Termo drabužiai: svarbiausia įvertinti audinį ir jo savybes

Dauguma žmonių, planuojančių pirkti termo drabužius, daug dėmesio skiria drabužio tinkamumui, modeliui ir funkcionalumui. Į audinį dažnai neatsižvelgiama, ypač kol jis yra naujas – minkštas ir patogus. Vis dėlto drabužiui pasiūti naudojamas audinys yra daug svarbesnis nei bet kokios kitos rūbo savybės. Kokybiškas audinys užtikrina drabužio patvarumą, ilgaamžiškumą ir dėvėjimo komfortiškumą. Vertinant audinį, reikėtų atkreipti dėmesį į jo svorį, stiprumą ir jam būdingas savybes.

Termo drabužių audinio svoris – svarbus komfortui

Pagal svorį audiniai skiriami į tris rūšis: lengvą, vidutinį ir storą. Kiekvienas iš jų turi savų privalumų. Jei temperatūra yra aukšta, tai puikiai tinka lengvo, plono audinio termo rūbai. Su jais galima jaustis itin laisvai, jie priglunda tarsi antra oda. Jei temperatūra nuolat kintanti, geriausia rinktis vidutinio storio audinio termo rūbus. Jie puikiai šildo ir padeda išlaikyti komfortišką kūno temperatūrą. O iš storo audinio pasiūti termo drabužiai tinkamiausi labai žvarbiam orui.

Termo drabužių audinio tvirtumas – ilgaamžiškumui užtikrinti

Audinio tvirtumas yra dar viena svarbi savybė, nulemianti termo drabužių kokybę ir ilgaamžiškumą. Termo drabužių audinys turi būti tokio tvirtumo, kad galėtumėte užsiimti bet kokia veikla – keliauti, dalyvauti treniruotėse, sportuoti ar tiesiog užsiimti intensyvia veikla – ir drabužis visuomet išliktų funkcionalus. Plonas, greitai nusidėvintis audinys neigiamai paveikia viso drabužio kokybę.

Kiekvienas audinys turi tam tikras savybes, kurias būtina įvertinti

Šiluma – tikrai ne vienintelė savybė, kurią turi užtikrinti termo apranga. Tokie drabužiai taip pat turi būti tamprūs, elastingi, sugeriantys drėgmę ir kartu išsaugantys šilumą. Labai svarbu, kad audinys būti minkštas, kad būtų malonu, kai jis liesis prie odos. Kitaip tariant, audinys yra tai, kas paverčia termo aprangą minkšta, šilta ir patogia dėvėti.

Lietuvoje mėgstamiausi termo rūbai yra siuvami iš medvilnės, poliesterio, viskozės. Į termo drabužių sudėtį beveik visuomet įtraukiamas elastanas, suteikiantis tamprumo ir tvirtumo. Kiekviena iš naudojamų medžiagų turi savų privalumų. Pavyzdžiui, medvilnė pasižymi lengvumu, minkštumu, pralaidumu orui. Taip pat ji yra higieniška, puikiai sugerianti drėgmę. Drabužius iš medvilnės malonu dėvėti.

Poliesteris – cheminis pluoštas, kuris atsparus trinčiai, puikiai išlaiko savo formą, mažai glamžosi, greitai džiūsta. Tokio audinio naudojimo laikas paprastai būna daug ilgesnis, nei kitų audinių. Įtraukus šią medžiagą į drabužių sudėtį, jie tampa žymiai tvirtesni. O viskozė – leidžia kūnui „kvėpuoti“ ir suteikia kūnui malonų pojūtį. Kai karšta, drabužiai, kuriuose yra viskozės, puikiai „vėsina“.

Tad dideliu privalumu reikėtų laikyti tai, kad termo drabužiai yra siuvami iš kruopščiai atrinktų medžiagų, pasižyminčių labai vertingomis savybėmis.

Kur įsigyti kokybiškų termo drabužių?

Šiandieninėje rinkoje galima rasti daug pardavėjų, siūlančių įsigyti termo rūbų, tačiau rinktis reikėtų patikimus ir klientų įvertintus drabužių tiekėjus. „Trauzai.lt“ elektroninėje parduotuvėje – aukštos kokybės termo drabužiai. Kokybę užtikrinti padeda griežtas vertinimas – atrenkami tik patikimi gamintojai, nuolat peržiūrimos ir atrenkamos prekės, kurios patinka klientams, didelis dėmesys kreipiamas ne tik į nepriekaištingą prekės išvaizdą, bet ir dėvėjimo ypatumus.

