Termo drabužiai: svarbiausia įvertinti audinį ir jo savybes

Dauguma žmonių, planuojančių pirkti termo drabužius, daug dėmesio skiria drabužio tinkamumui, modeliui ir funkcionalumui. Į audinį dažnai neatsižvelgiama, ypač kol jis yra naujas – minkštas ir patogus. Vis dėlto drabužiui pasiūti naudojamas audinys yra daug svarbesnis nei bet kokios kitos rūbo savybės. Kokybiškas audinys užtikrina drabužio patvarumą, ilgaamžiškumą ir dėvėjimo komfortiškumą. Vertinant audinį, reikėtų atkreipti dėmesį į jo svorį, stiprumą ir jam būdingas savybes.

Termo drabužių audinio svoris – svarbus komfortui

Pagal svorį audiniai skiriami į tris rūšis: lengvą, vidutinį ir storą. Kiekvienas iš jų turi savų privalumų. Jei temperatūra yra aukšta, tai puikiai tinka lengvo, plono audinio termo rūbai. Su jais galima jaustis itin laisvai, jie priglunda tarsi antra oda. Jei temperatūra nuolat kintanti, geriausia rinktis vidutinio storio audinio termo rūbus. Jie puikiai šildo ir padeda išlaikyti komfortišką kūno temperatūrą. O iš storo audinio pasiūti termo drabužiai tinkamiausi labai žvarbiam orui.

Termo drabužių audinio tvirtumas – ilgaamžiškumui užtikrinti

Audinio tvirtumas yra dar viena svarbi savybė, nulemianti termo drabužių kokybę ir ilgaamžiškumą. Termo drabužių audinys turi būti tokio tvirtumo, kad galėtumėte užsiimti bet kokia veikla – keliauti, dalyvauti treniruotėse, sportuoti ar tiesiog užsiimti intensyvia veikla – ir drabužis visuomet išliktų funkcionalus. Plonas, greitai nusidėvintis audinys neigiamai paveikia viso drabužio kokybę.

Kiekvienas audinys turi tam tikras savybes, kurias būtina įvertinti

Šiluma – tikrai ne vienintelė savybė, kurią turi užtikrinti termo apranga. Tokie drabužiai taip pat turi būti tamprūs, elastingi, sugeriantys drėgmę ir kartu išsaugantys šilumą. Labai svarbu, kad audinys būti minkštas, kad būtų malonu, kai jis liesis prie odos. Kitaip tariant, audinys yra tai, kas paverčia termo aprangą minkšta, šilta ir patogia dėvėti.

Lietuvoje mėgstamiausi termo rūbai yra siuvami iš medvilnės, poliesterio, viskozės. Į termo drabužių sudėtį beveik visuomet įtraukiamas elastanas, suteikiantis tamprumo ir tvirtumo. Kiekviena iš naudojamų medžiagų turi savų privalumų. Pavyzdžiui, medvilnė pasižymi lengvumu, minkštumu, pralaidumu orui. Taip pat ji yra higieniška, puikiai sugerianti drėgmę. Drabužius iš medvilnės malonu dėvėti.

Poliesteris – cheminis pluoštas, kuris atsparus trinčiai, puikiai išlaiko savo formą, mažai glamžosi, greitai džiūsta. Tokio audinio naudojimo laikas paprastai būna daug ilgesnis, nei kitų audinių. Įtraukus šią medžiagą į drabužių sudėtį, jie tampa žymiai tvirtesni. O viskozė – leidžia kūnui „kvėpuoti“ ir suteikia kūnui malonų pojūtį. Kai karšta, drabužiai, kuriuose yra viskozės, puikiai „vėsina“.

Tad dideliu privalumu reikėtų laikyti tai, kad termo drabužiai yra siuvami iš kruopščiai atrinktų medžiagų, pasižyminčių labai vertingomis savybėmis.

Kur įsigyti kokybiškų termo drabužių?

Šiandieninėje rinkoje galima rasti daug pardavėjų, siūlančių įsigyti termo rūbų, tačiau rinktis reikėtų patikimus ir klientų įvertintus drabužių tiekėjus. „Trauzai.lt“ elektroninėje parduotuvėje – aukštos kokybės termo drabužiai. Kokybę užtikrinti padeda griežtas vertinimas – atrenkami tik patikimi gamintojai, nuolat peržiūrimos ir atrenkamos prekės, kurios patinka klientams, didelis dėmesys kreipiamas ne tik į nepriekaištingą prekės išvaizdą, bet ir dėvėjimo ypatumus.

Kodėl „Trauzai.lt“ siūlomi termo drabužiai yra verti įsigyti?

Pirmiausia, jie nėra pasiūti iš labai storos medžiagos, bet puikiai šildo, naudojami audiniai – malonūs kūnui, tamprūs ir idealiai priglundantys prie kūno, tačiau visiškai nevaržantys judesių. Pasirinkus tinkamą termo rūbų dydį, jų praktiškai nesijaučia, bet jų funkcija šildyti – išlieka.

Termo rūbus patogu dėvėti po viršutiniais drabužiais ar keliais jų sluoksniais. Be to, iš kokybiškos medžiagos pasiūtus termo rūbus lengva prižiūrėti.

Termo drabužių asortimentas – gana platus. Įvertinkite kokios drabužio savybės jums yra svarbiausios, o tuomet imkite ir įsigykite patikusius termo rūbus.

pr2022/099

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Degalų kainos pakito nežymiai

Praėjusią savaitę vidutinė benzino kaina Lietuvoje didėjo nežymiai – 0,2 proc., o dyzelino kaina 0,6 proc. sumažėjo. Euro zonos valstybėse benzino vidutinės kainos praėjusią savaitę sumažėjo apie 0,1 proc., o dyzelino sumažėjo 0,6 procento. Palyginus su Euro zonos valstybių degalų kainų vidurkiais, Lietuvoje benzino vidutinė kaina yra 16,2 proc. mažesnė, dyzelino – 6,6 proc. mažesnė. Kovo 11-ąją dyzelinas Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,60 Eur/l, vidutinė benzino kaina siekė 1,50 Eur/l. Benzino vidutinės kainos visose lyginamose Baltijos šalyse ir kaimynėse valstybėse didėjo

Ar išsipildys penkiametės Marijos svajonė tapti Lietuvos Respublikos Prezidente?  

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), išklausiusi penkiametės Marijos svajonę, priėmė jos prašymą registruotis dalyvauti 2059 metais vyksiančiuose Respublikos Prezidento rinkimuose.   Prieš metus susigrūmusi su vėžiu, Marija šiuo metu sėkmingai gydosi ir siekia išgyventi. Ji svajoja užaugti ir išpildyti savo svajonę tapti Lietuvos Respublikos Prezidente. Marija tiki, kad pasveikę vaikai, būsimi Lietuvos lyderiai, išgyvenę ir užaugę, atneš daug žadančių permainų mūsų šaliai, kurs naujos kartos valstybę, gins ir tarnaus jai savo širdimi, protu ir atsidavimu. Kovo 14 dieną mergaitė atvyko į

Pasveikino šimtametę šilutiškę Emiliją Baikauskienę

Gyvenimas šilutiškei Emilijai Baikauskienei padovanojo pačią gražiausią dovaną – 100-ąjį gimtadienį. Apsupta gražiausių gėlių žiedų, pačių artimiausių šeimos narių dėmesiu ir globa kovo 13-ąją E. Baikauskienė minėjo šią ypatingą progą! Nuoširdžiausius sveikinimus jubiliatei gimimo dieną atvežė ir Šilutės rajono savivaldybės vicemerė Daiva Žebelienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Audronė Barauskienė, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir socialinio darbo organizatorė Oksana Kalitina. Komunikacijos skyrius

Lietuvos bankas: gynybos stiprinimui – mokesčių pajamos ir skolintos lėšos

Didesnes Lietuvos valstybės gynybos išlaidas galima finansuoti gautomis papildomomis pajamomis atsisakius ar sumažinus galiojančias mokesčių lengvatas, peržiūrėjus turto apmokestinimą ir papildomai skolinantis. Tokią išvadą padarė Lietuvos bankas, kuris, reaguodamas į būtinybę didinti gynybos finansavimą, remdamasis savo ekspertine kompetencija ekonomikos ir finansų srityse, išanalizavo galimus lėšų šaltinius valstybės saugumui didinti ir artimiausiu metu analizę bei išvadas pateiks Finansų ministerijai. „Šalies gynybos finansavimas turėtų būti užtikrinamas mišriu modeliu – finansuojamas iš dviejų šaltinių. Nuolatinio palaikomojo pobūdžio gynybos poreikiai turėtų būti finansuojami papildomomis

Taip pat skaitykite