Susitikimas Savivaldybėje profesinės šventės proga

Jau tampa tradicija gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Šilutės rajono savivaldybėje susitikti su meru ir kitais administracijos atstovais. Šį kartą tokio susitikimo metu nubrėžtos tolimesnio bendradarbiavimo gairės.

Komunikacijos skyriaus atstovė Rasa Bičkauskienė, pavaišinusi proginiu tortu, perskaitė šmaikščias nominacijas.

Komunikacijos skyriaus atstovė Rasa Bičkauskienė, pavaišinusi proginiu tortu, perskaitė šmaikščias nominacijas.

Nepaisant šventinės susitikimo progos, su Šilutės rajono savivaldybės meru Vytautu Laurinaičiu kalbėta apie darbinius reikalus – žiniasklaidos ir valdžios santykius. Savivaldybės vadovas išgirdo priekaištų, kad svarstant svarbius ir nelabai malonius Savivaldybei klausimus, Priėmimo skyrius Savivaldybės fojė tampa sunkiai įveikiamu barjeru žurnalistams. Meras sakė pasirengęs organizuoti darbą taip, kad visiems būtų patogu, ir pasiūlė vieną kartą per mėnesį surengti susitikimus su žiniasklaidos atstovais. Jų metu būtų aptartos rajono aktualijos, svarbiausios naujienos. Tokius susitikimus numatoma rengti kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį, 10 val. ryto. Tokia mero Vytauto Laurinaičio iniciatyva nėra nauja. Ir anksčiau bandyta rengti panašių susitikimų, tačiau tai nelabai pasiteisino.
Rajono meras dėkojo žurnalistams už jų darbą ir sakė, kad kai kurių įvykių svarba gerokai padidėja, kai žmonės apie juos paskaito, išgirsta arba pamato žiniasklaidos priemonėse. „Manau, kad žmonėms labai svarbu paskaityti apie įvykius ir tai padeda jiems geriau suprasti savivaldybės ar valstybės gyvenimą. Todėl ir prikibo spaudos atstovams ketvirtosios valdžios statusas. Šita valdžia politikams yra labai negailestinga, neina į jokius kompromisus. Bet gal ir gerai, kad taip“, – sakė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.
Spaudos dienos proga visi pasivaišino tortu. Merui teikiant simbolinius suvenyrus Komunikacijos skyriaus atstovė Rasa Bičkauskienė perskaitė kiekvienam spaudos atstovui skirtas šmaikščias nominacijas. Mero dovanos skirtos laikraščiams: „Pamariui“ – už intriguojančias aplinkos įžvalgas, „Šilokarčemai“ – už skandalingai pateiktus politikų paveikslus, „Šilutės naujienoms“ – už Šilutės kultūros skrynios kasmetinį pravėdinimą. Internetiniams tinklalapiams: „Šilutės Eta Žinioms“ – už žaibišką gandų paskleidimą, „Šilutės žinioms“ – už solidžią informacijos tėkmę bei „Šilainės kraštui“ – už „Šilainės krašto“ drąsų atsivėrimą visatai. Šilutės internetinei televizijai už rezonansinį filmuką, sukiršinusį partiečius, F. Bajoraičio viešajai bibliotekai – už išlikimą ant populiarumo bangos ir Šilutės rajono savivaldybės Kanceliarijos vyriausiajai specialistei – kalbos tvarkytojai Vitai Stulgienei – už karingą lietuvių kalbos statuso ramstymą.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Piktžolių kontrolė ūkininkams kasmet tampa vis didesniu iššūkiu

Ruduo įsibėgėja. Po truputį dirbamos žemės laukuose skverbiasi paviršiun žaluma – dygsta žieminių javų pasėliai. Tai ir ženklas ūkininkams, kad laikas pradėti mąstyti, kaip šiuos pasėlius apsaugoti nuo vis didesnį atsparumą herbicidams įgyjančių piktžolių. Kaip tai padaryti? Bandydami  atsakyti į šį klausimą, „Linas Agro“ kartu su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centru (LAMMC) Labūnavos laukuose, platformoje „Grūdo kelias 2023”, įrengė įvairių herbicidų bandymų laukelius. Čia pagal „Linas Agro“ pateiktas rekomendacines schemas centro mokslininkai atliks piktžolių kontrolės efektyvumo bandymus žieminių rapsų

Orai: antroji savaitės pusė atneš šilumos

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad spalio 3 d., pirmadienį, pragiedrulių atsiras tik vakariniame Lietuvos pakraštyje, čia ir lietaus nežadama. Rugsėjo mėnesį LHMT duomenimis rugsėjo mėnesio antrojo dešimtadienio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 11,4°C. Aukščiausia oro temperatūra siekė 16,1–20,4°C, žemiausia nukrito iki 0,3–7,3°C, Nidoje 8,7°C. Šilčiausia buvo 11 d. Klaipėdoje – 20,4°C, vėsiausia – 11-os naktį Skuode, 0,3°C. Schemoje rugsėjo mėn. kritulių kiekis.   Spalio 4 d., antradienį, tik Rytų Lietuvoje vietomis lis smarkiai. Temperatūra žemės iki 4-9, pajūryje iki 10-12°C.

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Taip pat skaitykite