Stoniškių ponioms – vakaronė „Madam nori šokti“

„Neprisimenu, kad gyvenime tiek būčiau šokusi…“ – šiuos žodžius ištarė po kovo 8 d. įvykusios vakaronės Stoniškių kultūros namuose į namus susiruošusi p. Violeta. Renginyje visi šoko, kiek jėgos leido. Smagią nuotaiką kūrė muzikantai Rasa ir Valdas Armonai, daug triūso įdėjo organizatoriai – Stoniškių bendruomenė, pasirūpinusi, kad renginio metu visos moterys būtų pagerbtos ir pasijustų tikromis damomis.

Kovo 8-osios proga Stoniškių kultūros namų renginių salė virto didele šokių aikštele.

Vakaronės šūkis – „Madam nori šokti“ – buvo apgalvotas kruopščiai ir profesionaliai. Iš rūbinės išėjusias moteris pasitiko šaunūs vyrai Gintautas Stančaitis ir Valdas Gečas, padovanoję kiekvienai vakaro dalyvei tulpių. Visos damos buvo pasipuošusios vakarinėmis suknelėmis. Skambant prancūzų klasikos kūriniams, vakaro dalyviai raudonu kilimu žengė specialios fotosienelės, kur jų laukė fofografė Inga Rievaltaitė, įamžinusi šventiškai pasipuošusias vakaro dalyvess. Vėliau projektoriaus ekrane, palydint aplodismentams, buvo peržiūrėti visi sutiktuvių vaizdai.
Šventinę programą parengė Šilutės sportinių šokių kolektyvo šokėjai Iveta ir Doviltas, pašokę 4 puikius šokius, mokytojas Kęstas Bytautas su savo mokine Roberta Zubrickaite padainavo dainų, pritardami gitara.
Garsas apie vakaronę „Madam nori šokti“ buvo pasklidęs plačiai, jog net Šilutės savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis atsiuntė stoniškietėms puokštę gėlių.
„Kai moterys rytais šukuoja plaukus, nedrąsiai saulė žvilgteri pro langą…“ – šiais žodžiais vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis kreipėsi į šimtą svečių, kuriuos vos talpino Stoniškių kultūros namų salė. Daug kartų vedėjai dėkojo moterims už jų atsidavimą šeimai ir darbui. Pusiaunaktį, aidint fanfaroms, stiklinėmis kurpaitėmis buvo apdovanotos vyriausios vakaro damos – T. Kovaliova, D. Linkevičienė, D. Miliauskienė, S. Vasiliauskienė, B. Jončienė.
Audringomis ovacijomis buvo palydėtos dominantės. „Vakaro žvaigždės“ titulą pelnė Snieguolė Urbonavičienė, o pagrindinė nominacija „Vakaro Madam“ atiteko daugiausiai balsų surinkusiai bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei.

Vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis su „Vakaro Madam“ titulą pelniusia Gražina Stančaitiene.

„Šventės organizatoriai dėkoja Pagėgių „Halės“ gėlynui ir jos savininkėms D. Buskienei ir L. Bitinienei už padovanotas gėles ir taria nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems darbais ir gerais norais organizuojant šventę. Vakaronė neprailgo – dainavome karaoke, atlikome humoristines užduotis. „Nėra nieko gražesnio, kaip matyti laimingus moterų veidus.“ – sakė Stoniškių bendruomenės pirmininkė G. Stančaitienė.

Stoniškių bendruomenės inf.

3 komentarai

  • ona

    Gražina darbšti,puiki organizatorė,maloni su visais bendruomenės nariais.Sėkmės jai darbuose,geros sveikatos.

