Studentams – vardinės stipendijos

Gruodžio 18 d. Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos nariai įteikė vienkartines stipendijas studentams, ypač gerai besimokantiems Lietuvos universitetuose ir kitose aukštosiose mokyklose. Seimo narys Artūras Skardžius 500 Lt vienkartinę stipendiją įteikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto antro kurso studentui Emiliui Rageliui iš Šilutės.

Seimo narys Artūras Skardžius su apdovanotu studentu šilutiškiu Emiliu Rageliu.
Valdo Šereikos nuotr.

Seimo socialdemokratai jau nebe pirmus metus puoselėja tradiciją paskatinti gabiausius ir pažangiausius studentus. Šįkart į Seimą buvo pakviesta 40 studentų iš Lietuvos universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų. Pabendrauti su jaunimu susirinko Seimo nariai socialdemokratai, taip pat ministrai, premjeras Algirdas Butkevičius. Socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius pasidžiaugė, kad šie studentai jau gimė nepriklausomoje Lietuvoje: „Jūs jau šiandien esate lyderiai, lyderiai – savo universitetuose, lyderiai – savo regionuose, lyderiai – savo bendruomenėse. Linkiu jums ir toliau išlaikyti šią lyderystę intelektualiai, profesionaliai ir morališkai“.
Socialdemokratų frakcijos vadovė Irena Šiaulienė šias kalėdines dovanas studentams pavadino simboline investicija į studentų ateitį. Keturiasdešimčiai studentų įteiktos vienkartinės 500 Lt stipendijos. Jaunimas pabendravo su Seimo nariais, ministrais, premjeru.
Seimo narys Artūras Skardžius stipendiją įteikė Emiliui Rageliui iš Šilutės. Vaikinas yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto statybos inžinerijos antro kurso studentas. Jo vyresnysis brolis Lukas Ragelis Mykolo Romerio universitete yra baigęs ekonomikos studijas, gyvena ir dirba Lietuvoje. Dar du broliai lanko mokyklas Šilutėje: Titas – Šilutės Vydūno gimnazijos 4 g klasės moksleivis, Matas – Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinys. Idalijos ir Aido Ragelių šeima, auginanti keturis sūnus, gyvena Šilutėje. Idalija Ragelienė dirba Šilutės muziejuje tekstilės restauratore, Aidas Ragelis – SEB banko Šilutės skyriaus vadovas.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite