Teskamba giesmės!

Pagėgių savivaldybės muzikos mokytojai advento laikotarpį pradėti pakvietė vaikų ir jaunimo giesmių švente ,,Teskamba giesmės“, kuri gruodžio 1 d. skambėjo Pagėgių šv. Kryžiaus katalikų bažnyčioje.

„Tu šventas Visagali, Tau angelai vis gieda nuolatos, ir giedosiu puldamas ant kelių, Dangus ir žemė giesmę pakartos“. Sako, giedantis Dievą šlovina dvigubai… Giedantis vaikas – didžiausia iš įmanomų Dievo šlovinimo formų. Taigi būkite pasveikinti šioje įstabioje vietoje visi, gebantys ir svarbiausia – norintys šlovinti Dievą. Kada bebūtų simboliškiau, jei ne advento pradžioje tyromis vaikiškomis giesmelėmis pagarbinti Kūrėją, pasveikinti pasaulį naujo džiugaus stebuklo laukimo pradžios proga, pasidžiaugti vieni kitais“, – tokiais žodžiais šventę pradėjo renginio vedėja Ingrida Jokšienė.
Pagėgių šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Vytautas Gedvainis pasidžiaugė muzikos mokytojų sumanymu šventą advento laikotarpį pradėti giesmėmis. Jis dėkojo mokytojams, kad atveria vaikams duris į meno ir muzikos pasaulį. Pagėgių savivaldybės merasVirginijus Komskis linkėjo visiems gražių artėjančių švenčių. Mokytojams bei giesmininkams dėkojo Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė.
Šventėje giedojo Pagėgių vaikų lopšelio-darželio vaikų ansamblis (vadovė R. Pilkionienė), Pagėgių pradinės mokyklos jaunučių choras „Unisonas“ ir solistė Ugnė Garmutė (vadovė I. Ubartienė), Pagėgių evangelikų liuteronų bažnyčios vokalinis duetas – Raimonda Bajoraitė ir Gustina Norkutė (vadovė E. Norkienė), Pagėgių A. Mackaus gimnazijos merginų vokalinis ansamblis (vadovė V. Bubelienė), Pagėgių meno ir sporto mokyklos jaunių choras (vadovės R. Pilkionienė ir E. Norkienė), Pagėgių meno ir sporto mokyklos vokalinis ansamblis ir solistė Dovilė Pavilionytė (vadovė R. Pilkionienė), Pagėgių meno ir sporto mokyklos gitarisčių ansamblis (vadovas S. Stankus), Pagėgių A. Mackaus gimnazijos jaunių choras, solistė Airida Mockutė (vadovė I. Ubartienė), Vilkyškių J. Bobrovskio vidurinės mokyklos Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinio ugdymo skyriaus vokalinis ansamblis (vadovė V. Bubelienė), Stoniškių pagrindinės mokyklos Šilgalių mokyklos-daugiafunkcinio centro duetas – Neilita Budnikaitė ir Ernesta Baltutytė (vadovas V. Jurkutaitis), Piktupėnų pagrindinės mokyklos vokalinis ansamblis (vadovė J. Valskienė), Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos vokalinis ansamblis (vadovė D. Kriščiūnienė), Vilkyškių J. Bobrovskio vidurinės mokyklos vokalinis ansamblis (vadovė A. Mišeikienė).
Šventės pabaigoje renginio vedėja padėkojo visiems, kurie atsiliepė į kvietimą su giesme sutikti advento rimtį.

Evelina Norkienė
Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė

Vienas komentaras

  • Edita

    Nuostabu, kad tokiame mažame miestelyje yra tiek daug muzikai, giedojimui ir dainavimui pasišventusių jaunų žmonių ir jiems tą šviesą nešančių vadovų. Nuoširdžiausi sveikinimai iš Priekulės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite