Sveikinimai ir apdovanojimai policijos dienos proga

Spalio 1-ąją, Angelų sargų dienos išvakarėse, pareigūnai ir darbuotojai iš Šilutės, Pagėgių, ir Šilalės policijos komisariatų rinkosi Tauragės Švenčiausiosios Trejybės bažnyčioje. Klebonas Alvydas Bridikis aukojo šv. Mišias už policijos darbuotojus ir jų šeimos narius.

Spalio 2 d.Šilutės policijos komisariate apsilankęs Seimo narys Artūras Skardžius, Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis pasveikino pareigūnus profesinės šventės proga, padėkojo už gerą tarnybą ir įteikė dovanų. Laikinai komisariato viršininko pareigas einantis Alvydas Balandis pakvietė svečius trumpai pabendrauti su pareigūnais prie kavos puodelio. Stasės Skutulienės nuotr.

Per Policijos dienos progai skirtas iškilmes Tauragės apskrities VPK viršininkas Marius Draudvila pasveikino pareigūnus šventės proga ir padėkojo už garbingai atliekamą pareigą – ginti, saugoti, padėti. Sveikino gausus būrys svečių, iškilmėse dalyvavo ir Pagėgių savivaldybės vicemeras S. Stonys, Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Pozingis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės vadas pulkininkas R. Timinskis, kitų žinybų ir institucijų atstovai.
Policijos dienos proga apdovanoti tarnyboje pasižymėję pareigūnai. Po apdovanojimų šventė tęsėsi parapijos namuose, kur policijos darbuotojai ir svečiai galėjo klausėsi grupės El Fuego koncerto, bendravo.
Pristatome Šilutės policijos pareigūnus, pelniusius apdovanojimus bei sulaukusius gero jų darbo įvertinimo.
Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą, pasiektus rezultatus stiprinant teisėtvarką Policijos dienos proga trečiojo laipsnio policijos pažymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanota Rita Šidlauskienė, Šilutės r. PK vyresnioji tyrėja.
Tauragės aps. VPK viršininkas Marius Draudvila apdovanojo vardiniu laikrodžiu Vaivą Pranauskienę, Šilutės r. PK Organizacinio poskyrio viršininkę; padėkas pareiškė Redai Jakštienei, Migracijos skyriaus Šilutės grupės vyresniajai specialistei, Reginai Erciuvienei, Šilutės rajono policijos komisariato tyrėjai, Agnei Auksorienei Šilutės rajono policijos komisariato vyresniajai specialistei.
Parengta pagal Tauragės aps. VPK pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Sekmadienį įsigalioja naujos Konstitucijos pataisos

Gegužės 22 d., sekmadienį, įsigalioja trys prieš mėnesį Seimo priimtos Konstitucijos pataisos, susijusios su rinkimais. Visos jos svarbios tiek dėl kitąmet įvyksiančių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų, tiek dėl 2024 metais numatomų Seimo rinkimų. Pagrindiniame šalies dokumente įtvirtintos nuostatos dėl tiesioginių merų rinkimų, jaunesnių kandidatų į Seimą ir apribojimo užimti pareigas, pažeidus Konstituciją, trukmės nustatymo. Seimas, įgyvendindamas Konstitucinio Teismo nutarimą, priimtomis Konstitucijos pataisomis nusprendė, kad savivaldos teisė turi būti įgyvendinama ne tik per savivaldybių tarybas, bet ir per savivaldybių merus.

Vasaros pranašai – žaibai: kaip apsisaugoti?

Sakoma, kad tikroji vasara prasideda tik nugriaudėjus pirmosioms perkūnijoms. Turbūt retas laukia šios gamtos stichijos. Ji gali būti išties pavojinga tiek žmonių sveikatai ir gyvybei, tiek turtui. Ir nors daugeliui turbūt nebereikia priminti, kad žaibuojant negalima slėptis po aukštais medžiais ar būti vandenyje, tačiau dar ne visi žino, kaip nuo šios stichijos poveikio apsaugoti elektroninę įrangą, kurią didelės energijos iškrova gali sugadinti nepataisomai ir pridaryti rimtų nuostolių. Stichija, kurios verčiau pasisaugoti Kas sekundę visame pasaulyje į žemės paviršių trenkia apie

Prognozuojamas lietingas ir vėjuotas savaitgalis

Gegužės 20-ąją, penktadienį, į Lietuvą artės šaltasis atmosferos frontas. Bus debesuota su pragiedruliais. Daugelyje vietovių praslinks trumpi lietūs, kuriuos vietomis lydės perkūnijos. Kai kur nušniokš smarkiai. Pūs apysmarkis pietvakarių, vakarų. Kai kur numatomi staigūs vėjo gūsiai iki 15-18 m/s. Bus šilta diena, daug kur šils iki 18-23, beveik visur pietinėje šalies dalyje iki 24-26, tik prie jūros ir šiaurės rytiniuose rajonuose vietomis tesušils iki 15-17 laipsnių. Gegužės 21 d., šeštadienį, naktį visoje šalyje žymesnio lietaus nenumatoma, tik dienai pereinant į

Ilgametė Šilutės ligoninės gydytoja – Lietuvos gydytojų sąjungos garbės narė

Pikžirnienė

Vilniuje įvyko Lietuvos gydytojų sąjungos (LGS) suvažiavimas, kurio metu Šilutės ligoninės Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjai Audronei Pikžirnienei buvo suteiktas šios organizacijos Garbės nario vardas. Gydytoja anesteziologė–reanimatologė A. Pikžirnienė LGS Šilutės filialui vadovavo 20 metų. Per šį laikotarpį pasiekta daug dalykų, gerinančių gydytojų darbo sąlygas, finansavimą sveikatos apsaugai, visuomenės sveikatą.  Lietuvos gydytojų sąjunga yra profsąjunginė savarankiška, savanoriška organizacija, vienijanti daugiau nei  70 proc. Lietuvos gydytojų ir ginanti gydytojų profesines, darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus. 1989–aisiais šalies Atgimimo laikotarpiu

Taip pat skaitykite