Sinoptikai skelbia: orai bus sausi, ramūs, nuo trečiadienio – keisis

sinoptikai skelbia

Stasės Skutulienės nuotr.

Sinoptikai skelbia, kad ramius orus nuo savaitės vidurio keis lietus ir stiprokas vėjas. 

Pirmadienį Lietuvoje nelis. Pūs nestiprus pietryčių vėjas. Aukščiausia temperatūra dieną sieks tik 1-5 laipsnius šilumos, šilčiausia bus šalies pietvakariuose.

Antradienį kritulių tikimybė beveik visoje šalyje išliks nedidelė. Tik siauroje juostoje palei jūrą tiek naktį, tiek dieną truputį palynos. Vėjas pūs iš pietryčių, pietų, bus nestiprus. Temperatūra naktį daug kur nukris iki 0-5 laipsnių šalčio, šalčiausia bus giedresniuose rytiniuose rajonuose. Žemose drėgnose vietose susidarys plikledis. Pietvakariniame šalies pakraštyje ir pajūryje dėl tirštesnių debesų naktį laikysis 1-3 laipsniai šilumos. Dieną vyraus pilkas dangus, tačiau temperatūra jau bus truputį švelnesnė – 2-7 laipsniai šilumos.

Trečiadienį temperatūra naktį svyruos nuo 2 laipsnių šalčio rytiniame šalies pakraštyje iki 3 laipsnių šilumos Žemaitijoje, pajūryje bus apie 4-5 laipsnius šilumos. Dieną visur apniuks. Vakariniuose rajonuose daug kur prognozuojamas nedidelis lietus, pajūryje lis intensyviau. Vėjas beveik visur pūs iš pietryčių, pietų, vidutinio stiprumo, tik pajūryje pasisuks iš pietvakarių, bus apysmarkis. Oras dieną sušils iki 3-8 laipsnių.

Ketvirtadienį ciklonas atneš kritulių (daugiausia lietaus), gausesni teks pajūriui ir Žemaitijai. Sustiprėjęs vėjas naktį pūs iš pietų, pietvakarių, dieną suksis iš vakarų, trumpam net iš šiaurės vakarų, pajūryje gūsiai sieks 15-17 m/s. Šaltis visiškai pasitrauks: temperatūra naktį bus 1-6, dieną 4-9 laipsniai šilumos.

Penktadienį daugelyje rajonų protarpiais numatomi krituliai, vyraus lietus. Smarkokas vėjas naktį pakryps iš pietvakarių, pietų, todėl temperatūra vėl visur išliks teigiama. Dieną vėjas vėl suksis iš pietvakarių, vakarų, pajūryje gūsiai sustiprės iki 15-18 m/s. Temperatūra dieną šalyje vėl pakils iki 4-9 laipsnių šilumos, pajūryje gali siekti ir 10 laipsnių.

Šeštadienį daugiausia lis, siaus smarkus ir gūsingas vakaris vėjas, tačiau tiek naktį, tiek dieną turėtų išlikti gana šilta. Sekmadienį vėjas truputį aprims, tačiau pakryps iš šiaurės vakarų, šiaurės ir atneš šaltesnį orą bei mišrius kritulius.

pamarys.eu pagal Hidrometeorologijos tarnybos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Daugiausia bičių laikoma Aukštaitijoje

Įvairiose pasaulio šalyse skambinama pavojaus varpais dėl masiškai nykstančių bičių, tačiau, panašu, kad Lietuvai tai negresia. Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad mūsų šalyje kasmet auga ne tik bičių šeimų skaičius, bet ir surenkamo medaus kiekis. Skaičiuojama, kad pernai, 2021-aisiais, darbštuolės bitelės prinešė 7 894 tonas medaus. 2020-aisiais šis skaičius siekė 6 033 tonas. Surenkamo medaus kiekis, palyginti su 2011 m., išaugo 4,4 karto –prikopinėta 1 797 tonos medaus. Bičių šeimų skaičius taip pat augo. Šių metų pradžioje visoje Lietuvoje buvo

Savaitgalį Vilkyčius užplūs Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviai

Jau artėjantį sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse ir vėl bus galima išgirsti variklių griausmą. Praėjus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms po čia įvykusio Europos automobilių kroso čempionato etapo dabar prie starto stos mūsų šalies autokroso elitas. Čia vyks antrasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygos čempionatų etapas. Vilkyčių trasa Lietuvos autokroso lenktynininkams – puikiai pažįstama, o kai kurie mūsų šalies sportininkai čia paskutinį sykį varžėsi dar birželio 10-12 dienomis. Tąsyk šiame automobilių sporto komplekse buvo surengtos aukščiausios kategorijos

Informuoja policija: Švėkšnoje suskaldyti 7 kapų paminklai

Šilutės rajono policijos komisariate tiriami šie pastarųjų dienų įvykiai rajone. Tai – ir ilgojo Joninių savaitgalio įvykiai, taip pat pranešama apie pastaruoju metu gautus pranešimus. Birželio 27-os rytą  Švėkšnos kapinėse pastebėti septyni suskaldyti kapų paminklai. Nuostolis apie 15 000 eurų. Birželio 23 d. po pietų  Stadiono g., Šilutėje, automobilis BMW 528xi, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Celica“, kurį vairavo vyras, gim. 1998 m., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Toyota

Pokyčiai rajono piniginėje

Birželio 30 d. planuojamas Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis. Numatyta vėl tikslinti šių metų biudžetą: pajamas, išlaidas, kam skirtas lėšas švietimo, kultūros ir kitos įstaigos gali panaudoti. Kas keisis? Švietimas Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu skirta lėšų savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų tinklo stiprinimo iniciatyvoms skatinti: Šilutės r. savivaldybei tenka beveik 31,8 tūkst. Eur dotacija. Ta pati ministerija skyrė  beveik 6 000 Eur išlaidoms, susijusioms su suaugusių asmenų, atvykusių į Lietuvą iš Ukrainos dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, lietuvių kalbos

Taip pat skaitykite