Stoniškių ponioms – vakaronė „Madam nori šokti“

„Neprisimenu, kad gyvenime tiek būčiau šokusi…“ – šiuos žodžius ištarė po kovo 8 d. įvykusios vakaronės Stoniškių kultūros namuose į namus susiruošusi p. Violeta. Renginyje visi šoko, kiek jėgos leido. Smagią nuotaiką kūrė muzikantai Rasa ir Valdas Armonai, daug triūso įdėjo organizatoriai – Stoniškių bendruomenė, pasirūpinusi, kad renginio metu visos moterys būtų pagerbtos ir pasijustų tikromis damomis.

Kovo 8-osios proga Stoniškių kultūros namų renginių salė virto didele šokių aikštele.

Vakaronės šūkis – „Madam nori šokti“ – buvo apgalvotas kruopščiai ir profesionaliai. Iš rūbinės išėjusias moteris pasitiko šaunūs vyrai Gintautas Stančaitis ir Valdas Gečas, padovanoję kiekvienai vakaro dalyvei tulpių. Visos damos buvo pasipuošusios vakarinėmis suknelėmis. Skambant prancūzų klasikos kūriniams, vakaro dalyviai raudonu kilimu žengė specialios fotosienelės, kur jų laukė fofografė Inga Rievaltaitė, įamžinusi šventiškai pasipuošusias vakaro dalyvess. Vėliau projektoriaus ekrane, palydint aplodismentams, buvo peržiūrėti visi sutiktuvių vaizdai.
Šventinę programą parengė Šilutės sportinių šokių kolektyvo šokėjai Iveta ir Doviltas, pašokę 4 puikius šokius, mokytojas Kęstas Bytautas su savo mokine Roberta Zubrickaite padainavo dainų, pritardami gitara.
Garsas apie vakaronę „Madam nori šokti“ buvo pasklidęs plačiai, jog net Šilutės savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis atsiuntė stoniškietėms puokštę gėlių.
„Kai moterys rytais šukuoja plaukus, nedrąsiai saulė žvilgteri pro langą…“ – šiais žodžiais vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis kreipėsi į šimtą svečių, kuriuos vos talpino Stoniškių kultūros namų salė. Daug kartų vedėjai dėkojo moterims už jų atsidavimą šeimai ir darbui. Pusiaunaktį, aidint fanfaroms, stiklinėmis kurpaitėmis buvo apdovanotos vyriausios vakaro damos – T. Kovaliova, D. Linkevičienė, D. Miliauskienė, S. Vasiliauskienė, B. Jončienė.
Audringomis ovacijomis buvo palydėtos dominantės. „Vakaro žvaigždės“ titulą pelnė Snieguolė Urbonavičienė, o pagrindinė nominacija „Vakaro Madam“ atiteko daugiausiai balsų surinkusiai bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei.

Vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis su „Vakaro Madam“ titulą pelniusia Gražina Stančaitiene.

„Šventės organizatoriai dėkoja Pagėgių „Halės“ gėlynui ir jos savininkėms D. Buskienei ir L. Bitinienei už padovanotas gėles ir taria nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems darbais ir gerais norais organizuojant šventę. Vakaronė neprailgo – dainavome karaoke, atlikome humoristines užduotis. „Nėra nieko gražesnio, kaip matyti laimingus moterų veidus.“ – sakė Stoniškių bendruomenės pirmininkė G. Stančaitienė.

Stoniškių bendruomenės inf.

Hits: 54

3 komentarai

  • ona

    Gražina darbšti,puiki organizatorė,maloni su visais bendruomenės nariais.Sėkmės jai darbuose,geros sveikatos.

  • davatkute

    Labai senai buvo tokia vakaruška, neskaitant prieš naujus metus padekos renginio, kur buvo irgi šauniai suorganizuota.Suprantama , kad daug reikia triūso ,ruošiant tokius renginius, bet kaip smagu pažvelgti iš šalies ,kaip linksminasi dvidešimtmečiai, keturiasdešimtmečiai it t.t. galiausiai ir virš septyniasdešimties sulaukę.Tai dėka gražaus organizatorių pulko , visų neišvardysi, bet noriu pabrėžti, kad pagrindiniu organizatoriumi, tai MŪSŲ GRAŽINA galima džiaugtis ir didžiuotis, o prie jos dešinėje GINTAUTAS ir DANUTĖ. KUR MES BE JŪSŲ ?…..AČIŪ BRANGIEJI.

  • Danutė

    Ačiū už šiltus žodžius, smagu, kad žmonėms patinka, nes ir dirbam dėl jūsų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite