Sveikinimai ir apdovanojimai policijos dienos proga

Spalio 1-ąją, Angelų sargų dienos išvakarėse, pareigūnai ir darbuotojai iš Šilutės, Pagėgių, ir Šilalės policijos komisariatų rinkosi Tauragės Švenčiausiosios Trejybės bažnyčioje. Klebonas Alvydas Bridikis aukojo šv. Mišias už policijos darbuotojus ir jų šeimos narius.

Spalio 2 d.Šilutės policijos komisariate apsilankęs Seimo narys Artūras Skardžius, Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis pasveikino pareigūnus profesinės šventės proga, padėkojo už gerą tarnybą ir įteikė dovanų. Laikinai komisariato viršininko pareigas einantis Alvydas Balandis pakvietė svečius trumpai pabendrauti su pareigūnais prie kavos puodelio. Stasės Skutulienės nuotr.

Per Policijos dienos progai skirtas iškilmes Tauragės apskrities VPK viršininkas Marius Draudvila pasveikino pareigūnus šventės proga ir padėkojo už garbingai atliekamą pareigą – ginti, saugoti, padėti. Sveikino gausus būrys svečių, iškilmėse dalyvavo ir Pagėgių savivaldybės vicemeras S. Stonys, Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Pozingis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas R. Timinskis, kitų žinybų ir institucijų atstovai.
Policijos dienos proga apdovanoti tarnyboje pasižymėję pareigūnai. Po apdovanojimų šventė tęsėsi parapijos namuose, kur policijos darbuotojai ir svečiai galėjo klausėsi grupės El Fuego koncerto, bendravo.
Pristatome Šilutės policijos pareigūnus, pelniusius apdovanojimus bei sulaukusius gero jų darbo įvertinimo.
Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką Policijos dienos proga trečiojo laipsnio policijos pažymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanota Rita Šidlauskienė, Šilutės r. PK vyresnioji tyrėja.
Tauragės aps. VPK viršininkas Marius Draudvila apdovanojo vardiniu laikrodžiu Vaivą Pranauskienę, Šilutės r. PK Organizacinio poskyrio viršininkę; padėkas pareiškė Redai Jakštienei, Migracijos skyriaus Šilutės grupės vyresniajai specialistei, Reginai Erciuvienei, Šilutės rajono policijos komisariato tyrėjai, Agnei Auksorienei Šilutės rajono policijos komisariato vyresniajai specialistei.
Parengta pagal Tauragės aps. VPK pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Natkiškietės prakalbino moliūgus

Natkiškių kultūros namuose, meno mėgėjų kolektyvų atstovai kartu su „Moterų seklyčia“, bandė prakalbinti moliūgus. Edukaciją ir pavadinome „Prakalbink moliūgą“. Atmosfera buvo draugiška, šilta, o dirbančiųjų nuotaika puiki ir pakili. Atlikus gana sunkų, bet gerą darbą, smagu pasigrožėti ne tik patiems, bet akis paganyti ir kitiems. Ačiū meno mėgėjų kolektyvų atstovams ir darbščiųjų rankų būrelio moterims už edukacinę veiklą. Po trijų valandų darbo, sėdome prie pabaigtuvių stalo. Vaišinomės meno vadovo Valdo iškeptu pyragu, žolelių arbata. Dėkojame už moliūgus Sonatai ir Rimui

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Taip pat skaitykite