Sinoptikai prognozuoja iki -17°C šaltį…

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja, kad vasario 20 d., pirmadienis, bus apniukęs ir su krituliais. Vakarų Lietuvoje – šlapdriba. Vėjo gūsiai gali siekti 15-20 m/s.

Vasario 21 d., antradienį,  naktį daug kur krituliai, gausesni – rytinėje šalies pusėje. Krituliai iki vidurnakčio pasitrauks iš Lietuvos, bet vėjas nerims, gūsiai sieks 15-20 m/s. Bus nuo -2°C iki +3°C. Dieną numatomi  trumpi krituliai, daugiausia sniegas ir šlapdriba. Vėjas po truputį rims. Dieną bus 0-5 laipsniai šilumos.

Vasario 22 d., trečiadienį, naktį snyguriuos. Galimas plikledis. Vėjas bus vidutinio stiprumo. Šals iki 3-8, o ten, kur pragiedrės, ir iki -9-11°C. Dieną gausesnio sniego nenumatoma, net pasirodys saulė. Bus -2-7°C.

Vasario 23 d., ketvirtadienį, kritulių nenumatoma, pasirodys saulė. Tačiau naktį sugrįš tikras žiemos šaltis: bus iki -8-13°C, ilgiau pragiedrėjus –  -16-17°C, pajūryje atšals mažiau – iki -5-7°C. Dieną bus -1-6°C, o vakariniame pakraštyje žadama  0-2 laipsniai šilumos.  Vėjas pūs 6-11 m/s.

Vasario 24 d., penktadienį, orai vėl subjurs, atslinks kritulių, vyraus sniegas. Naktį šals iki -2-7°C, pajūryje bus apie 0, o dieną sušils iki 0-4°C.

Sinoptikai skelbia, kad savaitgalį temperatūra mažai skirsis nuo penktadienio. Šeštadienį gana drėgna, o sekmadienį kritulių bus mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite