Stumdomos durys – kaip išsirinkti?

Stumdomos durys tiek savo namams, tiek komerciniams pastatams tampa vis populiaresnės ne tik dėl estetiškumo, bet ir funkcionalumo. Juk durys gali ne tik papildyti interjerą, bet ir būti išskirtine jo dalimi. Išsirinkti stumdomas duris  nėra taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti.

Dalijamės patarimais, kaip visai nesudėtingai ir be rūpesčio išsirinkti duris.

Prieš planuodami įsigyti stumdomas duris, apžvelgdami patalpų interjerą, apsvarstykite, kokie techniniai durų parametrai jums yra aktualūs.

Vis dažniau pastebima, kad klientai prekes renkasi pagal tai ką mato. Stumdomos durys nėra išimtis, vos jas pamatę klientai ima įsivaizduoti bendrame patalpų interjere.

Tiems, kurie pirmenybę teikia klasikai, dievina grakščias linijas ir apvedimus, siūlome rinktis iš ilgaamžio plastiko, faneros, medžio masyvo pagamintas duris, turinčias filingus, papildomas apvadų detales.

Vertinantiems minimalizmą, modernumą bei išskirtinį erdvės pojūtį rekomenduojame rinktis stumdomas duris, pagamintas iš saulės energiją kontroliuojančio, tonuoto, ugniai atsparaus arba itin didelį saugumą užtikrinančio stiklo.

Akivaizdu, kad stumdomų durų montavimas yra sumanus bei praktiškas interjero sprendimas, padedantis sutaupyti vietos ir padidinti erdvės pojūtį.

Rinkdamiesi stiklines stumdomas duris nemažai pirkėjų nerimauja dėl jų priežiūros, tačiau įsigiję – negali atsidžiaugti.

Iš stiklo pagamintos durys ne tik suteikia namams elegancijos ir estetikos, išskirtinį erdvės pojūtį, bet ir džiugina pro langus visus metus atsiveriančiais vaizdais į panoraminius vaizdus. Nors esame linkę stiklą įsivaizduoti itin trapų ir nepatvarų, tikrovėje yra priešingai. Stiklinės durys gaminamos iš labai tvirto stiklo, kurį sudaužyti sudėtinga, ir praktikoje jos dūžta itin retai.

Stiklas nesugeria ir nepraleidžia drėgmės, grūdintas dar būna ir atsparus aukštai temperatūrai. Stiklinių stumdomų durų paviršius labai nereiklus priežiūrai – jį rekomenduojama plauti natūraliomis buitinėmis priemonėmis arba rinktis specializuotas langų ir stiklinių durų priežiūros priemones. Reguliari priežiūra padės išvengti būtinybės periodiškai atlikti generalinį stiklinių durų valymą ir plovimą. Geriau kasdien valyti duris tose vietose, kur jos liečiamos rankomis, neleidžiant atsirasti sunkiai valomoms ir įsisenėjusioms dėmėms.

Atminkite, kad stumdomų durų kokybė priklauso ne tik nuo durų padengimo, tačiau ir iš kokių medžiagų ratukai, bėgeliai, profiliai ir apvadai yra pagaminti. Prieš kreipdamiesi dėl durų įsigijimo atsakingai išmatuokite kokio aukščio bei pločio duris planuojate įsigyti. Stumdomų durų plotis svyruoja ir gali siekti iki kelių metrų. Aukštis taip pat gali būti įvairus, priklausomai nuo statinio. Jei patalpa gana didelė, pravartu rinktis iš kelių plokščių sudarytas stumdomas duris, taip varstymo metu bus mažinama durų svorio apkrova.

Vienas pagrindinių reikalavimų stumdomoms durims – tvirtos grindys, prie kurių galėtų būti tvirtinami lygūs bėgeliai. Iš anksto apsvarstykite, kaip norėsite, kad  durys būtų nustumiamos: į vieną pusę (kairę ar dešinę) arba nustumiamos į abi puses. Antras variantas labiausiai tinka didelėms, plačioms durims.

Nors stumdomos durys penevežyje – estetiškas bei itin funkcionalus interjero sprendimas, jos reikalauja ne ką mažiau laiko bei pastangų renkantis nei įprastos durys.

