Stoniškių ponioms – vakaronė „Madam nori šokti“

„Neprisimenu, kad gyvenime tiek būčiau šokusi…“ – šiuos žodžius ištarė po kovo 8 d. įvykusios vakaronės Stoniškių kultūros namuose į namus susiruošusi p. Violeta. Renginyje visi šoko, kiek jėgos leido. Smagią nuotaiką kūrė muzikantai Rasa ir Valdas Armonai, daug triūso įdėjo organizatoriai – Stoniškių bendruomenė, pasirūpinusi, kad renginio metu visos moterys būtų pagerbtos ir pasijustų tikromis damomis.

Kovo 8-osios proga Stoniškių kultūros namų renginių salė virto didele šokių aikštele.

Vakaronės šūkis – „Madam nori šokti“ – buvo apgalvotas kruopščiai ir profesionaliai. Iš rūbinės išėjusias moteris pasitiko šaunūs vyrai Gintautas Stančaitis ir Valdas Gečas, padovanoję kiekvienai vakaro dalyvei tulpių. Visos damos buvo pasipuošusios vakarinėmis suknelėmis. Skambant prancūzų klasikos kūriniams, vakaro dalyviai raudonu kilimu žengė specialios fotosienelės, kur jų laukė fofografė Inga Rievaltaitė, įamžinusi šventiškai pasipuošusias vakaro dalyvess. Vėliau projektoriaus ekrane, palydint aplodismentams, buvo peržiūrėti visi sutiktuvių vaizdai.
Šventinę programą parengė Šilutės sportinių šokių kolektyvo šokėjai Iveta ir Doviltas, pašokę 4 puikius šokius, mokytojas Kęstas Bytautas su savo mokine Roberta Zubrickaite padainavo dainų, pritardami gitara.
Garsas apie vakaronę „Madam nori šokti“ buvo pasklidęs plačiai, jog net Šilutės savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis atsiuntė stoniškietėms puokštę gėlių.
„Kai moterys rytais šukuoja plaukus, nedrąsiai saulė žvilgteri pro langą…“ – šiais žodžiais vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis kreipėsi į šimtą svečių, kuriuos vos talpino Stoniškių kultūros namų salė. Daug kartų vedėjai dėkojo moterims už jų atsidavimą šeimai ir darbui. Pusiaunaktį, aidint fanfaroms, stiklinėmis kurpaitėmis buvo apdovanotos vyriausios vakaro damos – T. Kovaliova, D. Linkevičienė, D. Miliauskienė, S. Vasiliauskienė, B. Jončienė.
Audringomis ovacijomis buvo palydėtos dominantės. „Vakaro žvaigždės“ titulą pelnė Snieguolė Urbonavičienė, o pagrindinė nominacija „Vakaro Madam“ atiteko daugiausiai balsų surinkusiai bendruomenės pirmininkei Gražinai Stančaitienei.

Vakaro vedėjai Danutė Bardauskienė ir Gintautas Stančaitis su „Vakaro Madam“ titulą pelniusia Gražina Stančaitiene.

„Šventės organizatoriai dėkoja Pagėgių „Halės“ gėlynui ir jos savininkėms D. Buskienei ir L. Bitinienei už padovanotas gėles ir taria nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems darbais ir gerais norais organizuojant šventę. Vakaronė neprailgo – dainavome karaoke, atlikome humoristines užduotis. „Nėra nieko gražesnio, kaip matyti laimingus moterų veidus.“ – sakė Stoniškių bendruomenės pirmininkė G. Stančaitienė.

Stoniškių bendruomenės inf.

3 komentarai

  • ona

    Gražina darbšti,puiki organizatorė,maloni su visais bendruomenės nariais.Sėkmės jai darbuose,geros sveikatos.

  • davatkute

    Labai senai buvo tokia vakaruška, neskaitant prieš naujus metus padekos renginio, kur buvo irgi šauniai suorganizuota.Suprantama , kad daug reikia triūso ,ruošiant tokius renginius, bet kaip smagu pažvelgti iš šalies ,kaip linksminasi dvidešimtmečiai, keturiasdešimtmečiai it t.t. galiausiai ir virš septyniasdešimties sulaukę.Tai dėka gražaus organizatorių pulko , visų neišvardysi, bet noriu pabrėžti, kad pagrindiniu organizatoriumi, tai MŪSŲ GRAŽINA galima džiaugtis ir didžiuotis, o prie jos dešinėje GINTAUTAS ir DANUTĖ. KUR MES BE JŪSŲ ?…..AČIŪ BRANGIEJI.

  • Danutė

    Ačiū už šiltus žodžius, smagu, kad žmonėms patinka, nes ir dirbam dėl jūsų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite