Šventė Juknaičiuose – ir be alaus…

Šeštadienį Juknaičių poilsio parke vyko seniūnijos ir bendruomenių tradicinė šventė „Visada jauni“. Juknaičiai, 2016 metų mažoji Lietuvos kultūros sostinė, šventė net be alaus!

Į Juknaičių šventę „Visada jauni“ susirinko vietiniai gyventojai, taip pat kaimynai iš Pašyšių, Leitgirių, Šilutės ir kitur.

Į Juknaičių šventę „Visada jauni“ susirinko vietiniai gyventojai, taip pat kaimynai iš Pašyšių, Leitgirių, Šilutės ir kitur.

Vakare, kai Juknaičių poilsio parke koncertavo Vytautas Šiškauskas, kitos scenos žvaigždės, žiūrovų susirinko gausiai. Gyvenvietės poilsio parke, kur atidarytas atnaujintas Šeimos takas, jaunimas sportavo jau nuo vidurdienio. Leitgirių, Juknaičių bendruomenės ruošė vaišių stalus, puošė aplinką, virė žirnienę, žuvienę, kepė šašlykus, o pavakare kvietė prie stalų, patys sėdo, su kaimynais vaišinosi. Alaus nebuvo!
Tradicinį kiemelį įrengė ir „Berštų“ klubo medžiotojai, prie vaišių stalo pakvietę Seimo Pirmininko pavaduotoją Kęstą Komskį, neleidę pro šalį praeiti Seimo nariui Artūrui Skardžiui, rajono merui Vytautui Laurinaičiui. Tokia vaišingų bendruomenių tradicija – pakviesti prie savo stalo. Leitgiriškių ilgą ir gausiai skanumynais nukrautą stalą puošė didžiulis keptas kalakutas – Aušra Gaylard sakė jį kepusi 5 valandas…

Aušra ir Marius Čėsnos iš Leitgirių prie bendruomenės stalo, kurį puošė ponios Aušros iškeptas kalakutas, ši šeima pelnė apdovanojimą už gražiausiai tvarkomą sodybą.

Aušra ir Marius Čėsnos iš Leitgirių prie bendruomenės stalo, kurį puošė ponios Aušros iškeptas kalakutas, ši šeima pelnė apdovanojimą už gražiausiai tvarkomą sodybą.

Prie Juknaičių bendruomenės vaišių stalo sėdo koncertuoti atvykę pučiamųjų instrumentų orkestro „Ciongs“ iš Panevėžio rajono vyrai, buvo ir kitų kolektyvų iš toli, iš rajono bei vietinių iš Juknaičių.
Raitelis ant žirgo, lydimas kitų trijų raitelių, atnešė Juknaičių seniūnijos vėliavą, kurią iškėlė seniūnas Alfredas Gaubys ir nuo 2010 metų Juknaičių bendruomenei vadovaujanti Laima Barkauskienė. Po seniūno šventės dalyvius pasveikino meras V. Laurinaitis, iš Seimo atvykę K. Komskis ir A. Skardžius.
Iškilmių pradžia – Loretos Margaritos Černeckienės pagerbimo ceremonija: ilgametei suaugusių žmonių šokių kolektyvo „Juknaičiai“ vadovei suteiktas Juknaičių garbės piliečio vardas ir įteiktos regalijos. Seimo narys A. Skardžius talentingai moteriai atvežė suvenyrą iš Seimo: dailiai įrėmintą „Tautišką giesmę“.
Dar vienas pagarbos ženklas teko šešerius metus Juknaičių bendruomenei vadovaujančiai Laimai Barauskienei – ji pasirašė Juknaičių garbės knygoje.

Aktyvi ir veikli Juknaičių bendruomenės pirmininkė Laima Barkauskienė pasirašė Juknaičių garbės knygoje.

Aktyvi ir veikli Juknaičių bendruomenės pirmininkė Laima Barkauskienė pasirašė Juknaičių garbės knygoje.

Aušros ir Mariaus Čėsnų sodyba Leitgiriuose pripažinta gražiausiai tvarkoma. Dovanų – ir magnolija. Jas gavo ir gražiai aplinką tvarkančio daugiabučio namo gyventojai iš Leitgirių, taip pat viena įstaiga – Juknaičių pagrindinė mokykla. Europietiškiausios šeimos prizas teko Rasai ir Gintautui Vaičiuliams, darniausia daugiavaikė šeima – 5 vaikus auginantys Vida ir Arvydas Meižiai, kurių šeimoje yra ir trynukai.

Stasė SKUTULIENĖ

 Juknaičių seniūnijos vėliavą atnešė raitelis su palyda.

Juknaičių seniūnijos vėliavą atnešė raitelis su palyda.

Loretai Margaritai Černeckienei (kairėje) suteiktas  Juknaičių garbės piliečio vardas.

Loretai Margaritai Černeckienei (kairėje) suteiktas Juknaičių garbės piliečio vardas.

Vaikinai varžėsi prie rankų lenkimo stalo.

Vaikinai varžėsi prie rankų lenkimo stalo.

Hits: 162

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite