Stoniškių ponioms – vakaronė „Madam nori šokti“

„Neprisimenu, kad gyvenime tiek būčiau šokusi…“ – šiuos žodžius ištarė po kovo 8 d. įvykusios vakaronės Stoniškių kultūros namuose į namus susiruošusi p. Violeta. Renginyje visi šoko, kiek jėgos leido. Smagią nuotaiką kūrė muzikantai Rasa ir Valdas Armonai, daug triūso įdėjo organizatoriai – Stoniškių bendruomenė, pasirūpinusi, kad renginio metu visos moterys būtų pagerbtos ir pasijustų tikromis damomis.

Kovo 8-osios proga Stoniškių kultūros namų renginių salė virto didele šokių aikštele.

Vakaronės šūkis – „Madam nori šokti“ – buvo apgalvotas kruopščiai ir profesionaliai. Iš rūbinės išėjusias moteris pasitiko šaunūs vyrai Gintautas Stančaitis ir Valdas Gečas, padovanoję kiekvienai vakaro dalyvei tulpių. Visos damos buvo pasipuošusios vakarinėmis suknelėmis. Skambant prancūzų klasikos kūriniams, vakaro dalyviai raudonu kilimu žengė specialios fotosienelės, kur jų laukė fofografė Inga Rievaltaitė, įamžinusi šventiškai pasipuošusias vakaro dalyvess. Vėliau projektoriaus ekrane, palydint aplodismentams, buvo peržiūrėti visi sutiktuvių vaizdai.
Šventinę programą parengė Šilutės sportinių šokių kolektyvo šokėjai Iveta ir Doviltas, pašokę 4 puikius šokius, mokytojas Kęstas Bytautas su savo mokine Roberta Zubrickaite padainavo dainų, pritardami gitara.
Garsas apie vakaronę „Madam nori šokti“ buvo pasklidęs plačiai, jog net Šilutės savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis atsiuntė stoniškietėms puokštę gėlių.
„Kai moterys rytais šukuoja plaukus, nedrąsiai saulė žvilgteri pro langą…“ – šiais žodžiais vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis kreipėsi į šimtą svečių, kuriuos vos talpino Stoniškių kultūros namų salė. Daug kartų vedėjai dėkojo moterims už jų atsidavimą šeimai ir darbui. Pusiaunaktį, aidint fanfaroms, stiklinėmis kurpaitėmis buvo apdovanotos vyriausios vakaro damos – T. Kovaliova, D. Linkevičienė, D. Miliauskienė, S. Vasiliauskienė, B. Jončienė.
Audringomis ovacijomis buvo palydėtos dominantės. „Vakaro žvaigždės“ titulą pelnė Snieguolė Urbonavičienė, o pagrindinė nominacija „Vakaro Madam“ atiteko daugiausiai balsų surinkusiai bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei.

Vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis su „Vakaro Madam“ titulą pelniusia Gražina Stančaitiene.

„Šventės organizatoriai dėkoja Pagėgių „Halės“ gėlynui ir jos savininkėms D. Buskienei ir L. Bitinienei už padovanotas gėles ir taria nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems darbais ir gerais norais organizuojant šventę. Vakaronė neprailgo – dainavome karaoke, atlikome humoristines užduotis. „Nėra nieko gražesnio, kaip matyti laimingus moterų veidus.“ – sakė Stoniškių bendruomenės pirmininkė G. Stančaitienė.

Stoniškių bendruomenės inf.

3 komentarai

  • ona

    Gražina darbšti,puiki organizatorė,maloni su visais bendruomenės nariais.Sėkmės jai darbuose,geros sveikatos.

  • davatkute

    Labai senai buvo tokia vakaruška, neskaitant prieš naujus metus padekos renginio, kur buvo irgi šauniai suorganizuota.Suprantama , kad daug reikia triūso ,ruošiant tokius renginius, bet kaip smagu pažvelgti iš šalies ,kaip linksminasi dvidešimtmečiai, keturiasdešimtmečiai it t.t. galiausiai ir virš septyniasdešimties sulaukę.Tai dėka gražaus organizatorių pulko , visų neišvardysi, bet noriu pabrėžti, kad pagrindiniu organizatoriumi, tai MŪSŲ GRAŽINA galima džiaugtis ir didžiuotis, o prie jos dešinėje GINTAUTAS ir DANUTĖ. KUR MES BE JŪSŲ ?…..AČIŪ BRANGIEJI.

  • Danutė

    Ačiū už šiltus žodžius, smagu, kad žmonėms patinka, nes ir dirbam dėl jūsų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiekvienas per metus išmetame apie 140 kg maisto

Per metus Lietuvoje prarandama 393,8 tūkst. tonų maisto. Vienam Lietuvos gyventojui per šį laiką tenka apie 141 kg iššvaistyto maisto. Daugiausia – net 86 kg – jis išmeta namuose.   Rugsėjo 29 d. jau trečią kartą minima Tarptautinė informavimo apie maisto švaistymą diena, kurios tikslas – atkreipti visuomenės ir verslo dėmesį į maisto švaistymo ir atliekų problemą. Maisto švaistymo mastai Lietuvoje paaiškėjo mokslininkams 2021 m. atlikus tyrimą „Maisto švaistymo ir maisto praradimų visoje maisto tiekimo grandinėje lygio ir  priežasčių nustatymas

Mirtys, apie kurių priežastis policija visuomenės neinformuoja

Tauragės apskrities VPK praneša apie aptiktus dviejų moterų kūnus. Rugsėjo 28 d. per pietus namuose Sokaičių k., Vilkyškių sen., Pagėgių sav., rastas moters, gim. 1960 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas 62 metų moters mirties priežasčiai nustatyti. Rugsėjo 28 d. pavakare namuose Laisvės al., Šilutėje, rastas moters, gim. 1963 m., kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas 59 metų moters mirties priežasčiai nustatyti. Per 28 rugsėjo dienas policija pranešė apie Šilutės rajone aptiktus 7 mirusių asmenų kūnus: 3 moterų ir

Lengvųjų automobilių žibintų remontas

Šiuolaikiniuose automobiliuose yra daugybė žibintų ir šviesos šaltinių, kiekvienas iš jų atlieka tam tikrą funkciją. Tai gali būti signalizavimas kitiems eismo dalyviams apie planuojamą arba atliekamą veiksmą kelyje, aplinkos matomumo didinimas arba užtikrinimas, jog pati transporto priemonė yra matoma kitiems. Pastarąją funkciją atlieka dienos šviesos žibintai, kurie pagal kelių eismo taisykles privalo būti įjungti transporto priemonėse, nepriklausomai nuo paros laiko ar matomumo kelyje. Toks sprendimas yra priimtas, nes automobilis su įjungtais žibintais yra gerokai labiau pastebimas, nei važiuojantis be jų

„Mizon“ kosmetika – giliai maitinanti ir drėkinanti kosmetikos linija

Nuo pat pradžių Mizon prekės ženklas orientuojasi į tik natūralių ingredientų naudojimą. Pasitelkus inovatyvių technologijų pavyko sukurti visiškai saugią kosmetiką. Joje nėra parabenų, dažiklių, SLS ir kitų kenksmingų medžiagų, kurios gali dirginti odą ar sukelti alergines reakcijas. Tai ne visi šios kosmetikos privalumai. Visų Mizon produktų formulė labai lengva, bet kartu ir itin efektyvi. Galima naudoti visų tipų odai – normaliai, riebiai, jautriai, sausai, suglebusiai ir brandžiai. Prekės ženklas sukūrė specialią „10 žingsnių“ programą, kuri leidžia išnaudoti visas jo kosmetikos

Taip pat skaitykite