Studentams – vardinės stipendijos

Gruodžio 18 d. Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos nariai įteikė vienkartines stipendijas studentams, ypač gerai besimokantiems Lietuvos universitetuose ir kitose aukštosiose mokyklose. Seimo narys Artūras Skardžius 500 Lt vienkartinę stipendiją įteikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto antro kurso studentui Emiliui Rageliui iš Šilutės.

Seimo narys Artūras Skardžius su apdovanotu studentu šilutiškiu Emiliu Rageliu.
Valdo Šereikos nuotr.

Seimo socialdemokratai jau nebe pirmus metus puoselėja tradiciją paskatinti gabiausius ir pažangiausius studentus. Šįkart į Seimą buvo pakviesta 40 studentų iš Lietuvos universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų. Pabendrauti su jaunimu susirinko Seimo nariai socialdemokratai, taip pat ministrai, premjeras Algirdas Butkevičius. Socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius pasidžiaugė, kad šie studentai jau gimė nepriklausomoje Lietuvoje: „Jūs jau šiandien esate lyderiai, lyderiai – savo universitetuose, lyderiai – savo regionuose, lyderiai – savo bendruomenėse. Linkiu jums ir toliau išlaikyti šią lyderystę intelektualiai, profesionaliai ir morališkai“.
Socialdemokratų frakcijos vadovė Irena Šiaulienė šias kalėdines dovanas studentams pavadino simboline investicija į studentų ateitį. Keturiasdešimčiai studentų įteiktos vienkartinės 500 Lt stipendijos. Jaunimas pabendravo su Seimo nariais, ministrais, premjeru.
Seimo narys Artūras Skardžius stipendiją įteikė Emiliui Rageliui iš Šilutės. Vaikinas yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto statybos inžinerijos antro kurso studentas. Jo vyresnysis brolis Lukas Ragelis Mykolo Romerio universitete yra baigęs ekonomikos studijas, gyvena ir dirba Lietuvoje. Dar du broliai lanko mokyklas Šilutėje: Titas – Šilutės Vydūno gimnazijos 4 g klasės moksleivis, Matas – Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinys. Idalijos ir Aido Ragelių šeima, auginanti keturis sūnus, gyvena Šilutėje. Idalija Ragelienė dirba Šilutės muziejuje tekstilės restauratore, Aidas Ragelis – SEB banko Šilutės skyriaus vadovas.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Buvusiam Seimo nariui K. Bartoševičiui pareikšti įtarimai

Šiandien, vasario 1 d., ikiteisminiame tyrime, pradėtame 2022 m. lapkričio 15 d. dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 3 ir 4 dalyse bei 153 straipsnio 1 dalyje, buvusiam Seimo nariui Kristijonui Bartoševičiui pareikšti įtarimai pagal nurodytus straipsnius. Įvyko jo apklausa. Nukentėjusiais pripažinti 4 asmenys Turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia įtarti, kad nusikalstamos veikos buvo įvykdytos įtariamajam esant Seimo nariu. Šiuo metu nukentėjusiais yra pripažinti 4 asmenys, tuo metu buvę mažamečiai arba nepilnamečiai. Detalesnė informacija

Patarimai, į kuriuos svarbu atsižvelgti perkant ginklų seifą

Vienas iš populiariausių seifų šiandieninėje rinkoje yra ginklų seifai. Jie būna įvairių stilių ir dydžių. Daugelis yra tik plonos metalinės skardos spintos be apsaugos nuo ugnies ar įsilaužimo. Kyla klausimas, nuo ko pradėti renkantis ginklų seifą? Pirmiausia atsižvelkite į konstrukciją, metalo storį ir fiksavimo mechanizmo tipą. Po to įvertinkite atsparumą ugniai. Anksčiau ginklų spintelės buvo pagamintos iš medžio ir stiklo, todėl ginklai net būdavo matomi jose… Ginklams saugoti skirtuose seifuose dažniausiai galima laikyti nuo vieno iki penkių ginklų. Perkant seifą

Neteisėtu praturtėjimu kaltinami sutuoktiniai pravers teismo duris

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kurį Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai perdavė teismui. Baudžiamojoje byloje sutuoktinių pora iš Pagėgių savivaldybės kaltinama neteisėtu praturtėjimu. Skaičiuojama, kad 40-metis K. K. ir 38 metų K. Ž. K. turėjo turto, kuriam įsigyti per kelerius metus panaudojo beveik 300 tūkst. eurų neteisėtų pajamų. Ikiteisminiam tyrimui vadovavo ir jį organizavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Dalia Mackevičienė. Tyrimą atliko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės

Vasario 1 d. prasidėjo žiemos priėmimas į profesines mokyklas

Vasario 1 d. prasideda 2023 m. pagrindinio priėmimo į profesinio mokymo įstaigas žiemos etapas. Stojančiųjų prašymai mokytis LAMA BPO informacinėje sistemoje bus priimami iki vasario 12 d. Prašymus teikti gali ir jau įgijusieji išsilavinimą ar profesinę kvalifikaciją, ir jos dar neturintieji. „Šiuo metu darbo rinkoje labiausiai pasigendama inžinerijos ir informacinių technologijų sričių specialistų, taip pat didėja darbuotojų poreikis statybos, gamybos sektoriuose. Norėdami užpildyti šią spragą, skatiname kuo didesnį profesinio mokymo prieinamumą ir atvirumą, planuojame investicijas į profesinio mokymo programų atnaujinimą.

Taip pat skaitykite