Kodėl „Trauzai.lt“ siūlomi termo drabužiai yra verti įsigyti?

Pirmiausia, jie nėra pasiūti iš labai storos medžiagos, bet puikiai šildo, naudojami audiniai – malonūs kūnui, tamprūs ir idealiai priglundantys prie kūno, tačiau visiškai nevaržantys judesių. Pasirinkus tinkamą termo rūbų dydį, jų praktiškai nesijaučia, bet jų funkcija šildyti – išlieka.

Termo rūbus patogu dėvėti po viršutiniais drabužiais ar keliais jų sluoksniais. Be to, iš kokybiškos medžiagos pasiūtus termo rūbus lengva prižiūrėti.

Termo drabužių asortimentas – gana platus. Įvertinkite kokios drabužio savybės jums yra svarbiausios, o tuomet imkite ir įsigykite patikusius termo rūbus.

pr2022/099

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Praktiškos kalėdinės dovanos artimiesiems

Gruodžio mėnesį daugelis sieja su magišku ir jaukiu šventiniu laikotarpiu. Norintiems savo šeimos narius nustebinti praktiška dovana, ekspertas siūlo dovanoti buitinės technikos prietaisus. Jie pagelbės ir mėgstantiems suktis buityje, ir tiems, kuriems maisto gaminimas ir namų tvarkymas nėra smagi veikla.   „Buitinė technika gali būti puiki dovana artimiesiems. Platus asortimentas leis rasti prietaisą, kuris ne tik atitiks kiekvieno poreikius, tačiau ir neviršys jūsų numatyto biudžeto. Tokia dovana yra labai praktiška, tad būsite kone garantuoti, kad nenueis veltui“, – sako „Samsung“

Tiriama galima sisteminė korupcija Šilutės rajono savivaldybėje

Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų vadovaujamame ikiteisminiame tyrime, kurį atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, įtarimai dėl kyšininkavimo pareikšti Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriui Virgilijui Pozingiui. Šiame tyrime įtarimai dėl papirkimo pareikšti ir dviem privačių bendrovių vadovams. Vienas jų taip pat įtariamas klastojęs dokumentus. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, administracijos direktorius galimai priėmė ne mažesnės kaip 47 000 Eur vertės kyšius prekėmis ir paslaugomis iš statybų darbus atliekančių asmenų. Įtariama, kad minėtos prekės ir paslaugos buvo panaudotos įrengiant jo šeimos nariui

Policija sustiprins pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę

Tauragės apskr. VPK pareigūnai nuo gruodžio 9 d. iki kitų metų sausio 4 d. vykdys civilinių pirotechnikos priemonių laikymo, naudojimo ir prekybos kontrolę. Visu šiuo laikotarpiu policijos pareigūnai tikrins fizinius ir juridinius asmenis, importuojančius bei prekiaujančius pirotechnikos priemonėmis bei galimas civilinių pirotechnikos priemonių neteisėto prekybos ir naudojimo vietas. Dėmesys bus telkiamas ne tik į fizines prekybos vietas, bet ir į prekybą internetinėje erdvėje. Policijos pareigūnai pataria šventės atributiką pirkti tik specializuotose pirotechnikos gaminių parduotuvėse arba prekybos centruose. Perkant priemones iš

Paramą saulės elektrinėms gaus visi teikusieji paraiškas

Visi gyventojai, teikę paraiškas valstybės paramai gauti saulės elektrinių įsirengimui birželio 30 d. kvietime, ją gaus. Jie raginami pradėti įrengimo darbus. Energetikos ministerija tam tikslui skyrė papildomų 30 mln. eurų rezerviniam paraiškų sąrašui. Bendra paraiškomis prašoma šio kvietimo suma – 46 mln. 252,7 tūkst. eurų., nors planuojant šią paramos priemonę liepos mėnesį buvo numatyta kur kas mažiau – 16,3 mln. eurų. 2022 m. birželio 30 d. paramos kvietime įsirengti saulės elektrinėms buvo patvirtintos 18,8 tūkst. paraiškų: iš jų  6,15 tūkst.

Taip pat skaitykite