Studentams – vardinės stipendijos

Gruodžio 18 d. Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos nariai įteikė vienkartines stipendijas studentams, ypač gerai besimokantiems Lietuvos universitetuose ir kitose aukštosiose mokyklose. Seimo narys Artūras Skardžius 500 Lt vienkartinę stipendiją įteikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto antro kurso studentui Emiliui Rageliui iš Šilutės.

Seimo narys Artūras Skardžius su apdovanotu studentu šilutiškiu Emiliu Rageliu.
Valdo Šereikos nuotr.

Seimo socialdemokratai jau nebe pirmus metus puoselėja tradiciją paskatinti gabiausius ir pažangiausius studentus. Šįkart į Seimą buvo pakviesta 40 studentų iš Lietuvos universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų. Pabendrauti su jaunimu susirinko Seimo nariai socialdemokratai, taip pat ministrai, premjeras Algirdas Butkevičius. Socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius pasidžiaugė, kad šie studentai jau gimė nepriklausomoje Lietuvoje: „Jūs jau šiandien esate lyderiai, lyderiai – savo universitetuose, lyderiai – savo regionuose, lyderiai – savo bendruomenėse. Linkiu jums ir toliau išlaikyti šią lyderystę intelektualiai, profesionaliai ir morališkai“.
Socialdemokratų frakcijos vadovė Irena Šiaulienė šias kalėdines dovanas studentams pavadino simboline investicija į studentų ateitį. Keturiasdešimčiai studentų įteiktos vienkartinės 500 Lt stipendijos. Jaunimas pabendravo su Seimo nariais, ministrais, premjeru.
Seimo narys Artūras Skardžius stipendiją įteikė Emiliui Rageliui iš Šilutės. Vaikinas yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto statybos inžinerijos antro kurso studentas. Jo vyresnysis brolis Lukas Ragelis Mykolo Romerio universitete yra baigęs ekonomikos studijas, gyvena ir dirba Lietuvoje. Dar du broliai lanko mokyklas Šilutėje: Titas – Šilutės Vydūno gimnazijos 4 g klasės moksleivis, Matas – Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinys. Idalijos ir Aido Ragelių šeima, auginanti keturis sūnus, gyvena Šilutėje. Idalija Ragelienė dirba Šilutės muziejuje tekstilės restauratore, Aidas Ragelis – SEB banko Šilutės skyriaus vadovas.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nauji ribojimai dėl plintančio COVID-19. Suvaržymų bus didelių

Rugpjūčio 4 d. posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė griežtinti reikalavimus, susijusius su vėl sparčiai plintančiu COVID-19. Vieni reikalavimai jau įsigalios kitą savaitę, kiti suplanuoti nuo rugsėjo 13 d. Duota laiko apsispręsti prieš skiepus nusiteikusiems ar skiepijimąsi atidėliojantiems gyventojams.   Trečiadienį Vyriausybė sutarė dėl galimybių paso prievolės norint naudotis įvairiomis veiklomis, o šį sprendimą priims kitą savaitę. Be galimybių paso netrukus nebus galima naudotis veiklomis ar paslaugomis uždarose erdvėse, išskyrus numatytas išimtis: nebūtų galimybės eiti į teatrą, į kino teatrą, netrukus be galimybių

Šilutės ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Šilutės rajone bei siekiant išvengti naujų COVID-19 ligos užsikrėtimo atvejų, nuo rugpjūčio 4 d. Šilutės ligoninėje draudžiama lankyti pacientus.   Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus gydančio gydytojo leidimu terminalės sveikatos būklės pacientų (kraštutinai sunkios) ir pacientų iki 14 metų lankymą. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, per parą Šilutės rajone užregistruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso šiuo metu rajone serga 58 asmenys.  Daugiau apie epidemiologinę situaciją šalyje: https://koronastop.lrv.lt/lt/statistika-lietuvoje Šilutės ligoninės inf.

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių. Sustatę juos šalia vienas kito, turėtume atstumą nuo Vilniaus iki Klaipėdos… Geriausia – natūralus saldumas Tiems, kurie rūpinasi savo mityba ir nori šiuo gėrimu vasara gaivintis kuo dažniau, „Maximos“ Maisto gamybos departamento vadovė Brigita Baratinskaitė primena apie giros naudą organizmui. Ją užtikrinti, pasak

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Taip pat skaitykite