  • davatkute

    Labai senai buvo tokia vakaruška, neskaitant prieš naujus metus padekos renginio, kur buvo irgi šauniai suorganizuota.Suprantama , kad daug reikia triūso ,ruošiant tokius renginius, bet kaip smagu pažvelgti iš šalies ,kaip linksminasi dvidešimtmečiai, keturiasdešimtmečiai it t.t. galiausiai ir virš septyniasdešimties sulaukę.Tai dėka gražaus organizatorių pulko , visų neišvardysi, bet noriu pabrėžti, kad pagrindiniu organizatoriumi, tai MŪSŲ GRAŽINA galima džiaugtis ir didžiuotis, o prie jos dešinėje GINTAUTAS ir DANUTĖ. KUR MES BE JŪSŲ ?…..AČIŪ BRANGIEJI.

  • Danutė

    Ačiū už šiltus žodžius, smagu, kad žmonėms patinka, nes ir dirbam dėl jūsų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Muziejų naktis Bitėnuose

Šeštadienį, gegužės 14 d., Bitėnus apgobė Tarptautinė muziejų naktis. Nepaisant žvarbos, Martyno Jankaus muziejuje susirinko nemažas būrys svečių. Jaukiai įsitaisę muziejaus edukacinio centro antrame aukšte, žiūrovai stebėjo paruoštą Martyno Jankaus muziejaus programą.   Vakaras prasidėjo grafikės Gražinos Didelytės spalvotų piešinių parodos pristatymu iš ciklo „Dainavo klodai“ ir „Brangiausios vietos“. Pristatyme dalyvavo menininkės kūrybinių teisių paveldėtojas, jos darbų skleidėjas ir atminimo puoselėtojas prof. Vygandas Čaplikas, kartu su parodos kuratore Vida Korn. Šioje parodoje eksponuojami menininkės darbai sukurti jai apsigyvenus Dzūkijoje, Rūdnelės

Įgyvendintas iš ES Socialinio fondo finansuojamas socialinės gerovės projektas      

Asociacija Šilutės Soroptimos klubas ir partneriai Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras bei Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šilutės Viltis“ įgyvendino Europos Socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Socialinę gerovę kuriame drauge“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0433. Projekto tikslas-ugdyti savipagalbos ir socialinius įgūdžius socialinę atskirtį patiriantiems Šilutės gyventojams, kartu ugdant bendruomeniškumą ir savanorystę.  Šiam tikslui pasiekti suorganizuoti 108 užsiėmimai asmenims su negalia, jų šeimų nariams, vyresnio amžiaus Šilutės miesto gyventojams. Įgyvendinant projektą vyko įvadinis seminaras, 5 bendrųjų įgūdžių mokymai, 61 seminaras-praktikumas, 40 lavinamųjų užsiėmimų,

Tarp piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojų – ir ketvirtokė iš Žemaičių Naumiesčio

Paskelbti piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojai: viena iš jų – Ugnė Barakauskaitė, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokinė. Paaiškėjo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos surengto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojai: Šakių „Varpo“ mokyklos penktos klasės mokinė Austėja Pužauskaitė, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos septintos klasės mokinys Grantas Grudzinskas, Tauragės „Versmės“ gimnazijos pirmos gimnazinės klasės mokinė Kamilė Savickaitė, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokinė Ugnė Barakauskaitė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos aštuntokė Marija Šmakotinaitė ir Visagino edukacijų centro

Kas yra debesijos ekosistema ir ką turėtumėte apie ją žinoti?

Ko gero, daugelis verslininkų, jei patys nesinaudoja debesų kompiuterija (angl. cloud computing), arba kitaip debesija, tai bent yra apie ją girdėję. Šis IT sprendimas leidžia greitai prisitaikyti ir patenkinti nuolat kintančius įmonės poreikius. Debesų kompiuterija įgalina kurti naujoviškesnius ir dinamiškesnius darbo būdus, kurie skatina verslo augimą ir suteikia konkurencinį pranašumą. Taigi šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie tai, kas yra debesijos ekosistema, kaip ji veikia ir kokiais privalumais pasižymi. Debesijos ekosistema – kas tai? Debesijos ekosistema yra sudėtinga ir dinamiška tarpusavyje

Taip pat skaitykite