Susitikimas Savivaldybėje profesinės šventės proga

Jau tampa tradicija gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Šilutės rajono savivaldybėje susitikti su meru ir kitais administracijos atstovais. Šį kartą tokio susitikimo metu nubrėžtos tolimesnio bendradarbiavimo gairės.

Komunikacijos skyriaus atstovė Rasa Bičkauskienė, pavaišinusi proginiu tortu, perskaitė šmaikščias nominacijas.

Komunikacijos skyriaus atstovė Rasa Bičkauskienė, pavaišinusi proginiu tortu, perskaitė šmaikščias nominacijas.

Nepaisant šventinės susitikimo progos, su Šilutės rajono savivaldybės meru Vytautu Laurinaičiu kalbėta apie darbinius reikalus – žiniasklaidos ir valdžios santykius. Savivaldybės vadovas išgirdo priekaištų, kad svarstant svarbius ir nelabai malonius Savivaldybei klausimus, Priėmimo skyrius Savivaldybės fojė tampa sunkiai įveikiamu barjeru žurnalistams. Meras sakė pasirengęs organizuoti darbą taip, kad visiems būtų patogu, ir pasiūlė vieną kartą per mėnesį surengti susitikimus su žiniasklaidos atstovais. Jų metu būtų aptartos rajono aktualijos, svarbiausios naujienos. Tokius susitikimus numatoma rengti kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį, 10 val. ryto. Tokia mero Vytauto Laurinaičio iniciatyva nėra nauja. Ir anksčiau bandyta rengti panašių susitikimų, tačiau tai nelabai pasiteisino.
Rajono meras dėkojo žurnalistams už jų darbą ir sakė, kad kai kurių įvykių svarba gerokai padidėja, kai žmonės apie juos paskaito, išgirsta arba pamato žiniasklaidos priemonėse. „Manau, kad žmonėms labai svarbu paskaityti apie įvykius ir tai padeda jiems geriau suprasti savivaldybės ar valstybės gyvenimą. Todėl ir prikibo spaudos atstovams ketvirtosios valdžios statusas. Šita valdžia politikams yra labai negailestinga, neina į jokius kompromisus. Bet gal ir gerai, kad taip“, – sakė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.
Spaudos dienos proga visi pasivaišino tortu. Merui teikiant simbolinius suvenyrus Komunikacijos skyriaus atstovė Rasa Bičkauskienė perskaitė kiekvienam spaudos atstovui skirtas šmaikščias nominacijas. Mero dovanos skirtos laikraščiams: „Pamariui“ – už intriguojančias aplinkos įžvalgas, „Šilokarčemai“ – už skandalingai pateiktus politikų paveikslus, „Šilutės naujienoms“ – už Šilutės kultūros skrynios kasmetinį pravėdinimą. Internetiniams tinklalapiams: „Šilutės Eta Žinioms“ – už žaibišką gandų paskleidimą, „Šilutės žinioms“ – už solidžią informacijos tėkmę bei „Šilainės kraštui“ – už „Šilainės krašto“ drąsų atsivėrimą visatai. Šilutės internetinei televizijai už rezonansinį filmuką, sukiršinusį partiečius, F. Bajoraičio viešajai bibliotekai – už išlikimą ant populiarumo bangos ir Šilutės rajono savivaldybės Kanceliarijos vyriausiajai specialistei – kalbos tvarkytojai Vitai Stulgienei – už karingą lietuvių kalbos statuso ramstymą.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite