Staliniai šviestuvai darbo stalui. Kur įsigyti?

Šviesa namuose suteikia jaukumo ir žinoma išpildo bei išryškina namų interjerą. Teisingai ir reikiamose vietose sudėliotas kambario apšvietimas namams suteikia išskirtinumo, paryškina ir papildo namų interjero detales. Todėl renkantis vidaus šviestuvus savo namams būtina žinoti keletą taisyklių, kur juos statyti.

  • Šviestuvai turėtų derėti su jūsų namų interjeru. Jei jis modernistinis, tai jam rinkitės minimalistinius darbo stalo, kambario toršerus ir kitus kambariui apšviesti reikalingus šviestuvus. Klasikinio stikliaus namams, rinkitės paauksuotus ir, žinoma, pompastiškesnius šviestuvus, kurie suteiks namams prabangos ir jaukumo.
  • Tinkamoje vietoje pastatyti šviestuvus. Būtina nusimanyti, kaip kambarį apšvies vienoks ar kitoks šviestuvas, kaip kambaryje sklis dienos ir vakaro šviesa. Vertėtų pasitarti su specialistu, kuris pakonsultuos ir padės jums parinkti kambariui reikiamą šviestuvą, jo formą, dydį bei šviesos spektro galingumą.
  • Su šviestuvais namai tampa galutinai užbaigti. Tai tarsi vyšnia ant torto, kuri užbaigia namų interjerą. Todėl, rinkitės atidžiai šiuos namų aksesuarus.

Tai tik keletas patarimų, tačiau pasinaudojus jais, jūs galėsite susikurti jaukią aplinką prie savo namų darbo stalo ar prie sofos knygoms skaityti. Jei Jūs dar renkatės ir nežinote, kur įsigyti jaukių, tačiau mielų namų interjero šviestuvų, galite paieškoti internete. Šioje svetainėje rasite daug kokybiškų ir gražių bei dizaino aspektu patrauklių šveistuvų, kurie bus išskirtiniai ir suteiks Jūsų namams jaukumo, žinoma, švies kai Jums to labiausiai norėsis.

Dabar norint išsirinkti šviestuvą namams, nereikia vaikščioti po šviestuvų parduotuves ir ilgai ieškoti to vieno ir nepakartojamo, o svarbiausia įdomaus ir nematyto šviestuvo, kuris suspindėtų jūsų namuose ir svečiam keltų susižavėjimą. Vos per keletą minučių išsirinksite sau labiausiai patinkantį šviestuvą. Tada perskaitę prekės detalizavimą nuspręsite, ar jis jums tinkamas ar ne. Jei kyla klausimų ar dvejonių, šios svetainės darbuotojai visada pasiruošę padėti.

pr2022/179

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vyriausybė pritarė siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje

Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos siūlymui pratęsti nepaprastąją padėtį Lietuvoje iki kovo 16 d. Ministerijos siūlymu nepaprastoji padėtis galiotų visame pasienio ruože prie Lietuvos valstybės sienos su Baltarusija ir pasienio ruože su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi. Pagal šiuo metu galiojantį Seimo nutarimo „Dėl nepaprastosios padėties įvedimo“ projektą nepaprastoji padėtis galioja iki gruodžio 16 d. 24.00 val. Pasako vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, jau devynis mėnesius tęsiantis Rusijos Federacijos karinei agresijai prieš Ukrainą grėsmės Lietuvos visuomenės rimčiai ir saugumui niekur nedingo,

Šilutės ligoninė įsigijo naujos kartos echoskopą, kuriuo bus galima atlikti ir kepenų elastografijos tyrimą

Šilutės ligoninės Konsultacinė poliklinika pasipildė šiuolaikiška, išskirtines diagnostines galimybes turinčia įranga – ultragarsinės diagnostikos sistema „Philips Epiq Elite“. Šiuo echoskopu atliekami ultragarsiniai tyrimai yra tikslūs, informatyvūs, visiškai nekenksmingi ir neskausmingi pacientams. Todėl jie tinkami ligų profilaktikai, gydymui ir stebėsenai.   Gali ištirti kepenis Ultragarsiniai tyrimai padeda diagnozuoti ūminį apendicitą, tulžies pūslės ar inkstų akmenligę, ankstyvąsias vėžio užuomazgas, navikinius pakitimus, kraujagyslių patologijas. Taip pat vertinti kitus vidaus organų pakitimus. Naujasis echoskopas „Philips Epiq Elite“  ypatingas dar ir tuo, kad gydytojai gastroenterologai

Muzikos diena Šilutėje

Šiandien (ketvirtadienį) Šilutės kultūros ir pramogų centro fojė visą dieną skamba kamerinių ansamblių konkurso muzika. Tai ketvirtasis Šilutės meno mokyklos organizuotas kamerinių ansamblių konkursas „Muzikuokime drauge“. Renginį pradėjo konkurso meno vadovės Liudmilos Kašėtienės-Mikkelsen ir jos mokinio Pijaus Piragovo keturiomis rankomis fortepijonu atliktas Ukrainos kompozitoriaus Miroslav‘o Skorik‘o kūrinys. Visus konkurso dalyvius ir svečius pasveikino šio konkurso vadovė, Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė. Taip pat sveikino ir sėkmės dalyviams linkėjo Šilutės r. savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputės, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Taip pat skaitykite