Termo drabužiai: svarbiausia įvertinti audinį ir jo savybes

Dauguma žmonių, planuojančių pirkti termo drabužius, daug dėmesio skiria drabužio tinkamumui, modeliui ir funkcionalumui. Į audinį dažnai neatsižvelgiama, ypač kol jis yra naujas – minkštas ir patogus. Vis dėlto drabužiui pasiūti naudojamas audinys yra daug svarbesnis nei bet kokios kitos rūbo savybės. Kokybiškas audinys užtikrina drabužio patvarumą, ilgaamžiškumą ir dėvėjimo komfortiškumą. Vertinant audinį, reikėtų atkreipti dėmesį į jo svorį, stiprumą ir jam būdingas savybes.

Termo drabužių audinio svoris – svarbus komfortui

Pagal svorį audiniai skiriami į tris rūšis: lengvą, vidutinį ir storą. Kiekvienas iš jų turi savų privalumų. Jei temperatūra yra aukšta, tai puikiai tinka lengvo, plono audinio termo rūbai. Su jais galima jaustis itin laisvai, jie priglunda tarsi antra oda. Jei temperatūra nuolat kintanti, geriausia rinktis vidutinio storio audinio termo rūbus. Jie puikiai šildo ir padeda išlaikyti komfortišką kūno temperatūrą. O iš storo audinio pasiūti termo drabužiai tinkamiausi labai žvarbiam orui.

Termo drabužių audinio tvirtumas – ilgaamžiškumui užtikrinti

Audinio tvirtumas yra dar viena svarbi savybė, nulemianti termo drabužių kokybę ir ilgaamžiškumą. Termo drabužių audinys turi būti tokio tvirtumo, kad galėtumėte užsiimti bet kokia veikla – keliauti, dalyvauti treniruotėse, sportuoti ar tiesiog užsiimti intensyvia veikla – ir drabužis visuomet išliktų funkcionalus. Plonas, greitai nusidėvintis audinys neigiamai paveikia viso drabužio kokybę.

Kiekvienas audinys turi tam tikras savybes, kurias būtina įvertinti

Šiluma – tikrai ne vienintelė savybė, kurią turi užtikrinti termo apranga. Tokie drabužiai taip pat turi būti tamprūs, elastingi, sugeriantys drėgmę ir kartu išsaugantys šilumą. Labai svarbu, kad audinys būti minkštas, kad būtų malonu, kai jis liesis prie odos. Kitaip tariant, audinys yra tai, kas paverčia termo aprangą minkšta, šilta ir patogia dėvėti.

Lietuvoje mėgstamiausi termo rūbai yra siuvami iš medvilnės, poliesterio, viskozės. Į termo drabužių sudėtį beveik visuomet įtraukiamas elastanas, suteikiantis tamprumo ir tvirtumo. Kiekviena iš naudojamų medžiagų turi savų privalumų. Pavyzdžiui, medvilnė pasižymi lengvumu, minkštumu, pralaidumu orui. Taip pat ji yra higieniška, puikiai sugerianti drėgmę. Drabužius iš medvilnės malonu dėvėti.

Poliesteris – cheminis pluoštas, kuris atsparus trinčiai, puikiai išlaiko savo formą, mažai glamžosi, greitai džiūsta. Tokio audinio naudojimo laikas paprastai būna daug ilgesnis, nei kitų audinių. Įtraukus šią medžiagą į drabužių sudėtį, jie tampa žymiai tvirtesni. O viskozė – leidžia kūnui „kvėpuoti“ ir suteikia kūnui malonų pojūtį. Kai karšta, drabužiai, kuriuose yra viskozės, puikiai „vėsina“.

Tad dideliu privalumu reikėtų laikyti tai, kad termo drabužiai yra siuvami iš kruopščiai atrinktų medžiagų, pasižyminčių labai vertingomis savybėmis.

Kur įsigyti kokybiškų termo drabužių?

Šiandieninėje rinkoje galima rasti daug pardavėjų, siūlančių įsigyti termo rūbų, tačiau rinktis reikėtų patikimus ir klientų įvertintus drabužių tiekėjus. „Trauzai.lt“ elektroninėje parduotuvėje – aukštos kokybės termo drabužiai. Kokybę užtikrinti padeda griežtas vertinimas – atrenkami tik patikimi gamintojai, nuolat peržiūrimos ir atrenkamos prekės, kurios patinka klientams, didelis dėmesys kreipiamas ne tik į nepriekaištingą prekės išvaizdą, bet ir dėvėjimo ypatumus.

Kodėl „Trauzai.lt“ siūlomi termo drabužiai yra verti įsigyti?

Pirmiausia, jie nėra pasiūti iš labai storos medžiagos, bet puikiai šildo, naudojami audiniai – malonūs kūnui, tamprūs ir idealiai priglundantys prie kūno, tačiau visiškai nevaržantys judesių. Pasirinkus tinkamą termo rūbų dydį, jų praktiškai nesijaučia, bet jų funkcija šildyti – išlieka.

Termo rūbus patogu dėvėti po viršutiniais drabužiais ar keliais jų sluoksniais. Be to, iš kokybiškos medžiagos pasiūtus termo rūbus lengva prižiūrėti.

Termo drabužių asortimentas – gana platus. Įvertinkite kokios drabužio savybės jums yra svarbiausios, o tuomet imkite ir įsigykite patikusius termo rūbus.

pr2022/099

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite