasitaupyti. Vis dėlto pigiausio varianto rinktis nepatartina. Taip rizikuojate nusipirkti ne tokios geros kokybės, kokį galite išsirinkti už didesnę kainą. Plačiau – Inventor.lt puslapyje.

Netinkamas jūsų namams

Kaip jau ir minėjome, didelė oro kondicionierių įvairovė skatina išsirinkti tokį, kuris tiktų būtent jūsų namams. Tai yra individualus dalykas, todėl jį reikia rinktis jums patiems, nesivadovaujant kitų patarimais. Juk kiekvieno gyvenamas namas yra skirtingas, tad reikalingi ir skirtingi oro kondicionieriai. Jeigu sunku nuspręsti, kuris variantas tinka labiausiai, geriau reikia pasikalbėti su specialistais. Jie mielai padės tinkamai pasirinkti.

pr2023/57

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“ Palangoje laimėjo antrą vietą

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Palangoje įvykusiame XXIII Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate B kategorijoje laimėjo antrą vietą. Šioje kategorijoje varžėsi Vilniaus Karoliniškių, Kauno 1-os, Šiaulių „Dainavos“, Jurbarko „Šventės“, Tauragės „Tauro“ Pasvalio rajono „T Brass“, Grigiškių, Platelių meno ir muzikos mokyklų orkestrai. Daugelis „Pamario“ orkestrų jaunųjų muzikantų pirmą kartą turėjo galimybę koncertuoti Palangos koncertų salėje. Visą dieną vykęs renginys, sukvietęs į vieną vietą 26  geriausius Lietuvos orkestrus, jauniesiems „Pamario“ pūtikams buvo neįkainuojama galimybė pasiklausyti kitų orkestrų, pasidalinti

Sukčiai vis išradingesni, sukčiavimas vis tobulesnis. Kaip saugotis?

Tauragės apskrities VPK praneša, kad į Šilutės rajono policiją kovo 19 d. pagalbos kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs vyras, gim. 1997 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamą žemės ūkio techniką – sėjamąją, į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. Nuostolis 450 eurų.   Pateikiame Lietuvos policijos informaciją apie vis tobulėjantį sukčiavimą ir patarimus gyventojams. Prieš keletą metų populiarus buvo telefoninis sukčiavimas, kurio pagrindinis instrumentas buvo įtaigus telefoninis pokalbis, dabar sukčiai uzurpavo elektroninę erdvę. Būtent dėl jų daugėjimo, didėja ir

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Taip pat skaitykite