Sulaikyti neblaivūs vairuotojai – kasdienybė?

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai ir savaitgalį sustabdė ne vieną automobilį, kurių vairuotojai buvo neblaivūs. Ši informacija apie savaitgalį užregistruotus įvykius.

Gegužės 2 d. naktį  namuose Cintjoniškių g., Šilutėje, vyras, gim. 1965 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1974 m. Moteris buvo pristatyta į gydymo įstaigą. Tą pačią naktį Ramučių g., Šilutėje, neblaivus (2,48 prom.) vyras, gim. 1975 m., vairavo automobilį „Ford Focus“.

Balandžio 30 d. namuose Traksėdžių k., Šilutės sen., rastas vyro, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Tos pačios dienos pavakare vaikinas, gim. 2005 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1972 m.

Balandžio 28-29 d. Jaunių k., Gardamo sen., iš įmonei priklausančios technikos buvo pavogtas dyzelinis kuras ir akumuliatorius. Nuostolis 550 eurų.

Balandžio 29 d. vėlų vakarą Klaipėdos g., Šilutėje, automobilį „VW Golf“ vairavo neblaivi (2,27 prom.) moteris, gim. 1985 m.

Balandžio 22 d. vyras, gim. 1961 m., ant sutarties pastebėjo suklastotą savo parašą. Vyras šios sutarties nesudarė.

Balandžio 28 d. po pietų Lapynų k., Saugų sen.,  automobilį „Opel Astra“ vairavo neblaivus (2,69 prom.) vyras, gim. 1975 m.

Balandžio 18 d. vakare Pavasario take, Šilutėje, buvo apgadintas moteriai, gim. 1959 m., priklausantis mobilusis namas. Nuostolis 400 eurų.

Tauragės apskrities VPK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkti savivaldybių tarybų narius ir merus galės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose balsuoti už savivaldybių tarybas ir merus teisę turės tik nuolatiniai savivaldybės gyventojai, savo gyvenamąją vietą konkrečioje savivaldybėje deklaravę ne vėliau kaip likus 60 dienų iki rinkimų. 2023 m. sausio 4 d. yra diena, kai iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų bus likę 60 dienų. Todėl gyventojai, kurie keičia gyvenamąją vietą persikraustydami iš vienos savivaldybės į kitą ir artėjančiuose rinkimuose norėtų balsuoti už tos savivaldybės kandidatus, raginami iki kitų

Prognozuojami stiprūs vėjai, pūga ir šalčiai

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie žiemiškus savaitgalio orus ir įspėja apie pūgą. Gruodžio 9 d., penktadienį, orai keisis. Rytinėje šalies pusėje šiandien vyraus debesuotas dangus, dar numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Vakariniuose rajonuose šiandien kritulių nežadama. Tačiau plikledis vietomis vers labiau saugotis. Temperatūra dieną sieks iki 5 laipsnių šalčio. Gruodžio 10 d., šeštadienį, kritulių nenumatoma. Laikysis plikledis, naktį vietomis formuosis rūkas ir šerkšnas. Vėjas vis dar bus nestiprus.  Temperatūra naktį nukris iki 4-9 laipsnių šalčio, ilgiau pragiedrėjus vietomis gali pašalti net

Keliuose – naujovė vairuotojams: leistinas greitis keisis pagal orus

Leistino greičio viršijimas arba nesaugus greitis – pagrindinė pastarųjų penkerių metų eismo įvykių, dėl kurių keliuose nukentėjo žmonės, priežastis Lietuvoje. Todėl Lietuvos automobilių kelių direkcija su IT konsultacijų bendrove „CGI Lithuania” įdiegė naują greičio valdymo ir įspėjimo programinę įrangą (GVIS). Ji, reaguodama į susidariusias eismo ir oro sąlygas, keičia leistiną greitį Lietuvos keliuose. Vairuotojams teks atidžiau stebėti kelio ženklus, nes jie nurodo didžiausią leistiną greitį susidariusioms sąlygoms. Informacinė sistema jau veikia. Lietuvoje vasaros laikotarpiu galima važiuoti automagistrale 130 km/h, žiemą

Valyti sniegą nuo saulės elektrinės modulių ar ne?

Saulės elektrinės žiemą pagamina pastebimai mažiau elektros energijos, palyginus su vasara.  Energetikos ekspertai sako, kad lėtesnes saulės modulių darbo apsukas lemia ne tik trumpos ir sąlyginai tamsios žiemos dienos, bet ir juos užklojantis sniegas. Saulės modulių švaros higiena „Vadinamoji saulės modulių švaros higiena yra labai svarbi ruošiantis žiemai ir sniegui. Tobulu atveju saulės elektrinių savininkai pasirūpina papildoma vertikalia užkarda, kad moduliai sniegu būtų užpustomi kuo mažiau. Kartais, jeigu tai įmanoma, galima galvoti ir apie jų nuolydžio kampo padidinimą. Specialiai valyti

Taip pat skaitykite