Sinoptikai prognozuoja iki -17°C šaltį…

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja, kad vasario 20 d., pirmadienis, bus apniukęs ir su krituliais. Vakarų Lietuvoje – šlapdriba. Vėjo gūsiai gali siekti 15-20 m/s.

Vasario 21 d., antradienį,  naktį daug kur krituliai, gausesni – rytinėje šalies pusėje. Krituliai iki vidurnakčio pasitrauks iš Lietuvos, bet vėjas nerims, gūsiai sieks 15-20 m/s. Bus nuo -2°C iki +3°C. Dieną numatomi  trumpi krituliai, daugiausia sniegas ir šlapdriba. Vėjas po truputį rims. Dieną bus 0-5 laipsniai šilumos.

Vasario 22 d., trečiadienį, naktį snyguriuos. Galimas plikledis. Vėjas bus vidutinio stiprumo. Šals iki 3-8, o ten, kur pragiedrės, ir iki -9-11°C. Dieną gausesnio sniego nenumatoma, net pasirodys saulė. Bus -2-7°C.

Vasario 23 d., ketvirtadienį, kritulių nenumatoma, pasirodys saulė. Tačiau naktį sugrįš tikras žiemos šaltis: bus iki -8-13°C, ilgiau pragiedrėjus –  -16-17°C, pajūryje atšals mažiau – iki -5-7°C. Dieną bus -1-6°C, o vakariniame pakraštyje žadama  0-2 laipsniai šilumos.  Vėjas pūs 6-11 m/s.

Vasario 24 d., penktadienį, orai vėl subjurs, atslinks kritulių, vyraus sniegas. Naktį šals iki -2-7°C, pajūryje bus apie 0, o dieną sušils iki 0-4°C.

Sinoptikai skelbia, kad savaitgalį temperatūra mažai skirsis nuo penktadienio. Šeštadienį gana drėgna, o sekmadienį kritulių bus mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką svarbu žinoti prieš perkant elektrinius traktorius vaikams?

Elektriniai traktoriai yra populiariausia pramoginė priemonė vaikams, kuri gali suteikti jiems daug linksmybių ir pramogų. Tačiau, prieš perkant elektrinį traktorių vaikams, svarbu žinoti keletą dalykų, kad užtikrintumėte vaiko saugumą ir jis su juo smagiai jaustųsi. Čia jums pateiksime keletą patarimų, kaip juos išsirinkti, kad vaikiški traktoriai būtų šauni pramoga visai šeimai. Pirma, svarbu žinoti, kad visi elektriniai traktoriai yra skirti įvairių amžiaus grupių vaikams. Prieš perkant traktorių, reikia susipažinti su gamintojo teikiamomis rekomendacijomis, koks traktorius jam tinkamas. Taip nesukelsite pavojingos

Kodėl verta investuoti į kokybiškas plaukų kirpimo mašinėles?

Jei turite noro ir poreikio įsigyti profesionalią kirpimo mašinėlę, tačiau neturite pakankamai žinių pasirinkti ir suprasti, kuo šiuolaikinės mašinos skiriasi viena nuo kitos, mes padėsime rasti techninius skirtumus ir pasirinkti paprastą, ir pelningą pirkinį. Šiandien pasitelkus tinklaraščius ir internetą madinga rūpintis savimi namuose. Štai kodėl matome, kaip įvairūs profesionalūs prietaisai migruoja iš grožio salonų naudojimui į namus. Kirpimo mašinėlės jau nustojo būti prietaisu vien profesionalams. Pasaulio inžinieriai ir dizaineriai kasmet tobulina įrenginį, kad šis populiarus prietaisas būtų patogesnis ir saugesnis

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Taip pat skaitykite