Kiekvienos stumdomos durys ir medžiagos, iš kurių jos yra pagamintos, turi savo specifines charakteristikas, teigiamas ir neigiamas puses. Praktiškai visada stumdomos durys gaminamos ir montuojamas pagal individualius klientų poreikius.

Nors informacijos internete daug, nebijokite konsultacijos kreiptis į specialistus, kurie atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią stumdomų durų variantą.

Kreiptis į profesionalią „Megamas“ komandą galima telefonu +370 646 09870, el. paštu info@megamas.lt . Džiaugtis stumdomų durų privalumais galima tik pasirinkus patikimą jų gamintoją!

Plačiau apie stumdomas duris: https://www.megamas.lt/produktai/stumdomos-durys/

pr2022/064

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasak entnologo L. Klimkos, iki Šeštinių dera viską pasėti

Paskutinį pavasario mėnesį paprastai švenčiame ir dvi kilnojamąsias katalikų bažnyčios šventes – Šeštines ir Sekmines. Šeštinės – Kristaus dangun įžengimo šventė, kilnojama pagal Velykų laiką tarp gegužės 4 ir birželio 2 d., būna šeštosios savaitės po Velykų ketvirtadienį. Tai privaloma šventė tikintiesiems. Kryžiaus dienos Pirmosios trys tos savaitės dienos pažymimos kaip taikos, sveikatos ir derliaus maldavimų dienos. Šios dienos dar buvo vadintos Kryžiaus dienomis. Kadaise Lietuvos kaimuose visas tas dienas žmonių būriai giedodami litanijas eidavo melstis prie kaimo kryžių. Jie

Vyriausybė pritarė, kad medžiotojams būtų privaloma drausti civilinę atsakomybę

Vyriausybė pritarė Seimo siūlymui įvesti privalomą civilinį draudimą kiekvienam medžiotojui. Tačiau siūlo nustatyti vėlesnę šios prievolės įsigaliojimo datą ir numatyti instituciją, kuri vykdys priežiūros funkciją. „Medžiotojai turi apsidrausti, nes tai apsaugos juos pačius nuo įvairių sudėtingų situacijų, kuriose jie gali atsidurti įvykus nelaimei medžioklės metu. Todėl šis sprendimas yra tikrai prasmingas“, – komentavo aplinkos ministras Simonas Gentvilas. Medžioklės įstatyme įtvirtinus pareigą medžiotojams draustis civilinės atsakomybės draudimu bus garantuojamas žalos atlyginimas tretiesiems asmenims, jei jiems, jų sveikatai ar turtui būtų padaryta

Meldinių nendrinukių sutiktuvės Šyšos polderyje

Po kelių metų pertraukos, birželio 1 d. Šyšos polderyje vyks meldinių nendrinukių sutiktuvės. Šį paukštį saugantys ūkininkai ir gamtos mylėtojai kviečiami 12 val. prie Šyšos polderio 2-osios siurblinės, kur, ragaujant skanias vaišes ir klausantis supančios gamtos garsų, vyks neformalus bendravimas su gamtininkais, bus aptariamos šios rūšies apsaugos naujovės, diskutuojama apie ūkininkams iškylančias problemas. Vakare (nuo 19 val.) susirinkusieji bus kviečiami pasitikti saulėlydį klausantis meldinių nendrinukių Šyšos polderio pievose. Išvykimas 19 val. nuo Šyšos polderio 2-osios (naujosios) siurblinės. „Nekantraujame po visų

Pasak VMI, šilutiškiai už 2021 metus dar nesumokėjo beveik 186,8 tūkst. eurų GPM

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad beveik 900 Šilutės r. savivaldybės gyventojų gegužės–birželio mėnesiais sulauks pranešimų apie deklaruotą ir laiku nesumokėtą gyventojų pajamų mokestį (GPM) už 2021 m., kurį reikėjo sumokėti iki gegužės 2 d. Šilutiškiai už praėjusius metus bendrai skolingi 186,8 tūkst. eurų GPM. VMI gyventojus apie turimas skolas informuoja savo iniciatyva per Mano VMI, o nesinaudojančius e.paslaugomis – paštu. „Didžioji dalis mokesčių mokėtojų mokesčius deklaruoja ir sumoka laiku, dėkojame jiems. Visgi kasmet turime ir vėluojančių.

Taip pat skaitykite