Studentams – vardinės stipendijos

Gruodžio 18 d. Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos nariai įteikė vienkartines stipendijas studentams, ypač gerai besimokantiems Lietuvos universitetuose ir kitose aukštosiose mokyklose. Seimo narys Artūras Skardžius 500 Lt vienkartinę stipendiją įteikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto antro kurso studentui Emiliui Rageliui iš Šilutės.

Seimo narys Artūras Skardžius su apdovanotu studentu šilutiškiu Emiliu Rageliu.
Valdo Šereikos nuotr.

Seimo socialdemokratai jau nebe pirmus metus puoselėja tradiciją paskatinti gabiausius ir pažangiausius studentus. Šįkart į Seimą buvo pakviesta 40 studentų iš Lietuvos universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų. Pabendrauti su jaunimu susirinko Seimo nariai socialdemokratai, taip pat ministrai, premjeras Algirdas Butkevičius. Socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius pasidžiaugė, kad šie studentai jau gimė nepriklausomoje Lietuvoje: „Jūs jau šiandien esate lyderiai, lyderiai – savo universitetuose, lyderiai – savo regionuose, lyderiai – savo bendruomenėse. Linkiu jums ir toliau išlaikyti šią lyderystę intelektualiai, profesionaliai ir morališkai“.
Socialdemokratų frakcijos vadovė Irena Šiaulienė šias kalėdines dovanas studentams pavadino simboline investicija į studentų ateitį. Keturiasdešimčiai studentų įteiktos vienkartinės 500 Lt stipendijos. Jaunimas pabendravo su Seimo nariais, ministrais, premjeru.
Seimo narys Artūras Skardžius stipendiją įteikė Emiliui Rageliui iš Šilutės. Vaikinas yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto statybos inžinerijos antro kurso studentas. Jo vyresnysis brolis Lukas Ragelis Mykolo Romerio universitete yra baigęs ekonomikos studijas, gyvena ir dirba Lietuvoje. Dar du broliai lanko mokyklas Šilutėje: Titas – Šilutės Vydūno gimnazijos 4 g klasės moksleivis, Matas – Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos trečios klasės mokinys. Idalijos ir Aido Ragelių šeima, auginanti keturis sūnus, gyvena Šilutėje. Idalija Ragelienė dirba Šilutės muziejuje tekstilės restauratore, Aidas Ragelis – SEB banko Šilutės skyriaus vadovas.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Smurtautojai nerimsta

Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tiria šiuos įvykius. Rugpjūčio 8 d. prieš pietus  namo laiptinėje Traksėdžių k., Šilutės sen., pažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą nepilnamečiui, gim. 2010 m. Rugpjūčio 10 d. rytą Rusnėje rastas moters, gim. 1942 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Rugpjūčio 10 d. vakare namuose, Liepų g., Šilutėje,  blaivus vyras, gim. 1963 m., sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1958 m. Tą patį vakarą Vainute neblaivi (2,08 prom.) 21-erių metų mergina sukėlė

Liepa: šilčiausia buvo Ventėje

Liepos mėn. vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo 17,7°C: nuo 16,9-17°C šiaurės vakariniuose rajonuose iki 18,8-19,1°C pamaryje ir Kuršių nerijoje. Šilčiausia buvo Ventėje (19,1°C), o šalčiausia – Laukuvoje (16,9°C). Aukščiausia oro temperatūra siekė 27,6-32,8°C. Aukščiausia paros oro temperatūra registruota 22 d. Kybartuose 32,8°C, žemiausia – 30 d. Skuode – +4,4°C. Liepos 2 d. baigėsi pirmoji šiais metais kaitra, prasidėjusi birželio 25 d. Kaitra registruota 29-iose iš 52-ų meteorologijos stočių, ilgiausiai, po 7 dienas (06.26-07.02), ji tęsėsi Alytuje, Birštone, Druskininkuose ir Kaišiadoryse.

8 faktai apie pagalves. Kai kurių tikrai nesate girdėję!

Nors pagalves naudojame visi, tačiau apie jas dauguma mūsų žino visai nedaug. Siūlome papildyti savo žinių lobyną ir apie pagalves sužinoti daugiau!  8 įdomiausi faktai apie pagalves Ar kada susimąstėte, kokia yra vidutinė pagalvės tarnavimo trukmė? Paskaičiuota, kad plunksninės pagalvės naudojamos maždaug 8-10 metų, pūkinės – 5-10 metų, o sintetinės – nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Galbūt atėjo laikas seną pagalvę pakeisti nauja? Platų kokybiškų pagalvių asortimentą galite rasti Epik.lt internetinėje parduotuvėje. Pagalvė nėra šių laikų išradimas: pirmosios pagalvės

Per Žolinę – Senųjų amatų dienos Neringoje. Dalyvaus ir šilutiškiai

Žolinės savaitgalį, rugpjūčio 13–15 d., Nidos prieplaukos aikštėje po dvejų metų pertraukos vyks jau XXIII gyvosios archeologijos festivalis „Senųjų̨ amatų dienos Neringoje“. Vienintelis toks festivalis Vakarų Lietuvoje Organizatoriai kviečia ne tik stebėti, bet ir išmėginti įvairius tradicinius amatus, gardžiuotis istorinės virtuvės patiekalais ir dalyvauti senosios kultūros įkvėptuose muzikos bei šokio pasirodymuose. Renginiai – nemokami. Vienas savičiausių Neringos renginių ir vienintelis toks Vakarų Lietuvoje festivalis kaskart sutraukia tradicijoms neabejingus meistrus iš visos Lietuvos ir leidžia lankytojams susipažinti su įvairių amatų istorija bei

Taip pat skaitykite